Opinie o VEX Sp. z o.o w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy VEX Sp. z o.o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie VEX Sp. z o.o o rekrutacji.

Branże: Konwojenci i firmy inkasujące

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VEX Sp. z o.o w Wrocław

Wiosna

(usunięte przez administratora) Obsługa poniżej krytyki. Jeśli nie są w stanie Państwo zapanować nad swoimi emocjami to proszę iść wykładać towar. Zero szacunku do ludzi.

Łycha

Eee tam, syna zapytaj o rodziców to dopiero usłyszysz z jaką patologią ma do czynienia

amisz

pewnie ukrywa się przed takimi cio.tami

dłużny dłużnik

a to terenowi od tego przygłupa z planety naboo zgodnie z zaleceniami nie powinni być w domu? a zreszta oni mozgu nie maja wiec zaden wirus im nie grozi

Myszołów

Zezowatego to podobno zrobił jakiś szympans który uciekł z Wrocławskiego ZOO i wbił się na libacje alkoholową do mamusi, podobno była taka impreza że dobrze zezowaty nie chodzi na czterech łapach i nie szczeka :)

Qwerty

A jej funkcjonariusze wykonywali tylko rozkazy - tak samo jak pracownicy windykacji. Więc wam bliżej do III Rzeszy niż ludziom nagłaśniającym patologię windykacji. Pozdrawiam Breslau.

syn sama
@Qwerty

To i tak dobrze że nie szczeka

Niki

Czy windykatorzy z VEX przychodzą czy to tylko strasznie że przyjdą ?

Raperro
@Niki

Ciężkie pytanie tam pracują tresowane szympansy a takie bez opiekunów nie mogą chodzic po ulicy.

Istnieją to dostałam dzis: Prosze dzis oddzwonic do VEX na 713067810 kolejny raz gdy dzwonimy wyjasnic sytuacje to uporczywie nie odbierasz telefonu. Zlosliwie i nagminnie nie oddzwaniasz do nas czym pozwalasz nam ocenic, ze twoje zachowanie moze spelniac przeslanki umyslnego i uporczywego unikania rozmowy a to daje nam prawo do podjecia proby zastania Cie w miejscu zameldowania. Oddzwon sie dogadac i nie prowokuj swoim zlosliwym unikaniem rozmowy dalszych prob kontaktu. Jesli w ciagu 24 godzin do nas nie oddzwonisz to mamy prawo sprobowac Cie zastac. Dzwon dzis dogadac sie na splaty lub wyslij dowod wplaty na e-mail b.klyczko@vex.com.pl id nich otrzymałam smsa.

limonka
@Kasia

eeeee to ściema.... ten sms lata po internatach od dwóch lat....

Waldemar Kapusta
@Kasia

Nic nie dostałaś to jakis stary sms sprzed 3 lat, VEX leży i już się nie podniesie to koniec też nędznej firmy.

Niki

Ktoś już u pani był?

Raperro
@Niki

U mnie były z vex dwie małpy i jeden orangutan.

Czy pracownicy VEX Sp. z o.o chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Odpowiedź

Różne formy integracji są miłym elementem pracy w tej firmie. Raz pracownik uczestniczył w integracji i zintegrował się z pracownicą w kantorku, niestety coś poszło nie tak i w konsekwencji czeka go jeszcze minimum 16 lat płatności.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie VEX Sp. z o.o? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
bb

Okropni ludzie, (usunięte przez administratora) rozumiem że ktoś ma dług, ale nie można traktować tak człowieka, oni są bezwzględni, opryskliwi. Nie chcą słuchać tylko krzyczą nie da się z nimi rozmawiać. (usunięte przez administratora) i mali ludzie którzy też mogą mieć długi bo to tylko życie. Jesteście dla mnie zerem przez duże Z

Sebastian

Czy firma VEX poszukuje windykatorów terenowych? Jestem zainteresowany razem z moim partnerem.

Marcus Szparaga

Podobno Vex na wykończeniu ? A miałem iść na rozmowę o prace.

Akuku

Straszna chołota I tyle . Te baby nic nie potrafią tylko się drzec i straszyć. Kto mądry to da im popalic.

Anna Nowak

Miała Miałam dzisiaj SMS o treści proszą o telefon gdy zadzwoniłam odezwała się osoba bardzo nie uprzejmą powiadamiając mnie że mam zadłużenie4740 złoty i mam w ciągu 24 godzin to wpłacić bo jak nie wpłacę to przyjdzie do mniewindykator terenowy i zabierze mi wszystko z domu oraz że sprawa pójdzie do sądu i prokuratury jestem załamana chciałam na raty rozłożyć to nie wyrazili zgody tylko cały czas mnie straszą windykatorem terenowym chciałam się dowiedzieć czy naprawdę oni chodzą proszę o odpowiedź osobę która miała od nich telefon z zastraszeniem

Natalia

Za ok 45 minut dotre z windykatorem w miejsce z umowy EXTRAPORTFEL.Mamy czekac 15 minut przed domem czy wejsc na klatke schodowa i uzyc dzwonka? Dzwon 713067880 co robic i myslec splacam malymi kwotami

Gosia
@Natalia

Ja też dostałam taka wiadomość....wystraszylam się. Był kto u Pani?

@Gosia

Też dostałam taką wiadomość, w sumie 3,w pierwszym s się było, że będą za ok 80min, po 40min następny SMS, że będą za ok 45min, po godzinie następny że będą za ok 45min... Ale widziałam tutaj komentarz, że w VEXie nie ma windykatorów terenowych

@Gosia

Nie

Ruchacz

Cza było się spuszczać :)

Anton
@Gość

Zezowata małpa nigdy nie miała terenowych piszą tak i sie śmieją jak dłużnicy trzęsą sie ze strachu wiec sie nie bójcie bo nikt od zezowatego nie będzie.

vex zezowaty marcinkiewicz?
@Anton

Z wpisów w necie i w tym wątku, jest ich chyba kilkadziesiąt na samym goworku wynika, że zezowaty to markus marcinkiewicz, prezes vexa.

Nosacz
@vex zezowaty marcinkiewicz?

Nie obrażaj tu Pana Marcinkiewicza on po prostu widzi stereoskopowo pracując w takim biznesie trzeba mieć oczy dookoła głowy.

Kumak
@Natalia

Miałem vexa z 2 miesiące. Nikt od nich nie był ale smsów od Vex Tatiany Vex Olgierda i(usunięte przez administratora) kogo to było multum. O tel o7.00 nie wspominając. Jedna dobra rada nie rozmawiać nie oddzwaniać i się nie bać bo naprawdę nie ma kogo. Dogadać też się z nimi nie da gdyby ktoś chciał spróbować.

Kuba

Ja mam pytanie czy zrekrutowano już szóstego pracownika żeby dołączył do naszego, wprawdzie skomnego lecz bojowego timu?

znawca
@Kuba

Koleś który tu się fałszywie podszywa pod pracownika vexa i pod różnymi ksywami pisze (usunięte przez administratora) i łże jak pies. W firmie pracuje 6 osób? to kłamstwo. W firmie zostało dwóch windykatorów i to na 3 miesięcznych okresach wypowiedzenia. Pewnie zaraz na L4 pójdą i będzie po wrotkach. Firma praktycznie nie prowadzi windykacji. Jak ktoś twierdzi inaczej to kłamie.

Ile jest zmian w VEX Sp. z o.o?

Pytanie inne

VEX jeszcze działa?

@Pytanie inne

Nie. Kilka miesięcy najpierw ogłosili rekrutacje a jak wysłałem cv to dostałem zaproszenie na rozmowę, a potem zadzwonili, że skończyli działalność z początkiem roku i odwołali.

Agniesia

Firma nadal istnieje dzwonią do mnie ale na jednym forum poczytałam żeby ich nagrywać i tak też zrobię, podobno najlepszy sposób na nich boją się nagrywania żeby nikt nie wiedział jak wydzierają mordy do słuchawki.

antyvex
@Agniesia

Daj se już spokój pracowniku vexa, nikt w to nie uwierzy, a może to sam Markus Marcinkiewicz takie kity pisze???? ściema, nie dajcie się oszukać ludzie

Kula u nogi
@antyvex

dlaczego kłamiesz? wystarczy zadzwonić na jakikolwiek numer z firmy vex żeby sie dowiedzieć że firma nadal prowadzi działalność nadal nękają ludzi telefonami i zastraszają pracownikiem terenowym.

Rafał
@Kula u nogi

Kiedy zadzwonisz to kto odbierze telefon, jeden pracownik z tych czterech co mają?

Prawem na Lewo
@Rafał

Ten Pan musiał pomylić automat z człowiekiem, wiem, że tam już nikt nie pracuje. Likwidacja biznesu na całego. Prezes ponoć dorabia w Biedronce.

Pracujemy na dwie zmiany po trzy osoby. Fajna, kameralna i przyjacielska atmosfera, polecam pracę w tej firmie.

Rimini

Też dostaliście sms, że dwóch terenowych przyjedzie przed godziną 21.30? Policja ich nie może złapać i ukarać że zarządzenia rządowe łamią?

Mietek Łokietek
@Rimini

Nikt nie przyjedzie bo vex nigdy windykatorów terenowych nie miał to tylko głupie sms wysyłane z automatu.

Małpa z vex

co to różnica jaka windykacja? każda musi przestrzegać tak samo prawa ja miałem ich kilkanaście i wszystkie piszą te same idiotyczne sms te same teksty (usunięte przez administratora) o windykacji terenowej i komorniku żadnej kreatywności, może nic nowego nie da się wymyślić a ludzie i tak się dają nabrać na standardową śpiewkę o windykatorze terenowym i komorniku który przyjdzie i zabierze ostatnie skarpetki.

Kasiorka

Ja ci wyjaśnie dlaczego o groźnych firmach windykacyjnych nie przeczytasz w necie czy gazetach. Bo to duże korpo. Bulą rocznie miliony na reklamy i artykuły sponsorowane w mediach czy to jako firma windykacyjna czy inna spółka w grupie. Zobacz ile kasy KRD i BezpiecznyPesel pompuje w tv i gazety i media internetowe. Co chwile artykuły sponsorowane. Myslisz ze duze media zaryzykuja strate kontraktu reklamowanego na kilka milionow rocznie aby napisac tekst ze przegrali w sadzie proces o nękanie? Zobacz co bylo z getbackiem setki milionow szly na reklamy w mediach do samego wybuchu afery i mimo, ze wszyscy wiedzieli ze jest wał to póki kasiorka płynęła to redakcje siedzialy cicho. Pisze sie o leszczach jak vex Bo oni kasy by 80 tysi miesiecznie na reklamy wydawac nie maja wiec to dla nich zaden klient. Najwieksi placa najwiecej na reklamy aby media o nich nie pisały. Jak ktos tego nie rozumie to zyje w urojeniach

Dziennikarz

To może najwyższa pora podjąć odpowiednie kroki i skierować sprawę do sądu o zniesławienie i oczernianie jakże tej uczciwej i porządnej firmy VEX,jako dziennikarz nie jestem wstanie zrozumieć że ktoś ot tak sobie oczernia firmę porównując ją do przestępców (np. DD Toruń) i Pan Marcinkiewicz nic nie robi w tej sprawie,no chyba że nie ma się argumentów do obrony firmy to wtedy inna sprawa,pozdrawiam serdecznie wszystkich czytelników.

Daro

Vex przeszedł samego siebie. Dzwonili od 7 rano, pisali meile, sms-y, takie jak do wszystkich dłużników. Po jakimś czasie przestałem z nimi rozmawiać, bo to (usunięte przez administratora) i zastraszanie z ich strony. Zablokowałem ich telefony, a meile i smsy zachowałem. Jakiś czas był spokój. Po kilku miesiącach dostałem pismo polecone od nich, że czują się zastraszeni, że jestem wulgarny do ich pracowników i że ponoć groziłem im. Chcą zadośćuczynienia w wysokości 10 tyś zł. Jak nie wpłacę, to złożą pozew do sądu o zapłatę. Nie podparli tego żadnymi dowodami. Odpisałem im, że to jest próba wyłudzenia i zastraszanie i jak nie przestaną, to zgłoszę to do organów ścigania. Czy ktoś miał taki przypadek? Oni łamią prawo i mają jeszcze czelność mnie o to pomawiać. Szok.

pokrzywdzony
@Daro

kochany odemnie zadaja 15000 zadoscuczynienia jak w panstwie prawa taka firma moze istniec mam rosprawe w nowym saczu 24 wrzesnia moze zorganizumy jakis wspolny ogolnopolski protest napisz i trzymaj sie

Julia
@pokrzywdzony

Daj juz spokoj vexie z takimi czerstwymi sciemami i tak ci nikt nie uwierzy nikogo nie nabierzesz na te niby pozwy

@Julia

Trzymaj się @pokrzywdzony

@Julia

@Julia Chyba jesteś pracownikiem Vex.

Justyna

To wszystko prawda. Ja też się tutaj wypowiadałam i dostałam pozew i teraz idę na ugodę, abym nie musiała płacić im odszkodowania za wyzwiska i pomówienia. Lepiej się dogadać i mieć spokój niż latać po sądach i po rozprawach. Ja idę na ugodę i będę miała święty spokój.

Maja
@Justyna

Hahaha, no rozbawiłaś mnie kobitko. I komu takie kity wciskasz ???

Basia
@pokrzywdzony

Witam. Masz rację taka firma nie powinna istnieć. Przed połączeniem z konsultantem automat mówił że każda próba groźby lub zastraszenia będzie rozpatrywana. Ok rozumiem tylko to działa w dwie strony. Pani z którą rozmawiałam to ona mnie zaatraszala i nie dała dojść do słowa mówiąc że żyje na koszt lendon. Ja wiem ze muszę oddać pożyczkę ale szanujmy się.

Joasia
@Basia

zastraszyła Cię, że żyjesz na czyiś koszt? Toż to groźba karalna - halo ? policja? proszę przyjechać na goworka :))) A tak na serio to co za groźby były?

@pokrzywdzony

Ma, pytanie. Czy kogoś ta pożal się Boże firma już zgłosiła na policję z art. 286 kk ??? To co ta firma wyprawia to szok. Pomimo kary nałożonej przez UOKIK nadal stosują niedozwolone praktyki windykacyjne. Czy Polskie władze wreszcie zrobią porządek z tymi bandytami w białych kołnierzykach???!!!

@Pozwany

To jest tak. Jeżeli ktoś się ugnie tej firmie i pokornie im płaci, to jest ok. Jeżeli ktoś zna swoje prawa i się broni przed tymi bandytami, to pozywają człowieka z powództwa cywilnego, a jeżeli konsument nadal się stawia, to składają doniesienie na policję z art. 286 kk. Takim to sposobem ci bandyci wybielają się i nagle osoba nękana przez Vex staje się agresorem w stosunku do tej firmy. Prezes tej firmy szuka pieniędzy w kieszeni ludzi, którzy mają problemy życiowe. Oby sądy i prokuratura zaczęły nakładać grzywny dla tej firmy za składanie nieprawdy i oczernianie ludzi w pozwach i doniesieniach o popełnieniu przestępstwa. Oby mu te działania kiedyś bokiem wyszły. To nie my zadłużeni ludzie z problemami finansowymi jesteśmy nękającymi tą firmę. To ta firma na potęgę uporczywie nęka ludzi telefonami, sms-ami, meilami, grozbami, zastraszaniem od godz 7 do 22. Czas mówić wszystko o tej firmie w sądach i policji, a niebawem (usunięte przez administratora) znikną z rynku.

Czarna77
@Basia

Wlasnie ta firme wszyscy powinni pozwac o chamskie slowa zastraszanie i warczenie na klientów

@pokrzywdzony

pokrzywdzony jak się zakończyła sprawa z Vex w sądzie?

Chinek
@Pozwany

Ludzie, nie dajcie sie nabrac na te sponsorowane wpisy o jakichs zawiadomieniach do prokuratury, czy pozwy jakie vex na ludzi sklada. To sciema i klamstwo. To pewnie ludzie z vexa pisza po to aby was wystraszyc byscie tu sie nie wypowiadali. To wszystko to sciema jest!!!!!!

@Chinek

Słuchaj człowieku. Co tak wychwalasz tego Vexa, że taki dobry i że pozwy to kłamstwo???!!! Wiem, że Ci bandyci w białych koszulach umilają życie ludziom pozwami cywilnymi i doniesieniami na policję. Może to Ty jesteś z Vexa, bo na pewno nie ja. Ogarnij się i zapoznaj się z karą dla Vex z UOKiK i wysłuchaj nagrań w necie jak pracownicy Vex rozmawiają z ludzmi. Może Ci się wtedy oczy otworzą???

Stefan
@Pozwany

Niebywałe, aby najpierw kraść kasę, miesiącami nie oddawać, a potem windykatorów którzy windykują dług wyzywać. Takie coś możliwe tylko w Polsce. Smutne.

@Stefan

Nie mów na ludzi którzy mają problemy finansowe i rodzinne, że są złodziejami. Nie masz takiego prawa!!! Wiadomo, że długów trzeba dochodzić, ale nie takimi metodami jak robi to Vex. Za darmo nie nałożono kary za niedozwolone praktyki windykacyjne na tą firmę. Łamią prawo. Ty pewnie jesteś pracownikiem tej firmy. Szok.

Krystian
@dług

Nie każdy dłużnik jest (usunięte przez administratora) ale jest :)

Dobresobie
@Krystian

Użalanie się dłużników że zły windykator domaga się by oddali kasę jest jak płacz Wietnamczyka mającego stragan na targowisku, że tandeta z Chin wykańcza mu handel... Nie oddajesz kasy to oszukujesz i tak jakbyś kogoś lub jakąś firmę okradł, a jak to przestępstwo każdy sobie usprawiedliwi w głowie to jego sprawa... pedofile się tłumaczą, że dzieci zbyt kusząco są ubrane, a księża, że ministrant kusił... każdy zawsze znajdzie jakąś wymówkę, co nie? Tylko kasy nie ma komu oddawać chociażby w ratach

Lucjan
@Dobresobie

W życiu nie czytałem głupszej teorii spiskowej. Nawet jeśli VEX z kimś wygra w sądzie o pomówienia czy zniesławienia odszkodowanie to przecież pozywają już zadłużonych po uszy dłużników z niejednym komornikiem i pozwani to "goło....." i nie mają żadnego majątku, więc nawet jak VEX wygra w sądzie to jakim cudem skazani mieliby nagle im cokolwiek zapłacić? To się ze zbiegami egzekucji będzie ciągnęło latami, a i tak się pewnie skończy na bezskutecznej egzekucji bo okaże się, że skazany ma tyle długów, że nie starcza na koszty komornika i egzekucji..... chociażby z tego powodu ta teoria jest mało wiarygodna. Każdy z rzekomo pozwanych co się tutaj użala jaki to on biedny ma przecież tyle długów i tylu komorników, że obecni wierzycieli dostają figę z makiem :) I chociażby dlatego uważam, że z tymi pozwami to ściema pracowników vexa aby wystraszyć osoby które tu się wypowiadają.

Antyhejter
@Lucjan

Antywindykator - za mowę nienawiści wobec osób LGBT zgłaszam Cię do Ośrodka Monitorowania Zachowań Ksenofobicznych i Rasistowskich.

Stan

A co ty tak go nękasz? Strasznie gnoisz tego człowieka :)

@dług

Pouczasz że ktoś nie ma prawa o dłużnikach mówić że kradną, ale sam wyzywasz innego człowieka od małp i złodziei?

@bella

A Ty kim jesteś , że mówisz na mnie (usunięte przez administratora) Czy Ty jesteś pracownikiem Vex, a może sam Marcinkiewicz?

@dług

Człowieku opanuj nienawiść, wyzwiska i pomówienia bo oskarżasz wszystkich na lewo i prawo. Ja się tylko zapytałam, bo w jednym poście piszesz "Nie mów na ludzi którzy mają problemy finansowe i rodzinne, że są złodziejami." a w kolejnym sam pomawiasz człowieka od złodziei i wyzywasz go od małp. Ja tylko o to się zapytałam - nie musisz na mnie krzyczeć i się wyżywać na mnie. Mam wrażenie, że jakbym się o to Ciebie zapytała to byś mnie uderzył, tyle w tobie agresji i nienawiści...

@bella

Czy ty jesteś z Vex-a???!!! Chyba tak.

@dług

A jakbym sie okazała z vexa to bym jednak w pysk dostała od Ciebie? I wyzwałbyś mnie też od małp i złodziejek?

@bella

nie, bo jesteś zdesperowana pracą w tej firnie pracowniku

@dług

Wypada w takim razie Tobie podziękować, że kobiet zdesperowanych nie bijesz.

:-)))

@bella

Tak na marginesie, to kobiet nie powinno się bić. Nie oceniaj mnie tak zle.

Romo
@Dobresobie

Najszybszym sposobem odzyskania pieniędzy jest sąd, komornik i zajęcie wypłaty czy mienia....... Po co ten vex co mięsa ami dzwoni do dłużników i pewnie często bez rezultatu

@Justyna

No co Ty nie napiszesz Pani mądralińska ja też ich wyzywałem od (usunięte przez administratora) oszustów i złodziei i sąd przyznał mi rację nic im nie musiałem płacić.

Mikołaj
@Pozwany

wyzywałeś? swoją rodzinę czy vex?

oferman

Czyli grzecznie przyznajesz, że jak ktoś ma jakikolwiek dług to nie jest uczciwy i słusznie się go nazywa nieuczciwym? Czy twoim zdaniem jak ktoś ma jakiś dług to wolno go nazwać oszustem?

oferman
@oferman

@pozwany - nie odpowiedziałeś na pytanie, jak ktoś ma długi to jest (usunięte przez administratora)? Sam chyba pisałeś, że masz długi, to jak wyzywasz i obrażasz inną osobę zadłużoną to wolno ją poniżać, a Ciebie za twoje długi nie wolno? A jakbym ktoś wobec Ciebie użył tych wszystkich zniewag, wyzwisk, wulgaryzów które ty tu napisałeś bo masz jakiś dług albo komornika? Taka moralność kalego - innych wyzywać wolno, ale mnie nie wolno?

Pontiak
@oferman

Bardzo wielka przesada w tym co tu piszecie. Gdyby było jak tu bajdurzycie to prokuratura posadziłaby już dawno ich wszystkich. Raczej widzę tu dużo żalu, wiele rozczarowań z własnego życia. Dłużnik jak to dłużnik, będzie zawsze kłamał aby siebie w lepszym świetle pokazać. Dłużnicy to trochę takie niedorajdy i niedołęgi są co dużo szczekają w necie, a w życiu ciamajdy na bakier z prawem.

Zenek
@Pontiak

Dlatego VEX dostał karę od uokik za przestępstwa których się dopuścił a z tą prokuraturą to trochę przesada nikt nikogo nie zabił ani okradł a skazać firmy nie można co najwyżej pojedynczą osobę i to pewnie któregoś frajerskiego telemarketera.

Qliszek
@Zenek

dlaczego pomawiasz VEX? Przeciez za zadne przestepstwa nie zostali skazani.

Deon
@Qliszek

Dalej masz żal, że Cie vex pozwal za grozby i wyzwiska do sadu ze tak tu nękasz?

Kleopatra
@Deon

to vex kogos pozwal? bo slyszalam ze to tak jak z windykatorami terenowymi wszyscy o nich slyszeli ale nikt nie widzial pewnie te pozwy to tez taka bzdura dla tych najglupszych dluznikow co wierza we wszystko co windykacja napisze.

Pan
@Kleopatra

Widać że dopiero co gary skończyłaś myć i nie przeczytałaś wpisów z wątku, w którym się wypowiadasz głupiutka kobieto. Daro i Pozwany jasno napisali, że ich pozwali. No chyba, że oni oszukali tymi wpisami... kłamców tutaj nie brakuje.

Adolfo
@Pan

Ja też mogę napisać że pozwałem zezowatego i mi zapłacił milion euro bardzo chętnie bym zobaczył sygnaturę akt albo odnośnik to takiego pozwu.

Pan
@Pan

Czyli to prawda daro, pozwany, pokrzywdzony i dlug musieli tu kłamać jak z nut, mali klamczuszkowie i pozwy vexa to taka sama sciema jak ich terenowi.(usunięte przez administratora)

Pani
@Pan

daro i reszta to pewnie zezowaty pisał aby frajerów nabrać by ty nie pisali prawdy. co za koleś(usunięte przez administratora)

j23
@Pan

100% ale zezowaty ma teraz gula że wyszło na jaw że to sam te posty pisał ale trzeba być palanciną by myśleć że ktoś uwierzy w te żałosne i nędzne wpisy o pozwach siara100%

Milena

hahahahh kundle od zezowatego zaorane ciekawe co napiszą na obronę dałnowatego dżedaj.

Obserwator
@Milena

Serio nie powinieneś daro chłopie tak znieważać marcinkiewicza tylko dlatego, ze cie pozwal za grozby karalne, obelgi i wyzwiska. Nie wolno w zemscie marcinkiewicza nękać ani pomawiać vex. Taka dobra rada dareczku

Luigi
@Milena

Mimo wszystko wyzywanie Marcinkiewicza od chorych na chorobę downa, jeszcze w dodatku ośmieszanie go wyzywając od chorych na zeza, a pracowników VEX-a znieważać od kundli to jest bardzo przykre i smutno się to czyta. Szczególnie, że zaraz wigilia bożego narodzenia, a autorzy wpisów z taką nienawiścią nękają Marcinkiewicza. To już się niemiło czyta gdy dziesiątki wpisów atakujących, poniżających, ubliżających go się tu pojawia. Tyle się mówi o tym jak źli są windykatorzy, a w najostrzejszych rozmowach windykacji nie ma takich wyzwisk, obelg i ubliżeń jak tu piszą dłużnicy. Jak windykator przegina to się go zgłasza do prokuratury, a nie urządza publiczny lincz i samosąd w internecie/ Nie ma na takie postępowanie żadnego usprawiedliwienia - to że jakiś windykator vexa być może był kiedyś niemiły nie znaczy, że wolno go publicznie gwałcić, obrażać i znieważać. Idą święta, zastanówcie się ludzie nad własną nienawiścią.

zadłużony

mylisz się mają terenowych, byli u mnie we dwóch dwa tygodnie temu w mieszkam na mazurach. Nie wierzcie w to co piszą bo vex ma terenowych

ddddd

no jasne, ty wiesz lepiej czy u kogoś byli czy nie byli. Inna sprawa, że do mnie się zapowiadali windykatorzy vex i ostatecznie nie dotarli

Smutna
@Luigi

I co z tego że zaraz wigilia? a jak zezowaty pajac nękał telefonami w wigilie to jest ok? straszył że w ten radości z narodzin zbawiciela i spotkania z rodziną odwiedzi mnie pracownik terenowy i będę miała święta zniszczone to było w porządku? życzę kiedyś zezowatemu takich świąt jakie ja miałam.

Pufcio
@Smutna

Czemu te błazny z vexa wszędzie widzą jakiegoś daro ? musial im ostro dac sie we znaki ale przeciez to głupsze niz orangutany to co sie dziwic

Zygfryd

Kto i z jakiej rady nie skorzystał bo nie wiem o co kaman?

Bela Donna

Błaźnie pokaż jeden wpis który pomawia vex bo wszystkie wpisy które tu przeczytałam to sama prawda.

Cezar

Czyli u Ciebie w domu na porządku dziennym jest nazywanie się w rodzinie szympansami? :)

Droga

Jednak nadal nie widzisz lamania prawa nazywajac blizniego szympansem, a firme pomawiania o zatrudnianie skrzywionych psychicznie szympansow.... szkoda, ze tak obrazasz. Vex nigdy nie nazwal dluznika szympansem i dlatego jest lepszy od Ciebie.

Ciekawe
@Droga

Czyli jak jeden dłużnik ukradnie pieniądze to powołując się na jego przypadek wszyscy dłużnicy to (usunięte przez administratora) ? Ciekawa masz logike rozumowania, ale zgadzam sie z tym co soba reprezentujesz.

Żałosny pajacu
@Ciekawe

w poprzednim komentarzu napisałeś że vex nigdy nie nazwał nikogo szympansem ani nie obrażał tak jak to robią tutaj dłużnicy więc udowodniłem Tobie ze vex tak samo postępuje z ludzmi mam 30 nagrań gdzie pracownicy vex obrażają poniżają zastraszają ludzi, po prostu obaliłem Twoje śmieszne tezy że pracownicy vex to święte krowy a dłużnicy to (usunięte przez administratora) co obrażają i pomawiają.

Śmiechotek
@Żałosny pajacu

Nic nikomu nie udowodniłeś, jakieś wymyślone nagrania, jakieś inscenizowane filmiki w necie... same fejki kolego, żaden to dowód. A jak masz faktycznie dowód znieważania czy straszenia to zasuwaj do prokuratury z dowodami. Póki co udowadniasz jedynie, że sam notorycznie wyzywasz, obrażasz, znieważasz i pomawiasz, a jako usprawiedliwienie wskazujesz, że skoro ktoś twoim zdaniem łamie prawo to tobie wolno prawo łamać. Przykro mi, ale nikt tu w twoje ściemy nie uwierzy.

colt
@Ciekawe

niestety racje trzeba przyznać bo nikt tu we wpisach nie twierdził ani razu ze vex to święte krowy - samym takim twierdzeniem się ośmieszasz i robisz z siebie klamce, a to już kilka razy ci zwrócono uwagę, że niestety rzadko piszesz prawdę. Co więcej w twoich dowodach nie ma poparcia tezy, że jakiś pracownik vex wyzywał dłużnika od szympansów, upośledzonych psychicznie, pajaców, czy zezowatych. Tylko Ty to robisz uporczywie, więc tego też nie obaliłeś, a jedynie potwierdzasz, że użytkownicy którzy cię przywołują do kultury mają rację. Nawet Ciebie nikt nie nazwał tak jak ty znieważasz marcinkiewicza, pracowników vex, czy pomawiasz vex i twoje zniewagi mają być usprawiedliwieniem twojego obrzydliwego postępowania. Tylko ty się ty zachowujesz jakoś tak chyba patologicznie.

Błazny z vex
@colt

jak nikt błazny nie udowodnił skoro w internecie sa nagrania AUTENTYCZNE rozmów z pracownikami vex sam mam ich pełno jak obrazają dzwoniacych ludzi od gejów i obrażają ich rodziny, vex został tez za to ukarany przez uokik ale te skrzywione psychicznie małpy tam pracujące cały czas twierdza że to nieprawda że uokik (usunięte przez administratora) że nagrania są sfabrykowane dłużnicy kłamią tylko oni są porządni i uczciwi takie KŁAMSTWA wylewają się z tych paskudnych małpich pysków.

Adela

Odpuść sobie wiadomo że pracownicy vexa będą bronić swojej firmy tak jak każdy burek broniący swojego podwórka, wszyscy którzy mieli do czynienia z vex wiedzą że masz rację dowodów jest wystarczająco dużo a jak ktoś będzie chciał pracować w takiej firmie to i tak go opinie tutaj mało będą interesowały.

nick

dobrze, że ten wątek wreszcie się skończył bo czytając go widać, że jest w kółko powtarzane to samo co było kilka komentów wcześniej. Bicie piany bez czytania, że już o tym pisano, nawet w takich samych słowach, jakby jedna osoba ciągle wałkowała jeden temat, źle się to czyta.

Oddawac kase
@Stefan

No najlepiej nabrac na prawo i lewo NAKRASC a pozniej ofiare z siebie robic ze problemy sie ma fonansowe. Jak kasy nakradliscie to macie problemy. Dluznicy to (usunięte przez administratora) spoleczne ktorym sie pracowac nie chce i umieja ofiary z siebie robic. Oddaj dlugi a pozbiej obrazaj innych.

Akwi

A kasa za okulary oddana widzom?

Oliwia

nie zgłoszą bo zwykli (usunięte przez administratora) i przestępcy ukarani przez uokik za swoje bandyckie metody więc się nie bój.

Natalia

Mam pytanie dostałam sms z firmy vex ze przyjedzie windykator maja oni windykatorow terenowych ?

Ailatan
@Natalia

VEX nigdy nie miał pracowników terenowych to zwykła ściema tak tylko straszą w sms, moja koleżanka ze studiów pracowała tam 3 miesiące i mi opowiadała że wszystko co tam piszą w tych sms to zwykłe bajki żeby tylko wystraszyć ludzi.

Tereferekuku

Najzabawniejsze w firmie zezowatego szympansa jest że nie wyrażają zgody na nagrywanie i podpieranie się uodo w tej sprawie, te małpy nie mają pojęcia o przepisach k.c. i plotą bzdury przez telefon, niezły ubaw.

Marta...91

Tak dostalam ze jakas Tatiana przyjedzie z firmy z windykatorem ok 21.30 wyszlam zerknac i nikogo nie bylo????

Żona Michałka
@Marta...91

zdziwiona? nawet dziecko wie ze ten pajac z gwiezdnych wojen nie ma windykacji predzej mozesz sie spodziewac swietego mikolaja niz kogos z vex.

pracownik zus

potwierdzam wpis tomb raidera o markusie marcinlkiewiczu. nasz dyrektor, marcin, kaśka h też go tak nazywają jeb aby zezowaty pajac (usunięte przez administratora) j pier dolony w du pe cwe luch za każdym razem gdy przysyła te swoje żałosne ciotowate pisemka do zusu. od razu lądują w śmietniku temu śmieciowi wszyscy w zusie życzymy koronowarisa aby zdechła na niego i on i cała jego pożal się boże rodzinka.

Dawcuk

Szkoda gadać, beznadziejna firma,państwo (usunięte przez administratora)

Tadek

A przyznaj się cwaniaczku ile miesięcy kasy im nie oddajesz? 5 miesięcy? 6 miesięcy? Rok? Ile kasy oddałeś przez te wszystkie miesiące? Mam nadzieję, że nie ZERO bo wtedy sam zrobisz z siebie zero. Poza tym gamoniu wystarczy wysłać mail na fax@vex.com.pl z propozycją rat i dostaniesz odpowiedź, pewnie aby wpłacić połowę to resztę ci na raty rozłożą. Jak to co piszesz jest prawdą to wysyłaj na najbliższy posterunek policji zawiadomienie że cię nękają, art 190a kodeksu karnego - a jak łżesz jak pies w tym poście to zamknij jadaczkę i nie oszukuj więcej. Tyle się gamoniom pisze, wystarczyło poczytać wcześniejsze wpisy - na policje się zgłasza nękanie jeśli to co piszesz jest prawdą.

Manny

Jak to twoje dobre wychowanie przez rodziców było w rozmowie z nimi tak wulgarne i prostackie jak twój wpis pełen bluzgów to wybacz ale od razu widać żeś kłamca.

Windykator

A nie pomyślałeś aby po prostu oddać kasę zamiast robić z siebie (usunięte przez administratora) w internecie? W dodatku obelżywą. Szkoda, że windykatorzy takim językiem jak ty tu napisałeś nie mogą z Tobą rozmawiać. Widać, żeś człowiek z patologii a nie po szkołach...

Kijek

Racja, że vexowi się nic nie oddaje bo oni tylko dla innych firm pośredniczą, ale pytanie ciągle jest celne - ile ten Norek miesięcy kasy nie oddaje wierzycielowi bo tworzy oszuścik mały otoczkę jakby się spóźniał kilka dni ze spłatą, a przecież nie od dziś wiadomo, że vex stare długi windykuje :) A co do prymitywów to prymitywem jest autor wpisu za te bluzgi bo to świadczy że jest z patologii, a nie z dobrego domu. To samo tyczy się antywindykatora, który obraża jak placek, który wypadł krowie spod ogona.

Pijok

antywindykator nie mów do rodzonego brata, że pies somsiada go zrobił ... chociaż ty znasz się na rzeczy :)

@Windykator

Ja oddałam 3 tygodnie temu a smsy z wizytą windykacyjną w domu nadal przychodzą.

Windykator
@Kasia

Zgłoś reklamację na fax@vex.com.pl to sprawdzą bo może masz 20zł niedopłaty...

Nudziara
@Kasia

I będą przychodzić sms bo tam pracują sami (usunięte przez administratora) którzy nic nie ogarniają,mnie nękali telefonami przez 3 miesiące po tym jak spłaciłam dług i tłumaczyli się że to nie oni tylko to robi system.

Zostaw merytoryczną opinię o VEX Sp. z o.o - Wrocław

• Jak się pracuje w VEX Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy VEX Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VEX Sp. z o.o?

VEX Sp. z o.o
2.3/5 Na podstawie 139 ocen.
  • Wita Stwosza 16
    50-148 Wrocław