Opinie o InnYtech S.A. w Płock

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie InnYtech S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w InnYtech S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InnYtech S.A. w Płock

Klaudia Nowy wpis

Mieliście jakieś podwyżki po nowym roku?

Monter Nowy wpis

Również mam problem po nakazie zapłaty odzyskać moja należność Gdański komornik go nie sięga. Ma ktoś jakieś informację o Łakomym?

Marta Nowy wpis

Czy któryś z użytkowników jest aktualnie pracownikiem firmy? Jak wygląda obecna sytuacja w InnYtech? Nie mogę znaleźć w Internecie informacji na ten temat. Czy ktoś może się wypowiedzieć? @Wierzyciel, czy dysponujesz aktualnymi informacjami na temat InnYtech?

Wierzyciel Nowy wpis

Firma jest moim dłużnikiem. 1,5 roku zakupili materiał i nie zapłacili. Milion telefonów i wezwań. Jest nakaz, jest wszczęta od kilku miesięcy egzekucja komornicza. Niestety bezskuteczna. Na kontach nie ma ani grosza. Firma nie posiada nieruchomości, które można zlicytować. Nie odbierają korespondencji. (usunięte przez administratora)

Aplikowałeś do firmy InnYtech S.A.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

@monter no to już brzmi jak groźba, a one są karalne. Dlatego wstrzymaj się od takich tekstów na forum. Zapraszam Cie również do zapoznania z regulaminem forum: https://www.gowork.pl/regulamin Tam będziesz miał wyjąsnione jakich kwestii nie wolno umieszczać na forum.

@Marta

Ok;)

@Monter czy coś już wiadomo w Twojej sprawie? Nie mam żadnych informacji o firmie InnYtech S.A., dlatego pytałam tutaj na forum. Myślałam, że tutaj na forum wiecie więcej o swojej firmie.

@monter tak jak wcześniej wspomniałam firma InnYtech S.A. nie jest oznaczona jako upadająca w KRSie. Czy zamierzacie jakoś namierzyć te osoby? Jaki macie plan na odzyskanie pieniędzy?

monter

W Gdańsku zostawili pracowników na lodzie. Ukraincowi nie wypłacal pieniędzy od miesięcy. zawineli sie z całym sprzętem kłamiac że idą na inną robotę a Paweł L i Rafał K uciekli. Przestali odbierać telefony klamia że upadłość a w Płocku się chowają na hali z ludźmi. Zaległości nie uregulowali do dziś sprawa jest w sądzie. Coś musi tych ped..... ruszyc. pewny jestem że Zalakniony i Rafałek mają się ku sobie. Omijać szerokim łukiem (usunięte przez administratora) i kur.....

@monter skoro firma ogłosiła upadłość to czemu nie jest to zaznaczone w KRS-ie? Właśnie sprawdziłam i tam nie ma wzmianki o tym, żeby InnYtech S.A. była w upadłości. Pamiętajcie dodawać tutaj potwierdzone informacje, żeby kogoś nie wprowadziły w błąd.

Bez zmian .

Pan Pazerny ...do czego się dotknie zamienia w ruinie .....

monter

Niewyplacalni oglosili upadlosc zostawiajac pracownikow i podwykonawce bez pieniedzy. Kur@y!!!!

@:) a powiesz coś więcej? Jakieś konkrety związane z pracą? Ważne, by wypowiedzi były uargumentowane, bo takie właśnie najbardziej pomagają osobom zainteresowanym pracą w firmie.

Na Lotosie poki co jest ok

Qqqq

10 minął a wypłaty nie ma .....

s.a

do wypłaty będą pracować dlatego ze trzeba na początku szukac godzin a potem końcówki wypłaty. Najgorzej jak wezmą pod siebie robote to pilnują i ganiają

Nickboy

Zatrudnili teraz trochę normalnych chłopaków ciekawe jak długo tam będą chcieli pracować po tym co wychodzi na jaw

Xxxx

Bardzo porządna firma gdyby nie to gdy współwłaściciel jest Łakomy na pieniądze i zanika stawki oraz godziny nigdy się nie zgadzają ponadto wysyłają w delegację bez paliwa i pieniędzy to mówią że to nie przedszkole i jakoś sobie radzić. Przy wypłacie nie mają drobnych.

Piotrek

Może ktoś wie czy ta firma jeszcze istnieje i gdzie się znajduje.

Wlodek

Panowie spawacze wiecie może jak obecnie przedstawia się sytuacja w tej firmie ,chodzi o stawki jakie można wynegocjować robota na rurociągach Gdańsk

Noksim

A ja nie słyszałem niczego negatywnego, dlatego jestem bardzo ciekaw o co w sumie chodzi z tym, że nie jest najlepiej, byłoby spoko, gdybyś mi to jakoś opisał sensownie to na pewno wiele osób by skorzystało

Zostaw merytoryczną opinię o InnYtech S.A. - Płock

InnYtech S.A.
3.7/5 Na podstawie 116 ocen.
  • Pomorska 10
    09-408 Płock