Opinie o Zepter International w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zepter International. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zepter International o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zepter International w Warszawa

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Zepter International?

kik

Firma nie dba o pracowników, nie ma nic, nie polecam pracy, jak za czasów PRL

Zawiedziona

Produkty może i dobre, lecz kierownictwo z głębokiej komuny!!! Ciekawe czy w Szwajcarii czy innych krajach europejskich tak się traktuje klienta jak w Polsce? Klient płaci za cały zestaw, a dostaje tylko część zestawu. Dzwoniąc pod numer Działu Obsługi Klienta, Pani konsultant miota się nie wiedząc co na to powiedzieć. Dzisiaj mija ostatni dzień umowny, a części zestawu nadal nie ma i nie wiadomo kiedy będą!!! Na stronie firmy nie ma numeru ani maila do szefostwa firmy, tylko wyżej wymienionego działu, gdzie panienka może jedynie przeprosić za zaistniałą sytuację. To jest jakaś paranoja!!! W komunie też była książka zażaleń, której nikt nie czytał.

Jasia

W czerwcu 2020r. oddałam do serwisu w Katowicach pokrywę do szybkowaru tylko do wyczyszczenia i przeglądu. Teraz jest już październik a pokrywy nadal nie dostałam podobno "czekają na części". Najniższa cena naprawy, którą trzeba zaznaczyć to 150 zł. Kilka lat temu oddałam do tego samego serwisu blender. Po zapłaceniu 150zł. blender bardzo szybko stracił swoją moc i musiałam go wyrzucić, bo nie chciałam kolejny raz płacić takiej kwoty. Nie wierzcie na pokazach pracownikom zeeptera, że gwarancja jest dożywotnia, bo coś takiego nie istnieje, nawet za wyczyszczenie trzeba płacić. Nie polecam nikomu takiej nierzetelnej firmy jaką jest firma Zeepter.

Wiecie czy Zepter International udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Lol

Z laptopami bardzo słabo

kot
@Lol

sprzęt ja za króla ćwieczka, firma jak z PRL, warunki pracy straszne, ludzie fałszywi, nie polecam.

kot

stare laptopy, wręcz złomy, telefon komórkowy dostajesz w zależności jaki jest charakter pracy,

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zepter International, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Doradca Klienta? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac
Szczecin
INCOM POLSKA SP. Z O.O.
magnolia

w polowie grudnia 2019 zakupilam naczynie krolewskie firmy Zepter w lodzi na Gdanskiej,Mialam byc przeszkolona jak obslugiwac naczynie ale pani Kasia milczy do teraz,na pewno mnie oklamala mowiac ze beda ieszcz trzy panie na prezentacji .Dziwnym zbiegiem okolicznosci owe trzy panie odwolaly obecnosc na prezentacji w polowie grudnia Pani Kasia nie odzwania do tej pory.Co robic z powazaniem h.potocka

Jak wygląda praca w magazynie w Kobyłce? Chętnie bym się tak zakręcił bo mam dosłownie parę kroków ale po pierwsze to zlecenie zamiast umowy (gdyby nie to to już bym aplikował) a po drugie często pojawiają się ogłoszenia z informacją, że poszukują magazynierów czy coś tam się nie dobrego dzieje?

Wehikuł czasu
@Piotr

Jak są częste nabory- duża rotacja, umowa śmieciowa, dużo roboty, kierownictwo słabe, kasa marna. Czytaj wprost. Nie warto.

Bolek i Lolek

Wszyscy co pracowali w Zepeter Int. Nie mają problemu ze znalezieniem lepszej pracy. Są cenionymi pracownikami wielozadaniowy mi. Nic nie jest straszne. Praca w Zepeter int daje dużo doświadczenia ale wymaga jeszcze więcej mówię tu o pracownikach etatowych a nie o przedstawicielach handlowych. Zarobki nie są powalające, atmosfera bardzo napięta i slaba. Nie ma wsparcia ze strony kierownictwa. Raczej odgadywanie niż pomóc. Raczej kłody pod nogi... Jeśli lubisz wyzwania i nie masz skrupułów to jest miejsce dla Ciebie.

Martyna

Czy dostaje się od firmy jakieś bonusy albo zniżki na produkty ?

Natalia

Reklamacje to lepiej kierować do firmy gdy,ż to jest forum pracownicze!

Garnki i pokrywka do szybkowaru kosztowaly sporo pieniedzy - zachwalana bala dozywotnia gwarancja przy zakupie. Po kilku latach kiedy pokrywka do szybkowaru sie zepsula o gwarancji juz nikt w firmie Zepter nie chcial pamietac. Nawet po interwencji rzecznika konsumenta firma dalej upierala sie ze dorzywotniej gwarancji nie ma i naprawa tylko na wlasny koszt............. Nie polecam nikomu!!!!!!!

Jan

Swego czasu kupiłem komplet garnków Zepter ,na który to otrzymałem wieczystą gwarancję. Garnki były drogie liczone w dolarach.Od pewnego czasu nie mogę dostać uszczelki do szybkowara. Brak też jest jakiegokolwiek kontaktu z tą firmą .Więc gdzie jest ta wieczysta gwarancja? Gdzie jest uczciwość.Wygląda na to że firma wyciągneła maksymalny zysk,a teraz ma to wszystko w głębokim poważaniu!

Danuta

Czy na forum w dalszym ciągu są osoby zainteresowane pracą na stanowisku przedstawiciela handlowego? Jeżeli tak, odwiedźcie oficjalną stronę Zepter International. W zakładce Praca możecie poznać szczegółowe warunki zatrudnienia na tym stanowisku. Dla przyszłego pracownika firma oferuje pakiet szkoleń, wszystkie niezbędne narzędzia pracy oraz wynagrodzenie prowizyjne lub zadaniowe. http://www.zepter.pl/Landing-pages/pl-pl/join-us/Praca/Przedstawiciel-Handlowy.aspx Co sądzicie o takim stanowisku?

Aktualność
Stella

Czy przedstawiciel handlowy otrzymuje do pracy telefon, komputer i samochód?

chcę aplikowac

Na jaki samochód mogą liczyć przedstawiciele handlowi?

@chcę aplikowac

Dzień dobry! Dziękujemy za zainteresowanie Zepter International Poland i warunkami pracy w firmie.:) W naszej firmie Przedstawiciel Handlowy otrzymuje m.in. materiały marketingowe, produkty i inne narzędzia do pracy – wszystkie szczegóły dotyczące warunków zatrudnienia przekazywane są podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Oprócz tego, oferujemy bogaty pakiet nowoczesnych szkoleń dla każdego Przedstawiciela Handlowego. Współpracujemy na podstawie umowy cywilno-prawnej lub kontraktu w przypadku posiadania przez pracownika założonej działalności gospodarczej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy i aplikowania: http://www.zepter.pl/Landing-pages/pl-pl/join-us/Praca/Przedstawiciel-Handlowy.aspx. Pozdrawiamy, Zespół Zepter International Poland.

Olek

Jakie wyposażenie dostaje przedstawiciel? Na jaką umowę można liczyć?

@Olek

Panie Olku, dziękujemy za zainteresowanie firmą Zepter International Poland i ofertą pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego. W naszej firmie Przedstawiciel Handlowy otrzymuje m.in. materiały marketingowe, produkty i inne narzędzia do pracy. Oprócz tego, oferujemy bogaty pakiet nowoczesnych szkoleń dla każdego Przedstawiciela Handlowego. Współpracujemy na podstawie umowy cywilno-prawnej lub kontraktu w przypadku posiadania przez pracownika założonej działalności gospodarczej. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty: http://www.zepter.pl/Landing-pages/pl-pl/join-us/Praca/Przedstawiciel-Handlowy.aspx i do złożenia aplikacji:) Pozdrawiamy, Zespół Zepter International Poland.

Tomasz

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Warto starać się?

@Tomasz

Dzień dobry! Panie Tomaszu, bardzo dziękujemy za zainteresowanie pracą w firmie Zepter. Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko przedstawiciel handlowy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty: http://www.zepter.pl/Landing-pages/pl-pl/join-us/Praca/Przedstawiciel-Handlowy.aspx i do złożenia aplikacji:) Pozdrawiamy, Zespół Zepter International Poland.

Ja jestem bardzo zadowolona. Fajni ludzie, dobre jakościowo produkty. Nie ma siedzenia bezsensownego za biurkiem. Codziennie coś się sprzeda (asortyment szeroki) i wychodzi na czysto solidna kwota. Do tego darmowe szkolenia i wyjazdy, imprezy.

Stefan

Czy firma normalnie funkcjonuje? Dlaczego taka cisza?

@Stefan

Dzień dobry! Panie Stefanie, dziękujemy za zainteresowanie firmą Zepter International Poland. Stale się rozwijamy i poszukujemy kandydatów do pracy. Aktualnie na terenie całego kraju prowadzimy procesy rekrutacyjne. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony www.zepter.pl i zapoznania się z naszymi aktualnymi ogłoszeniami dostepnymi m.in. w serwisie GoWork. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Zepter International Poland.

yellow

Ja to się zastanawiam czy jest szansa na to, żeby teraz znaleźć u nich zatrudnienie, wiecie może? Zarobki na przedstawiciela handlowego są wyżej niż przeciętna krajowa, a jeszcze dorzucają do tego odpowiednie szkolenia, więc wcale nie jest tak źle, bo i atmosfera dopisuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Zepter International - Warszawa

• Jak się pracuje w Zepter International?

Zobacz opinie na temat firmy Zepter International tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zepter International?

Zepter International