Dominium sp. z o.o. Produkty Klasztorne

Niepołomice

Opinie o Dominium sp. z o.o. Produkty Klasztorne

kolega z pracy 2009-12-27 12:12:55
Jeżeli ktoś jest zwykłym tumanem i matołem który chce brać tylko kasę to powinien nie tylko przynieść własny długopis ,lecz również badania stopnia inteligencji .
Uczyć się ośle i bałaganiarzu.
ania 2009-12-29 10:36:01
chciałabym sie wiecej dowiedziec na temat tej firmy. Tristian napisz na mój nr gg 11095617.
pozdrawiam
buahahahaha 2010-01-04 20:49:49
'kolega z pracy' poziomem swej wypowiedzi pokazuje jedynie na jakich współpracowników natrafić można w firmie Dominium.....:)
ola 2010-02-09 12:50:16
potwierdzam DNO!!!
gość 2010-02-09 15:13:13
dno dno!!!! i dwa metry mułu.....:)
a sądząc po ilości i częstotliwości publikowania przez powyższą 'firmę' ogłoszeń z propozycją pracy to rotacje tam muszą mieć nieziemska....
Mati 2010-02-14 16:23:34
Tristan jęsli możesz lub ktos inny skontaktowac się ze mną w sprawie firmy dominium sp z o.o. proszę napiszcie na mojego mail'a mhfk4325@interia.pl. bardzo mi na tym zależy.
Pozdrawiam Mati
xyz 2010-02-14 19:14:36
Potwierdzam, ilość ogłoszeń o pracę jest porażająca a do tego ta atmosfera w firmie nie do wytrzymania. Mam nadzieję że nikt o poważnym podejściu do pracy nie będzie miał przyjemności tam pracować , stanowczo odradzam.
Renata 2010-02-16 15:29:12
Potwierdzam, rotacja w tej firmie jest ogromna tak samo wymagana, więcej zarobicie na składaniu długopisów
pracownik 2010-03-06 18:51:23
ilość ogłoszeń o pracę nie równa się rotacji w firmie..... w małych firmach bardzo szybko eliminuje się słabe ogniwa tak więc jeśli ktoś jest słaby to odpada, nie ma miejsca dla nieudaczników i leserów. Jeśli chodzi o atmosferę to tworzą ją ludzie którzy tam pracują, jak ktoś sobie nie radzi to wszystko mu przeszkadza....
pracownik 2010-03-06 18:56:05
faktycznie firma potrzebuje ludzi myślących, jeśli są to wysokie wymagania to gratuluję...to nie ZUS gdzie przychodzi się do pracy na plotki w godz 8-16 (nie obrażając ludzi tam pracujących)
Marek 2010-07-31 21:56:11
Witam, czy ma ktoś świeże informacje na temat tej firmy zastanawiam się czy nie zacznę z nimi współpracy

Proszę o rzetelne informacje
wystarczy 2010-08-16 11:01:44
Naucz się podstaw elektryki stosowanej.
Ala 2010-10-22 16:18:53
Właściciel zmusza pracowników czasem do czynów nieetycznych. Chyba trzeba rozważyć zmianę pracy. (usunięte przez moderatora)
anonim 2010-12-21 13:07:22
Ala - 2010-10-22 16:18:53

Alu... czy na pewno wpisalas opinie o tej firmie, w ktorej pracujesz ? nie pomylilas sie kobieto ??? ja pracuje tutaj szmat czasu i do zadnych czynow nie bylem przez wlascicieli (jest ich kilku a nie jeden) zmuszany, a tym bardziej do "nieetycznych"...
anonim 2011-01-31 13:42:48
nie zgodze sie, pracowałam tam przez ponad 4 lata, DOMINIUM zmusza do(usunięte przez moderatora)nieetycznych zachowań itd, szkoda o tym opowiadać, pracownicy są w wiekszosci ok ale przełozeni od najnizszego do najwyzszego szczebla to banda (usunięte przez moderatora) , za żadną kase juz bym tam nie wróciła, żałuje ze tak długo dawałam sie wykorzystywać ale wkońcu miałam odwage odejść i jestem z tego DUMNA
PS. nie opowiadajcie bajek ludziom,ze to taka cudowna firma bo trzeba byc slepym zeby nie widziec jak tam jest
były 2011-03-24 23:00:05
Też niestety pracowałam w Dominu, i muszę potwierdzić te negatywne opinie - co inne na rozmowie kwalifikacyjnej co innego jak już przyjdziesz do pracy. Prezes niestety to prawda cham jakich mało - no chyba że jesteś czarnowłosą długonogą, ale i wtedy musisz rozważyć dajesz czy nie. Pracownicy w większości są OK ale są też tacy że nawet sam nie wierzę że robią to co robią - podłość, zawiść, donosicielstwo. Osoby które nie mogą się skarżyć w tej firmie to kierownicy regionalni i kierownicy restauracji - ruch...ją firmę na niezłą kasę. Dziwię się że jeszcze skarbówka się tam nie wybrała a miałaby sporo pracy...
Jeśli nie jesteś (usunięte przez moderatora) to nie masz co tam szukać.
były pracownik 2012-04-12 17:06:58
Witam, ja niestety też miałem okazję pracować w tej firmie. Na rozmowie kwalifikacyjnej wszystko wyglądało pięknie. (usunięte przez moderatora) Umowa zlecenie, spoko. Jeszcze gdyby zamieszono w niej prawdziwe wynagrodzenie, a nie żenujące 300zł. Kto normalny uwierzy, że człowiek przepracuje cały miesiąc za taką stawkę. Dziwne, że jeszcze skarbówka się za nich nie zabrała. Jeśli chodzi o samą pracę to na początku spoko. Później coraz bardziej zaczęto ucinać godziny pracy, a tym samym mniej się zarabiało. W weekendy totalna masakra. Najlepiej żeby człowiek pracował za 3 osoby a dostał pensje nawet nie za 1. W zupełności odradzam pracę w tej firmie....
Szkoda tracić czas i zdrowie na takich wyzyskiwaczy
ania 2012-07-03 17:13:02
Kiepska forma wylewania złości te wszystkie negatywy. Firma OK, polecam wszystkim!!!
kaska 2012-07-03 17:22:39
Polecam, pracowałam dość długo.
manka 2012-07-04 13:16:48
Pracuje już kilka miesięcy i nie wiem skąd te negatywy moich poprzedników.Pracę polecam wszystkim moim znajomym jak ktoś szuka.
radek 2015-02-10 18:07:22
a jakie oni konkretnie produkty klasztorne oferują? w sensie, że sprzedają tam jakieś święte obrazki, czy inne takie rzeczy, jakies figurki? bo ta nazwa jest strasznie myląca, a nie chce wyjść na jakiegoś kompletnego ignoranta w temacie tak naprawde, więc jak coś wiecie o tym to ja czekam na nowe informacje z tym.
runsns 2016-05-12 22:00:05
To prawda, że na produkcji jest dobra atmosfera @jacek :) Do tego dochodzą jeszcze spoko zarobki, więc nie jest źle.
Zostaw swoją opinię o Dominium sp. z o.o. Produkty Klasztorne - Niepołomice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dominium sp. z o.o. Produkty Klasztorne