Opinie o Dominium sp. z o.o. Produkty Klasztorne w Niepołomice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Dominium sp. z o.o. Produkty Klasztorne. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dominium sp. z o.o. Produkty Klasztorne o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dominium sp. z o.o. Produkty Klasztorne w Niepołomice

runsns Nowy wpis

To prawda, że na produkcji jest dobra atmosfera @jacek :) Do tego dochodzą jeszcze spoko zarobki, więc nie jest źle.

radek Nowy wpis

a jakie oni konkretnie produkty klasztorne oferują? w sensie, że sprzedają tam jakieś święte obrazki, czy inne takie rzeczy, jakies figurki? bo ta nazwa jest strasznie myląca, a nie chce wyjść na jakiegoś kompletnego ignoranta w temacie tak naprawde, więc jak coś wiecie o tym to ja czekam na nowe informacje z tym.

manka Nowy wpis

Pracuje już kilka miesięcy i nie wiem skąd te negatywy moich poprzedników.Pracę polecam wszystkim moim znajomym jak ktoś szuka.

kaska Nowy wpis

Polecam, pracowałam dość długo.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dominium sp. z o.o. Produkty Klasztorne? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
ania

Kiepska forma wylewania złości te wszystkie negatywy. Firma OK, polecam wszystkim!!!

Witam, ja niestety też miałem okazję pracować w tej firmie. Na rozmowie kwalifikacyjnej wszystko wyglądało pięknie. (usunięte przez moderatora) Umowa zlecenie, spoko. Jeszcze gdyby zamieszono w niej prawdziwe wynagrodzenie, a nie żenujące 300zł. Kto normalny uwierzy, że człowiek przepracuje cały miesiąc za taką stawkę. Dziwne, że jeszcze skarbówka się za nich nie zabrała. Jeśli chodzi o samą pracę to na początku spoko. Później coraz bardziej zaczęto ucinać godziny pracy, a tym samym mniej się zarabiało. W weekendy totalna masakra. Najlepiej żeby człowiek pracował za 3 osoby a dostał pensje nawet nie za 1. W zupełności odradzam pracę w tej firmie.... Szkoda tracić czas i zdrowie na takich wyzyskiwaczy

były

Też niestety pracowałam w Dominu, i muszę potwierdzić te negatywne opinie - co inne na rozmowie kwalifikacyjnej co innego jak już przyjdziesz do pracy. Prezes niestety to prawda cham jakich mało - no chyba że jesteś czarnowłosą długonogą, ale i wtedy musisz rozważyć dajesz czy nie. Pracownicy w większości są OK ale są też tacy że nawet sam nie wierzę że robią to co robią - podłość, zawiść, donosicielstwo. Osoby które nie mogą się skarżyć w tej firmie to kierownicy regionalni i kierownicy restauracji - ruch...ją firmę na niezłą kasę. Dziwię się że jeszcze skarbówka się tam nie wybrała a miałaby sporo pracy... Jeśli nie jesteś (usunięte przez moderatora) to nie masz co tam szukać.

nie zgodze sie, pracowałam tam przez ponad 4 lata, DOMINIUM zmusza do(usunięte przez moderatora)nieetycznych zachowań itd, szkoda o tym opowiadać, pracownicy są w wiekszosci ok ale przełozeni od najnizszego do najwyzszego szczebla to banda (usunięte przez moderatora) , za żadną kase juz bym tam nie wróciła, żałuje ze tak długo dawałam sie wykorzystywać ale wkońcu miałam odwage odejść i jestem z tego DUMNA PS. nie opowiadajcie bajek ludziom,ze to taka cudowna firma bo trzeba byc slepym zeby nie widziec jak tam jest

Ala - 2010-10-22 16:18:53 Właściciel zmusza pracowników czasem do czynów nieetycznych. Chyba trzeba rozważyć zmianę pracy. (usunięte przez moderatora) Alu... czy na pewno wpisalas opinie o tej firmie, w ktorej pracujesz ? nie pomylilas sie kobieto ??? ja pracuje tutaj szmat czasu i do zadnych czynow nie bylem przez wlascicieli (jest ich kilku a nie jeden) zmuszany, a tym bardziej do "nieetycznych"...

Ala

wystarczy

Naucz się podstaw elektryki stosowanej.

Witam, czy ma ktoś świeże informacje na temat tej firmy zastanawiam się czy nie zacznę z nimi współpracy Proszę o rzetelne informacje

faktycznie firma potrzebuje ludzi myślących, jeśli są to wysokie wymagania to gratuluję...to nie ZUS gdzie przychodzi się do pracy na plotki w godz 8-16 (nie obrażając ludzi tam pracujących)

ilość ogłoszeń o pracę nie równa się rotacji w firmie..... w małych firmach bardzo szybko eliminuje się słabe ogniwa tak więc jeśli ktoś jest słaby to odpada, nie ma miejsca dla nieudaczników i leserów. Jeśli chodzi o atmosferę to tworzą ją ludzie którzy tam pracują, jak ktoś sobie nie radzi to wszystko mu przeszkadza....

Renata

Potwierdzam, rotacja w tej firmie jest ogromna tak samo wymagana, więcej zarobicie na składaniu długopisów

xyz

Potwierdzam, ilość ogłoszeń o pracę jest porażająca a do tego ta atmosfera w firmie nie do wytrzymania. Mam nadzieję że nikt o poważnym podejściu do pracy nie będzie miał przyjemności tam pracować , stanowczo odradzam.

Mati

Tristan jęsli możesz lub ktos inny skontaktowac się ze mną w sprawie firmy dominium sp z o.o. proszę napiszcie na mojego mail'a mhfk4325@interia.pl. bardzo mi na tym zależy. Pozdrawiam Mati

gość

dno dno!!!! i dwa metry mułu.....:) a sądząc po ilości i częstotliwości publikowania przez powyższą 'firmę' ogłoszeń z propozycją pracy to rotacje tam muszą mieć nieziemska....

ola

potwierdzam DNO!!!

buahahahaha

'kolega z pracy' poziomem swej wypowiedzi pokazuje jedynie na jakich współpracowników natrafić można w firmie Dominium.....:)

Zostaw merytoryczną opinię o Dominium sp. z o.o. Produkty Klasztorne - Niepołomice

Dominium sp. z o.o. Produkty Klasztorne
1.8/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Modlińska 6
    03-216 Niepołomice