Opinie o Gap Personnel w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Gap Personnel. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gap Personnel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gap Personnel w Katowice

SS

Wie ktos moze cos czy GAP rekrutuje na jakies magazyny odziezowe na picker packera

maros26

Witam ja tez jade z tej agnecji do bristolu i bede szuka osoby do wynajecia pokoju na wspole. O informacje prosze na emaila marektrebacz1@o2.pl

Kuba

Cześć. Wybiera się ktoś do firmy Culina Logistics w Bristol? Właściwie dostałem dopiero namiary, więc będę szukać mieszkania (chyba, że ktoś już tam jest a ma wolne łóżko). Mówiąc szczerze nigdy nie byłem w Anglii, więc zawsze to raźniej z kimś to załatwić

Adi
@Kuba

Pisz na mail adekz97@o2.pm

Gosia

Hej, poszukuje pokoju bądź osoby do wynajęcia mieszkania od 22 lutego. Czy ktoś jest chętny albo ma coś do polecenia? Będę wdzięczna za info :)

Kuba
@Gosia

A gdzie dokładnie lecisz? Ja mam bristol i szukam kogoś, żeby raźniej było, bo jeszcze nawet na wyspach nie byłem.

Tapicer

Po wysłaniu CV dostałem telefon z ofertą pracy. Widziałem stanowisko pracy na ich stronie i testy kwalifikacyjne. Umówiłem się na rozmowę w biurze Gap, podpisałem kontrakt i inne papiery. Wszystko bardzo sprawnie przebiegło. Oferta też bardzo atrakcyjna.

Pytali o poprzednie stanowiska pracy, zbadali mają historie zatrudnienia (świadectwa pracy). Pokazałem im meble które obijałem. Pytali o różne inne rzeczy, ale nie pamiętam już konkretnie o co, robię w tym zawodzie od lat także bez trudu sobie poradziłem. Mam już nawet bilet i lece tam za tydzień.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Maja

Znalazłam dwa pokoje jednoosobowe za 60£ tygodniowo trzeba zapłacić 120£ z góry za dwa tygodnie plus 120£ depozytu. Mam jeszcze dwa numery z którymi się skontaktuję. Nie wygląda to tak tragicznie można w krótkim czasie coś zaklepać

@Maja

Ogarnij te pokoje i jedziemy .

@Tony

Też dostałeś ofertę z Calypso? Z jakiego lotniska będziesz leciał? Napisz jakiś kontakt mail?

@Maja

Tak dostałem ofertę w Calypso co do lotniska to Kraków albo Rzeszów wszystko będzie zależało od terminu wylotu jeżeli będzie jakiś problem to autokar Sindbad.

@Tony

Oni Ci nie podają terminu wylotu, musisz kupić bilet i przesłać skan wraz z dowodem osobistym. To kiedy tam się znajdziesz zależy od Ciebie. Ja lecę teraz pokoje zarezerwowałam od 10 lutego czyli od soboty

@Maja

A dlaczego Pani z Agencji polecę mieszkania u nie jakie Pani Mery która ma wysoki czynsz i wysoka kaucje i nic nie daje _własna pościel ,własne gary i to wszystko za 170 ?

AZis
@Maja

Cześć Majka jak masz coś jeszcze wolnego to napisz chętnie się przyłączę do mieszkania i pracy tylko żeby nie taśma bo dużyt jestem i będzie mi nie zbyt wygodnie

AZis
@Zainteresowany

Podam Tobie mój adres mailowy co prawda jest to skrzynka mojej mamy ale ja z niej tylko korzystam mouriawi@gmail.com

@AZis

Odpisałam na priv

aga
@Maja

Hej Maja... masz może jeszcze jakieś namiary na wolne pokoje... byłabym Ci wdzięczna... podam email tak chyba będzie łatwiej aga.1975.am@wp.pl

Be careful
@AZis

Kolego pomyliłeś portale _jeśli szukasz taniego podrywu zmień portal chyba ze chcesz szukać dobrego dentysty .Kolega o pseudo Azis proponuje spotkania i randki zamiast pomocy w szukaniu mieszkania .

Tapicer

Jadę jako tapicer zakwaterowanie i tranaport opłaca agencja.

Dawid

Pomoże ktoś z zakwaterowaniem dla pary w Wrexham.

aga

Hej Maja...Też jestem zainteresowana wyjazdem do Wrexham czy masz może jeszcze jakieś namiary na pokoje do wynajęcia? Podam Ci swój adres e-mail jeśli byś coś miala to napisz z góry dziękuję... aga.1975.am@wp.pl

Maja

Zatwierdziłam pokoje, wolne są od soboty 10 lutego. Sprawdzałam loty na piątek wieczorem bądź w sobotę. Podaj kontakt do siebie Tony

tony.looe.1980@gmail.com

Odpisałam na priv

Grzegorz

Chcialbym sie dowiedziec czy ktos pracowal na pralni afonwen laundry mam leciec do liverpulu w poniedzialek prace dostalem prace dostalem z lodzi gap personel konkretnie walia miasto Pwllheli

Kaska
@Grzegorz

Grzesiu? I jak zadowolony jesteś?

@Grzegorz

cześć Grzegorzu. Ja dostałam ta samą ofertę z Łodzi. Jeszcze nie podjęłam decyzji. Mogłabym Cię prosić o Twoją opinie dotyczącą tej pracy na mojego maila karola656@o2.pl Z góry dzięki!

Grzegorz
@Kaska

Pracuje afonwen laundry nawet nieźle jest 5 Polaków reszta Słowacy mam jechać ba urlop 22 luty chyba zarobki około 400 funtów za 55 godzin na nocki dali byście namiary albo telefon na te soki Na magazynie mam pieniądze na wynajem pokoju

roboot
@Grzegorz

kolego daj jakiś namiar na jakiś pokój do wynajęcia

Maja

Też dostałam ofertę do Calypso w Wrexham. Dziewczyna powiedziała że każdy przeważnie ją dostaje tylko lokum ma sobie znaleźć w przeciągu tygodnia i wyjeżdża. Szukam pokoju i wyjeżdżam w przeciągu tygodnia, jeśli ktoś jest chętny razem jechać to pisać ;)

@Maja

Z jakiego miasta wyjeżdżasz?

Z Gdańska

Adix
@Maja

A ja wyjeżdżam między 12 a 20 lutego macie coś wolnego jeszcze jak chodzi o pokoj?

@Adix

Jedź ze mną 10 lutego to będziesz miał ;) Transport z lotniska Liverpool - Wrexham też już mam załatwiony

Maja

Czekam na odpowiedź z dwóch miejsc jeśli chodzi o lokum w samym centrum Wrexham. Jak coś to dam znać.

wrexham

Witam jedzie ktoś do pracy do Wrexham przy pakowaniu soków / itp wyjazd styczeń początek lutego ?

Mia
@wrexham

Widziałam ofertę i pojechałabym ale się boję bo jez. angielski nie jest moją mocną stroną, poza tym po odliczeniu kosztów na mieszkanie i jedzenie niewiele tego zostanie:/

llandudno
@wrexham

pracuje we Wrexham od dwóch lat. Nie ma tu problemu z praca, a gap ma chyba monopol bo wszyscy u nich zaczynali.

KK
@llandudno

Powiedz jak robota wyglada ile godzin dziennie sie pracuje ile dni w tygodniu i jak z zarobkami idzie zarobic

wrexam
@Mia

Jaki jest koszt za mieszkanie ?

Konar
@wrexham

Ja jutro właśnie jadę do Katowic się zapisać.

DANIEL
@wrexham

WITAM CHCIAŁBYM JAK NAJSZYBCIEJ ALE CZY MASZ JUZ ZORGONIZOWANE MIESZKANIE CZY PODRÓZ BO JA DOPIERO SIĘ ROZGLĄDAM JAK COŚ DAJ SMS 511149582 ODDZWONIE DANIEL

@DANIEL

Witam nie mam jeszcze mieszkania a do jakiej pracy myslisz wyjechać?

@DANIEL

Witam nie mam jeszcze mieszkania a do jakiej pracy myślisz wyjechać?

@wrexham

Dostałam ofertę na produkcji soków Wrexham. Zawsze możemy razem jechać. Na początek trzeba się z kimś skumać żeby koszta obniżyć. Jak coś jestem chętna. Szukam lokum.

@wrexham

Dalej jesteś zainteresowana? Ja się wybieram

@Maja

Nie mam mieszkania i jest problem cokolwiek ogarnąć szkoda ze Gap coś nie ma na początek

Maja

Dostałam ofertę pracy na produkcji soków Wrexham i wybieram się na dniach. Ktoś też się wybiera w tym terminie/ ktoś chętny? W kilka osób zawsze raźniej. Szukam lokum chętnie wybiorę się z kimś.

Przemo Starogard Gdański

Witam chcę aplikować do pracy przez gap na tapicera ale nie wiem jakie są tam warunki ? Jakie warunki mieszkalne... Wypłaty jak wygląda praca i co z założeniem konta w UK ? Mój e-mail cwikla2206@wp.pl

angol
@Przemo Starogard Gdański

Kasa zalezy od akordu i nadgodzin, jak jestes szybki to i urwiesz 1900/m. Ogolnie praca spoko, pokoje moze bez szalu ale da sie wyzyc - placa prawie za wszystko wiec do przodu duzo na starcie.

Przemo Starogard
@angol

Dzięki Bardzo za odpowiedź a za mieszkanie płacą na początku ? Tak a jakie mebelki tam klepiecie ? Dużo Polaków jest ?

DANIEL
@angol

HEJ. A O KTÓREJ PRACY MÓWISZ WIESZ COŚ OWOLNYMMIEJSCU PRACY I ZAKWATEROWANIU 511149582 WISLIJ SMS ODDZWONIE PROSĘ O POMOC

żbyszek
@Przemo Starogard Gdański

egzamin jest na tapicera i musisz uważać bo oni tam zupełnie inaczej szyją niż w Polsce rekruterzy są oki organizują wiele i wywiązują się z obietnić

Pracowałem przez parę miesięcy na magazenie w Arli w Leeds. Prace załatwiłem przez GAP-a będąc w Polsce. Ogólnie polecam agencje i samą pracę. Z osobami pracującymi w GAP-ie da się dogadać. Praca w Arli też jest ok. Pomimo zimna jest więcej przerw niż normalnie, ludzie są sympatyczni. Jeżeli ktoś chce pracować więcej godzin powinien wybrać nocną zmianę.

Sebekk

Witam syckich czy ktos w najblizszym czasie wybiera sie przez GAPA do ANGLII i do jakiej roboty konkretnie i czy warto jechac przez tą agencje

@Sebekk

Witam ja myślę wyjechać do pakowania soków , napojów do Wrexham tylko muszę pokój ogarnąć .

Maciej
@Sebekk

Jestesmy tu sciagnieci przez GAp-nie ma pracy .Siedzimy po 2 tygodnie w domu.Teraz robia nabor na swieta wielkanocne-to zacznie sie poczatek lutego.A potem sia.Jak zbasz jezyk to cos ogarniesz.W zeszlymroku bylo to samo.Jest tu bardzo duzo ludzi sciagnitych przez Gap.

Seebek
@Maciej

No dla agencji liczy sie kasa a nie czlowiek to raczej bede uderzał gdzie indziej mam kilka namiarów od znajomych

room

Możesz napisac jakie są ceny pokoju i ile się płaci depozytu 1-2 tyg ?

Waldi

Mam problem z językiem, czy trzeba umieć perfekcyjnie, czy wystarczy podstawa?

KK

Witam syckich czy wybiera sie ktos przez Gapa do Anglii w najblizszym czasie

K.w.b

Ja sie wybieram :)

kk
@K.w.b

Siema kolego moj meil sebastian15041983@tlen.pl bedzie prosciej pogadamy moze razem ruszymy

Vandame
@K.w.b

Wybiera sie ktos przez Gapa do Angli jakos teraz we grudniu

Gregor
@KK

Własnie lece w next week do UK przez Gapa. zobaczymy co z tego wyjdzie

toschiko
@KK

Hejka, ja się wybieram...moja siostra jest tam od miesiąca. Wiem , że musze meć na dzień dobry przygotowane pieniądze na zaliczkę za mieszkanie i to jest smutna sprawa, bo to niemałe pieniądze. Pozdrawiam.

BB
@toschiko

a jaki jest koszt tej zaliczki?

kk
@toschiko

Hej no i jak jestes w Anglii moze pracujesz

@toschiko

A do jakiej pracy się wybierasz i gdzie konkretnie?

Zostaw merytoryczną opinię o Gap Personnel - Katowice

• Jak się pracuje w Gap Personnel?

Zobacz opinie na temat firmy Gap Personnel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gap Personnel?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gap Personnel?

Kandydaci do pracy w Gap Personnel napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gap Personnel
2.8/5 Na podstawie 190 ocen.

Gap Personnel