Opinie o Gap Personnel w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Gap Personnel. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gap Personnel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gap Personnel w Katowice

Pirania

Gap personel katowice po prostu masakra nic nie wiedza , nie odpowiadaja na tdlefony, na poczatku mili potem brak profesjonalizmu, nie dotrzynuja słowa ze stawka godzinową i z stanowiskiem jakie sie chce, klamia na jazdym kroku nie odbieraja z lotniska jak ktoś nie zna Angli to musi gdzieś w nieznane iść po czym zamiast koordynator Polski przejechać przyjeżdża osoba zagraniczna która mało mówi po polsku nie wyplacaja do konca pieniędzy i chcą by się nie denerwować,

Kazimierz
@Pirania

Zaoferowano Ci stawkę godzinową i stanowisko, na które się zgodziłeś, po czym na miejscu okazało się, że dodatkowo miałeś problem z dojazdem i orientacją w mieście, dobrze rozumiem? Jaką stawkę i umowę Ci zaoferowano i jak to się dalej potoczyło? Wróciłeś/aś do Polski, czy dalej pracowałeś/aś?

Kazimierz
@Pirania

Wróciłam by dać sprawę do sądu teraz mam fajną prace i super szefa i gap personel z Katowic odpowiedzą za swoje kłamstwa mam nagrane z nimi rozmowy gdzie wiele obiecuja a potem zonk

@Pirania

Pan Pirania i Wsciekly to jedna osoba widze. Guzik prawda! Na poczatku jest odrazu informacja ze z lotniska trzeba sie dostac do miejsca zakwaterownia samemu i jakos i ja i moja 45 letnia mama dostałysmy sie bez problemu! Ludzie Wy chyba zapominacie ze jestescie w Angli i tam kazdy mowi po amgielsku- bylas w ciazy tak? a co do tego ma agencja? ogarnijcie sie ludzie!

@Pirania

Uwaga na Katowice gap. W sumie to potrzebują tzw. niemotów do roboty, takich którymi daje się manipulować i może nawet zastraszać? Z góry w rozmowie narzucają swoją wolę nie dając możliwośći zadania pytań odnośnie przyszłej pracy.Po prostu cha..........wo!!!! Nie polecam.

@Kazimierz

Przecież nie można nagrywać osoby, bez zgody tej osoby.Możesz być za to ukarana.Nie będzie to żaden dowód w sprawie.

@x

nastepny ktory nie umie sie ogarnać ! po co wy sie pchacie za granice potem tylko wstyd przez takich.

Wściekły

Gap personnel z Katowic to (usunięte przez administratora) PEŁNĄ GĘBĄ kłamią na każdym kroku wystawiają ludzi nie odbieraja z lotniska tylko z jakiegos zadupia obiecuja wlasne mieszkanie po czym jakies zasyfione z nieudasami z innych regionów świata daja co fajcza w chałpie nawet gdy ktoś jest w zaawansowanej ciąży nie pomagaja z niczym gadaja że tłumacz gogle i se radź mieszkanie na jakimś zadupiu z wykolejęcami

@Wściekły

Co ty czlowieku opowiadzas? Mieszkanie jest we własnym zakresie wiec sam sobie ten (usunięte przez administratora) znalazłes. Ja znalazlam mieszkanie na facebook okazalo sie straszne i wtedy odrazu mialam reakcje i pomoc ze strony agencji- cos czuje ze chyba ci nie poszlo w pracy i dlatego tak sie wypowiadasz.

Lukasz

Bardzo pomocna agencja - wszystko się zgadza. Pracuję z nimi od początku czerwca w LIDL. Wypłaty na czas, praca jest bardzo fajna. Robie po 50h w tygodniu, nadgodziny sa prawie zawsze. Polecam - jedna z lepszych agencji dla których pracowałem.

Lilianka smerfik wilniaczek

Gap personnel w Katowicach dużo obiecuje zero z tego wynika po pierwsze każa kupić buty które okazuja się nie potrzebne, mówią że praca bedzie blisko i na nogach można iść po czym okazuje sie ze trzeba dwoma autobusami przez 1,5 godziny i dwie przesiadki kpina, po czym żeby co kolwiek pomogli trzeba się wypraszać, podrabiają podpis na umowie o prace na czas nie określony nie przestrzegaja dwutygodniowego wypowiedzenia każą absolutnie nie przychodzic do pracy po czym na świadectwu pisza iż samemu sie opuściło prace

Tapicer

Po wysłaniu CV dostałem telefon z ofertą pracy. Widziałem stanowisko pracy na ich stronie i testy kwalifikacyjne. Umówiłem się na rozmowę w biurze Gap, podpisałem kontrakt i inne papiery. Wszystko bardzo sprawnie przebiegło. Oferta też bardzo atrakcyjna.

Pytali o poprzednie stanowiska pracy, zbadali mają historie zatrudnienia (świadectwa pracy). Pokazałem im meble które obijałem. Pytali o różne inne rzeczy, ale nie pamiętam już konkretnie o co, robię w tym zawodzie od lat także bez trudu sobie poradziłem. Mam już nawet bilet i lece tam za tydzień.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Luidzi

Podpowiedzcie czy trzeba obowiązkowo znać język obcy przed wyjazdem?

bbmikulski

Hej, szukam kogoś do wspólnego wyjazdu przez Gap Personnel. Chciałbym wyjechać sierpień/wrzesień ewentualnie październik najpóźniej. Młody 20 kilku letni chłopak, język angielski znam podstawy tylko, planuje zostać tam na dłużej. Jak ktoś chce żeby było bezpieczniej i raźniej jechać to proszę pisać: (usunięte przez administratora)

bart
@bbmikulski

ja zamierzam pod koniec miesiąca teraz jechać mam 21 lat moj kolega tez jedziemy tam pierwszy raz

bbmikulski
@bart

Kurczę szkoda, ja planuję pod koniec sierpnia jechać. Może na miejscu się spotkamy ;) Jak ktoś też planuję w tym terminie to niech tutaj napiszę :)

filip
@bbmikulski

Ja organizuje sobie Bristol do Lidla na początku września. filip7l mam na wp. Jak chcesz się odezwij. Też chce zostać a stancje drogie.

---
@bbmikulski

Cześć, skąd jesteś, do jakiego miasta jedziesz i czy znasz już dokładną datę wyjazdu?

Krychu

mam jechac pracowac do Culiana Logistics w Haverhill prosilbym o opinie jesli ktos tam pracowal , nie chodzi mi o odpowiedzi typu ciezka praca bo to dla mnie nie pierwszyzna , ale chodzi o ilosc godzin i zakwaterowanie na haverhill , pracowal ktos tam ? byl ? prosilbym bym o odp moj email ludwik1990.90@wp.pl bo mam wyjazd za 2 tyg.

Czy ktoś wie może coś o pracy w Chichester na sałatkach? Chce wyjechać z gap personnel ale NW czy to dobry pomysł proszę o pomoc i opinię jeśli ktoś co kolwiek wie :)

Medstudent333
@Michał

Hej podpinam się do pytania, mam tam jechać na wakacjach?

Karo0183
@Medstudent333

Też bym chętnie jakąś opinie poznała bo nigdzie żadnych konkretów o tej pracy nie znalazłam. Jakby ktoś był to bardzo proszę o maila bo parę pytań mam - trzeciak957@gmail.com

Tom
@Michał

www.gap-personnel.com Jedna z najwiekszych firm rekrutacyjnych w Wielkiej Brytanii - 26 oddzialow, 8 tys pracownikow. Pracowałem dla nich 2 lata - bardzo dobra firma

zanetac33
@Medstudent333

Podpinam się do pytania :)

Kate
@Michał

Dołączam do powyższego pytania. Proszę o info na temat pracy w Chichester przy pakowaniu sałatek.

@Tom

Nie wierzyc .Suche fakty.To sa o Agencji angielskiej a nieKatowickiej.Gdzie przez przypadek nie mowia o waznych szczegolach. Zatajaja specjalnie.Jak chcesz na sezon lub dluzej to polecam inne agencje miejscowe.

Lukasz

Dobra agencja - pracuje przez nich od miesiaca. Wyplaty na czas.

Avonmouth

Ja jestem bardzo zadowolnoy ze wspolpracy z gap personnel. pracuje w lidlu w bristolu. Na poczatku dojezdzalem okolo godziny do pracy, ale niedawno znalazlem pokoj w okolicy i 15 min mam na zaklad. Praca spoko, personel zarzadzajacy rowniez - super przelozeni. Normy bez problemowe, wyplaty ponizej 300 funtów na reke nie mialem. nadgodziny dostepne. Polecam!

Jacek

Pracowałem dla nich w UK - polecam!

Lebron

Może ktoś z was powiedziec jak wygląda praca jako order picker w lidlu w bristolu i jak wygladaja warunki mieszkaniowe?czy daleko macie do pracy itp?

Grzegorz

Hej, nie długo jadę do Wednesbury na magazyn Lidla ale boję się, że nie dam rady z językiem. Czy ktoś był i wie jaki poziom jest wymagany?

Selenka56

Czy ktoś wie może coś o pracy w Chichester na sałatkach? Chce wyjechać z gap personnel. Czy jest dużo godzin?

Zainteresowana
@Selenka56

I jak z Twoimi planami? Wyjechałaś już przez GP?

@Selenka56

Jeszcze odnośnie do ostatniej opini - order picker. Praca była na 6 rano, a miejsce pracy daleko, ponad 20 mil od miasta, więc musiałem wstawać o godz 4.30. W każdej chwili mogli podejść do ciebie i zrewidować twoj kieszenie, czy nic nie (usunięte przez administratora).Po kazdym dniu pracy wybierali z kolejki ze 20 osób i przeszukiwali. Trzeba było się rozbierac do slipek.

Rafał
@Selenka56

Hej, czy pracujesz już w tym Chichester? Razem ze znajomym rozważamy te sałatki i chcielibyśmy wiedzieć, czy warto

Tak czytam te komentarze i sie zastanawiam czy ludzie sie tu wypowiadajacy maja jakiekolwiek pojecie o Gap Personnel i pracy za granicą? Ile znacie agencji ktore oszukuja ludzi i nie wyplacaja pieniedzy np za urlopy czy chorobowe? Ja pracowalam przez Gap Personnel 3 lata. Praca nie jest lekka bo na fabryce przy pakowaniu. Ja osobiscie nie mialam problemow z Gap Personnel, moi znajomi rowniez. znam nawet pare ludzi ktorzy probowali sie przeniesc z innych agencji by dolaczyc do Gap poniewaz w Gap Personnel dbaja o ludzi. Nawet jak sie cos nie zgadzalo w wyplacie to zawsze szybko i chetnie pomogli i naleznosc zostala wyplacana przy nastepnej wyplacie. Takze naprawde nie rozumiem skad ta ludzka zawisc. PS. ludzie przestancie wypisywac bzdury i marudzic na wszystko do okola. tak wlasnie powstala opinia na temat polakow w Anglii . Nic nie robia a wymagaja i narzekaja. Lepiej sie za robote wziac , a jak sie nie podoba to prace zmienic.

Piotruś Pan

Siemka...Czy może ktoś coś napisać o pracy w magazynie Lidla w Runcorn...Mam tam pojechać i chciałbym wiedzieć przed wyjazdem czy jest sens...Pokój załatwiam sobie w mieście bo nie chce dojeżdżać z Liverpoolu...Podobno niebezpieczne miasto i duża przestępczość...Jak wygląda praca w tym magazynie strasznie poniewierają człowiekiem , czy w miarę? Gdyby ktoś mógł wyrazić prawdziwa opinię o pracy , atmosferze i samym mieście byłbym bardzo wdzięczny...Mówię po angielsku i w miarę łatwo się aklimatyzuję....

Kumaty

Pracuje przez gap od marca na magazynie lidla. dopireo teraz zobaczylem te wpisy i sam nie moge uwierzyc co ludzie tu pisza na temat pracy, jasne ze jest wymagajaca, ale chyba jak na kazdym magazynie. W porownaniu z moja ostatnia praca to normy sa lekkie. Na tygodniowce mam min 340 na reke, ale 100 musze wydac na pokoj i dojazd. 200 funtow odkladam co tydzien bez problemu, wiec lepiej niz tesco czy dhl.

Piotruś Pan
@Kumaty

Można wiedzieć gdzie pracujesz?....Ja mam przyjechac do pracy w Runncorn na magazyn Lidla ale im więcej czytam o tym mieście tym bardziej za głowe sie łapię ...Ponoć wylęgarnia kryminalistów , patologii i wysoka przestępczość...Prawda?

Zenek

Witam, Czy jest tu ktoś kto pracował lub jeszcze pracuje jako opiekun osób starszych w Gloucester? Proszę o opinie na maila: (baz-partner@wp.pl). Pozdrawiam.

Krzysztof
@Zenek

Tak, wszystko ok. Latwa rozmowa kwalifikacyjna z domem opieki. Na miejscu szkolenie przez 3 tygodnie - pokazuja co i jak. Ja sie narazie ucze, ale jest spoko. Wyplaty na czas, zakwaterowanie tez niezle.

@Zenek

Witam, aplikowałam na to stanowisko. Czekam na decyzję. Mam nadzieję, że się uda , chociaż mój angielski nie jest porywający. Miałam 2 rozmowy. Jedna na Skipe a drugą telefoniczną.

@Krzysztof

Możesz powiedzieć, czy szkolenie jest płatne tak jakbyś pracował ? Ile tygodniowo pracujesz? Można wyrobić 40 godzin lub więcej? Daleko od miejsca pracy masz zakwaterowanie?

@Krzysztof

Hej, Ile kasy zarabiasz tygodniowo na rękę? A może miesięcznie płacą? Dzięki

Linn
@Anna

Witam, a jaki miałaś czas oczekiwania na decyzje z ich strony po rozmowach? Pozdrawiam

@Linn

Cześć, Jeszcze się nie odezwali i myślę, że się nie odezwą. Ale znalazłam pracę w innej agencji, która ma siedzibę tylko w Wlk. Brytanii. Żadnych polskich pośredników. Zaczynam pod koniec kwietnia. Pozdrawiam

Melonik86
@Anna

Witam. Możemy się jakoś zgadać na priv? Chciałabym. Poznać więcej szczegółów ????????

marta253

czesć jaka to agencja ?

go on

moze ktos wyrazic opinie na temat pracy w bristolu order picker lidl?

Grzegorz
@go on

Wszystko ok. Nie pracowalem w bristolu, ale tez na lidlu. Normy sa spokojnie do zrobienia nie cisna. Sam magazyn jest bardzo fajny, maja nowy sprzet. Zarobki tez na poziomie, bo mam 9 funtow a reszta magazynow placi kolo 8.20 na h.

Grzesiek

Nie polecam gappersomal. Przyjechałem do pracy do Warington. Pracy nie było. Straciłem na podróż i wynajęcie pokoju prawie 500 funtów.

Kolo
@Grzesiek

Dziwne skoro oferują podróż za free

Rafal
@Grzesiek

Mnie podobnie potraktowali. Przyjechałem do Warington. Straciłem czas i pieniądze ponad (usunięte przez administratora)funtów.

Kumaty

a ja polecam. pozdr!

Zostaw merytoryczną opinię o Gap Personnel - Katowice

• Jak się pracuje w Gap Personnel?

Zobacz opinie na temat firmy Gap Personnel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gap Personnel?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gap Personnel?

Kandydaci do pracy w Gap Personnel napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gap Personnel
2.8/5 Na podstawie 190 ocen.

Gap Personnel