Opinie o Inpost w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Inpost. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Inpost na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inpost w Lublin

Pracownik byly

Witsm. Nie polecam pracy w Inposcie ponieważ placa dopiero po 2 miesiącach przepracowanych. A do teg nikt o tym nie kowi a dowiaduje sie czlowiem dopiero o tym jak zapytaa lub jak nie dostanie wypłaty. Nie polecam. Pracowałem wiec wiem.

Adonis

witam, pojawiła się oferta na kuriera na własnej działanosci? czy ktoś może napisac opinie jak to układa się finansowo z busem i u kogos bez busa?

Patryk

Hej czy na inposcie biorą na staże ?

Jak szefostwo w Inpost? Spoko traktują ludzi?

BNRxAdi

Pracuje w Inpost od niemalże 3-ech miesięcy. Wobec szefostwa nie mam nic do zarzucenia, po prostu wymagaja aby robota zrobiona. Przełożony który zajmuje sie przebiegiem pracy jest w porządku człowiekiem, przyjazny, neutralny. Stara sie ogólnie aby robota przebiegła w miłych okolicznościach i skupia sie nad wydajnością sortowania jak i wywozu paczek. Jednak problemem jest ukraińska ludność która nie jest zbyt miła. Chca aby najlepiej posługiwano sie ich językiem, niemili niepokorni. Ciągle znajdują powód do narzekania. Ze względu na ich zbyt duża liczbe mogą być oni denerwujacy na dłuższą mete. Jeżeli masz dużo cierpliwości bądz nie przeszkadza Ci ukrqińska ludność to polecam. Aczkolwiek jest to praca na pół-3/4 etatu wiec zarobki są skromne. Są możliwości skromnych nadgodzin

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Inpost? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Jacek

Czy tutaj jest tak, że dany kierowca obsługuje tylko dany rejon miasta? I czy jest to jeden stały rejon czy to się jakoś zmienia i trzeba zapoznawać się z kolejnym?

Michalina

Jeśli chodzi o kurierów i paczkomaty nie mam nic do zarzucenia nigdy nie miałam problemów z przesyłką ale Pracownica w siedzibie na ulicy Ślusarskiej - jakieś nieporozumienie. Zostałam potraktowana jak kretynka a tylko chciałam odebrać paczkę której nie zdążyłam odebrać w weekend (zdarza się najlepszym). Radzę odbierać na czas bo kontakt bezpośredni w placówce to masakra.

Eli

Kurierzy to (usunięte przez administratora) złodzieje. Moje sugestie dla Inpost: Zatrudnijcie uczciwych ludzi a nie złodziej którzy jak widzą opłacona paczkę to ja kradną Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zamknąć firmę

Normalna

Inpost to najgorsa firma jaka znam rszem z obsluga infolini Nie kupujcie nic allegro jak bedzie wysylane inpostem

Normalna

Najgorsza firma jaka znam

annamfp

witam. czy ktos ma informacje na temat pracy na sortowni w in poscie w lublinie. interesuja mnie warunki pracy i placy. dziekuje za wszelkie informacje

Zostaw merytoryczną opinię o Inpost - Lublin

• Jak się pracuje w Inpost?

Zobacz opinie na temat firmy Inpost tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inpost?

Inpost