Opinie o Fregata s.a. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Fregata s.a.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Fregata s.a. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nawozów, środków ochrony i artykułów rolniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fregata s.a. w Gdańsk

Sekretarka

Dzień dobry, miałam tę nieprzyjemność poznania tej firmy od samego środka. Zostałam zatrudniona na stanowisko sekretarki (w ogłoszeniu nie było nic podejrzanego, na rozmowie kwalifikacyjnej również- wszystko super, uśmiechy i 'jak to cudownie Pani się tu będzie pracować'). Rzeczywistość była z goła inna. Wszyscy pracownicy chodzą jak na szpilkach i codziennie zastanawiają się, w jakim humorze przyjdzie wielka pani prezes, u ktorej kilka razy dziennie na spowiedzi była główna kadrowa, która wprost opowiadała kto źle mowi o prezesce. Do obowiązków moich należało robienie zakupów dla prezes i dwójki dyrektorów, codzienne przygotowywanie im śniadania, krojenie owoców każdego poranka, a wielkie państwo przychodziło o godzinie 11, zjadło i wyszło - i tak każdego dnia. Co najlepsze, nikt nie wymagał ode mnie książeczki sanepidu... po trzech dniach powiedziałam 'dość'. Ostatnio widziałam, że znów poszukują kogoś na to miejsce, co serdecznie odradzam. Jeśli ktokolwiek ma jakieś ambicje w życiu i poczucie własnej wartości, prędzej czy później pozna się na tej firmie.

K

Kogoś poniosło ,nic nie uzyska nikt od P .Prezes,czy Dyrektora .Jeżeli ktoś powiedział że tak ma.byc na produkcji to nic nie uzyska telefonami czy rozmowami.

Czym Fregata s.a. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Nemo

Zachęca dzieleniem ludzi lekko innych tak zwanych wychowanych inaczej i mają tu profity w postaci podwyżki i tych podobno ogarniętych co się daje na maszyny itd ale ci nie mają siły przebicia z bardzo ogarniętymi umiejącymi dosłownie wszystko

Jakie warunki pracy są w Fregata s.a.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku asystent osoby niepełnosprawnej?

@Nieogarnięty

Co jest w tym drugim oddziale, bo tez nie wiem? Opiszecie go? Ludzie w ogóle są delegowani miedzy nimi czy raczej nie znacie się wzajemnie w odróżnieniu od lokalizacji?

Wiesio Nowy wpis

Niestety nie widzę żadnych ofert pracy, może ktoś mi dać znać czy nie szukają kogoś, bo nie widzę nawet strony firmy? + Fajnie by też było jakby ktoś wymienił jakie stanowiska są dostępne, szukam czegoś w pobliżu, no ale ciężko ...

Ola Nowy wpis
@Wiesio

Do sprzątania szukali,ale raczej kobiet,tam rzadko szukają na inne stanowisko.Sami swoi tam siedzą .

XYZ

Cześć, jak to wygląda teraz? Jaka atmosfera panuje w dziale kadr? Warto zaczynać tam pracę?

dorota Nowy wpis
@XYZ

lepiej sobie od razu odpuścić tą firmę, byłam niedawno na rozmowie o pracę, ponieważ są ostatnio wolne miejsca do kadr. Wymagania nie wiadomo z jakiej planety, wyższe wykształcenie, najlepiej magister, doświadczenie co najmniej kilka lat w kadrach. A gdy spytałam o wynagrodzenie to na początek najniższe krajowe, po czym spytałam o możliwość podwyżki to usłyszałam że pierwsze dwa lata nie przewidują... na głowę nie upadłam, nie jestem zdesperowana

Aq Nowy wpis
@dorota

Powiem ci że po dwóch latach , nawet byś nie doczekała się podwyżki .

Dzień dobry jak tam obecnie sytuacja względem wynagrodzenia i ogólnie warunków zatrudnienia wygląda na produkcji. Po weekendzie chcę zadzwonić i podpytać o wakat. Macie jakiś dodatek, bo tu chyba przy chemii się pracuje?

Ula

Nie ma dodatków dawno zdjęte, raczej pracy też nie znajdziesz,chyba że naprawdę dramatyczna sytuacja będzie i ludzie odejdą ale wątpię, oni mimo tego że zarabiają grosze ,trzymają się, bo często są to ludzie z poza Gdańska i pasuje im bo u nich ciężko z pracą .We fregacie nie ma podwyżek, chyba że ustawa przewiduje.Nie ma premii kiedyś były ,ale to historia parę lat temu . Jedynie jak się uda można liczyć na jakiś dodatek gdy naprawdę masz sytuację materialną bardzo trudna , uczące się dzieci utrzymanie chorego małżonka czynsz wysoki opal ale musisz udokumentować wszystko jest to jednorazowa zapomoga np na święta i też .nie jakieś extra Po za tym prócz produkcji trzeba tam sprzątać bo nikt inny wstępu nie ma ,okna podłogi.maszyny .Nie mile widziane branie dni wolnych nie ma możliwości nadgodzin na produkcji więc biorą z pensji.

Estera

Firma poszukuje nauczyciela wychowania przedszkolnego lub wczesnej edukacji. Tak się składa, że niedawno skończyłam studia pedagogiczne. Ile jest etapów rekrutacji w tym miejscu? Bo wspomniano, że o zarobkach mowa jest na pierwszym, czyli rozumiem, że jest ich więcej... Wiesz ile? Jeśli chodzi o kartę MultiSport, to jest ona opłacona w całości? Napiszcie. ;)

@Estera

Fregata S.A to firma produkująca środki ochrony roślin

@K

Czyli ci co pytali pomylili firmy? A może ty wiesz w takim razie jak tam jest z opcją pracy. Mają jakieś oferty do tej „właściwej „ firmy? Najlepiej powiedz od razu, na czym polega praca.

Aplikowałeś do Fregata s.a. na stanowisko Nauczyciel Wspomagający w Szkole dla Chłopców Fregata? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?

@Sekretarka

Nooo i w końcu napisana cała prawda jak faktycznie wygląda praca we Fregacie na stanowisku "Pracownik Biurowy" :)) Wiem, bo sama tego doświadczyłam. Pozdrawiam

@xyz

"Pracownik biurowy" to tylko nazwa. Rzeczywistość to codzienne poniżanie przez zarząd, robienie im prostych rzeczy wokół (usunięte przez administratora), bieganie do kwiaciarni po świeże kwiaty, żeby pani prezes miała pachnąco w gabinecie, w którym i tak notorycznie pali papierosy mimo zakazu na całym obiekcie...

@Sekretarka

Dokładnie tak jak piszesz :) Firma stanęła na latach 90. Praca biurowa jest mało istotna, najważniejsze to " pyszne i bogate" śniadanka :)

Galicja
@Sekretarka

Zależy gdzie kto pracuje ,Są stanowiska lekko dziwne Bym powiedziała nie potrzebne No ale tak to jest tzw sztuczna inteligencja

Galicja
@Galicja

I jeszcze jedno moim zdaniem zarząd jest ok pensje na czas i praca w czystych warunkach No ale stanowiska Ala kierownicze po średnim to żenada i widać gołym okiem niestety nie te czasy pozdrawiam

@Galicja

Dobrze wiedzieć, że warunki są ok. Czystość też jest ważna przynajmniej dla mnie. A te stanowiska ala kierownicze to, czemu takie słabe w Twojej ocenie? Co na to wpływa, bo nie uzasadniłeś w sumie?

Lucjan
@Galicja

Czy pensja na czas to jakiś benefit?

Jolanta
@Sekretarka

Mega zainteresowało mnie to robienie śniadań, czy to jest obowiązek ,o którym jest mowa podpisując umowę? Pierwszy raz się spotykam z taką sytuacją dlatego chciałabym dopytać jakie dokładnie obowiązki są na stanowisku pracownik biurowy/sekretarka? Czy alarmy przeciwoozarowe są zamontowane? Nie wychwytują dymu papierosów?

@Jolanta

Podpisując umowę wiesz jedynie o obowiązkach typowo biurowych, czyli telefony, maile, dokumenty i o podawaniu kawy czy herbaty - taki standard itp. Pierwszego dnia pracy dostajesz kartkę A4, na której jest rozpiska, w jakich godzinach i w jakich kubkach jest podawana kawa czy herbata ( również rozpisane dokładnie rodzaje herbat i kaw bo każdy z zarządu pije co innego) Oraz "instrukcja śniadaniowa" - ile talerzy należy wystawić, jakiej wielkości, i co na tych talerzach ma być - to tak w skrócie. Co do czujników dymu to ich nie ma, ponieważ prezes i dyrektor są palaczami i wolą sobie puścić dymka u siebie w gabinecie niż łazić gdzieś w miejsce do tego przeznaczone :)

@Sekretarka

Tak, to prawda. W Sekretariacie powinni zamontować drzwi obrotowe, niestety Przez kierownictwo z firmy odchodzi sporo osób i jest częsta rotacja. Nie tylko tam, z logistyki też odeszły dwie osoby, sekretarki zmieniają się z tygodnia na tydzień, na produkcje jak ktoś przychodzi to po tygodniu go już nie ma... zostają tylko Ci którzy pracują długo, jak oni odejdą to już koniec.

@XYZ

No trochę dziwi że ci młodzi tam pracują ,młodzi chociaż są wykształceni i mogliby znaleźć pracę w nowocześniejszej firmie ,no chyba że traktują to jako wstęp i pójdą dalej ... po rozum do głowy,niektórzy poszli bo robili na paru etatach na raz a odezwać się nie można było, bo do widzenia ,zapłaty też nie było za to ,siedź i rób niektórym to pasuje .. . .Starzy to jeszcze mogę zrozumieć, emerytura u niektórych blisko t o siedzą tam .

@XYZ

Aż taka rotacje że drzwi obrotowe? Na produkcji tylko tydzień? To co takiego się dzieje że ludzie tak szybko uciekają bo nawet chyba umowy nie zdążą podpisać.

Jula
@Tomasz

No nie wiem kto to napisał ale produkcja to raczej nie zmienia się co tydzień, są tam ludzie pracujący parę lat .W biurach owszem zachodzą zmiany nie dziwię się że odchodzą bo są niektórzy zatrudnieni na jedno stanowisko a robią na paru za kogoś , za tą samą kasę niekiedy nie znając do końca na tej robocie gdzie ich wyślą, no a sekretariacie największa rotacja to prawda.

@Jula

Dobrze że na produkcji stabilniejsza robota bo akurat taka właśnie mnie interesuje. Produkcja robi na zmiany? Jest jakiś akord albo motywacja w formie premii żeby wydajniej pracować?

Ktoś inny
@Tomasz

Produkcja w Oliwie nie robi na zmiany, premie dobre sobie .Motywacji to oni żadnej nie mają nawet gdyby premia była ,to się nie dziwic że odchodzą,zresztą co to za praca dla faceta za takie śmieszne pieniądze.

Ewelina
@Sekretarka

To jak to jest? Niektórzy przychodzą do firmy, żeby jeść czy pracować? Ciekawa jestem czy pracownicy na produkcji mają tyle czasu, żeby zjeść porządny posiłek? Kto jak kto, ale wiadomo, że pracownik fizyczny potrzebuje lepiej zjeść niż ten co na fotelu siedzi.

Ktos
@Ewelina

Z tego co pisze sekretarka to czysta prawda śniadanka sranka, kawusie,kwiatusie ale i produkcja ,ma przerwy na jedzenie na papierosa również i podczas pracy mogą odpocząć ..... bo produkcja nie zawsze idzie pełną parą .Zareczam ci że to głównie praca dla leni bo raczej na tej produkcji się nie przepracowują .Zarobki śmiesznie ale cóż jaka praca taka płaca

@Ktos

Ile jest tych przerw na 8 godzin pracy? Bo zwykle należy się jedna 15 minutowa. Tu są częściej? Czy po prostu pracownik robi pauzę kiedy ma ochotę bez zgłaszani tego? Ten czas nie jest odliczany od czasu pracy?

Żabcia
@Sekretarka

Pracowałam tam w księgowości i potwierdzam fakt robienia żarcia dyrekcji i to wszystko co jest opisane. Sekretarka po studiach wyższych ma robić zakupy i robić śniadania dla prezesowej i jej pupilków dyrektorów. Najedzą się, trzeba pozmywać naczynia i w południe kawka i znowu jak pomywaczka. Ostrzegam jak ktoś ma ambicję i honor to nie będzie służącym dla jaśnie państwa.

@Żabcia

Ale to jedyne obowiązki sekretarek? Czy jeszcze coś biurowego się jednak robi? Ciekawe w ogóle jaką kasę płacą za taki zakres obowiązków?

K

Kasę a jaka myślisz taka sama jak wszyscy czyli nic ponadto.Co robi sekretarka jeszcze hmm odbiera telefon łączy z dyrekcją w wolnej chwili od zmywania idzie na pocztę .

Urszula

Czy skoro to szkoła dla chłopców to płeć nauczyciela ma jakieś znaczenie? Czy tak samo chętnie zatrudniają kobiety? Ciekawa właśnie jestem bo z tego typu placówka nie miałam do czynienia nigdy w swojej karierze zawodowej. Jak to w praktyce działa?

Olka
@Urszula

Fregata S.A to nie szkoła, to firma produkująca środki ochrony roślin, Fregata sama bez S A to szkoła ,również w Oliwie i to jest mylące.

Czy urlop w Fregata s.a. jest płatny 100%?

A widziałeś kiedyś firmę, żeby za urlop płaciła np. 50%. Ludzie ogarnijcie się. Jak ktoś chce iść do pracy to składa podanie i pracuje. Jeżeli ktoś się do pracy nie nadaje to mu nawet urlop płatny 200% nie będzie pasował. I wszystko w temacie. Ludzi , którzy myślą, że będą leżeć zapraszamy do biedronki na kase

Czym Fregata s.a. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Były

Słabe zarobki Pracowałem miesiąc potem produkcja i starczy szukam innej pracy

@Były

Mogłabym się dowiedzieć od Ciebie jak wyglądają te słabe zarobki? Być może akurat dla mnie będą odpowiednie :D Jaka wysokość wynagrodzenia jest oferowana we Fregacie? :)

Kaizerka
@Były

Produkcja monotonna słaba płacą na produkcji Pochorować warto

Lola
@Kaizerka

Jasne i tak jeden obiad dla wszystkich

Chlebek

Zenada i brak słów

Jastina

A pensja idzie trochę w górę czy inflacja ja zżera My mapy dostać pod koniec lutego Pozdrawiam

Pan
@Jastina

Pensja na produkcji słaba warto Pochorować to nadrobisz całym miesiącem I lllll

Ten

Nerwowość brak dialogu z pracownikiem Małe zarobki na produkcji I totalne spychanie spraw pracownika pod dywan szkoda gadać

Ten
@Ten

Taki mały wpis Poznałem fajną załogę pozdrawiam serdecznie Szkoda ze nie popracowaliśmy dłużej No ale zarobki słabe i dojazd do pracy w moim przypadku to niestety nie to Powodzenia i serdeczne pozdrowionka

Recista

Czym Zakład zachęca ktoś pyta Niczym zarobki słabe jak na te czasy dojazdy samemu płacisz za drogie paliwo Pozytywne wypłata w terminie Chorujemy sobie bo lepiej się opłaca Ci co pracują czy chorują to co Premii nie było na świąteczne jajo ZUS na sporym wolnym zapłaci i tyle Pozdrawiam

Kaznodzieja
@Recista

Chorobowe chorobowe wypłata mała a paliwo drogie

Jastina

Cześć co slychowac we Fregacie Bo po opiniach nie za ciekawie Tak sobie zerknęłam Pozdrawiam

@Jastina

We Fregacie jest dobrze,wypłaty wyższe, premie jak były tak są, znowu chemik nadciąga, atmosfera w pracy jak z rodziną w domu(nie to co w dużym zakładzie, jeden na drugiego nie może patrzeć)Kto nie chce to nie będzie pracował taka moja opinia. A tak właściwie to dlaczego zerkasz?Raczej już i tak nie mają szans wrócić Ci co odeszli w niezgodzie.

Iza
@Pan

To na L4 płacą więcej niż normalnie będąc w pracy? Od kiedy tak jest? Zazwyczaj na L4 się mniej zarabia

Szogun
@Iza

Nadrobisz sobie sobotami i niedzielami na chorobowym I tak wszyscy są traktowani równo Kasa ta sama dla wszystkich Dodatki brak podwyżki brak no to choruje Pozdrawiam ????

Bartosz
@Szogun

Kurcze to ile tam zarabiacie, że takie nastawienie do pracy? I nic oprócz gołej pensji firma nie dodaje, żeby zmotywować?

Samuraj
@Bartosz

Inflacja szaleje paliwo mega drogie a zarobki jeżeli na produkcji pracujesz to słabo blisko krajowej ale tej najniższej niestety

@Samuraj

Masz racje. Wszystko idzie do góry.Słabo że wypłaty takie niskie. Można trochę dorobić w nadgodzinach czy nie każdy ma taką możliwość?

Nikita
@Tomasz

Zero nadgodzin soboty wolne także nie mamy żadnego dorobku do pensji niestety jest niska jeżeli chodzi o produkcyjnych pracowników

Chrabia
@Nikita

Na chorobowe idźcie to lepiej wyjdziecie liczy się cały miesiąc

Bożena
@Kaznodzieja

Mała to znaczy ile, najniższa krajowa, więcej? Proszę o konkrety, konkrety i jeszcze raz konkrety :))

@Tomasz

Nie ma nadgodzin i za nic dodatkowo nie płacą.

Aneta
@pracownik

To bardzo słabo w takim razie... czyli nie dodaja zadnej premii, np na swieta? Albo cos takiego?

Klir

Dodatki to wypadki Gdzie autokar dowożący pracowników do pracy bezpiecznie by było a tak mamy wypadki jeździmy na własny koszt w drogim paliwie

Kasjusz

Urlopie się kończy a chorobowe zaczyna Będą wczasy pod grusza Pozdrawiam

Agata
@Kasjusz

Dużo osób tak robi że idzie na chorobowe specjalnie?

Nimfa
@Agata

Nie specjalnie tylko się lepiej opłaca zarobki mega słabe to nadrobisz sobotami i niedzielami i tyle w temacie Pozdrawiam

Tina
@Agata

Jak się upały skończą to się troszkę popracuje a naradzie w imię czego

Ex pracownik

Ogólnie jeśli masz na myśli dodatek jako jakiś benefit w stylu: dodatek do luxmedu, multisportu lub owocowe środy to nie ma nic co można by pod to podpiąć. Nie ma żadnych "dodatków".

Dominika
@Ex pracownik

Aha, czyli poza gołą podstawą nic nie dostajecie? Ciężko trochę w to uwierzyć w tych czasach, gdzie jednak multisport i opieka medyczna to taki standard :/ A te zasady obowiązują tylko na produkcji czy też dla pracowników biura?

Nemo

Kaśka

widzę, że firma poszukuje osoby na stanowisko pracownika sprzątającego. znalazłam ogłoszenie. czytam, że jest to praca na część etatu. 3/4 etatu wchodzi w grę? w jakich godzinach się tu pracuje? bo czytam, że praca popołudniami...

Jkfa
@Kaśka

Jak 3/4nie pół we fregacie nie ma żadnych opcji tam jak stanęli w czasach odległych tak jest żadnych godzin dodatkowych ani mniej ani więcej jak np przyjdziesz jednego na 17 bo cos ci wypadnie to musisz w kadrach rozpisać dni w których chcesz to odpracować no jednorazowo lub dwa dni ok po pol godziny ,ale lepiej żeby takie cis się zdarzało

Andżela

W sieci znalazłam ofertę pracy na stanowisko pracownika sprzątającego na pół etatu. Firma informuje, że jest to praca na jedną zmianę. W takim razie, w jakich godzinach się pracuje? Poza tym, czytam, że wynagrodzenie zaczyna się od 2121 złotych brutto. A kończy na jakiej kwocie? Na jaką maksymalną wypłatę można tu liczyć? Będę tu aplikować, więc dajcie znać, co i jak... :)

Yy
@Andżela

Pracuje się od 16-20 punktualnie bo odbijać kartę trzeba ,zarobki takie jak na pół etatu się zarabia ,nie wiem ile teraz jest ale nic więcej nie dostaje się ,nawet jak potrzeba robić za drugą osobę na innym budynku bo jej akurat nie ma .Bo panie sprzątające są dwie i każda ma swój budynek jedna z pań w zależności gdzie pracujesz na którym budynku ma dodatkowe jeszcze obowiązki .

Hej, znalazł się ktoś na sekretarkę i został na dłużej? Bo ja myślałam np o stażu w firmie ale zastanowił mnie zakres obowiązkow. Ktoś niżej pisał ze obowiązkiem było przygotowywanie jedzenia, nie wiem czy to prawda i zastanawiam się czy kolejni pracownicy się do tego odniosą ?

Gosia

Powiem ci jeszcze że tak jest od lat to rutyna ,nic nie zmieni .Tak że lepiej sobie poszukaj sobie czegoś innego ,staż wątpię że tak przyjęli by na staż .

Gosia

Jest szatnia i stołówka ale nie ma tam asystentów osób niepełnosprawnych ,dojazd do pracy na koszt własny .Mało tego warunków dla osoby niepełnosprawne j np wózku tam nie ma ,gdyż jest dużo schodów nie ma podjazdu ,produkcja znajduje się również na piętrze ,praca w biurze również wymaga wejścia na schody nie ma tam wind budynki biurowe są jednopiętrowe ale z tego co się orientuję teraz fregata poszukuje osoby do sprzątania .Myślę że pomyliła Pani firmy to jest zakład produkcji a Pani zapewnie chodzili o szkole Fregatę ,również w Oliwie .

@Gosia

No nie wiem, bo teraz szukają pracownika sprzątającego właśnie z grupą i orzeczeniem dla osób niepełnosprawnych. Może chodzi o lekkie schorzenia które nie przeszkadzaj w pracy fizycznej? Jak jest stołówka to jest też dofinansowanie do obiadów czy to po prostu pokój socjalny gdzie można zjeść własne jedzenie?

Gosia

Ale to jest tak że sprzątnie jest po południu 4godziny ,stołówka jest dla pracowników dziennych z produkcji,owszem możesz sobie zjeść coś jak jesteś głodna i sobie przyjedziesz z domu w szatni jest osobny pokój stoliczek można sobie zrobić herbatę ,jeżeli będziesz na obiekcie gdzie jest stołówka to również możesz sobie zjeść swoją kanapkę i robić dalej ,nie ma tam żadnych dofinansowani do obiadów .Tam każdy przynosi swoje jedzenie .

Nieogarnięty

Zapraszam panią do drugiego oddziału Tu dopiero są niepełnosprawni To trzeba zobaczyć na własne oczy

@Nieogarnięty

XYZ

Niech nikomu nie przyjdzie do głowy składać CV do tej firmy. Nie ma mowy o jakimkolwiek rozwoju a jedynie uwstecznienie się. PRL. Rządy też (usunięte przez administratora). Najlepsza jest prezes śmierdząca fajami z kilometra.

Aneta
@XYZ

A ja właśnie natrafiłam na ofertę pracy nauczyciela języka polskiego:( Teraz chyba muszę to przemyśleć. Możesz rozwinąć swoje zdanie, czemu tak sądzisz?

@Aneta

To nie jest ta sama firma Fregata SA to nie szkoła .a firma produkująca środki ochrony roślin Fregata to szkoła ale bez" SA " również w Oliwie ,dwie odrębne firmy .

Kobieta66
@XYZ

Przepracowałam w fregacie 42 lata i byłam zadowolona z pracy miła atmosfera wspaniali ludzie czułam się jak w domu pozdrawiam serdecznie i dziękuję za te wszystkie lata

@Kobieta66

Przepraszam wtrącenie, ale widząc ten 42-letni staż pracy nie sposób nie spytać. Jakie podwyżki stażowe mogły z niego wynikać? I czy miała Pani jeszcze jakieś inne dodatkowe przywileje? Warto starać się o jak najdłuższe zatrudnienie?

Czy pensja w Fregata s.a. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Opiekunka Osób Starszych, ich ogłoszenie jest 1 listopada na Praca.gov.pl.

Co ?Fregata S.A to to firma produkująca środki ochrony roślin.

Dzasta

Dzień dobry. Zaciekawiła mnie praca na produkcji. Chcę zmienić pracę, ale wiadomo na lepszą. Czytając niektóre opine mam pewne obawy. Przydałaby się opinia osoby, która nadal tam pracuje. Czy żeczywiście jest tak źle z wynagrodzeniem i atmosferą? Czy może coś się zmieniło??

Niestety, chęci i zaangażowanie w pracę nie są doceniane we Fregacie. Najważniejszy jest posłuch dla góry, nic innego się nie liczy. Powiesz kilka słów od siebie - wylatujesz. To właśnie mnie spotkało. Z dnia na dzień wyrzucili mnie z pracy. Z tego co wiem, z firmy odeszło i zostało zwolnionych znacznie więcej osób, w bardzo krótkim przedziale czasu. Radzę uważać, serdecznie każdemu odradzam.

Bożena

To co takiego Ty im powiedziałeś, że wyleciałeś z roboty?

@Bożena

Prawdę, samą prawdę…

Lidia

A te zwolnienia i odejścia to w krótkim czasie to one miały związek z jakimś konkretnym wydarzeniem, czy to zbieg czasu i okoliczności?

@Lidia

Odpowiedź znajduje się w mojej opinii. Wystarczy uważnie przeczytać i samemu wyciągnąć wnioski

Ilona

mnie to teraz bieżące warunki tutaj zastanawiają w kontekście tego co padło w Twojej opinii kiedyś. Kojarzysz jak teraz tu się pracuje? Jakie relacje z górą i ogólną swobodą pracy?

Ex pracownik
@Ilona

A co dokładnie chcesz wiedzieć? Relacje z górą są napięte, trzeba uważać na humory jeśli pracujesz w oddziale administracji, czyli sprzedaż/logistyka/księgowość/sekretariat (który jest bezpośrednio pod górą). Jeśli chodzi o produkcję jest chyba lepiej, bo rzadziej odpowiadasz wprost przed nimi.

Firma Fregata s.a. poszukiwała jakiś czas temu pracowników na stanowisko nauczyciel angielskiego. Czy jest ktoś, kto otrzymał tę pracę? Czy organizowane są tam szkolenia podnoszące kompetencje?

Ula

To nie fregata s.a, a szkoła fregata poszukiwała . fregata s.a to zakład produkcyjny a fregata to szkoła i tak się składa że obie te placówki znajdują się w tej samej dzielnicy Gdańska.

Firma Fregata s.a. prowadzi rekrutację, poszukują pracowników na stanowisko Specjalista ds. Ochrony Środowiska na Specjalista ds. Ochrony Środowiska. Polecalibyście aplikować? Co sądzicie o zarobkach: czy 2800 PLN to dobra oferta?

Za 2800 to mogę puszki zbierać a nie pracować w zakładzie chemicznym

Lidia
@Nowy

Ale jesteś pracownikiem tej firmy? Zarabiasz te 2800 czy więcej? Powiedz więcej

Nn.
@Lidia

Niestety na produkcji nie zarabia się nawet tyle .

Kasjusz
@Nn.

Produkcja zarobki najniższą krajowa i to tyle dlatego lepiej pochorować

Nimfa
@Kasjusz

Totalnie się zgadzam zaczynam szukać nowej pracy

Obywatel

Ta firma może i ok część załogi spoko a kierownictwo no cóż nieodpowiednie osoby na odpowiedzialnych stanowiskach

@Obywatel

Czemu tak uważasz? Co takiego robią, że stwierdzasz, że to nieodpowiednie osoby?

Obywatel
@Anna

Pracowałem krótko to wiem

Zibi
@Obywatel

Nie wszyscy z szefostwa są nie asertywni Na moją ocenę to zależy na jakiej zmianie pracowałem Sami sobie odpowiedzcie Załoga jest ok ale zarobki co do wykonywanej pracy słabe

Nn.
@Zibi

Teraz nie ma znaczenia na jakiej zamienie się pracuje ciągle mało , mało i mało . Mimo norm awarie w zakładzie pracy nie mają już znaczenia i czas na awarie nie jest wliczany do godzin pracy . Zarobki prawie najniższe po 15 stu latach pracy prawie jak nowy pracownik . Ciągły bałagan i brak zorganizowania załoga bardzo dobra stara się informować nadzór o resztę czego brakuje , a czego nie , bo inaczej nie dałoby się tego ogarnąć .

Swojak

Co to się dzieje

Julia
@Nn.

Witam mam pytanie czy w firmie są jakieś związki pracownicze Bo mam zamiar napisać CV odnośnie pracy na produkcji Po czytaniu wypowiedzi to zarobki są niskie Ale może jakiś dialog między związkami a dyrekcja jest potrzebny to pomaga pracowałam w sklepie niestety został zlikwidowany Pozdrawiam Julia

Ilona
@Nn.

Piszesz, że zarobki po tylu latach "prawie" jak nowy pracownik. To akurat okropne, ale łaskawie to o ile w takim razie zwiększają?

Czuje się zobowiązana zostawić rzetelną opinię o firmie w której pracowałam.(usunięte przez administratora) Wiedzą coś na ten temat pracownicy biurowi z siedzibą w Oliwie. Atmosfera w firmie zależy tylko i wyłącznie od nastroju (usunięte przez administratora) Wiele wartościowych ludzi stamtąd uciekło. Płaca bardzo przeciętna, po 2 przepracowanych latach kalendarzowych można liczyć na premię. Trudna współpraca z kadrami i księgowością, które mają narzucone staroswieckie i biurokratyczne metody. Moim zdaniem bedą widoki na zmiany :)(usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Kleo

A jeżdżenie do Oliwy tylko niektórych pracowników zapomnieliście dodać niech Pani Prezes to przeanalizuje

Zuza

Spędziłam opinie ale widzę ze niema sensu składać podanie do firmy Fregata Brak podwyżek i mobbing to nie w tych czasach Pozdrawiam

prawda naj

Rado

To wszystko prawda. Pracowałem kiedyś we Fregacie i faktycznie pani prezes ciągłą podejrzliwością i tłumieniem wszelkiej inicjatywy wręcz hamowała rozwój firmy, z czego zdawali sobie sprawę pracownicy. Nie pracowałem tam zbyt długo, ale w tym czasie zmusiła do odejścia kilku naprawdę wartościowych pracowników - nie za to, że czegoś zaniedbali lecz za to że starali się właśnie wykazać inicjatywę. Zupełnie żenujące było np. to, że wszystkie maile, przesyłane pomiędzy pracownikami i wysyłane na zewnątrz, nawet w zupełnie błahych sprawach musiały być przesyłane do wiadomości prezes i jednego z dyrektorów.

Małe zarobki w dziale produkcji i brak podwyżek pensji Pozdrawiam

Jj

Nie polecam tej firmy bardzo małe zarobki na produkcji inaczej mi mówili a inaczej dostałem wypłaty

Uhm firmy nie polecam zwolniłem się ponieważ zarobki bardzo małe na produkcji inaczej mi mówili a inaczej dostałem

Zainteresowana

Chciałam napisać cv do waszej firmy Z opinii wynika że załoga ok no fakt jak ma te czasy to zarobki macie na poziomie lat 2018 roku A są jakieś związki pracownicze aby porozmawiać z pracodawcą na temat niskich wypłat Dialog jest jak najbardziej potrzebny pozdrawiam Irena

Zostaw merytoryczną opinię o Fregata s.a. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Fregata s.a.?

Zobacz opinie na temat firmy Fregata s.a. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fregata s.a.?

Fregata s.a.