GDAŃSKIE ZAKŁADY NAWOZÓW FOSFOROWYCH FOSFORY SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o GDAŃSKIE ZAKŁADY NAWOZÓW FOSFOROWYCH FOSFORY SP. Z O.O.

Ja 2016-09-05 19:56:13
Praca byle nie w Gdańskich fosforach, praca przez spółki bardzo nisko opłacana , warunki bardzo szkodliwe . W tym zakładzie nawet ciuchów nie ma na zmianę !! Manufaktura wszystko robisz ręcznie i głównie łopatą , sprzęt to stare klamoty a i tak głównie stoją rozwalone .Kadra kierownicza nadaje się do ,,tarcia chrzanu ,,
NIE POLECAM robota w systemie 3 zmianowym 4 brygadowym OKROPNY system ustawiony na wyzysk pracownika !!
si si 2016-09-06 23:10:27
Najważniejsze jest to, że każdy dba o to, żeby zadbać o przyjacielskie stosunki między pracownikami, bo dobra atmosfera przyczynia się odpowiednio do sukcesu firmy, co jest mocną rzadkością w dzisiejszych czasach. A wypłata jest terminowa? Dziękuję za odpowiedź
Darek 2016-12-03 06:22:14
Szkoda własnego zdrowia tyle tylko powiem.
Darek 2016-12-03 06:22:38
Szkoda własnego zdrowia tyle tylko powiem.
Jopek 2016-12-04 13:09:05
Zgadzam się z poprzednimi opiniami . Stary zakład ,ogólnie syf ,zaniedbana instalacja przede wszystkim energetyczna , praca na 3 ZMIANY za 2400-2600 na rękę + premia ( jak jest !!! ) ,ogólnie ludzie na wydziałach w porządku ,ale zdażają się "mendy" np. u elektryków dyżurnych , jest taki pan Kuciński szeregowy pracownik a "narcystyczny" fałszywy chu.ek ,który "nadaje" na innych .a sam uwaźa się za ideała ( współczuję jego kumplom ze zmian ), jest w zasadzie nie do ruszenia ,bo zna się dobrze na zakładowej instalacji jak mało kto i wie ,ze kierownik i mistrz "kucają" przy nim .Kiedyś je.ał jakiegoś nowego pracownika za jakiś głupi błąd ,że żal było patrzeć . Skoro tam tak wygląda wdrażanie nowych to omijać dział Utrzymania Ruchu . Wytrzymałem tam tylko rok , niestety . Najlepszą fuchę mają automatycy - zawsze uśmiechnięci ludzie :) .
Dddd 2016-12-04 13:12:07
Wypłata zawsze na czas :)
Zostaw swoją opinię o GDAŃSKIE ZAKŁADY NAWOZÓW FOSFOROWYCH FOSFORY SP. Z O.O. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GDAŃSKIE ZAKŁADY NAWOZÓW FOSFOROWYCH FOSFORY SP. Z O.O.