GRUPA AZOTY ZAKŁADY FOSFOROWE GDAŃSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o GRUPA AZOTY ZAKŁADY FOSFOROWE GDAŃSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jakie pieniądze na stanowisku Aparatowego Procesów Chemicznych? Żadnego zakresu potencjalnej pensji w ofercie, choć z benefitów to na pewno chciałbym skorzystać z dofinansowania kursów i szkoleń.

Haha Nowy wpis

Na tym stanowisku to kursy tylko te co są wymagane, a o dofinansowaniu możesz zapomnieć, starałem się o nie jak tam pracowałem.

@Haha

Hej, szkoda, bo ja też chciałam tu zaaplikować na tego aparatowego i liczyłam na rozwój od firmy. Ale jak ktoś sam opłaci sobie jakieś szkolenie, podniesie swoje kwalifikacje, to ma to wpływ na pensję i wtedy firma podnosi wynagrodzenie lub dodaje lepsze premie?

hanys Nowy wpis

hej! myślę, że powinieneś dostać ok. 8500 zł na rękę miesięcznie. premii raczej nie ma. bardzo fajna atmosfera w pracy. otwarci i przyjaźni ludzie, tolerancyjni. ja z moim chłopcem już ładnych parę lat pracujemy

Sławek Nowy wpis

To, jak ludzie się tu do siebie zachowują w takim razie? I ile mogą zapłacić na stanowisku pracownika produkcji wydziału nawozów? O atmosferze choćby piszą, że przyjazna, w ogłoszeniu, które niedawno się pojawiło

Nikki
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Cześć, któryś już raz widzę oferte na głównego specjaliste ds. przeładunków. Czy jest to praca biurowa? Czy kobieta ma szanse się tam dostać? Czemu jest taka rotacja na tym stanowisku?

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie GRUPA AZOTY ZAKŁADY FOSFOROWE GDAŃSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Na GoWork.pl jest 9 grudnia kilka ogłoszeń.

w sieci udało mi się znaleźć ofertę pracy na stanowisko specjalisty ds. spedycji morskiej. firma oferuje możliwość rozwoju i szkoleń. czy dzięki temu można spodziewać awansu na wyższe stanowisko? taki progres jest możliwy, czy nie? natomiast, jeśli chodzi o wynagrodzenie to składa się tylko z podstawy? czy można liczyć na jakieś premie, dodatki? nie wspomniano o tym nic w ogłoszeniu, dlatego dopytuję...

Walczak

Możesz liczyć na premie,całe 570 zloty na Święta Bożego Narodzenia.

Kierowca

Pierwszy i ostatni raz przyjezdzałem po nawozy . Kierowcy powinni mieć w (usunięte przez administratora) i omijać szerokim łukiem . Czas na załadunek 9h stania . Nie wiem kto tam rządzi ale odwieczny problem ,

W firmie GRUPA AZOTY ZAKŁADY FOSFOROWE GDAŃSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukiwani byli pracownicy na stanowisko Specjalista mechanik. Czy ktoś brał udział w procesie rekrutacyjnym? Jakie warunki zaproponowano?

Adka

Opowiecie coś o pracy jako Specjalista ds. Korporacyjnych?? Szczególnie ciekawi mnie ten wątek o premiach kwartalnych. Ile taka premia wynosi? Ile można dostać z tej kasy? I czy ona jest uznaniowa czy jakiś stały wzór naliczania?

Naleśnik w magazynie

Przyjemna nie wymagająca praca z pozytywnymi ludźmi, dużo ciekawych maszyn połączonych w jeden spójny organizm. Chodź nie było nam dane współpracować za długo to będę wspominał te prace chyba całe życie.

Jerzy
@Naleśnik w magazynie

O kurcze, to aż szkoda, że już tam nie robisz. Czy tam w magazynie robiło się na zmiany i ile ich było jeśli tak? I czy możliwe są powroty?

Naleśnik w magazynie
@Jerzy

Też żałuje bo zapowiadało się bardzo ciekawie ale nie warto się tak narażać. Raczej zmiany w magazynie jak wszędzie ale nie jestem pewien. Nie robiłem w magazynie ale udało i się w nim być w nieodpowiednim momencie.

Jopas
@Naleśnik w magazynie

Bzdura

Marzena

Czy ktoś się orientuje jak wygląda praca kierownika zmiany? Patrzyłam w ogłoszeniu, które wstawili, ale nie widzę informacji o tym, jak duży jest zespół do zarządzania. Może ktoś napisać?

Marzena

Pytanko takie w sprawie oferty, chodzi o pracownika produkcji, bo szukają z tego co widzę. Czy praca jest po osiem godzin czy więcej? Bo widziałam, że na trzy zmiany szukają, a ja chyba nocek po 12 godzin czy coś to nie dam rady.

Dyrektor

Ależ szanowni Panowie. Firma będzie rozwijać się i rozbudowywać. Także zapraszamy do pracy

Panie dyrektorze trzeba szukać ludzi do sprzątania siareczki koło EC1 XD

Zainteresowany praca
@Dyrektor

Czy rozwój firmy dostosuje się do zmian w społeczeństwie ? Jak wyglada kwestia work-life balance ? Czy firma jest przygotowana na godne zatrudnianie osób nieheteronormtywnych ? Czy zarządzana jest w sposób przyjazny dla osób z pokolenia Z ? Czy takie osoby tam pracujące mogą się wypowiedzieć ?

aparatowy
@@Galanimek

Sprzątniemy, nie martw się szkodniku. Przetopimy, odpompujemy i nic się nie zmarnuje. Firma istnieje od 110 lat i nie takie przeciwności przezwyciężyła !

Co przenieśli ?

Madey'n
@Dyrektor

Chyba jestem pracocholikiem . Lubię się uczyć nowych prac ,obowiązków . Lubię wyzwania, A nie jestem już młody 50+.

Danuta

Widzę, że firma wystawiła dużo ofert. Jakieś zmiany zaszły czy może rozszerzają zespoły? Chciałabym aplikować na Specjalistę ds. umów i zakupów kontraktowych, ale nie podali widełek płacowych. Ktoś podpowie czy warto pod tym względem? Poza tym piszą o szkoleniach pracowniczych, często takowe są organizowane?

Chciałem zapytać jak wyglądają stawki w laboratorium na stanowisku laborant zmianowy?

Galanimek

Zatrudniłem się stosunkowo niedawno. Nie będę pisał na ile dostałem umowę żeby się zbytnio nie zdradzać. Potraktujcie więc moje wpisy jako swoisty "dziennik" choć nie będę pisał z dużą regularnością. Czemu to robię? Po prostu wiem że "góra" zakładowa to czyta, i może coś poprawi. Od początku zatem- co do kierownictwa i ludzi pracujących w biurze za dużo nie napisze bo mój kontakt z nimi nie był zbyt częsty. Będę informował. Jeśli chodzi o moją zmianę i wydział w którym pracuje to nie powiem złego zdania o ludziach. Zostałem przyjęty przez załogę i mistrza serdecznie i intensywnie uczę się od kolegów zasad obsługi maszyn i instalacji, a nauki jest ogrom (na lata). Chciałbym skorzystać z licznych instrukcji zakładowych lecz niestety mija się to z celem gdyż ostatni raz były aktualizowane w 2008 roku. Zaś informacje w nich są nierzetelne lub niekompletne, często odnoszą się do czynności które nie mogą zostać wykonane z uwagi na poczynione zmiany. W końcu minęło 14 lat. Pomagają starsi koledzy i mistrz choć jest to ogromnie frustrujące patrząc jak czasem drobne naprawy znacząco usprawniłyby nam pracę i poprawiłyby bezpieczeństwo. Masa sprzętu jest stara lub nie działa, albo działa na "pół gwizdka". Owszem widać poczynione inwestycje jednak w moim odczuciu w panującym w zakładzie "niechcesizmie" u kadry zarządzającej ich stan techniczny ulega stopniowej degradacji. Teraz w czerwcu czeka nas postój i ciekaw jestem co mnie czeka bo tego jeszcze nie przerabiałem. Koledzy mnie straszą ale jak będzie napisze dalej.

Dijej
@Galanimek

Też się rozczarowałem po pewnym czasie i się zwolniłem dla mojego własnego dobra , niestety musiało tak być

Alicja
@Galanimek

Ale wiesz czy będzie płatny czy niepłatny ten postój ?

@Alicja

Dla pracowników produkcji i utrzymania ruchu na postoju jest więcej pracy niż kiedy wszystko jest na ruchu.

@Alicja

Oczywiście że jest płatny. Pracy nawet sporo przy tym bo trzeba poczyscić to i owo. Z dobrych rzeczy to była kaska nawet na dzień Chemika dodatkowo. Miło, chociaż wielu wołałoby np dodatek stażowy. Osoby które mają mega wiedzę zarabiają tu tyle samo co ktoś dopiero zaczynający "karierę". Strasznie to demotywuje.

Jerzy
@@Galanimek

To co, i nadgodziny wpadną? pytanie tylko, czy płatne 50 i 100 %, tak, jak się przepisowo należy? A co do dnia chemika to pierwsze słyszę, ale tym lepiej! Ile Wam dali?

@Jerzy

Są i nadgodziny, ale to już po postoju gdzie normalnie zapindalamy na zmiany. Ile płatne nie wiem bo nie brałem, wymęczył mnie postój. Chemika było 1000 złociszy brutto. (usunięte przez administratora)nie urywa, ale dobre i to.

@Galanimek

Napisz tylko prawdę jak ten postój się skończył ? Pełna kompromitacja naszych mechaników i innych specjalistów.

@Beret z antenką

Widzę że moja odpowiedź została usunięta więc napiszę inaczej. Postój był pełnym sukcesem. Wszak prowadzą nas odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach. Zerwanie wału pompy wody po postoju (jedynej w pełni sprawnej) było zapewne wynikiem ataku wrogich grup dywersyjnych. Podejrzenia większości padają na lisy. Zaś wentylowany zbiornik ekspedycyjny siarki był próbą pokazania nowych zielonych trendów w przemyśle chemicznym. Jednak świat nie dorósł chyba do tej kosmicznej technologii. Nowatorski sposób prowadzenia zakładu wymaga również na nas aparatowych dostosowania się. Nowe motto na postoju brzmi- kwas twoim przyjacielem. Skafandry ochronne są nieekologiczne. Kupno nowych narzędzi też niesie za sobą zapewne spory ślad węglowy, więc nie dziwi polityka ich braku. Ku chwale Fosforów!

@Beret z antenką

Widzę że moja odpowiedź została usunięta więc napiszę inaczej. Postój okazał się pełnym sukcesem! Wszak prowadzą nas fachowcy którzy wiedzą co robią. Zerwanie wału jedynej sprawnej pompy wody po postoju było zapewne wynikiem ataku wrogich grup dywersyjnych. Podejrzenia większości z nas padają na lisy. Zaś "wentylowany" zbiornik ekspedycyjny siareczki był zapewne próbą pokazania przez szefostwo nowych zielonych trendów w przemyśle chemicznym. Jednak świat nie dorósł chyba do tej technologii. Nowatorski sposób prowadzenia zakładu wymaga również na nas aparatowych dostosowania się. Nowe motto na postoju brzmi- Kwas Twoim Przyjacielem! Skafandry ochronne są nieekologiczne. Nowe narzędzia też niosą za sobą zapewne spory ślad węglowy, więc nie dziwi polityka ich braku. Ku chwale Fosforów!

Fantom
@@Galanimek

Dobreeeeeeeeee !!! Wiadomość zaszyfrowana :)))))))

Detektyw
@Galanimek

Nikt w internecie nie jest anonimowy ;) Praca na zmiany faktycznie jest ciężka. Trzeba chodzić świątek, piątek czy niedziela. A tak się składa, że w sobotę masz na I zmianę. Korzystaj z wolnego. Do zobaczenia po weekendzie.

@Detektyw

Wyście (usunięte przez administratora)! Pudło XD.... ale próbuj dalej :) zostały Ci jeszcze zmiany A, C, D....Ku chwale Fosforów!

Grażyna
@Galanimek

To po co zatem istnieją te instrukcje zakładowe skoro są tak nieaktualne? To tylko pro forma?

@Grażyna

Nikt nie zna odpowiedzi na to pytanie i wydaje się że tak być musi.

@Grażyna

Dokładnie tak. Najgorsze jest to że doświadczeni pracownicy odchodzą lub mają taki zamiar. Zostaje uczyć się samemu licząc na mistrza, który przy np zaniku nie może być wszędzie na raz. Jak wiadomo mamy przede wszystkim do czynienia z substancjami niebezpiecznymi. Oby "szkolenie" odbyło się bez wypadku.

aparatowy
@@Galanimek

Nie więcej jak kilka procent tych wypocin jest prawdą.

Sylwia
@@Galanimek

Czyli wypadku jako takiego w takiej sytuacji jeszcze nie było?

Siara

Jak wygląda praca na wydziale produkcji kwasu siarkowego? Proszę o szczere odpowiedzi.

@Siara

Praca na wydziale kwasu siarkowego jest ciężka. Bardzo duża odpowiedzialność oraz duży zakres obowiązków. Pensja za to wszystko to tzw.mur 3300 i więcej nie zarobisz. Także zastanów się czy warto ?

Siara
@Beret z antenką

Żadnych dodatków za pracę z substancją i niebezpiecznymi albo za pracę w systemie?

@Siara

Za pracę zmianową masz tylko dodatek nocny, minimalny jaki muszą dać czyli jakieś 100zł miesięcznie. Szkodliwego i za pracę z materiałami niebezpiecznymi nie ma. Ogólnie patrząc na pomysły nowych dyrektorów to zakład dąży do zamknięcia.

@Beret z antenką

I na co podpisujecie tą odpowiedzialność? Nie wyobrażam sobie podpisywać tego, zarabiając tak małe pieniądze i pracując w takich niebezpiecznych warunkach.

Y

Prawda

Stefan
@Y

To słabo jak taka kasa. Są chociaż dodatkowe benefity z pakietu socjalnego? Np. jakieś bony na święta albo nagrody roczne z zysków?

Dijej
@Siara

Jakiś czas temu podnieśli stawki ,chyba do 3800 na rękę ,tak mi powiedział koleś ,który jeszcze tam pracuje :)

Kamila
@Dijej

No to nieźle. A oprócz tego jakieś możliwości premiowe są?

@Dijej

Ktoś cię okłamał .

kandydat

Brak informacji zwrotnej dotyczącej wyników rozmowy kwalifikacyjnej.

jest oferta do administracji/inwestycji, jak sądzicie ile można dostać brutto ? (mam 10 lat doświadczenia w temacie )

Wit

czy warto iść na stanowisko Specjalista Automatyk, na jaką wypłatę można liczyć?

@Wit

Automatyków zwalniają za byle co teraz więc narazie bym sobie odpuścił na twoim miejscu

Wit

dziękuję za odpowiedż

@Wit

Musisz mieć papiery na średnie napięcie i przy tym robić. Tylko pamiętaj polecenia pisemne może wydać kierownik, który nie jest elektrykiem, więc możesz zostać saperem wprowadzonym na minę.

@Only

Bo to żli automatycy byli ! Nikt tu po nich nie będzie płakał !

@Pracownik tech.

A były już takie przypadki? Często wam się to zdarza? Bo robota nie dość że ciężka to jeszcze niebezpieczna.

@Dorota

Zdarza się. Mamy kwasy, mamy ług sodowy, płynną siarkę więc nie jest to bezpieczna robota.

@Beret z antenką

O kurcze to brawa za odwagę! Mega niebezpieczne warunki!

zainteresowany pracą

Zastanawiam się nad zatrudnieniem na stanowisku aparatowego na jednym z wydziałów. Jak firma podchodzi do kwestii równouprawnienia i LGBT? Czy czułbym się tam dobrze? proszę Was, obecni Pracownicy, doradźcie.

Zainteresowany pracą

Dziękuję za szybką odpowiedź. Cieszy mnie, że państwowa firma idzie z duchem czasu i jest tak otwarta. Czy pakiet medyczny i sportowy pozwala na objęcie nim mojego partnera ? Czy firma organizuje imprezy integracyjne dla pracowników ? Jak wygląda tu kwestia rozwoju osobistego oraz work-life balance? Jak jest z awansem ?

Berecik
@zainteresowany pracą

Wszyscy kandydaci są mile widziani ! Serdecznie zapraszamy !

warto
@Berecik

Warto zatrudnić się na tym właśnie wydziale.

Szczery
@zainteresowany pracą

Na pewno czułbyś się bardzo dobrze. 100% załogi to sami mężczyźni, młodzi, starsi w średnim wieku. Jest naprawdę w czym wybierać ????. Na pewno byłbyś otoczony troskliwą opieką.

Zainteresowany pracą
@Szczery

jakie wybieranie masz na myśli? jaką troskliwą opiekę? Lgbt nie potrzebuje żadnej opieki, a tylko równego, sprawiedliwego traktowania.

@Zainteresowany pracą

Szanujcie się ludzie, to tak niewiele...

Pracownik tech.

Bardzo fajna firma, bardzo dobry związek zawodowy "S", jego wiceprzewodniczący jest bardzo prawym człowiekiem, coś na wzór Inki i Pileckiego, bardzo pomaga związkowcom i innym kolegom. Staje murem za prezesem, nie da się zwolnić w obronie automatyków, zwalnia ich. Powiedzmy sobie szczerze, sprzedał ich !

@Pracownik tech.

Może zapytasz tych automatyków czy chcą zostać w zakładzie ? Związki zawodowe nie mogą bronić kogoś kto tego nie chce, a z tego co wiem to większość ludzi by się nie przejęła zwolnieniem z fosforów. Niestety taka atmosfera zaczęła się robić na zakładzie że wiele osób trzyma tam tylko umowa i okres wypowiedzenia

@Pracownik tech.

Co nie zmienia faktu że związki zawodowe nie znaczą nic w porównaniu do tego co było 20 lat temu

@Only

Co zrobiły związki i ich społeczny inspektor pracy w sprawie zmuszania do uzyskania uprawnień SEP na średnie napięcie ? Ci co wiedzieli, że jest praca niebezpieczna odmówili i zostali zwolnieni. (usunięte przez administratora)Nie mam słów na kierownika utrzymania ruchu, zrobił uprawnienia, może wydawać polecenia pisemne na średnie napięcie choć nie ma o elektryce pojęcia powyżej napięcia 12V. Toż to najkrótsza droga do śmiertelnego wypadku.

@Pracownik tech.

Praca w zakładzie chemicznym w gruncie rzeczy jest niebezpieczna !

@Beret z antenką

W gruncie rzeczy?! Nikt w to nie wątpi, jakim głupcem trzeba być by w to wątpić.

Zostaw merytoryczną opinię o GRUPA AZOTY ZAKŁADY FOSFOROWE GDAŃSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Gdańsk

• Jak się pracuje w GRUPA AZOTY ZAKŁADY FOSFOROWE GDAŃSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy GRUPA AZOTY ZAKŁADY FOSFOROWE GDAŃSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GRUPA AZOTY ZAKŁADY FOSFOROWE GDAŃSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GRUPA AZOTY ZAKŁADY FOSFOROWE GDAŃSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w GRUPA AZOTY ZAKŁADY FOSFOROWE GDAŃSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GRUPA AZOTY ZAKŁADY FOSFOROWE GDAŃSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ