Opinie o Zjednoczone Przedsiebiorstwa Rozrywkowe S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Zjednoczone Przedsiebiorstwa Rozrywkowe S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zjednoczone Przedsiebiorstwa Rozrywkowe S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zjednoczone Przedsiebiorstwa Rozrywkowe S.A. w Warszawa

Xxx

Jak realnie wygląda ta duża samodzielność i autonomia w działaniu na stanowisko Manager obiektu gastronomicznego? Skoro napisali o tym w ofercie to znaczy że to jest ważny element pracy. To jak wygląda tu kontakt i współpraca z przełożonymi? Kto jest bezpośrednim szefem takiego pracownika?

@plm

Nawet jeśli dochodzi do tego, że zdarzają się jakieś redukcje to co dalej? nie brakuje im ludzi? Jakiej skali są te wszystkie odejścia i co dalej? jak rekrutowani są nowi, że udaje się to wszystko jakoś zająć?

Xxx

ccc
@Xxx

Tragicznie. Wszystko zarządzane jest autorytarnie. Zdanie obsługi nie ma znaczenia. Wytyczne wydawane bez pytania o opinię. Rozliczanie, karanie i straszenie. karzą brać odpowiedzialność za decyzje zarzadu. szczeble są fikcją.

@ccc

Czyli ambitny pracownik, który ma swoje zdanie, zbytnio nie ma tu na co liczyć? :/ W jaki sposób karają? Rozwiniesz? No i straszenie czym jest, zwolnieniem? Bardzo nieprzyjemnie to brzmi :/ Szczeble są fikcją w jakim sensie? Chodzi tylko o ten brak decyzyjności, czy na finanse większe nie przekłada się też awans?

plm Nowy wpis

Niestety wszystko co jest powyżej jest prawdą. Straszenie zwolnieniami, zaniżanie poczucia własnej wartości. Kadra zarządzająca traktowana, jak niewykwalifikowani praktykanci. Czują to też ich bezpośrednio podwładni. Bardzo odrazam.

@plm

Magda Nowy wpis

Zainteresowała mnie oferta Specjalisty ds. księgowości- czy znajdzie się ktoś życzliwy i podpowie, czy warto tam aplikować ? Czy zarobki są zadowalające, czy są perspektywy rozwoju ? Będę też bardzo wdzięczna jeśli ktoś napisze coś więcej o atmosferze w zespole i relacjach z przełożonymi. Kilka osób napisało o przełożonych "z przypadku", lub pracownikach mających tzw "plecy" ale to chyba nie dotyczy działów finansowych (???) Będę wdzięczna za opinie.

Na każdym dziale jest tak jak ktoś napisał, że atmosfera bywa słaba a doświadczeni pracownicy są traktowani jak poczatkujący? Wszędzie można to odczuć? Jestem tu bo zaciekawiło mnie to, że w tych aktualnie wystawionych ofertach zostały podane widełki płacowe jedynie przy specjaliście ds. BHP. Czemu tak? co z pozostałymi? czy na tych „młodszych” można negocjować cos na start?

Nie polecam. Rekrutacja na bardzo niskim poziomie.

Ewelina
@Kandydat

to w sumie jak ona tak właściwie przebiegała, że tak oceniasz? masz na myśli brak feedbackuu czy jeszcze czekasz? w sumie o coś konkretnego pytają?

?
@Ewelina

Też ciekawi mnie skąd taka opinia. U mnie rekrutacja zamknęła się w 2 tygodniach i była całkiem w porządku. Na jakie stanowisko aplikowałeś?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Zjednoczone Przedsiebiorstwa Rozrywkowe S.A.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Serwisant AGD (Sprzęt gastronomiczny)?
Gorgon

Jeśli ktoś będzie chciał pracować w „restauracji” Gate One to serdecznie odradzam . Niekompetentni menagerowie ,którzy potrafią tylko obiecywać i nie dotrzymywać słowa .. serdecznie nie polecam , w grupie kucharzy zaledwie 4 potrafiące funkcjonować w grupie , reszta udaje , ze coś robi , niektórzy niezrównoważeni psychicznie rzucający talerzami i naczyniami .Zarządzanie beznadziejne , ciagłe „gaszenie” pożarów. Nie polecam pod żadnym względem , 12h pracy dziennie za gowniane pieniądze (stawka jeszcze mniejsza niż obiecywana wcześniej), bo menagerowi się wydawało ze inaczej się odlicza . Obiecane premie , które nigdy nie zostały wypłacone. Ogólnie nie polecam

Dawid
@Gorgon

Powiedz proszę, jak to możliwe, że rzeczywista stawka okazała się mniejsza niż ta obiecywana wcześniej? Czy podjąłeś zatrudnienie, bez podpisanej umowy?

Gorgon
@Dawid

@Dawid Menagerom wydawało się ze po odliczeniu podatków będzie taka jak obiecywali , śmiech na sali ...

Natalia
@Gorgon

Dokładnie tak. Nic się nie zmieniło w dziale gastronomii. Pseudo dyrektorzy (usunięte przez administratora) tak jak (usunięte przez administratora)pracowników na pieniądzę i wszystko zwalają na prezesa, a tego w ogóle nie zastanawia czemu tak się zmieniają szczególnie kierownicy zmianowi na lokalach. (usunięte przez administratora) przekleństwa i krzyki stosowane przez samego pseudo dyrektora, nie kierowników czy managerów.

Daniel
@Gorgon

Kłamstwa na temat tego miejsca

Ewelina
@Daniel

Hej, jeśli faktycznie to, że podważasz tamtą opinię jest słuszne to mogę prosić o jakieś naprostowanie dla jasności?

Baśka

Zgadza się

Dariusz Uziak

Dzień dobry, widziałem że wygrali Państwo konkurs na " wydzierżawienie na okres do 30.09.2022 r. i od 01.04.2023 r. do 30.09.2023 r. części nieruchomości gruntowej niezabudowanej, położonej przy Bulwarze B. Grzymały-Siedleckiego z przeznaczeniem na prowadzenie działalności gastronomicznej z pojazdów typu food truck, uzupełnionej usługami towarzyszącymi" czy w związku z tym mógłbym podnająć u Państwa część na przyczepę z Lodami Tradycyjnymi Król ? proszę o informację darek uziak 502 456 258 darek.uziak@gmail.com

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Zjednoczone Przedsiebiorstwa Rozrywkowe S.A. na krupier? 28 października ogłoszenie na Pracuj.pl.

Beata

Pracownicy etatowi Spółki otrzymują wynagrodzenie z dołu, 10-go dnia następnego miesiąca kalendarzowego

Co wchodzi w socjal Zjednoczone Przedsiebiorstwa Rozrywkowe S.A.?

W ZPR SA nie ma funduszu socjalnego.

Ona98

Nie chcą zatrudniać na umowach o pracę, a dla zleceń karty sportowe i pakiety medyczne nie są dostępne. Nie zgadzają się na przedłużanie obecnych umów gdy musieliby podpisać umowę na czas określony. Z powodu eksploatowania pracownic i ekstremalnie stresującej pracy wiele razy doszło do poronień w pracy z czego dyrektorzy nic sobie nie robią tylko dalej wykorzystują do cna kolejnych pracowników.

Pozytywnie wspominam pracę w ZPR (w siedzibie głównej) - szczególnie za bardzo sympatycznych ludzi na poziomie, którzy z szacunkiem i wdzięcznością mnie traktowali i dziękowali z wykonaną pracę. Zarobki na poziomie średnim, ale były dofinansowania i bonusy. Praca spokojna, stabilna, bezpieczna.

Niunia

Słyszanego Mobbingu ... Niechęć Bycia z Brakiem Obycia. ...

Katarzyna
@Niunia

(usunięte przez administratora) jest uporczywym nękaniem psychicznym pracownika, więc na pewno jest już to bardzo poważny zarzut wobec pracodawcy. Jednak Twój post jest mało konkretny, brakuje bardziej szczegółowych informacji. Czy wobec tego mogłabyś jeszcze raz, ale dokładniej, opisać Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe jako pracodawcę?

Mateusz

Skoro duża firma to ile tam osób pracuje?

Realista
@Mateusz

W całej grupie masz wiele spółek i spółek medialnych z nią powiązanych Sumarycznie 2500 -3000 osób w całym kraju. W Warszawie około 700 -800 osób. Pozdrawiam

Katarzyna

Dowiedziałam się, że w Zjednoczone Przedsiebiorstwa Rozrywkowe zajmują się: prowadzeniem największej w Polsce sieci kasyn gry, prowadzeniem działalności gastronomicznej (restauracje i usługi cateringowe) oraz hotelarskiej, organizacją targów i imprez oraz wynajmem powierzchni komercyjnych. Praca w takim miejscu na pewno jest mega ciekawa. Wiecie, czy aktualnie tam rekrutują?

Realista

Witam pracowałem w ZPR S.A.kilka lat. Jest to duża firma z szeregiem spółek córek etc. Biuro inwestycji to super jednostka jeżeli chodzi o personel- bardzo dobra atmosfera pracy w relacjach koleżeńskich . W całej firmie dużo pozytywnych osób oraz niechlubne wyjątki odbiegające od tej reguły o 100% w kierunku przeciwnym. Ale do meritum oprócz powyższego: - zarobki uważam jako umiarkowane na poziomie kierowników kontraktów ( kontrakty odpowiednie do zarobków)-pracy bardzo dużo wręcz za dużo - kadra inspektorów nadzoru -zarobki dobre lub b.dobre- ale nie dla wszystkich-nie walczysz nie pracujesz nie masz . Pracy b.dużo - projektanci architektury ( z wiedzą odeszli) . Stara kadra zarobki średnie- nowa zatrudniana młodzież -zarobki za duże w stosunku do kompetencji i małej wiedzy/chęci do pracy. Z tego co wiem teraz dział w praktyce zmniejszony do minimum. - projektanci branżowi - zarobki -brak danych w tej kwestii Firma w zasadzie zarządzana przez jednego prezesa-dyrektora generalnego. Reszta to prezesi fasadowi ,kadra dyrektorska z koneksji w wielu wypadkach , zdarzają się wyjątki gdzie ktoś przyszedł z zewnątrz lub zapracował na to. W tych wypadkach zarobki ogromne. Brak szacunku do pracowników z rąk części "prezesów" może być dla niektórych elementem nie do akceptacji na dłuższą metę.

Daniel

@Janusz Dencikowski Z całą pewnością na forum pracowniczym nikt nie pomoże ,najlepiej kierować się do firmy.

Janusz Dencikowski

Witam Serdecznie, Jestem byłym pracownikiem ZPR - ZWC pracowałem w latach 1972-1980 w Cyrku Wielkim. Mam serdeczna prośbę bo poszukuję kontaktu z w sprawie Świadectw Pracy za ten okres – czy może Państwo macie jakąkolwiek wiedzę na temat gdzie można się zgłosić lub skontaktować do odpowiedniej komórki lub działu który zajmuje się archiwalna dokumentacja za ten okres . Dziękuję z góry za poświęcenie mi czasu i oczekuję jakiejkolwiek informacji. Mój email j.dencikowski@gmail.com

Mariusz

Chętnie dowiem się o wadach i zaletach pracy w tej firmie. Czy ktoś pomoże merytoryczną i wyczerpującą opinią na ten temat? Wiem, że może to być ciężkie, bo firma zatrudnia/poszukuje dużo ludzi: https://www.grupazpr.pl/kariera-aktualne-oferty-pracy, jednak liczę na Waszą pomoc w tej kwestii.

@Mariusz

Firma jest duża i ma wiele lokalizacji miejsc pracy. Trudno tak ogólnie coś napisać, bo nawet pracując kilka lat, nigdy możesz nie mieć styczności z 90% pracowników. Napisz jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany to może coś będę wiedział na ten temat.

Halina
@Andrzej

@Andrzej Rozumiem, ale może akurat pracujesz w Warszawie na ulicy Senatorskiej? To miejsce dokładnie mnie interesuje. Jak oceniasz warunki płacowe w Zjednoczone Przedsiebiorstwa Rozrywkowe S.A.?

@Halina

Na Senatorskiej to chyba jest największy chaos i najbardziej daje się odczuć brak umiejętności zarządzania, polega to na nieustannym "gaszeniu pożarów". Nawet jak się na czymś dobrze znasz, to lepiej się nie wychylać, bo jest kilka osób w kierownictwie, którym to pasuje. Nie bardzo się znają na swojej pracy, ale trzymają się stołków przez znajomości i przez to bardzo szybko można stamtąd wylecieć. Rotacja jest duża, było kilka spraw w sądzie o mobbing, ale osoby, które wyżywają się na innych, nadal tam pracują i prędko się to nie zmieni. Jeśli chodzi o płacę to raczej poniżej średniej. Często jest na umowie tylko podstawa, a reszta jako prowizja pod stołem, do tego prowizja jest "uznaniowa", to znaczy, że jak będziesz miał spięcie z kierownikiem, to jej możesz nie dostać, to że starasz się dobrze pracować nie jest istotne. Generalnie panuje atmosfera strachu i kto może to się stamtąd ewakuuje jak najszybciej, bo szkoda zdrowia.

@Halina

Oczywiście to zależy też od działu i od kto będzie Twoim przełożonym, nie wszyscy mają złe podejście, ale ponieważ zarządzania praktycznie nie ma, to i kierownicy robią co chcą, więc taka trochę loteria - na kogo trafisz, na tego bęc :). A jaki dział Cię interesuje?

Miron

Może trzeba być dobrym pracownikiem a nie oskarżać innych o nieuczciwe postępowanie? Fajna firma i tyle w temacie.

Buhaha
@Miron

emilia, nie pogrążaj się pracownicy cały czas wytaczają procesy tej firmie w sądach i wygrywają rotacja jest ogromna wiecej nie trzeba dodawac... i tyle w temacie

Samanta

Trzymajcie się z dala od tej firmy,(usunięte przez administratora) Totalnie nieudolne zarządzanie.

Grażyna

Szkoda, że nikt nie wrzuci kilku zdań o firmie.

Iwa

Jestem zainteresowana rekrutacją do tej firmy. Może ktoś doradzić, jakie warunki pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Zjednoczone Przedsiebiorstwa Rozrywkowe S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Zjednoczone Przedsiebiorstwa Rozrywkowe S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zjednoczone Przedsiebiorstwa Rozrywkowe S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Zjednoczone Przedsiebiorstwa Rozrywkowe S.A.
2.8/5 Na podstawie 6 ocen.

Zjednoczone Przedsiebiorstwa Rozrywkowe S.A.