Opinie o Rossmann w Pyskowice Lokalna 9

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Rossmann. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Rossmann o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rossmann w Pyskowice Lokalna 9

Mua

Ile średnio zarabia się jako szary pracownik? I jak ze zmianami, co tydzień za inne czy np przez miesiąc jest się na jeden a potem trafia się na inną? I czy jest tutaj lżejsza praca dla kobiet, bez jeżdżenia wózkiem?

Związkowiec.

Praca jest faktycznie ciężka a te powalone normy są nie do osiągnięcia jeśli nie łamiesz przepisów BHP. Gdy dojdzie do nieszczęścia pracodawca się na ciebie wypnie bo przecież pracowałeś niezgodnie z BHP. Dlatego proponuję założyć związki zawodowe, przynajmniej ktoś będzie pilnował żeby wszystko miało ręce i nogi. Kolesie którzy mają mieć to na oku, czyli kontroler wewnętrzny i ten łysy od BHP siedzą cicho bo też boją się o robotę. TO JEST CHORE. Zastanówcie się dwa razy czy chcecie pracować w takiej firmie.

Kisiel

To co się dzieje ostatnio w Pyskowicach woła o pomstę do nieba. Grafik nie jest udostępniany na tydzień przed końcem miesiąca (doniesiono do PIP) jakby tego było mało grafik jest zmieniany w trakcie miesiąca (trzeci raz). Jak się ma do tego slogan rossmanna PO PIERWSZE LUDZIE; Wy się w ogóle z tymi ludźmi nie liczycie! Pracownik nie może zaplanować dnia wolnego bo nagle się okazuje, że zamiast wolnego musi się stawić w pracy. ZERO SZACUNKU! Wam kury szczać prowadzać, a nie firmą zarządzać WSTYD !

PS2K2
@Kisiel

"Po pierwsze ludzie" czyli "po pierwsze Marcin i reszta zgrai" :D

@Kisiel

A kiedy do PIPu o tym doniesiono? Zrobili cokolwiek w tym kierunku czy pozostaje czekać?xd

Wania
@Izabela

PIP był dwa razy wszyscy sprzątali w popłochu (pozastawiane hydranty etc). Jednak po wyjściu Pipu wszystko wraca do "normalności". Tutaj PIP musiał by wpadać codziennie.

Maniek
@Wania

Należy zgłaszać do skutku

@Wania

A może jak byśmy sprzątali na bieżąco i sami nie robili (usunięte przez administratora) w magazynie to by nie było takich problemów.... moim zdaniem nie dość że sami robimy rzeczy niezgodne z bhp to jeszcze marudzimy, narzekamy... A moglibyśmy za to wszystko dostawać nagany....

Beata
@Łoś super ktoś

no też prawda, dużo zależy od pracowniów - w jakich warunkach się pracuje, przecież wiadomo że jakiś manager czy dyrektor nie przyjdzie i nie posprząta po dniówce? ;) czy kiedyś PIP nałożył po tych wizytach jakieś kary czy tylko zagląda jak jest w porządku i nie ma zastrzezeń?

!WTF!
@Łoś super ktoś

Jakby pracownicy pracowali zgodnie z BHP nikt nie wyrobił by narzuconej normy, co do tego nie mam żadnej wątpliwości! Dla kierownictwa liczy się tylko szybkość wykonywanej pracy. W porządku niech tak będzie niech ustalają wysokie limity. Ale na litość boską niech zadbają o działające skanery, niech sprzątają boksy sprzed pasów co by nie było problemu z odstawianiem ich w sektor. Chcą szybkiej pracy niech nam to ułatwią.

@Beata

A ja uważam że każdy powinien sprzątać.

@!WTF!

Ale chore to w takim razie, skoro nie można bhp stosować przez normy. Może właśnie ten fakt powinno się zgłosić? Przecież można udowodnić łatwo chyba, że stosując przepisy norma jest niewykonalna?

@Izabela

Na dodatek normy są regularnie windowane i już w tej chwili ciężko im sprostać.Taka prawda.

JW
@1324094

Gadasz głupoty, Ja pracuje od dość nie dawna i jestem wstanie bez najmniejszego problemu osiągać ostatnie progi premii. Wszystko zależy od podejścia:) jak nie potrafisz osiągnąć chociaż pierwszego progu to jesteś leń:)

Odmeldować
@JW

Panie Dyrektorze, wiemy że to Pan :) :)

WJ
@JW

Napisz jeszcze że pracujesz zgodnie z przepisami BHP to przyjdę do Ciebie na szkolenie.

Nowy pracownik.

Nie polecam tej roboty. Nawet Amazon w porównaniu z Rossmannem to przedszkole. Szkoda nerwów.

Robol123
@Nowy pracownik.

Podaj konkretne zarzuty.

Dominisio
@Robol123

Już pisano wcześniej o łamaniu bhp. Nie będę się powtarzał.

Magazynier

W trakcie rozmowy obecny któryś z kierowników magazynu oraz pracownik działu HR opowiadają o firmie warunkach panujących o możliwościach awansu (które są tylko teoretyczne)

* czym się interesuję * dlaczego wybrałem Rossmana * Czy ktoś z pracujących go polecił ( był program w którym polecający dostawał 500zł za każdego poleconego który przepracował min 3 miesiące) * jakie sa moje wymagania finansowe - jeśli powiecie więcej niż 1700 (czyli płaca minimalna + 10%) to nie liczcie na pracę...

logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Pyskowice
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy PRACOWNIK WYKŁADAJĄCY TOWAR
Netto Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Pyskowice
Asero Industrial Services Sp. z o.o. sp.k.
Zzzzz

Interpunkcja mało ważna chodzi o sens a sens jest taki że chłop wie co pisze Denis z Ukrainy to zwykły cham i to mało powiedziane i to dla większości pracowników

Czorna
@Zzzzz

Denis ?! Przecież on nawet nie kuma polskiego. Zagadajcie do niego o czymkolwiek a zobaczycie jak się spina .. Była świadkiem jak nie wytłumaczył swoim co było gadane na początku , i biedni Ukraińcy mnie pytali .. Miejsce tego chłopaka jest w komisji !

Robol123
@Zzzzz

Najprościej jest oczerniać człowieka na forum w internecie zamiast iść do kierownika i poskarżyć się na niego. Brakuje odwagi?

Real
@Robol123

Tylko że on wydziera japę nawet do kobiet .. Tak mamy prawo się bać.

Audi

Witam chciałem się podzielić moimi doświadczeniami chodź nie długim starzem Polacy są bardzo w porządku nawet praca by była ok jak by nie koordynator od UK JEST BARDO NIE MILY I CHAMSKI DLA NOWYCH PRACOWNIKÓW Z PL PAN (De...nis) ewidentnie prubuje straszyć nowych pracowników i to nie tylko jest moja opinia nie polecam tej pracy uwierzcie mi nie warto jest się wyklucac dzień w dzień z tym człowiekiem

Boss
@Audi

Witam, zacznij używać jakiekolwiek interpunkcji, wypowiedź była by bardziej zrozumiała. Rozumiem że chodzi Ci o Pana Denisa koordynatora Uk??

Nena
@Audi

Nie tylko Ty masz takie zdanie o ww. Z negatywnymi opiniami o tym "koordynatorze" można się spotkać na wszystkich zmianach, od dłuższego już czasu. Totalny brak kultury oraz kompetencji, da się również zauważyć zachowania agresywne. Może powinieneś o tym poinformować bezpośrednio kierownictwo? Przemyśl to , pozdrawiam :)

zainteresowany

Czytając opinię na temat pracy w Rossmanie nie opłaca się nawet CV wysłać skoro jest tam takie badziewie .

może pracownik

a co robi w Rossmanie brygadzista, magazynier konterysta i naprawdę jest tak źle czy piszą to ludzie którym się robić nie chce

Kaczka
@może pracownik

Z tego co zaobserwowałem to brygadziści nie mają chwili wytchnienia. Cały czas biegają po magazynie nie mając czasu żeby pomóc pracownikowi.

Bot
@Kaczka

Co Ty za głupoty gadasz???

@może pracownik

Są ludzie którym chce się pracować i pragną zmian, ale co po niektórym pracownikom nie chce się niczego i myślą że zjedli wszystkie rozumy świata, gdy ich poprosisz o pomoc lub o wytłumaczenie czegoś to mają pretensje że ktoś ich pyta jako nowy. Brygadzista pilnuje zmiany I tego żeby robotą szła dobrze, ale mają jej za dużo przez co nie mogą poświęcić czasu nam pracownikom.

!WTF!
@Łoś super ktoś

Każdy patrzy na siebie i robi maksymalnie szybko żeby wyrobić wyśrubowaną normę a od pomocy jest brygadzista ewentualnie trener!

White Audi

Kadra zarządzająca magazynem - natychmiast do wymiany !!

M&M
@White Audi

A dlaczego tak uważasz?, Może jakieś konkrety???

Czarna Mamba.
@M&M

Konkrety? Ile palet podczas zmagazynowania może stać przed regałem ? DWIE. A po ile się ustawia, po 5! Łamanie przepisów BHP. Ile boxów może stać pod regałami od strony wyjścia? ZERO. A ile stoi uniemożliwiając bezpieczny wyjazd z alejek, stoi 5! Łamanie przepisów BHP, zastawianie hydrantów przeciwpożarowych! Po ile boxów pracownik może transportować ręcznie? PO JEDNYM. A po ile transportuje, po 3. Robi to łamiąc przepisy BHP żeby uzyskać wyśrubowaną do granic normę która obowiązuje na magazynie!! Jeszcze jakieś przykłady M&M ? Swoją drogą M&M , sekret Mnicha?

Beemwu

Co się dzieje z parkingiem pracownik przyjeżdża do pracy a nie ma gdzie zaparkować bo dyrekcja nie przewidziała że rozbudowa magazynu zmniejszy parking o połowę! W tej firmie się nic nie zmieni dopóki nie polecą głowy! PO PIERWSZE LUDZIE :-) ACHOOJ

Upoważnienie
@Beemwu

To już Twój problem przyjeżdżasz na sam styk i nie ma dla Ciebie miejsca:) polecam rower

Beemwu
@Upoważnienie

No tak dla Was to zawsze pracownicy mają problemy. Nie ma miejsca na parkingu, przyjedź sobie wcześniej. Nie działa pbv'ka, znajdź sobie inną. Generalnie jak się nie podoba to możesz się zwolnić, prawda? Po pierwsze ludzie, nasi ludzie.

Si

Wie ktoś po jakim czasie mniej więcej się odzywają po wysłaniu cv?

@Si

Jeśli CV wysyłasz przez Pracuj, to wcale.

Si
@K

A jeśli byłam zanieść osobiście?

@Si

Też małe szanse; znajomy składał i z trudem przyjęli.

@K

Ale, że był osobiście i im dosłownie wpychał a oni z uśmiechem oddawali mu z powrotem CV? :v Nie no a tak serio jest szansa na odpowiedź max do miesiąca?

Albatros
@Si

Do mnie zadzwonili po 10 minutach ????

@Albatros

a na jakie stanowisko

Albatros

Magazynier ????

@Albatros

ja składałem na brygadzistę i czekam już ponad tydzień pewnie nie zadzwonią brygadzistę wybiorą między sobą

A może wszyscy krytykują bo tam jest super atmosfera i kokosy zarabiają

Cmentarz Zwierząt

Kochani głowy do góry bo idzie lepsze!

MAX
@Cmentarz Zwierząt

Co to znaczy?

Real
@MAX

To znaczy że kolega kupił zapewne rozmówki ukraińskie gdyż ten język wkrótce zatryumfuje na magazynie.

Kandydatka

A jak wygląda praca na stanowisku specjalisty ds. Kontroli i inwentaryzacji? Widziałam, że jest ogloszenie, że szukają do pracy. Warto?

@Kandydatka

Nie warto, serio.

Mariot

Jak wyglądają zarobi na stanowisku magazynier kontysta?

@Mariot

Zarobki są takie same jak na stanowisku magazyniera.

Login
@Adam

A właśnie że nie prawda. Kontysta dostaje inna umowę i ma też inna stawkę

@Login

Kontysta zarabia tyle samo co zwykły magazynier bo Rossmann dla pracowników którzy "awansowali" na to stanowisko nie zmienia umowy o pracę. Wyjątkiem może być jeśli ktoś z zewnątrz aplikuje na stanowisko Kontysty.

Login
@Adam

Wystarczy się zapytać kontysty i wtedy będziesz wiedział. Podpisywali inna umowe, chyba że po prostu inni są inaczej traktowani

@Login

300 złotych więcej brutto, też mi szał za użeranie się.

Była pracownik ;)

witam po pierwsze nieodpowiedni ludzie na nieodpowiednich stanowiskach(usunięte przez administratora). Z dziewczynami na wejściu towaru ciężko się dogadać i nowe pracownice po kilku miesiącach się zwalniają bo maja pod górkę obejmują sobie najlepsze stanowiska pracy(usunięte przez administratora)

Alert
@Była pracownik ;)

Widać to zwłaszcza u jednej takiej co ma "względy" u kierownika ... Kumaci wiedzą o którą tu chodzi :)

@Alert

Jezeli pracowałas w Rossmannie to dobrze wiesz że kierownik do SWET nie ma za dużo do powiedzenia, ale tak to jest jak ktoś się wypowiada nie pracując nawet w Rossmanie . Więc nie wiem czemu ten niepotrzebny komentarz. Uważam że atmosfera w pracy była dobra.

Dokładnie. Ale ludzie zawsze wiedzą najlepiej. I to przeważnie są Ci którzy dalej tam pracują bo nie mają jaj żeby odejść skoro im tak źle.

Audi

Wchodzenie pod biurko a praca w Rossmann jak chcecie pojeździć to nie stety trzeba pociagnoc

Cycu

Siema co tu napisać tragedia pracuje w Rossmann i z takim kapowaniem przez współpracowników się jeszcze nigdy nie spotkałem a ludzie którzy pracują trochę dłużej to kierownik myśli że im się wszystko należy przykład ja robiąc nie dawno uprawnienia UDT nie mam możliwości pojeżdżenia na czym kolwiek ponieważ są ustalone (usunięte przez administratora) i tyle bez nazwisk ale Skoda Audi VW polo

Firma wymaga noszenia maseczek we wspólnej przestrzeni w trosce o zdrowie pracowników a o podstawowe środki higieniczne tj. mydło w toalecie to kto zadba?

Camill o kobiecych kształtach

Jak długo jeszcze będę zasuwał jako opiekun?Moje miejsce jest tam gdzie mój geniusz może rozkwitać.To ja robię za wszystkich i dla wszystkich,spamiętajcie!!

Zostaw merytoryczną opinię o Rossmann - Pyskowice

• Jak się pracuje w Rossmann?

Zobacz opinie na temat firmy Rossmann tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rossmann?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 2 to opinie pozytywne, 57 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rossmann?

Kandydaci do pracy w Rossmann napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rossmann