Opinie o Rossmann w Pyskowice Lokalna 9

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Rossmann. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Rossmann o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rossmann w Pyskowice Lokalna 9

Ciekawski

Osoba tylko z doswiadczeniem biurowym ma szansę się tam załapać do pracy ? Chce coś zmienić u siebie w zyciu i pomyślałem o pracy na magazynach. A do Rossmana mam blisko i od niego moglbym zaczac. I czy duzo trzeba sie nachodzic w ciagu tych 8h, bo rozumiem że taka jest dniowka. No i czy weekendy są wolne czy trzeba pracowac w którąś z sobót ?

@Ciekawski

W biurach na magazynie Rossmann nikogo nie przyjmują, bo stanowiska są już obsadzone. Poza dniówką 8h to weekendy pracujemy w soboty i niedziele za dzień wolnego w tygodniu. Doświadczenie w pracy biurowej na magazynie to słaby pomysł, bo w końcu to centrum dystrybucji.

xx

Nie polecam tej pracy sobota niedziela 0 płatna dawają Ci jakies smieszne odbiory w tygodniu jeszcze oni ci nakładają ten odbior mowili mi ze jeden weekend w miesiacu ... a pracowałem prawie kazdy weekend za darmo jedzenie (usunięte przez administratora) nie urywa ale zawsze coś przerwa 30 min prawie cała zmiana na nogach mówią ci zebys zrobil norme a dostajesz śmieszne zamówienia po 13 pozycji na boks czasami był tam wyścig szczurów na ps2 cieżkie kartony kierwonictwo sobie mysli jest moze 2 okey kierowników ... NIE POLECAM TEJ PRACY !

Do zatrudnienia

Witam, czy na stanowisku magazyniera urlopy są planowane na początku roku, czy jest jakiś okres w którym należy wybrać?

Pan M
@Do zatrudnienia

Jedna część jest planowana w Grudniu druga w Styczniu. Zaleca się Pierwsza część 2x po 5dni urlopu od Stycznia do Kwietnia ustalasz kolejne 2 tygodnie (10 dni) tzn Wakacje ustalasz od Maja

Winnetou

Czy moglibyście mi powiedzieć jak wygląda praca w Rossmanie na wózku widłowym?

Magazynier

W trakcie rozmowy obecny któryś z kierowników magazynu oraz pracownik działu HR opowiadają o firmie warunkach panujących o możliwościach awansu (które są tylko teoretyczne)

* czym się interesuję * dlaczego wybrałem Rossmana * Czy ktoś z pracujących go polecił ( był program w którym polecający dostawał 500zł za każdego poleconego który przepracował min 3 miesiące) * jakie sa moje wymagania finansowe - jeśli powiecie więcej niż 1700 (czyli płaca minimalna + 10%) to nie liczcie na pracę...

logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Pyskowice
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy PRACOWNIK WYKŁADAJĄCY TOWAR
Netto Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Pyskowice
Asero Industrial Services Sp. z o.o. sp.k.
BYŁY

Nikomu nie polecam tej pracy ponieważ tam jest burdel na kółkach ludzie są tam nie kompetentni odrazu po szkoleniu po 2 dniach przepracowanych wymagają normy 120 a ty ledwo co się oswoiłeś z magazynem , zatrudniają pracowników przez agencje pracy tymczasowej lub Rossmann na okres pracy 2 tygodni a po tym czasie zwalniają ich nie podając przyczyny zwolnienia.

@BYŁY

chłopie co ty mówisz, pracowałem tam prawie 3 lata i nie ma takiej opcji żeby ktoś ci kazał po dwóch dniach wyrabiać 120 normy, piszesz farmazony , znając zycie jestes typem ktoremu zadna praca nie podejdzie ( no chyba jedynie taka gdzie nic nie trzeba robic)

Seba
@były

Praca na początku ciężka.Ale nikt od Ciebie nie wymaga normy. Jak to powiedział jeden z kierowników WSZYSTKO PRZYJDZIE W SWOIM CZASIE...Ludzie bardzo W porządku,pomocni,kulturalni,przyjaźni.KIEROWNICTWO bardzo W porządku,zawsze jest po Twojej stronie.Jeśli masz jakiś problem,mówisz prosto z mostu A każdy stara Ci się pomóc.Moim zdaniem ludzie którzy tutaj pracują tworzą zgraną ekipę.

Carcass
@były

siema BYŁY - -pytanko to w koncu jak tam jest trzeba te normy robic cy dopiero po trzech miesiacach wiadomo asortyment jest inny , ja pacowalem w intercarsie i tez czytalem oinie ale pracujac tam 2 lata przekonalem sie ze nie jest tak zle jak pisali i nie od razu wymagali normy dopiero zaceli to robic po 3 miesiacach asortyment jest za duzy ponad 2 miliony czesci ae praca na skanerze A do rosmanna zlozylem jakies 2 miesice temu podanie i cisza. Gdybym sie dostal to od czego tam sie zaczyna i czy masz jakiegos pomocnika przez te 3 miesiace probne

@Carcass

żadnego pomocnika nie potrzebujesz na 3 miesiace, po tygodniowym szkoleniu jeżeli jestes kumaty to pochytasz ta robotę, co do normy to na dopiero po jakims czasie zaczynaja wymagać od Ciebie żebyś wyrabiał wiecej ale wiadomo jeden zrobi 130 drugi 90 (nie wszyscy wyrabiają tyle samo)

@były

Dzięki za info o normach. Właśnie zainteresowałam się pracą w Rossmann, bo to znana firma. Często macie nadgodziny?

On
@Ewa

Nie. Nadgodziny są bardzo rzadko.

NIE TRAWIĘ SPIĘTGO !!!
@były

(usunięte przez administratora) cie hipolicie - obóż jak ch..j !!!!! tylko wymagania więcej i więcej - pracowałem tam to wiem Kierownik magazynu to (usunięte przez administratora) kierownicy zmian jeszcze większe (usunięte przez administratora) WYZYSK ZA MARNE GROSZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tonik

Normalna firma, trzeba pracować i myślę, że w tym jest największy problem dla niektórych

Koti97

Pracowałem w CD Pyskowice niecały rok, najbardziej denerwujace jest zbieranie kartonów po kimś lub jeśli ktos nie chce zebrać musi zgłosić do brygadzisty lub kierownika co nie ma zupełnie sensu ponieważ traci sie swój cenny czas... Jeśli chodzi o inne aspekty to nie miałem nigdy zastrzeżeń, pomoc pracowników na początku czy innych jest atmosfera jest mysle na bardzo wysokim poziomie a zarobki jak na magazyn nie najgorsze, jeśli ktos nie boi sie pracy to napewno nie bedzie żałował zatrudnienia sie w tej firmie! Pozdrowienia dla wszystkich pracowników. Grzywa ????

Klaudia
@Koti97

Mam pytanie ile zmian jest na magazynie? Pytam bo poszukuję pracy na dwie zmiany, 6:00-14:00 i 14:00-22:00, muszę mijać się z mężem żeby miał kto opiekować się dzieckiem

@Klaudia

W Rossmann SDP są trzy zmiany. 6:00-14:00, 14:00-22:00 i 22:00-6:00

No name

Jak się tam dostać?Mam praktykę jesli chodzi o komisjonerkę,pytanie kto rekrutuje?

Gal Anonim

@Gal Anonim

Proszę, byś w swoich komentarzach starał się zamieszczać wyłącznie własne opinie. Wklejanie linków, szczególnie tych nieaktywnych, nie jest w stanie pomóc użytkownikom forum. Czy możesz podpowiedzieć, jak Ci się pracowało lub pracuje w Rossmannie?

Takijeden

Widzę, że opinie są tutaj przeróżne, więc przedstawię Wam swoją - osoby pracującej tam od jakiegoś czasu. Jeżeli ktoś pracuje w Rossmannie dłużej niż 2 miesiące i nadal nie potrafi wyrobić normy, to znaczy że z nim jest coś nie tak. Ja już w drugim miesiącu pracy otrzymałem pierwszą premie za wyniki i od czasów początku pracy nie zdarzyło mi się nie wyrobić normy. Co do pracy z systemem słuchawkowym. Rzeczywiście potrafi być to wyprowadzające z równowagi czasami i nie wyobrażam sobie pracy z tym urządzeniem na dłuższą metę. Jednak dobrym pracownikom organizują szkolenia na wózki wysokiego składowania i potem pracy ze słuchawka na uchu jest zdecydowanie mniej. Reasumując, jeżeli jesteś chociażby w średnim stopniu pracowity, to się nie zawiedziesz aplikujac do Rossmana. Nie jest to lekka praca, ludzie na zmianach są różni zarówno pod względem metryki jak i charakteru, kierownicy mają różne humory, ale osoby którym się chce pracować, nie mają źle. Pozdrawiam i może do zobaczenia :)

@Takijeden

Dziękuje za Twoją opinie. Na pewno na jej podstawie część użytkowników będzie potrafiła zdecydować, czy jest to dla nich odpowiednia praca. Sugerując się tym, co napisałaś, można wywnioskować, że wypracowanie tak zwanego targetu jest możliwe dzięki wytrwałości w pracy? Jak rozumiem, ilość obowiązków w Rossmannie, jest proporcjonalna do otrzymywanego wynagrodzenia?

takijeden
@Ewa

Zacznę od końca. Jeżeli chodzi o zakres obowiązków to praktycznie się on nie zmienia przez pierwszy rok. Potem lepszym pracownikom oferowana jest możliwość podniesienia kwalifikacji (tj. szkolenie oraz opłacenie egzaminu UDT na wózki wysokiego składowania), lecz nie podnosi to zarobków. Podwyżki są raz w roku dla wszystkich z uwzględnieniem jakości ich pracy. Co do wypracowywania "targetu". Jeżeli nowemu pracownikowi uda się przetrwać pierwszy miesiąc i w tym czasie będzie podpatrywał sposób pracy kolegów starszych stażem, to powinien bez problemu sobie radzić z osiąganiem minimalnej normy.

@takijeden

Zatem na podstawie Twojej opinii można wywnioskować, że firma oferuje możliwości rozwoju dla najlepszych pracowników. Chciałabym jeszcze zapytać o kwestię corocznych podwyżek. Jak rozumiem, na tę podwyżkę pracownicy pracują cały rok, dbając o jakość wykonywania swoich obowiązków. A czy pozostali pracownicy, pracujący bez szczególnych osiągnięć także mogą liczyć na większą pensję?

takijeden
@Ewa

Tak, coroczna podwyżka dotyczy wszystkich pracowników. Niektórzy dostają po prostu odrobinę więcej.

@takijeden

Dziękuje za Twoją odpowiedź. Warunki finansowe to dla wielu osób bardzo ważny temat. Ta informacja zapewne będzie szczególnie przydatna dla tych, którzy planują podjąć prace w tym miejscu.

Abdul

No Siemanko Hg. Miałem mozliwość pracy w tej firmie przez 3 tyg. No raczej sie nie na daje do takiej pracy, bo nie mam na tyle wizualnej osobowości. Po trzez tyg ledwo nadążałem, gdzie jest 202 a gdzie 221(pewnie po 3 miechach bym to pochytał:D z nawiązką( :D). Ale to nie jest ważne. Jak ktoś to chwyta to spoko. A może ma doświadczenie, to mu ta praca odpowiada.. No i nie przedłużyli, zreszta dowiedziałem się oficjalnie we wtorek od starszego kierownika (spoko). Szczerze to co widziałem, to niezły (usunięte przez administratora) (Niemcy muszą być dumni). Bajera na niskim poziomie, a pracownicy z 2letnim stażem kurwują na audio sprzęt,;Norma taka, że wp materiał do boksa tylko żeby był, logistycy już o to zadbają 85 procent według ich Excela się zmiesci) Ci co ustawienieni mają lajt ( w każdej firmie tak jest) . . Socjal spoko, obiady są, (ehh :D) darmowa kawa ( ale ch ta czarna). Nie ma co narzekać, Co do ochrony, każdy by tak rozbudował strukturę, jakby miał mozlwość. Zero problemów. Co do kierownictwa he. Miałem mozliwośc uczestniczenia w spotkaniu na temat podwyżek. 3000 zł brutto noż k.. rarytasy. Gdzie, przemawiający przedstawiał jak to została zwiększona wydajność i ograniczona liczba błędów. 3000 brutto i wszyscy mają by mokszy. Wykresy i ładne laurki. Czyli przekaz (usunięte przez administratora) jak konie to Wam damy te 3000 brutto ochłapu.. ALe najbardziej to ciekawy to jest kiero z brodą, grypsy, ciepie na lewo i prawo ale ciekawe ile dostał premijek od Niemców za zwiekszenie normy. Panowie, z taką normą to teraz 3000 netto dla nowego Jutro id ę do panieniek z workexpress, po świadectwo pracy,, zero informacji o nieprzedłużeniu, a dowiedziałem się o tym tak de facto w piątek ( co ciekawe, taki dumny naród jak Polac wciąż nie rozliczył tych k z agencj, i są one powszechnie szanowane a powinny być wykluczone ze społeczenieństwa będąc częścia systemu opierdalalania Polaków z ich pensji., gdzie te kamienie w agencjach ziomeczki???, Ci co szukali pracy 2008-2012 wiedzą jak jest, Ja np takiego k...szona nawet bym nie dotknąłjhihi). Pozdro dla Ukraińców, Kamila Teachera,, Kamila i Czeskiego Hokeisty z Utylki;D Aha, bym zapomniał taki joke na koniec. Wiecie dlaczego w agencji pracy zatrudnione są same kobiety? BO KOBIET SIĘ NIE BIJE.

Szymon

@Szczery, jeśli już mówimy tu o winie i według Ciebie odpowiedzialność za stan faktyczny ponosi pracodawca to z nim powinieneś wyjaśniać opisaną kwestie. Warto rozmawiać zarówno jeśli chcemy zgłosić jedynie swoje uwagi jak i wówczas gdy według nas doszło do znaczących zaniechań ze strony pracodawcy. Na forum niewiele nie będzie w stanie pomóc Ci w obecnej sytuacji. Życzę dużo zdrowia. @Admirał, od napisania Twojej opinii minął miesiąc - czy zatem podpowiesz nam czy podjąłeś decyzję o aplikowaniu? Czy może nadal się wahasz?

Szczery

A więc tak . Pracowałem tam ponad 3 lata . Większość co tutaj jest napisana to jest prawda. Trafiają się osoby tzw "dobre dyszyczki" które donoszą na Ciebie . Nie zawsze uda Ci się normę zrobić tak jak ktoś powiedział. Jeśli chcesz być rzucany po wszystkich obszarach jak jakiś śmieć to proszę bardzo . Niestety moja "kariera" skończyła się tym , że skonczyla mi sie umowa i mam przepukline miedzykregowa i niestety wyladowalem na wózku. Także jeśli chcecie skończyć jak ja to powodzenia .

Admirał

Co sądzicie o pracy n magazynie Rossmann Pyskowice? Warto tam starać się o pracę? Jaka jest atmosfera? Ludzie w porządku czy fałszywi?

Szymon

@były, dziękuje za merytoryczną opinię na temat warunków pracy w firmie. Czy możesz powiedzieć nam coś więcej na temat możliwości rozwoju w firmie? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia lub kursy podnoszące ich kwalifikacje? Może brałeś w jakimś udział i możesz podzielić się z nami wrażeniami?

były

no nic trochę się wypowiem na temat pracy w magazynie w Pyskowicach, zaznaczam że każdy ma prawo oceniać pracę w tym magazynie, ale wydaje mi się że większość negatywnych opinii jest od osób którym po prostu się nie chce pracować. Pracowałem tam prawie 3 lata(od początku istnienia magazynu) i wydaje mi się że mogę dużo powiedzieć o tej pracy. W moim odczuciu pracując na PS2 wyrobienie normy nie graniczyło z jakimś wielkim wysiłkiem(pracując solidnie bez zbędnych przerw 0,5godzinnych spokojnie szło te 100 na godzinę zrobić). Co do kierownictwa no cóż też mają swoje wytyczne których się muszą trzymać a zwykły magazynier nie ma o tym zielonego pojęcia (choć pewnie zachowanie kierowników na zmianach też może być różne). Na tę chwilę kończę i pozdro dla ekipy dalej tam pracujacej:)

Berger

Wpisują sie tu sami ludzie którym nie chce sie pracowac :) najlepiej to nic nie robic i zarabiac 2500zl. Jest tyle pracy na śląsku to dlaczego akurat do rossmanna zlozyliscie papiery ? Mięczaki :)

Pracuś
@Berger

Racja. Ja pracuję od samego początku i nie narzekam - pracowałem już w dużo gorszych zakładach. W Polsce i za granicą.

Mnich

Jeśli chcesz iść do pracy zrobić 8h robiąc ciągle to samo przez cały rok, to idealna praca dla ciebie. Zbieranie podpasek i pampersow wydawane przez komendy głosowe doprowadza do szaleństwa. Pomimo że nagrywasz komendy , dalej to nic nie daje, powtarzasz się po kilkanaście razy żeby zrozumiała słowo... no i połowę ludzi to ukraina, która drze się jak krowy na pastwisku. Pan naczelny kierownik w (usunięte przez administratora) ma ludzi i wszystkich wrzuca do jednego worka. Jesteś kolejnym pacholkiem który ma wyrobić normę.

Zainteresowana

Czy firma ma jakieś trudne warunki dla kandydatów?

Nap
@Zainteresowana

Nie, biorą wszystkich. Jak cicho siedzisz, nie widzisz przekrętów, robisz na cwaniaków aż ci ręce opadają i nie masz już na nic siły to możesz tam pracować długo.

Kcin

Uwaga na tą firmę. Jesteś nowy to robisz na innych. Na każdej zmianie jest kilka osób co nic nie robi a jeszcze do tego maga po tobie pojechać bo są trenerami, brygadzistami itd. Do tego kilka osób które dostają dobre zlecenia po znajomości i mogą normy na spokojnie robić. Pracujesz na takich kolesi i masz jeszcze na głowie kierownika bo brakuje ci do normy. A jak masz normę to i tak bez premii bo niby masz błędy. Umowy na 2 tyg. dowiadujesz się w niedzielę czy masz przedłużona smsem. Więc Piława hali niedzielną nockę i poniedziałek na rano bez umowy pracuje bo podpisują w pon. o 14. Ciekawe co PIP na to? Jak ktoś lubi pracować na inne osoby i jeszcze za to wysłuchać, pracować na sprzęcie który nie działa. Nosić ubrania po kimś i słuchawkę po kimś. To może spróbować.

Łysy

Kamil spotkamy sie na pewno gdzies na bytomiu :)

@Łysy

Jaki Kamil?

Zostaw merytoryczną opinię o Rossmann - Pyskowice

• Jak się pracuje w Rossmann?

Zobacz opinie na temat firmy Rossmann tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rossmann?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 2 to opinie pozytywne, 57 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rossmann?

Kandydaci do pracy w Rossmann napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rossmann