Opinie o Rossmann w Pyskowice Lokalna 9

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Rossmann. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Rossmann o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rossmann w Pyskowice Lokalna 9

Wiki

Jak dzisiaj od rana na magazynie było zimno i tak od kilku dni! W poniedziałek przychodzę do pracy z termometrem!! Jeśli temperatura w miejscu pracy jest niższa niż 18 stopni odmawiam wykonywania obowiązków i informuję Państwową Inspekcję Pracy. Gdyż "pracownik ma prawo odmówić dalszego wykonywania obowiązków, jeśli warunki panujące w miejscu pracy zagrażają zdrowiu. Przed opuszczeniem stanowiska powinniśmy poinformować pracodawcę lub przełożonego o swoim zamiarze. Jeśli osoba decyzyjna nie zareaguje, możemy oddalić się z miejsca zagrożenia (ale nie z zakładu pracy). Jednym z podstawowych obowiązków pracodawcy jest zapewnienie zatrudnianym osobom bezpiecznych i higienicznych warunków pracy. Ignorowanie tego zobowiązania usprawiedliwia nasz sprzeciw, który nie może stanowić podstawy do zwolnienia dyscyplinarnego. W razie łamania przepisów BHP mamy prawo zawiadomić Państwową Inspekcję Pracy. Maksymalna wysokość kary pieniężnej grożącej za tego typu przewinienia to 30 tys. zł" Naczelny Sąd Administracyjny orzekł że brak funduszy nie usprawiedliwia naruszania przepisów BHP dotyczących zapewnienia odpowiedniej temperatury w miejscu pracy. Jakiś komentarz dyrekcji?

@Wiki

Masz umowę na czas określony czy nieokreślony? Jeśli na czas określony, to możesz zostać zwolniony bez uzasadnienia. W sierpniu zostałem zwolniony, a kiedy powiedziałem, że chcę poznać powód, usłyszałem, że gdybym był zatrudniony na czas nieokreślony to bym uzasadnienie dostał. Sprawa w sądzie i z tego co czytałem w odpowiedzi na pozew będzie proces, choć wynajęta pani mecenas z Łodzi nie chce się do Gliwic przyjeżdżać.

Nowik

Najgorszemu wrogowi nie polecam pracy w tym magazynie. Jestem nowy, pracuję od trzech miesięcy a jeszcze nie miałem wolnego weekendu. Praca od poniedziałku do soboty (pierwsze zmiany) lub od niedzieli do piątku (nocne zmiany). Najgorsze jest to że w tej firmie obowiązuje dziwny system pracy 1-2-3 zamiast 3-2-1 tzn po sześciu nocnych zmianach i jednym dniu wolnego w kolejnym tygodniu czeka Cię sześć zmian porannych! To dla organizmu jest KATORGA! Czekam na koniec umowy i uciekam gdzie (usunięte przez administratora) rośnie! adiós

ciekawski
@Nowik

Nikt podczas rozmowy kwalifikacyjnej nie powiedział ci o trybie pracy 1-2-3?

Nowik
@ciekawski

Nikt nie powiedział że będę pracował po 6dni w tygodniu.

Ps 2 roczniak
@Nowik

Sam pracuje w firmie prawie rok kompletacja na ps2 robie studia w weekendy i nie miałem żadnego problemu z grafikiem, faktycznie kilka razy wypadło mi 6 nocek ale to da się wytrzymać. Prośby o zmianę grafiku czy dzień wolnego załatwisz z kierownikiem idz pogadaj.

Lolek
@Ps 2 roczniak

Bzdury...... jak pójdziesz prosić o urlop lub zmianę w grafiku to usłyszysz że się nie da albo że masz sobie wziąć urlop na żądanie. Wiem bo pracuję dłużej niż rok.

Magazynier

Dokładnie tak jest

@Lolek

A możliwe, że studentów po prostu nieco inaczej tu traktują i stąd ta rozbieżność w warunkach?

John Deere

Kilka dni temu opublikowałem tu swoją opinię o pracy w Rossmann Pyskowice. W opini swej wyraziłem się, że w pracy w Rossmann czułem się dyskryminowany. Dzisiaj wchodzę tu i moja opinia została skasowana. Czuję się zatem dyskryminowany przez Rossmann oraz GoWork. Zwracam się z uprzejmą prośbą do GoWork o udzielenie mi odpowiedzi dlaczego moja opinia została usunięta?

Nicki
@John Deere

Na czym polega owa dyskryminacja? Chętnie poznam szczegóły. Pozdro

@Nicki

Proszę bardzo. Zatrudniłem się w Rossmann w maju. W sierpniu zostałem zwolniony. Na pytanie z jakiego powodu, osoba wręczająca mi wypowiedzenie umowy o pracę powiedziała mi, że uzasadnienie mogą otrzymać pracownicy zatrudnieni na czas nieokreślony. W maju zawarłem umowę na czas określony. W Kodeksie pracy jest napisane, że nie można dyskryminować pracowników bez względu na to czy są zatrudnieni na czas nieokreślony czy określony. Sprawę oddałem do Sądu Pracy i Ubezpieczeń Społecznych w Gliwicach. Wiem, że opinie tutaj czytane są przez Departament Prawny Rossmann, tak więc w przypadku zapłaty kwoty odszkodowania , od razu wycofuję pozew i spór będę uważał za zakończony.

Filemonka

Rozważam złożenie cv , warto? ze względu na szkołę potrzebuję wolne weekendy? da się tak? czy sobie darować?

@Filemonka

Jeśli jesteś osobą ambitną to kieruj się bardziej do "Amluxu" lub do "ochrony", głównie to tam miejsce zajmują wsżelkiej maści "wykształceni" oraz "różowe paluszki" :) Magazyn to nie miejsce dla Ciebie :D

Magazynier

W trakcie rozmowy obecny któryś z kierowników magazynu oraz pracownik działu HR opowiadają o firmie warunkach panujących o możliwościach awansu (które są tylko teoretyczne)

* czym się interesuję * dlaczego wybrałem Rossmana * Czy ktoś z pracujących go polecił ( był program w którym polecający dostawał 500zł za każdego poleconego który przepracował min 3 miesiące) * jakie sa moje wymagania finansowe - jeśli powiecie więcej niż 1700 (czyli płaca minimalna + 10%) to nie liczcie na pracę...

logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Pyskowice
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy PRACOWNIK WYKŁADAJĄCY TOWAR
Netto Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Pyskowice
Asero Industrial Services Sp. z o.o. sp.k.
Daniel

Witam Pan mleczko nie zły cwaniak dostanie kiedyś w mordę

Kierowca
@Daniel

Pan mleczko będzie miał trudne życie po pracy za jakiś czas jak nie zmieni się ???? Pozdro Daniel

@Kierowca

Pan Mleczko już od jakiegoś czasu nie pracuje w Rossmannie. Pozdrawiam.

@Adam

Można spytać od jakiego czasu? Bo czy to nie dziwne, że tego nie zauważyli?

labrador

od pół roku.

@Izabela

Kto tego nie zauważył? Pracownicy raczej tak. Ktoś kto nie pracuje w Rossmannie nie ma pojęcia jakie zmiany zaszły.

@Adam

Ale jakie stanowisko zajmował? Klient by go nie zauważył?

Niektórym wolno wszystko :)
@Izabela

Kobieto, zajmujesz się "opieką" tego wątku z ramienia portalu " Go Work" więc się staraj nieco bardziej. Tutaj nie porusza się spraw sklepów Rossmann lecz M-A-G-A-Z-Y-N-U tejże firmy w miejscowości Pyskowice. Zapamiętasz? Pozdrawiam.

Ziom
@Daniel

Chodzi o "Pana" Pawła ? Co takiego robił ?

Dawid

Cześć czy warto się zatrudniać w Rossmanie i jak wygląda rekrutacja tutaj może ktoś opowiedzieć

Jak wyglada praca w magazynie ?? Jakie wynagrodzenia i wymogi?

@PŚ

4300 brutto na start +3 miesiące 500zł premii brutto gwarantowanej

Izabela

Tak z ciekawości to ta premia za co tak jakby gwarantowana jest? Bo brzmi spoko, ale ona tak po prostu?

Piotruś

Jak wyglada wynagrodzenie?

@Piotruś

4300 brutto na start +3 miesiące 500zł premii brutto gwarantowanej

Agnes3.3.3

Na CV odzew był szybki. Oczywiście wystawienie się na rozmowę. Nw co miałam mieć w CV ale i skończone szkoły i doświadczenie w firmach jak i polskich i zagranicznych, doświadczenie również na magazynie. Rozmowa jeśli chodzi o mnie wyszła jak najbardziej na plus.....oczywiście na koniec (usunięte przez administratora) gadka: oddzwonimy i zbędna moja nadzieja. Wiecznie macie ogłoszenia że poszukujecie a wcale tego nie robicie, tylko marnujcie czas i dajecie (usunięte przez administratora) nadzieję. A tak przy okazji pan na prezentacji przedstawił firmę na 6 gwiazdek a z tego co widzę i słyszę no ledwo w 1 się mieści.

Poniżona.

Obiecywali podwyżki , rzekomo płacili za czerwiec a po przelewie człowiek tylko zaciska zęby ze złości bo tyle może. Chciwusy - obiecywacze. Ceny rosną a oni człowieka cisną jak cytrynę . Mam dla nich zero szacunku. Tyraj lub zdychaj oto motto tej firmy.

Prawda
@Poniżona.

Nie bądź śmieszna. Podwyżki są od lipca czyli z wypłatą od sierpnia i to było mówione od samego początku. Nawet ci to przeczytali więc nie wiem skąd te zaciskanie zębów ze złości.

MAX
@Poniżona.

ZGADZAM SIE Z TOBA . TO FIRMA POD TYTULEM :WUJEK ALBO STRYJEK" I NORMA ,NORMA .MUSIMY POLKI ZATOWAROWAC ,KLIENT NIE MOZE WYJSC Z PUSTYMI REKAMI A PANI POALAROWA SPACERUJE SOBIE Z KOM PRZEGLADAJAC DOMY W NECIE CHODZI JAK PO ANTRESOLI WOKOL SPODKA

Jakie narzędzia pracy zapewnia Rossmann? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Niektórym wolno wszystko :)

Telefon ( własny) oficjalnie jest zakazany w użyciu, natomiast zakaz ten nie dotyczy pewnej "NACJI " która nagminnie dzwoni i na nich gra. Także głowa do góry nasz przyszły kolego :)

@Niektórym wolno wszystko :)

Powiesz dokładnie o kogo chodzi?

Tak jest

Nowy masz rację z tym (usunięte przez administratora)to jest masakra

@Tak jest

Poważnie aktualnie taka sytuacja jest jak tu opisują z tym całym krzyczeniem? Czemu nikt nie reaguje?

Krążą słuchy że ktoś z zarządu "usynowił" tego wyjca :D

@1324094

Plotki i ploteczki? ;p Ale tak czy siak to chyba nie powinno niczego zmieniać jeśli chodzi o czyjeś podejście wobec pracowników tutaj? Chyba, że źle rozumuję? :(

Denis
@Izabela

Sytuacja jest jaka jest bo debile wolą płakać na internecie zamiast zgłosić to komukolwiek...

@Denis

Może to ciche wołanie o pomoc w takim razie?Xd No ale teraz serio dałeś mi zagwozdkę. Może jednak z czasem ktoś to zgłosi? Bo osoba z zewnątrz to chyba nie może?

Siurek
@Denis

Idź do kierownika ze skargą, najpierw trafisz na PS2 będziesz pracował wszystkie weekendy z odbiorami w środku tygodnia na nocnych zmianach. Zniszczą Cię że sam się zwolnisz.... Bo wiadomo po pierwsze ludzie.

Denis
@Siurek

Jakie głupoty opowiadasz...

Brzeszczot

Witam. Jaką stawkę na start otrzymuje pracownik zatrudniony na stanowisku brygadzisty?

Wahadłowy
@Brzeszczot

Żeby zostać brygadzistą trzeba najpierw pracować jako magazynier. I nie oszukujmy się, głoszenia ogólnodostępne, jak również te wewnętrzne, na brygadzistę pojawiają się gdy już kierownik zmiany wie kto tym brygadzistą zostanie i jest już przynajmniej od dwóch tygodni na szkoleniu na to stanowisko.

@Wahadłowy

zgadzam się, mam dość duże doświadczenie w kierowaniu zespołem ( 10 lat ) i tyle razy składałem na brygadzistę, kierownika zmiany, koordynatora i echo podejrzewam ze działa to jak w każdej firmie pier pojawia się kandydat a potem dopiero ogłoszenie

Zatrudniający

Hej zrobili coś z tym Denisem bo chciałem spróbować się tam zatrudnić ale nie za bardzo żeby ktoś bez konsekwencji się na mnie wydzierał

Czorna
@Zatrudniający

Nic nie zrobili. Ma już nawet swoich pomagierów. Ukraińcy po tzw. " przeszkoleniu " trafiają na halę często bez podstawowej wiedzy o robocie . Kiedy się idzie przy ustawionych w linii wózkach naładowczych, od razu wiadomo którym pracował ukrainiec. W boksach widać (usunięte przez administratora) na kółkach i poniszczone towary, byle jak wrzucone i sponiewierane. A chamstwo poozostaje chamstwem. Tyle.

Łoś super ktoś
@Zatrudniający

zawsze można próbować na inne zmiany

CYYCKI & DOOPAA !!

Łosobiście dobrze żyja z kerownictwym to i mam lepszo robota.Kedy ino widza jakoś fanta abo zgniylstwo,to wartko informuja kogo trza.Je żech osobom ambitnom i mam zastrojynie kerygoś dnia być kimś w tyj fyrmie,fto wiy może nawet kajś wysoko w ŁODZI ..?? Niy chroniom iże wiym w kere dźwiyrze i do kogo zaklupać by mie wysuchano było ..Widza iże procowniki tukej potrefiom ino urzykać,a przeca droga do sukcesu je tako ajnfachowo..śmiejecie sie z kogoś iże mo za rubo rzić abo odstają mu cecki..Spamiyntejcie ino - jo robia gowom bo ta fyrma mi to dozwolo i jo to przaja..Pyrsk !!

H.....J
@CYYCKI & DOOPAA !!

Czyli chwalisz się tym ze jesteś lizusem i kapujesz na wszystkich

@CYYCKI & DOOPAA !!

Czyli widać jak dobrze liżesz dupę i robisz dobrze pod biurkiem . Ja ty robisz gowom???? ciekawe kierom

Dno tak wygląda praca w Rossmanie Ukrainiec który krzyczy na wszystkich zwany kordynatorem i strach coś się odezwać Bo Ukraińcy mają więcej do powiedzenia niż Polacy

Cycu

Mariolka to Denis od Ukraińców każe im tak pracować zamknąć boks i wrzucać od góry tak ich uczy i tak robią szkoda że kierownicy nie patrzą do boksów tylko patrzą czy równo jest etykieta na boksie przylepiona

Cycu

Normy są bardzo duże i pójdą jeszcze w górę to jest pewne ponieważ Ukraińcy nie mają mózgu i biegają jak nienormalni kierownictwo powinno popatrzeć na normy od Polaków i wyciągnąć wnioski bo inaczej rozbudowa tego magazynu traci sens kto tam przyjdzie do pracy

Mariolka
@Cycu

Braki w płacie czołowym są szczególnie zauważalne u tego co tak porykuje na wszystkich - chama nad chamami. On nowym z agencji wpaja na szkoleniu by nie słuchali Polaków, ignorowali wszystkich poniżej kierownika zmiany i BHP owca Dla nich ma się liczyć tylko norma i wynik. Efekty widać w boksach gdzie towar jest dosłownie wrzucany w sposób barbarzyński i gdzie jest uszkadzany notorycznie. To wszystko kumuluje olbrzymie straty dla firmy , co de facto odbija się pózniej na naszych płacach. Czas z tym zrobić porządek !!

Kawuszyn.

Osobiście uważam, że osoby, które robią wyniki i są już z długim stażem są niedoceniane. Ostatnio widziałem synka, który dopiero co się zatrudnił, już siedzi sobie przy biurku i jeszcze dostał system. Ja (usunięte przez administratora) na PS1 od dawna i nikt mi jeszcze niczego nie zaproponował. A te młodziki? Jeden brygadzistą, drugi pod biurkiem, a trzeci chyba pupilek kierownictwa, skoro nie jeździł w komisji. Do (usunięte przez administratora) z tym wszystkim. Nie polecam. Sam kończę studia i (usunięte przez administratora)

Obiektywny
@Kawuszyn.

Większej bzdury to nawet go work nie jest w stanie przyjąć, co chwile wisi ogłoszenie na inwentaryzatora, brygadziste czy kontyste. Siedząc w domu i klikając w klawiaturę sukcesu nie osiągniesz.

Worker
@Obiektywny

Wisi bo ludzie co chwilę odchodzą. Te stanowiska są (usunięte przez administratora) Kierownictwo ciągle ciśnie, ludzie psychicznie nie wytrzymują. Ciągle tylko więcej i więcej, dam sobie uciąć rękę że w ciągu 2—3 miesięcy znowu podniosą normy wydajności.

może pracownik

witajcie pojawiło się ogłoszenie na kierownika operacyjnego czym zajmuje się taki delikwent ?

@może pracownik

Nie ma tam napisane? To ogłoszenie jest w ogóle nadal aktualne??

@Ewa

to co piszą w zakresie obowiązków w ogłoszeniu a co jest realnie bardzo często mija się z sobą

@może pracownik

No w sumie nazwa sama w sobie jakaś taka wiążąca się zdaje jeśli o te obowiązki chodzi. Dowiedziałeś się może z innych źródeł jakiś konkretów o tym?

Zostaw merytoryczną opinię o Rossmann - Pyskowice

• Jak się pracuje w Rossmann?

Zobacz opinie na temat firmy Rossmann tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rossmann?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 2 to opinie pozytywne, 57 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rossmann?

Kandydaci do pracy w Rossmann napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rossmann