Opinie o T&S Group w Opole

T&S Group specjalizuje się w pośrednictwie pracy za granicą, u pracodawców zagranicznych, głównie w Holandii.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o T&S Group w Opole

o kurde... hyhy ogólnie agencja dobra wypłata terminowa praca ok. Wszystko w porządku pracowałem nie narzekam, wszystko robione na czas według schematu nie widzę tu nic dziwnego...

Swoja

Nie wiem jak opisac zachowanie Polakow za granica ale proponuje posluchac jednego utworu i otworzcie oczy Piec Dwa (52Debiec)Dowiecie sie wtedy ile jestescie warci roznosic ulotki w Polsce bardziej sie oplaca warunki mieszkania zle bo niby w Polsce sa lepsze mieszkacie w domu po dziadkach albo po rodzicach i czekacie az wam zostanie spadek powodzenia czekajcie a jak sobie tu nie radzicie to mam tylko jedna rade nie przekraczajcie granic a komentarze zostawcie sobie i swoim bliskim !!!! Nie narzekam i jest to jedna z lepszych firm w Holandii jestem juz tu 4 lata i jedyne co zle wspominam to wspolprace nie z T&S ale z zawistnymi pelnymi pogardy pustymi i bez zielonego pojecia kolegami z Polski nigdy w zyciu nie doswiadczylam tyle zlego co od was pobratymcy dziekuje bo te wszystkie zle warunki zamieszkania itd...to dzieki komu ??? Brud ,palenie w domu ,smrod przypalanego jedzenia bo ktos zabardzo sie zjaral zeby odstawic patelnie na czas !!Jak czytam te komentarze to mysle tylko o jednym pokazaliscie co potrafice czas wracac niech sie wasi bliscy uzeraja z wami a kto ma odrobine odwagi i chce cos osiagnac zapraszam do Holandii .Moze to byc na poczatek T&S lub cos innego ale ludzie odrobine realizmu blagam na poczatku jest zawsze ciezko ale kto sie nie postara nic nigdy nie osiagnie !!!!!Ps.Nie oczekuje na komentarze kogos typu ziomek itp...Bo to wasz Swiat badz gosciem i nos sie i udowodnij ....ale co?Przeciez mozna zyc normalnie bez zawisci i gardzenia wszystkimi .Skoro nie macie ochoty przyjezdzac to po co ta dyskusja warte pozalowania !Ale ok wy macie glos Polacy!!!!!

Uczen waalwijk

A więc tak : firma ta ogólnie jest moim zdaniem najgorsza z możliwych ludzie chodzą do pracy po 3 dni plany tygodniowe są ustalane po 6 dni po czym nagle zmiana przychodzi na 3 dni w połowie pracy wyrzucają do domów.... Ludzie jak mają problemy z transportem to jest totalna olewka każdy odsyła do innych ludzi którzy nie zajmują się tym chodzi o rowery na których trzeba jeździć w najgorszym śniegu deszczu i nikogo to nie interesuje że nie możesz dojechać do pracy z powodow atmosferycznych.... Bardzo nie miła załoga T&S waalwijk nie kompetentni i nie kulturalni ogólnie ocena od 1 do 5 to 1 naciągane 1. Nawet najgorszemu wrogowi bym nie polecił tak nie kompetentnej Firmy jaka jest T&S Waalwijk... Druga sprawa główna siedziba w Polsce nic nie wiedzą co się dzieje na miejscu ludzie nie bójcie się dzwonić i walczyć o swoje bo nikt z nas nie przyjeżdża na wakacje tu tylko do pracy a nie posiedzieć sobie 4 dni w domu a 3 dni w pracy....

Anonymus

Pracuje przez to biuro juz trzeci tydzien i nie polecam.Po pierwsze zakwaterowanie "domki"w Lommel to jakas porazka:spisz w zimnej klitce,niemasz jak sie rozpakowac,jeden piecyk na dwa pokoje i 80 km.dojezdza sie do pracy-2 godz.przed praca wyjazd.Po drugie nie da sie zarobic bo sa tylko po 2-3 dni roboty:24-25 godz.pracy tygodniowo!!!To jakas kpina jest!!!

Pracownik Produkcji

firma zadbala nawet o dowiezienie mnie do walwijk na ta rozmowe :) przyszla mila mloda osobka przekazala mi dokumenty w obu jezykach nl i pl ,zadala mi kilka standardowych pytan po angielsku na ktore odpowiedzialam ,potem musialam powiedziec pare słów o sobie po angielsku i po krzyku :) podpisalam dokumenty a wieczorem szlam juz do pracy :)

standardowy opis siebie ,nie standardowe jakie mam hobby i mialam je opisac w kilku słowach oczywiscie po angielsku ,

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Jadźka

T&S jest w/g mojej oceny jedną z solidniejszych agencji pośrednictwa pracy w Holandii. Miałam kontakt z kilkoma innymi agencjami i widać wyraźnie, że w T&S czynnik ludzki, czyli pokładanie wiary i zaufania w drugiego człowieka jest dominujący. Inaczej mówiąc, traktują ludzi naprawdę w porządku, bez oceniania i Customer Service jest naprawdę bardzo przyjazny dla człowieka, inaczej niż w innych agencjach. Oddzielna sprawa to firma kwaterująca pracowników, czyli Good Stay, a dokladnie pracownicy Good Stay'a. Ci, moim zdaniem, swoim postępowaniem znacznie zaniżają opinie o firmie T&S. Pozdrawiam i życzę ekipie T&S wielu świetlanych lat rozwoju!

@Jadźka

Dziękujemy za tak miły wpis :) Również życzymy wszystkiego najlepszego!

„Jeśli chodzi o prace to pracuje na ingram mikro (docdata) jest lekko i nudno stawka też nie jest jakoś zaniżona” - ciężko powiedzieć czy to zarzut czy raczej pozytywny aspekt Pana wpisu :) Zależy kto czego oczekuje. Pozostawimy tę kwestię otwartą. W sprawie domu, razimy skontaktować się z koordynatorem. Zawsze można dogadać się i spróbować zmienić kwaterę. Jeśli już Pan próbował, prosimy o kontakt z naszym biurem. Można pisać na maila praca@twojaszansa.eu lub odezwać się na czacie dostępnym na stronie firmy. Pozdrawiamy

Bartosz Kost

Firma transportowa ktora ma podpisany kontrakt z t&s nieprzyjerzdza po ludzi na kwatere a jak dzwonisz do nich to mowia ci ze wyjazd byl rowno o czasie a nikogo niebylo Kost Bartosz

@Bartosz Kost

Panie Bartku, przy takiej ilości pracowników rzeczywiście czasem mogą zdarzyć się takie sytuacje. Rozumiemy pana niezadowolenie i dziękujemy za komentarz. Daliśmy sygnał firmie transportowej, mamy nadzieję, że kierowca dokładniej będzie sprawdzał listę. W razie problemów polecamy jak najszybciej zgłaszać się do swojego koordynatora. Przepraszamy za niedogodności i pozdrawiamy

Niezadowolony

Odradzam. Beznadziejna agencja (usunięte przez administratora) problem z otrzymaniem jakichkolwiek dokumentów. Warunki mieszkalne skrajne i nic z tym nie robią. Praca zależy gdzie i jak się trafi. Nie polecam i odradzam...każda inna agencja jest lepsza od tej.

Panie Adamie, przykro nam że nie wyszło :( Sposób rozliczeń z początku może wydawać się „zagmatwany”, ale jeszcze nie zdarzyło się by pieniądze nie zostały komuś wypłacone. System działa od wielu lat i się sprawdza. Przy ewentualnych początkowych nieścisłościach, pracownicy szybko przyzwyczajają się do takich pasków wypłat. Jeśli spotkała Pana nieuprzejmość lub brak komunikacji, przepraszamy. Koordynatorki mają pod opieką wielu pracowników i rzeczywiście nieraz zdarzy się, że dodzwonienie się lub uzyskanie informacji trwa długo. Prosimy o wyrozumiałość. Dziękujemy jednak nawet i za te dwa tygodnie z nami. I za opinię także. Pozdrawiamy

@T&S Group

Witam, więc dlaczego tak go komplikujecie? Musi byś jakiś powód a oczywisty to tworzenie problemów pracownikom. Przykład - ja. Przez 2 tygodnie pracy u was trafiłem do dwóch różnych firm, dostałem zaliczki i przyszło miesięczne rozliczenie. Mimo że mieszkam prywatnie i posiadam własne ubezpieczenie pieniądze za to zostały mi pobrane. Inni pracownicy twierdzą że to standard w firmie. Próbowałem to zgłosić ale tu spotkałem się z "betonem" próba jakiejś rozmowy czy samego dobicia się do koordynatorki to droga przez męke. Streszczając udało się ale nie do końca bo okazało się że macie jakiś dziwny system w którym nadgodziny są przekładane na koszty domku i nie całe pienądze są pobierane z pensji a z nadgodzin co z kolei sprawia że godzin rozliczeniowych jest mniej ?!? Miałem przepracowane 3h jako nadgodziny, nie znam nawet dokładnej stawki z jednego z zakładów bo Kordyntorka cytuje"nie wiem, zapytam"?!? . A i w miesięcznym rozliczeniu stawki godzinowe są uśredniane!!! To teraz zadam tu pytanie na które do tej pory nie odpowiedział mi w biurze - Ile dokładnie powinienem odzyskać z niesłusznie pobranych opłat przy przepracowanych nadgodzinach ? proszę o odpowiedź skoro twierdzą Państwo że "jeszcze nie zdarzyło się by pieniądze nie zostały komuś wypłacone"? Proszę uprzejmie o odpowiedź.

@Adam

Panie Adamie, trudno nam się odnieść do Pana zarzutów, bo nie możemy ich zweryfikować. Musimy konkretnie wiedzieć o co chodzi. Prosimy o przesłanie wiadomości na adres praca@twojaszansa.eu i podanie w niej swoich danych lub chociaż nazwiska. Sprawdzimy wszystko i odezwiemy się na pewno. Serdecznie pozdrawiamy

Rafał

Witam czy może ktoś wybiera się w następną Sobotę do pracy w Waalwik na magazynie sklepy internetowego a zamieszkać mam Lommel (Belgia)?

agata
@Rafał

witam czy moze ktos moze mi powiedziec cos wiecej na temat tej agencji i pracy

Ja tam jade

Damiano
@Rafał

Tez jade 18 do pracy na magazynie i mieszkac mam w Lommel;)

ale ogolnie spoko sie mieszka da rade jest znosnie?

Wiciu

Czy jedzie ktoś może w następną Sobotę do Waalwik? Wybrał bym się z kimś bo samemu to tak trochę nudno czekam na odpowiedzi.

swoj
@Wiciu

ja tam sie wybieram

Damiano
@Wiciu

Czesc jade 18 do Waalwijk tez do pracy na magazynie.Moj mail damian.bi@o2.pl

maciek

wybiera się ktoś w niedziele do pracy w magazynie??

Misiekmdc
@maciek

Siema ja na 90% jade w niedziele do Waalwik fajnie by było wybrać sie z kimś jak co to pisz Misiekmdc@interia.pl

Paulina
@Misiekmdc

ja tez ,prawdopodobnie się zjawie :)

Rafał
@maciek

Ja się wybieram w następną sobotę a powiedz mi kolego gdzie będziesz pracował ?

Gr45

Ja nie mogę polecić tej firmy. Pracuje się tylko tyle żeby na domek i ubezpieczenie starczyło i t o wszystko

Pracowalam z narzeczonym przez t&s ponad 4 lata, i narzekac nie moglismy. zawsze mozna bylo sie dogadac, fakt zakwaterowanie moze nie nalezalo do luksusowych, ale przyjechalismy do pracy, a nie na wakacje. z wyplatami nigdy nie bylo problemow, czasami zdarzaly sie jakies pomylki , ale wystarczylo zadzwonic lub napisac w kulturalny sposob i wszystko bylo do wyjasnienia. Wszystko zalezy z jakim nastawieniem sie jedzie, pracowalam na roznych firmach, jak juz sie sprawdzilam na jednej to tam zostalam i pracuje do tej pory, nie juz przez t&s, ale dzieki nim. Nie jest to zla agencja, sa wyplacalni, a ile zarobisz zalezy od pracy jaka wykonujesz, czy korzystasz z ich transportu,zakwaterowania i ubezpieczenia. naprawde sa gorsze agencje, wiec T&S polecam.

Chętna

Podoba mi się to, że agencja nie unika odpowiedzi na trudne pytania jakie czasami padają na tym forum. Mam pytanie w kwestii znajomości języka, przy wyjeździe do Holandii jak to wyglada? Na jaki okres podpisuje się umowy?

@Chętna

Dziękujemy, że docenia Pani nasze forumowe starania. Pani również chętnie odpowiemy :) Język. Zwykle wymagana jest znajomość angielkiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym. Zdarzają się jednak propozycje (np. magazynier w Ingram Micro - Waalwijk), przy których języka znać nie trzeba. Jeli nie jest Pani pewna swoich umiejętności, można skontaktować się z nami na skype :) Mały test robimy także kandydatom w naszym biurze. Jeśli natomiast chodzi o umowę, to zawierana jest zwykle na okres kilku lub kilkunastu tygodni, wszystko w zależności od oferty. Generalnie trzeba wygospodarować około 13 tygodni (to zwykle minimum) z możliwością przedłużenia. Serdecznie pozdrawiamy i polecamy też nasz nowy czat na stronie internetowej :)

Agata

@Jerzyk najlepiej jak odpowie Ci pracodawca lub pracownik, który pracował akurat na tym stanowisku. Czy ktoś może odpowiedzieć na pytania dotyczące pracy za pośrednictwem firmy T&S Group?

Jerzyk

Czy ktoś ma więcej informacji o tej robocie dla stolarzy? To jakiś pilny temat i chyba całkiem przyzwoita płaca?

@Jerzyk

Przepraszamy, że dopiero teraz odpisujemy. Jakoś umknął nam ten temat. Na ofertę stolarza zostały jeszcze ostatnie miejsca więc może nie jest za późno :) Otóż praca jest w południowej Holandii (Sliedrecht). Nie wymagamy ukończenia szkoły o kierunku stolarz, ale roczne doświadczenie będzie bardzo mile widziane. Chodzi nam o taką złotą rączkę z doświadczeniem :) Wynagrodzenie to 11 e/h, a sama praca jest pewna, z możliwością przedłużenia. Jeśli jest Pan fachowcem, na pewno będzie Pan zadowolony. Zapraszamy serdecznie

Pracowałam przez ta firmę ujmie to jednym zdaniem. Tragedia jakiej nie widziałam . zakwaterowanie na slamsach smród brud i ubóstwo . Przepracowalam tam tylko 4 nocki praca super ale na mieszkaniu nie dało się mieszkać .Po 4 nockach zrezygnowalam i ciężko było się o pieniądze doprosic. Stanowczo odradzam !!!!!#

Ochotnik

Jak tylko pokażą się na forum pozytywne wpisu to od razu jest lawina negatywnych i to bez żadnych skrupułów wbrew innym . To z całą pewnością jest inspiracja konkurencyjnych agencji, które nie maja dobrej opinii. Szkoda ponieważ nowe osoby stracą zaufanie!

Olinka

Generalnie agencja jest spoko, tylko trzeba nastawić się na pracę.

taki_tomek
@Olinka

Jeśli tak sądzisz to zbierz w sobie całą odwagę, wsadź swoje szanowne cztery litery w busa i jedź do Droomgaardu. A jak będziesz na miejscu to zamieszkaj tam choćby na tydzień i powtarzaj innym mieszkańcom tego "rajskiego" miejsca swoje słowa. Że jak nastawią się na pracę to ten syf w jakim ta agencja ich zakwaterowała nagle zmieni się w cudowne miejsce. A dzięki zmianie swojego nastawienia dostrzegą uroki tego miejsca i nawet wybiorą się na spacer do parku narodowego lub pobawić się w Efteling. Czy Ty myślisz, że ja tak jak inni pojechałem z T&S do Holandii zwiedzać, balować, podziwiać piękno tego kraju??? NIE, NIE, NIE!!! Ja tam, moja droga, pojechałem z nastawieniem, że jadę PRACOWAĆ! A że wykonywałem pracę sumiennie i jak potrafiłem najlepiej to i warunków życiowych po pracy WYMAGAM odpowiednich!

Zostaw merytoryczną opinię o T&S Group - Opole

• Jak się pracuje w T&S Group?

Zobacz opinie na temat firmy T&S Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w T&S Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 11 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy T&S Group?

Kandydaci do pracy w T&S Group napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

T&S Group