Opinie o T&S Group w Opole

T&S Group specjalizuje się w pośrednictwie pracy za granicą, u pracodawców zagranicznych, głównie w Holandii.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o T&S Group w Opole

Chętna

Jaka lista ofert pracy, super można cos wybierać!

Kolo

Może ktoś był na robocie jako pracownik zieleni miejskiej w Tilburgu? Czy to jest ciężka robota? Czy można na tym godziwie zarobić? Mam kłopot bo słabo znam niemiecki ale może agencja organizuje kurs ? Może lepiej załapać się na inną robotę bez języka?

@Kolo

Chodzi raczej o holenderski (podstawy) niż niemiecki. Ale może zna Pan angielski przynajmniej komunikatywnie? Fajnie można zarobić na magazynie INGRAM MICRO - nawet 10 euro na godzinę, jeśli ma Pan 23 lata lub więcej. W razie pytań, można porozumiewać się także na czacie, który jest dostępny na naszej stronie. Pozdrawiamy serdecznie!

Inga
@T&S Group

chodzi o Docdatę, to można tu teraz maxymalnie 10 euro za godzine wyciągnąć ale pracy jest na 2, 3 dni czasami na 4. No i 1,5 godziny dojazdu z Lommel Jak masz szczęście to trafisz na ośrodek w Waalwijk i można dojeżdżać rowerem, jak nie to spędzasz w busie 3 godziny dziennie. A stawkę podnieśli ostatnio bo w takich warunkach już zupełnie nikt nie chciał tam pracować. No i z tych 10 euro widzisz 3 tygodniowo a resztę wyrównują, mniej więcej się zgadza ale często się spóźniają albo "zapomną" doliczyć kilku godzin czy stawka się pomyli. Normalne w tym biurze.

Kolo

T&S Group jeszcze mnie nie zawiódł pod żadnym względem. Zawsze bardzo dużo fajnych ofert i potrafią zorganizować wyjazdy i mieszkania co nie jest bez znaczenia.

serio
@Kolo

no widzę że tu T&S ostro sam sie promuje.co już pracownicy w biurze muszą pisać pozytywne komentarze? weźcie się ogarnijcie bo od komentarza "Kolo" wieje amatorszczyzną i przykrywaniem problemow. "Zawsze bardzo dużo fajnych ofert" - kto niby tak piszę w necie ?

byly pracownik

każda inna agencja jest lepsza niż T&S, jedyne co będziecie mieli pracując dla nich to stracony czas (usunięte przez administratora)

Pracownik Produkcji

firma zadbala nawet o dowiezienie mnie do walwijk na ta rozmowe :) przyszla mila mloda osobka przekazala mi dokumenty w obu jezykach nl i pl ,zadala mi kilka standardowych pytan po angielsku na ktore odpowiedzialam ,potem musialam powiedziec pare słów o sobie po angielsku i po krzyku :) podpisalam dokumenty a wieczorem szlam juz do pracy :)

standardowy opis siebie ,nie standardowe jakie mam hobby i mialam je opisac w kilku słowach oczywiscie po angielsku ,

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.
Karola

Mam pytanie i liczę , że ktoś mi podpowie jak sie pracuje na przekąskach w Tilburgu? Jakie mieszkanie dają i ile można zarobić? Na jak długo się wyjeżdża?

mlody

Witam czy ktoś z was pracował przy śmieciach w son w roku 2016/2017 ???

A.
@mlody

tak, unikaj Baetsena!!! Dramat. Mam zjecie glowy konia.... czyzby to byl smiec??? Jak poszedlem z tym dalej to dnia nastepnego wylecialem z roboty ze niby sie nie nadaje, pracowalem tam prawie rok. A.

mlody

Witam czy pracował ktoś na śmieciach w son w 2016/2017 roku jak tam płaca???

Leoś

Pracowałem za pośrednictwem agencji dość długo i nie rozumiem dlaczego tak niektórzy narzekają. Przecież wszędzie trzeba płacić za mieszkanie i dojazd.

Viola

Czy wybiera się ktoś teraz do pracy przy pakowaniu wyrobów piekarniczych? Praca od 12.06.2017 Jak coś wiolk9500@gmail.com

Krzysztof
@Viola

Ja się tak zastanawiam, czy jechać do Tilburga do wyrobów piekarniczych, ale sam nie wiem, po tych wpisach. chodusek@interia.pl/ gg: 9730464

@Krzysztof

Lepiej za długo się nie zastanawiać, bo oferty są limitowane czasowo :) Aktualnie pracy w piekarni już nie ma, ale proponujemy np. składanie sprzętu elektronicznego w Eindhoven. Jest gwarancja godzin, są vouchery o wartości nawet 150 euro, jest też bonus w postaci Iphone’a! Szczegóły na stronie, można też zadzwonić lub pytać na czacie :)

Marecki

witam, zatrudniłem się w T&S kilka miesięcy i było dobrze, pracowałem w firmie w której manager mnie chwalił, praca była ciężka ale dawałem rade. Tak było dopóki nie wyprowadziłem się z tych ich ruder,wziąłem dwa dni wolnego na przeprowadzkę i po dwóch dniach już mnie nie chcieli w firmie bo w agencji powiedzieli managerowi że nie podoba mi się ta praca i zjeżdżam do Polski !!! zgłupiałem, wydzwaniłem wszędzie, nawet poszedłem do biura tu w holandii gdzie mnie wywalili za drzwi, dzwoniłem do polski a pani w słuchawce mówi mi że tak się dzieje jak pracownik grymasi!! grymasi!! od znajomych dostałem nr szefa i dopiero on mi wyjaśnił że nie dostali żadnej informacji od koordynatorki że jade na urlop tylko ktoś inny przyszedł za mnie!!! i nikt, nikt w tym zakłamanym biurze mi nie pomógł, nikt z tych śmiesznych ludzi !!! a teraz gdy już nie pracuje w T&S nie mogę zatrudnić się w starej firmie ( a dobrze pracuje i jak pogadałem z szefem to powiedział że mogę do nich przyjść ) bo t&S robi problemy i nie mogą tego zrobić.

@Marecki

Sytuacja wydaję się co najmniej dziwna , bo nie zdarzyło się kiedykolwiek żeby wyrzucono kogoś z pracy za urlop. Ponadto naprawdę ciężko uwierzyć, że ktoś Pana wyrzucił z biura w Holandii, a już tym bardziej że usłyszał Pan od rekrutera o "grymaszeniu". Jeśli jest Pan w Polsce, to bardzo prosimy o przyjazd do naszego bura w Opolu w celu wyjaśnienia całej sytuacji. Jeśli natomiast przebywa Pan na terenie Holandii prosimy o kontakt z działem rekrutacji (usunięte przez administratora) . Dokładnie sprawdzimy co się wydarzyło i postaramy się wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Pozdrawiamy

Luidzi

Mają super oferty pracy w Holandii, tylko przebierać a później wyjeżdżać. T&S Group potrafi organizować wyjazdy , po lekturze wpisów myślę sobie że czasami może się coś nie udać ale też wiem jacy ludzie wyjeżdżają.

@Luidzi

Nero, Luidzi, dziękujemy za miłe słowa:) Mamy nadzieję, że w następne wyjazdy także będą udane. Serdecznie pozdrawiamy

Nero

T&S jest dobra agencją w przeciwieństwie do niektórych poetów. Pracowałem z nimi i teraz będę pracował ale takich leniuchów sam osobiście wysłałbym do domu na pieszo.

peria
@Nero

Serio? w każdej innej agencji jest lepiej niż dać się wyzyskiwać w tej agencji i tracić zdrowie dla tych smutnych ludzi

Adams K

Szczerze przyjechałem do Holandii w 2005 roku trafiłem do TNS pracowałem dla nich 18 miesięcy i myślałem że jest fajnie z ręką na sercu dopiero kiedy zmieniłem Agencje na inna zrozumiałem jak kiepska jest Agencja TNS za dojazdy do pracy co dzień pobierają ponad 5 euro mieszkania są fatalne jak nie masz godzin ie zarobisz a aby zarobić naprawdę musisz zrobić tych godzin które nie są w stanie wam zapewnić zakwaterowanie około 400 euro miesiecznie czasami za rudery dosłownie teraz się tam jeszcze bardziej pozmieniało wszyscy uciekają i uwaga na firmę fruit masters przy owocach traktują cie jak psa nigdy nie wiesz o ktorej wyjdziesz do domu dla kobiet na dziale nowe gruszki ciężka praca szkoda kręgosłupa nie warto szczerze Odradzam a zrozumiałem to dopiero jak doszedłem od nich

Cecylia

Po co ten hejt? Przecież można pracować w innej agencji?

Leet

Nie wierzcie co wam ci ludzie z t&s mówią im tylko na ludziach na domki zalezy a pracy nie ma

Darek

T&S Group to świetna firma, mają dużo ofert pracy!

Siostra

Witam Mam pytanie szukam kontaktu z bratem który właśnie przez tą agencje chyba tam jeszcze pracuje ma na imię Paweł Tatara z Żywca bardzo proszę o kontakt jak ktoś go poznał albo zna mój adres meilowy jakub2005lipiec@op.pl dziękuję

Kleofas

T&S Group ma sporo ofert pracy, starają się jak widać. Czytając wpisy odnoszę wrażenie, że ludzie jadąc za granicę myśleli że będą się fajnie bawić a to nic z tych rzeczy.

Włodek

Dzień dobry. W poniedziałek byłem w tym biurze w Opolu i tak: przychodzę do biura, jakaś tam niby weryfikacja języka i cefałki i podpisujem umowę i żę od czwartku będzie dla mnie praca to mam jak najszybciej się pojawić w holandii, do konkretnej firmy i tam podpisujemy umowę. No to pytam przecież teraz podpisujemy umowe? no nie to tylko umowa z polską firmą i tu jest kara 500 zł jak nie przyjdę do pracy a na miejscu z holenderską agencją podpisze umowe. no to mówię, że potrzebuje kilku dni żeby się przygotować na wyjazd że mogę pojechać w poniedziałek. a pani mi odpowiada że albo teraz wyjazd albo nie wiadomo czy bedzie dla mnie miejsce. nie stać mnie teraz żeby wydać 500 zł i nie mogłem sie zgodzić. teraz czytam tutaj że z praca to dopiero na miejscu sie znajdujei i nie wiem teraz czy w polsce podpisywac ta umowe

Chętna

Widziałam ofertę T&S Group przy produkcji i pakowaniu sałatek w Tilburgu. Jak można zarobić przy takiej pracy? Czy organizacja wyjazdu, mieszkania leży po stronie agencji? Pytałam trochę ludzi i mieli dobre zdanie o firmie.

@Chętna

Oczywiście, organizacja wyjazdu wraz z mieszkaniem leżą po naszej stronie. Zawsze już na wstępie pytamy czy pracownik życzy sobie takiej kompleksowej usługi. Jeśli tak, proponujemy kilka rozwiązań i dopasowujemy je do oczekiwań. Mieszkania są różne w zależności od miescowości, mogą to być np. bungalowy, pokoje w kamienicach czy hotele. Na naszej stronie internetowej znajdzie Pani trochę zdjęć (zakładka galeria). Serdecznie zapraszamy

Zostaw merytoryczną opinię o T&S Group - Opole

• Jak się pracuje w T&S Group?

Zobacz opinie na temat firmy T&S Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w T&S Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 11 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy T&S Group?

Kandydaci do pracy w T&S Group napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

T&S Group