Opinie o Walkrys Security w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Walkrys Security. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Walkrys Security na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Walkrys Security w Warszawa

yago

wystarczy troszeczkę poczekać to doczekamy się pewnie i nowych ofert pracy na stronie walkrysa, także luz

?

tak się tylko wydaje ....

mania

Totalna klapa(usunięte przez administratora)

rogalik babuni

heeee jak umowa o prace????heeeeeee nigdy nie na czas kasa,a do tego pod stołem i nigdy sie nie zgadza.............dno dno dno

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Walkrys Security? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Kasia...

Pracowalam w tej firmie jako pokojowa przez 3.miesiace ale wiecznie mieli problem z wyplatami albo niewyplacali za pokoje. Nikomu nie polecam tej firmy na stanowisku pokojowej!!!!

robol

Nie jest źle, praca nie jest wymagająca, dużo wolnego i co najważniejsze kasa zawsze do 15 jest wypłacana co do grosza. Nawet zasłużonym dają umowę o pracę.

S.W.A.T.

Hmmm ja w przeciwieństwie do moich przedmówców nie będę używał inicjałów ponieważ wszyscy zorjentowani i tak wiedzą o kogo chodzi.......powiem krótko DOBRZE nie jest.pozdrawiam

Strażak

Pracowałem wcześniej w Straży Pożarnej, dzisiaj jestem na emeryturze i od prawie roku pracuję w Walkrysie. Powiem szczerze poznałem wszystkich z Inspektorów i żadnemu nie można nic zarzucić z tych rzeczy o których piszecie. Owszem poznałem takich co wylecieli za (usunięte przez administratora) lub własną głupotę, (bo kłócili się z administratorem) tacy mogą pisać takie głupoty bo przecież oni nigdy nie są winni. Powiem jeszcze jedno zanim trafiłem do Walkrysa pracowałem w kilku firmach, to jest pierwsza w której nie każą mi płacić za mundur, lub ciągle dostaje się karę finansową, lub po prostu firma nie płaci w terminie. Tutaj zawsze mam kasę w ustalonym terminie i taką kwotę jaka mi się należy, czasem nawet więcej bo zaokrąglą. Poza tym z obiektu u mnie już dwóch dostało nagrodę finansową, więc nie jest tak źle jak piszecie.

pol
@Strażak

Co nazywasz głupotą?Nie każdy musi być miękką ciotą która pozwoli sobie by jakiś wypierdek administratorek kogoś szykanował jak nie chce za niego odwalać roboty.To się doigrał i tyle satysfakcja dużo większa niż z pracy w tej firmie bo tam i tak zawsze będzie twoja wina.

adam

Piotr W. - 2012-12-09 15:38:43 Jestem pracownikiem Walkrysa od ponad 2 lat i nie zgodzę się z powyższą opinią, że firma jest "dnem" - gdyby rzeczywiście tak było to już w pierwszych dniach mojej pracy zastanawiałbym się, czy warto zawracać sobie głowę tą firmą, znam trochę realia tej branży ponieważ siedzę w niej już od 8 lat, pracowałem w najróżniejszych agencjach ochrony począwszy od wielkich molochów po skromniejsze firmy, dlatego mam porównanie co może być "dnem" a co nim na pewno nie jest! Każdy z nas ma wybór w jakiej agencji chce pracować, jak nie w tej to w innej - jest tych firm trochę na rynku jak sami wiecie. Jestem zadowolony ze współpracy z moimi przełożonymi, jeszcze żaden z Inspektorów nie dał mi powodów abym mógł zmienić zdanie na ich temat. Polecam ta firmę zainteresowanym pracą a przede wszystkim tym którzy szukają stałej pewnej pracy, na normalnych warunkach.heeee..(usunięte przez administratora) nikt taki tam nie pracuje i to od 8 lat...........po drugie jacy inspektorzy??? jest jeden pan (usunięte przez administratora)oj biedny a firma robi się coraz gorsze dno.zawsze była dnem....zastanawiam się nad zwolnieniem.

Piotr W.

nyc.a.

szanowni państwo dno dno i jeszcze raz dno zachowanie inspektora (usunięte przez administratora) ponizej krytyki ma sie za wielkiego macho ((usunięte przez administratora)

Pracownik ochrony firmy walkrys

Jestem pracownikiem tej agencji ochrony od paru ładnych lat i ten fakt jest chyba największym świadectwem tego, że nie jest aż tak źle jakby ktoś uważał. Lubię ludzi z którymi pracuję, mogę polecić tą firmę innym osobom. Branża ochrony jest specyficzna tak samo jak zarobki w niej, ale miejsce w jakim pracujemy jest dość istotne chyba dla każdego człowieka, dla mnie ważna jest atmosfera panującą w pracy, w agencji ochrony walkrys pracują naprawdę kompetentne, miłe osoby z którymi nigdy nie miałem problemu by się najprościej mówiąc „dogadać”. POLECAM TĄ FIRMĘ INNYM PRACOWNIKOM OCHRONY.

**Marian**

Ja pracuję w tej firmię prawie dwa lata i jestem zadowolony. Jeśli ktoś robi to, co do niego należy i nie wchodzi z nikim w żadne konflikty to może być spokojny o pracę Nie zarabiam milionów ale te pieniądze, które mi się należą, są zawsze na czas a Dyrekcja też potrafi docenić zaangażowanie. Jeśli się sznuje pracę to i praca szanuje ciebie a to napewno lepsze niż bezrobocie.

inspektor

Dno!!! brak szacunku dla człowieka dla nich pracownik to śmieć a te konkursy są celowe by rozpętać rywalizacje szczurów po miedzy pracownikami za zwycjestwo jest... dyplom (usunięte przez administratora)

Stanisław

Pracuje w tej firmie już parę ładnych lat i nie narzekam – jestem zadowolony z mojej pracy, dobrze dogaduję się z szefostwem, z kolegami z pracy, a najważniejsze co miesiąc dostaję pełną pensję i to w terminie :-).

Pracuje w Walkrys – Security od 8 miesięcy. Jestem zadowolony z pracy w tej firmie. Podoba mi się ostatnio wprowadzony konkurs – dotyczący wybory pracownika miesiąca. Każdy z inspektorów nominuje swoich kandydatów – zasłużonych w jakiś szczególny sposób.. zaangażowaniem, pomocą w trudnych sytuacjach itp.. Przyznaje, że fajnie być nominowanym ;-) , naprawdę wystarczy robić to co do nas należy - a współpraca będzie się układać. Polecam wszystkim zainteresowanym pracą - w tej branży do spróbowania swoich sił i ocenienia samemu jaką firmą jest ta agencja ochrony. Pozdrawiam

gregory

Apel do narzekających!! Zastanówcie się nad Sobą,może to z Wami jest coś nie tak??Czy napewno sobie nie macie nic do zarzucenia???Od 3 lat pracuję w tej firmie i wiem,że jeżeli pracownicy są w porządku,nie nawalają,to i szef jest OK! w poprzednich firmach o tym samym profilu,w których pracowałem było znacznie gorzej,wierzcie mi!!!!!!

olga

Pracowałam w tej firmie osiem miesięcy i muszę powiedzieć, że w odróżnieniu od innych firm w których pracowałam wcześniej, pieniądze były wypłacane na czas, inspektorzy mieli swoje wymagania ale nie czepiali się bez powodu. Z pracy musiałam zrezygnować z powodów zdrowotnych, a nie dlatego, że było mi żle w tej firmie.Nie potwierdzam tych złych ocen w poprzednich wypowiedziach.

niemozliwe

Kabaret.Kto dal walkrysowi tyle gwiazdek.Firma moze i dobra,ale ludzie nią kierujący nadają sie do gnoju wozenia.Pozdrawiam panow inspektorów.Mysle ze wkoncu skonczycie tam gdzie wasze miejsce,Czyli na bezrobociu.

waw

zarobki beznadziejne warunki pracy bagno ludzie,gorzej byc nie morze

Zostaw merytoryczną opinię o Walkrys Security - Warszawa

• Jak się pracuje w Walkrys Security?

Zobacz opinie na temat firmy Walkrys Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Walkrys Security
3.2/5 Na podstawie 132 ocen.
  • Biskupia 12 lok. 18/19
    04-216 Warszawa