Walkrys Security

bez komentarza
anonim 2009-11-22 15:53:52
jedno wielkie badziewie
anonim10 2009-12-08 16:27:46
czy możesz konkretnie powiedziec jakie to osoby były w zeszłym roku?
???????????? 2009-12-18 18:30:56
to jakas pomyłka.kto dał tyle gwiadek tej firmie?
anonim 2009-12-22 19:14:15
dno
waw 2009-12-27 08:53:22
zarobki beznadziejne
warunki pracy bagno
ludzie,gorzej byc nie morze
niemozliwe 2009-12-30 17:55:23
Kabaret.Kto dal walkrysowi tyle gwiazdek.Firma moze i dobra,ale ludzie nią kierujący nadają sie do gnoju wozenia.Pozdrawiam panow inspektorów.Mysle ze wkoncu skonczycie tam gdzie wasze miejsce,Czyli na bezrobociu.
olga 2010-04-06 15:59:35
Pracowałam w tej firmie osiem miesięcy i muszę powiedzieć, że w odróżnieniu od innych firm w których pracowałam wcześniej, pieniądze były wypłacane na czas, inspektorzy mieli swoje wymagania ale nie czepiali się bez powodu. Z pracy musiałam zrezygnować z powodów zdrowotnych, a nie dlatego, że było mi żle w tej firmie.Nie potwierdzam tych złych ocen w poprzednich wypowiedziach.
gregory 2010-04-06 17:53:30
Apel do narzekających!!
Zastanówcie się nad Sobą,może to z Wami jest coś nie tak??Czy napewno sobie nie macie nic do zarzucenia???Od 3 lat pracuję w tej firmie i wiem,że jeżeli pracownicy są w porządku,nie nawalają,to i szef jest OK! w poprzednich firmach o tym samym profilu,w których pracowałem było znacznie gorzej,wierzcie mi!!!!!!
anonim 2011-05-25 10:51:08
Pracuje w Walkrys – Security od 8 miesięcy.
Jestem zadowolony z pracy w tej firmie. Podoba mi się ostatnio wprowadzony konkurs – dotyczący wybory pracownika miesiąca. Każdy z inspektorów nominuje swoich kandydatów – zasłużonych w jakiś szczególny sposób.. zaangażowaniem, pomocą w trudnych sytuacjach itp..
Przyznaje, że fajnie być nominowanym ;-) , naprawdę wystarczy robić to co do nas należy - a współpraca będzie się układać.
Polecam wszystkim zainteresowanym pracą - w tej branży do spróbowania swoich sił i ocenienia samemu jaką firmą jest ta agencja ochrony.

Pozdrawiam
Stanisław 2011-12-13 08:38:29
Pracuje w tej firmie już parę ładnych lat i nie narzekam – jestem zadowolony z mojej pracy, dobrze dogaduję się z szefostwem, z kolegami z pracy, a najważniejsze co miesiąc dostaję pełną pensję i to w terminie :-).
inspektor 2011-12-28 15:07:58
Dno!!! brak szacunku dla człowieka dla nich pracownik to śmieć a te konkursy są celowe by rozpętać rywalizacje szczurów po miedzy pracownikami za zwycjestwo jest... dyplom (usunięte przez administratora)
**Marian** 2012-01-11 12:23:55
Ja pracuję w tej firmię prawie dwa lata i jestem zadowolony. Jeśli ktoś robi to, co do niego należy i nie wchodzi z nikim w żadne konflikty to może być spokojny o pracę Nie zarabiam milionów ale te pieniądze, które mi się należą, są zawsze na czas a Dyrekcja też potrafi docenić zaangażowanie. Jeśli się sznuje pracę to i praca szanuje ciebie a to napewno lepsze niż bezrobocie.
Pracownik ochrony firmy walkrys 2012-03-02 13:04:01
Jestem pracownikiem tej agencji ochrony od paru ładnych lat i ten fakt jest chyba największym świadectwem tego, że nie jest aż tak źle jakby ktoś uważał. Lubię ludzi z którymi pracuję, mogę polecić tą firmę innym osobom. Branża ochrony jest specyficzna tak samo jak zarobki w niej, ale miejsce w jakim pracujemy jest dość istotne chyba dla każdego człowieka, dla mnie ważna jest atmosfera panującą w pracy, w agencji ochrony walkrys pracują naprawdę kompetentne, miłe osoby z którymi nigdy nie miałem problemu by się najprościej mówiąc „dogadać”. POLECAM TĄ FIRMĘ INNYM PRACOWNIKOM OCHRONY.
nyc.a. 2012-10-31 09:52:51
szanowni państwo dno dno i jeszcze raz dno zachowanie inspektora (usunięte przez administratora) ponizej krytyki ma sie za wielkiego macho ((usunięte przez administratora)
Piotr W. 2012-12-09 15:38:43
Jestem pracownikiem Walkrysa od ponad 2 lat i nie zgodzę się z powyższą opinią, że firma jest "dnem" - gdyby rzeczywiście tak było to już w pierwszych dniach mojej pracy zastanawiałbym się, czy warto zawracać sobie głowę tą firmą, znam trochę realia tej branży ponieważ siedzę w niej już od 8 lat, pracowałem w najróżniejszych agencjach ochrony począwszy od wielkich molochów po skromniejsze firmy, dlatego mam porównanie co może być "dnem" a co nim na pewno nie jest! Każdy z nas ma wybór w jakiej agencji chce pracować, jak nie w tej to w innej - jest tych firm trochę na rynku jak sami wiecie. Jestem zadowolony ze współpracy z moimi przełożonymi, jeszcze żaden z Inspektorów nie dał mi powodów abym mógł zmienić zdanie na ich temat. Polecam ta firmę zainteresowanym pracą a przede wszystkim tym którzy szukają stałej pewnej pracy, na normalnych warunkach.
adam 2013-01-02 08:57:14
Piotr W. - 2012-12-09 15:38:43

heeee..(usunięte przez administratora) nikt taki tam nie pracuje i to od 8 lat...........po drugie jacy inspektorzy??? jest jeden pan (usunięte przez administratora)oj biedny a firma robi się coraz gorsze dno.zawsze była dnem....zastanawiam się nad zwolnieniem.
Strażak 2013-01-09 17:43:48
Pracowałem wcześniej w Straży Pożarnej, dzisiaj jestem na emeryturze i od prawie roku pracuję w Walkrysie. Powiem szczerze poznałem wszystkich z Inspektorów i żadnemu nie można nic zarzucić z tych rzeczy o których piszecie. Owszem poznałem takich co wylecieli za (usunięte przez administratora) lub własną głupotę, (bo kłócili się z administratorem) tacy mogą pisać takie głupoty bo przecież oni nigdy nie są winni. Powiem jeszcze jedno zanim trafiłem do Walkrysa pracowałem w kilku firmach, to jest pierwsza w której nie każą mi płacić za mundur, lub ciągle dostaje się karę finansową, lub po prostu firma nie płaci w terminie. Tutaj zawsze mam kasę w ustalonym terminie i taką kwotę jaka mi się należy, czasem nawet więcej bo zaokrąglą. Poza tym z obiektu u mnie już dwóch dostało nagrodę finansową, więc nie jest tak źle jak piszecie.
S.W.A.T. 2013-01-29 09:44:21
Hmmm ja w przeciwieństwie do moich przedmówców nie będę używał inicjałów ponieważ wszyscy zorjentowani i tak wiedzą o kogo chodzi.......powiem krótko DOBRZE nie jest.pozdrawiam
robol 2013-07-09 13:29:44
Nie jest źle, praca nie jest wymagająca, dużo wolnego i co najważniejsze kasa zawsze do 15 jest wypłacana co do grosza. Nawet zasłużonym dają umowę o pracę.
Kasia... 2013-07-11 21:12:09
Pracowalam w tej firmie jako pokojowa przez 3.miesiace ale wiecznie mieli problem z wyplatami albo niewyplacali za pokoje. Nikomu nie polecam tej firmy na stanowisku pokojowej!!!!
rogalik babuni 2013-07-13 01:29:58
heeee jak umowa o prace????heeeeeee nigdy nie na czas kasa,a do tego pod stołem i nigdy sie nie zgadza.............dno dno dno
mania 2013-10-01 18:21:02
Totalna klapa(usunięte przez administratora)
2013-10-07 20:13:54
tak się tylko wydaje ....
yago 2014-04-03 20:49:40
wystarczy troszeczkę poczekać to doczekamy się pewnie i nowych ofert pracy na stronie walkrysa, także luz
Miły 2014-04-05 07:22:31
Właśnie dajcie konkrety odnośnie stawek jakie oferują. I ile obiektów macie w firmie, bo zależy mi na tym, żeby była względnie stała ta praca..
guti 2014-04-06 16:02:05
wejdź sobie na ich stronie i zobacz z kim współpracują. Lista dość pokaźna wię pewnie i praca stała
korzen 2014-05-20 18:36:37
guti, a Ty tam pracujesz? Bo mam kilka pytan do Ciebie lub innych o warunki pracy? Jakie są? jaka atmosfera?
ja 2014-06-26 07:15:00
W ciekawy sposob rozwiazana sprawa urlopow. Wciskają wnioski urlopowe, a potem płacą 30 zł za dzień. Czekamy na opinię inspekcji pracy.
kicia 2014-10-19 19:04:24
Pracowalam w tej firmie prawie 2 lata i byłam zadowolona, wypłata zawsze na czas, lecz potem zaczęli bez powodu zwalniać z dnia na dzień, jeden dwulicowy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] o nazwisku (usunięte przez administratora)...
jabłkowy hrabia 2015-02-04 15:43:26
ponawiam pytanie poprzednika, jesteśmy widzę w tej samej sytuacji życiowej na tym samym zakręcie, też jestem rencistą 50+ i szukam właśnie jakiejś lekkiej pracy w ochronie, tak bez ryzyka wielkiego i nie wymagającej super sprawności fizycznej., czy w takim razie znajde coś dla siebie w Walkrys Security?
As 2015-02-19 13:01:46
Witam, miałem przyjemność/nieprzyjemność pracowania w tej firmie, co prawda krótko, ale jednak pracowałem.
-jeśli chodzi o kasę to była stawka 5zł/h do ręki,
-obiekty? jeśli to obiektami można było nazwać, najgorsze, wyglądające opłakanie, hardcorem była budka do sprzedawania żarcia na pewnych basenach :p , ogólnie jakieś opuszczone "pustostany" mi się trafiły na Pradze,
-mundur? jaki mundur, czapeczka OCHRONA i taki sam t-shirt z małym logo(były wakacje, nie wiem co dają na zimę),
-pieniądze do ręki, na konto nie chcieli przelewać,
-inspektorzy? Do czynienia miałem z jednym, Pan R.W., spoko gość, nie miałem mu nic do zarzucenia, nie traktował ludzi jak dno.

That's all.
As 2015-08-24 23:08:34
Elkon, przeczytałeś coś więcej niż mój post? Nie skarżę się tu, tylko opisuje jak to było, jak tam pracowałem, gdyż ktoś poprosił o to. Nie spodziewałem się kokosów za siedzenie w pustostanach. Napisałem też że pracodawca(czytaj menadżer/inspektor, bo z takimi się współpracuje bezpośrednio) niczym mi nie podpadł, podałem przykład jednego Pana, możliwe że już tam nawet nie pracuje, nie wiem, ale zawsze był taktowny i nie traktował podwładnych jak śmieci. Przeczytaj coś więcej niż ostatni post gdyż siejesz defektyzm. Zaczynając tam pracę od razu wiedziałem jaką będę miał stawkę godzinową. Za mojej "kadencji" nie było problemu z terminowa wypłatą. Znam dosłownie kilka obiektów gdzie jest stawka 10-15zł/h w Warszawie....
pol 2015-10-13 15:11:00
Co nazywasz głupotą?Nie każdy musi być miękką ciotą która pozwoli sobie by jakiś wypierdek administratorek kogoś szykanował jak nie chce za niego odwalać roboty.To się doigrał i tyle satysfakcja dużo większa niż z pracy w tej firmie bo tam i tak zawsze będzie twoja wina.
tadek 2016-05-11 13:29:36
Tutaj nie spodziewałbym się kokosów jakichś @mariusz stawiam, że jest to około 5 zł na godzinę taka jest średnia we wszystkich tych placówkach więc pewnie tutaj też jest tak. Ale oprócz tych pracowników ochrony szukają też inspektora kontroli może tutaj oferują więcej
Zostaw swoją opinię o Walkrys Security - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Walkrys Security