Opinie o Zaparoh w Robakowo

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zaparoh. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zaparoh o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zaparoh w Robakowo

Kazek

Byłem pracownikiem tej śmiesznej firmy przez kilka ostatnich miesięcy. To co się tam (usunięte przez administratora)to jakaś masakra. Zacznę od początku. Ludzie końcówkę roku 2022 (usunięte przez administratora)po 12h licząc na fajną "premię" świąteczną, która zawsze była za taką pracę, po czym poinformowano ich, że żadnych pieniędzy nie zobaczą, ale za to firma daje wolne w najpiękniejszych miesiącach "letnich", czyli w piątkowe marcowe cudowne wieczory i jeszcze piękniejsze poniedziałki. AHA, na rozmowie kwalifikacyjnej niejaki pan Miroslav B, wódz plemienia stolarzy, informuje wszystkich, że końcówka roku zawsze jest cięzka, ale jak przed swietami zajrzymy na konto to dziób sam się uśmiecha. Także uważajcie na rozmowach kwalfikacyjnych z tym gościem. Z jego ust usłyszycie, że to kraina mlekiem i miodem płynąca a w rzeczywistym świecie jest tak; 3 dni L4 i tracisz premię, zajrzysz w telefon tracisz premię, pójdziesz pogadać z kumplem obok, tracisz premię. Firma okamerowana jak najlepsze studio filmowe i tylko wychwytują jakieś drobne (usunięte przez administratora) aby pozbawić ciężko pracujących ludzi pieniędzy. Oni sami zaś dumni jak pawie chodzą. Tak fałszywych ludzie jeszcze w życiu nie widziałem. Pracownicty wku**ieni na maksa, ale oczywiście, każdy boi się coś powiedzieć, więc choć wkurzeni, to przyjęli to co firma dała. AHA na święta worek pomarańczy, jajko niespodzianka i winogrono. Jednego dnia patrzę na listę, gdzie wywieszone są dni urlopowe a ludzie tam mają po 40-50 dni. Pytam? Wy tak kochacie swoją pracę w tym kurzu, w tym hałasie, z tymi chorymi ludźmi z kanciapy, co każdy wasz ruch obserwują? Nie - odpowiadają. Oni nie dają urlopu. Mamy urlop latem, gdzie firma pracuje na jedną zmianę i przez pierwsze 2 tyg. WYRZUCA jedną połowę pracowników na urlop a potem drugą połowę. Wyprosić dzień lub dwa urlopu to zadanie z gatunku s-f. Potem oczywiście przyjdzie pan wielki M.B. (osoba fałszywa poziom najwyższy) i powie, że musicie wziąć kilka dni urlopu aby zredukować te dni. Wręcz żądają tego urlopu od was. Kiedy? Zawsze w cudownych miesiącach; styczeń, luty, marzec. Bo później, to już trzeba (usunięte przez administratora) a pod koniec roku, nawet po 12h, aby wybrać sobie 5 dni wolnych w lutym i marcu. Wspomniałem o tym na początku. To co tam się (usunięte przez administratora), to jest masakra. Zajrzysz do telefonu, już władza ma haka. Chwilę usiądziesz, już alarm, bo kamery i utrata premii. Jeśli można to do czegoś przyrównać to chyba tylko do (usunięte przez administratora) Podsumowując, jak najdalej od tego tworu. W takim gównie jeszcze nie pracowałem i raczej już nie będę.

@Helmut

A ile wcześniej musi być to uzgodnienie? Jeśli chodzi o urlop wypoczynkowy w miesiącach letnich to planujecie jakoś na początku roku?

TakiTam

Gdyby ktoś szukał pracy w (usunięte przez administratora)to zapraszam. Praca w okresie zimowym po 12h, oczywiście są to godziny przepracowane, nie nadgodziny. Soboty oczywiście że nie za 100% tylko odróbki za dzień wolny. Zebrania z przedstawicielami każdego działu, oczywiście ta osoba niema nic do powiedzenia. Po zebraniach oczywiście przekazanie informacji i praca dalej. Ciemnogród, ciemnogród, ciemnogród. Nie polecam i pozdrawiam.

Czesiek

Czyli jak ktoś chce wziąć w zimę dłuższy urlop to nie ma szans? Latem wszyscy w jednych terminie idą na wolne? Czy jest grafik na który trzeba się wcześniej wpisać?

Czy pracodawca Zaparoh motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

@Marek

Kiedyś można było tam świetnie zarobić, te wałki z nadgodzinami zamienianymi na wolne to tamtego roku. Na rozmowie kwal. mówią, że nadgodziny są płatne. To niestety wina pracowników, że się na to zgadzają. Ja już odszedłem, bo mam dość kłamstw.

Mirka Nowy wpis

Słuchajcie, ich fajesbuk się zatrzymał dwa lata temu, ale na takiej ofercie pracy: pakowanie mebli oraz inne prace pomocnicze przy produkcji mebli. Praca na dwie zmiany: 8 lub 12 godzin (do ustalenia). To było w listopadzie i chodziło o robotę sezonową do świąt tylko. Co o tym możecie napisać, ile się zarabia w taki sposób?

Stary pracownik Nowy wpis

Firma (usunięte przez administratora). Działają według swojego kodeksu pracy. Kłamią ile się da. Krótko mówiąc jak dbasz tak masz .czekam za likwidacją .

Można aplikować na kontrolera jakości. Jak duże są normy do wykonania na tym stanowisku? Chodzi mi głównie o to czy premie dostajecie za realizacje planu i jak to dokładnie wyglada. :) Zdarzają się pracujące soboty?

Jadzia Nowy wpis

Dziewczyny, a któraś z was pracuje jako krawcowa może. Widziałam ofertę pracy na drugą zmianę, proponują umowę o pracę, wynagrodzenie z premią, dofinansowanie dojazdów. Dobrze się zapowiada, ale mniej więcej przeczytałam wątek i np. warunki dla kierowców wcale się nie pokrywały z ustaleniami i dało mi to do myślenia. Podpowiedzcie mi czy wszystko jest ok, i czy warto się tu przyjąć. Pozdrawiam :)

Witajcie. Chciałabym aplikować na krawcową. W ofercie widzę, że dofinansowują dojazdy do pracy. Ktoś mi może powiedzieć czy jest pracowniczy autobus podstawiony pod firmę czy może obliczają kilometry i dodają zwrot do wypłaty? Jeżeli tak to ile dają na dojazdy miesięcznie. Jak to jest obliczane ?

Focus

Obliczają km i wypłacają za dojazd w jedną stronę tylko 6.5 litra za benzynę na 100 km czyli nie duże pieniądze i minus podatek

Cześć, cześć. Mam nietypowe pytanko. Moja mam chciałaby dostać sie na szwalnie, ma doświadczenie ale ma tez orzeczenie o niepełnosprawności. Zastanawiam się czy to jest przeszkodą czy chętnie zatrudniają takie osoby? Zależy nam na mniejszym wymiarze godzin

Proszę się sto razy zastanowić nad tą decyzją. W tej firmie pod każdym względem robią pod górkę. Możliwe że na rozmowie obiecają krótszy czas pracy, a po podpisaniu umowy nagle zaczną się inne wymagania. Dodatkowo proszę przeczytać wszystkie pozostałe wpisy. Żaden nie jest niestety przesadzony.

Wanda

Pracownicy produkcji napędzają forum, widzę :) Ktoś wie, jaki budżet jest przeznaczony na stanowisko technolog mebli tapicerowanych? Jak wygląda to dofinansowanie dojazdów do pracy, sto procent za paliwo, jeśli będę np. jeździć z Poznania? Co dają na śniadanie? ;)

Smutne

Teraz pracy niby nie ma, piątek wolny a pod koniec miesiąca nagły wzrost zamowień i pik znowu za friko ???? bez komentarza

Kazek

@Kazek

Mnie właśnie Mirek zatrudniał.(usunięte przez administratora) Na dzień dobry oczywiście mnie poinformował, że październik, listopad to praca po 12 i czy dam radę, mówię, że spoko. On na to, że wiadomo, iż jest wtedy ciężko, ale jak przed świętami zajrzymy na konto bankowe, to uśmiech od ucha do ucha jak u Jokera. Podpisałem umowę na 3 msc i już po tygodniu chłopaki mnie poinformowali, że w marcu, firma przymusowo wysyła na urlopy w piątki i raz w poniedziałek, żeby odrobić te nadgodziny. Te za które wg Mirka słów, miały nam się dzioby uśmiechnac. Pytam go a co ze mną, bo jak oni napierdzielali te nadgodziny, to ja nie byłem jeszcze zatrudniony, no to Mirek, że pójdziesz na płatny urlop. Nie spodobało mi się to, ale w końcu mówię, dobra tam... i tak nie będdę tutaj dłużej niż rzeczone 3 miesiące okresu próbnego. No i jak doszło co do czego, to okazało się, że ja i jeszcze jeden kolega, który w tym czasie gdy robili nadgodziny był na L4 ze złamaną nogą, mamy w te dni przyjść do pracy bo Mirek znajdzie nam zajęcie. To nic, że już sobie w te dni umówiłem lekarza i dentystę. Raz się rozchorowałem i mnie nie było a potem miałem stłuczkę i nie dojechałem. Mirek zaczął prowadzić śledztwo. Pytał czym jeżdżę, chciał zdjęć z kolizji, chodził po ludziach w firmie i pytał, czy mają jakaś wiedzę na mój temat. Columbo normalnie. Gdy za trzecim razem przyjechałem, gdy firma "stała" to znalazł dla mnie tyle zajęć, że po 2h nie miałem co robić. Co zrobił potem? Wysłał mnie na CNC i byłem SAM JEDEN na całej hali. Tak rzekomo przestrzegają przepisów BHP a tutaj mieli głęboko w nosie, że byłem sam jeden na hali. Gdy pracowaliśmy normalnie, to raz czy dwa wszedłem za maszynę, wyjąć jakiś przedmiot i już przybiegał i się darł, że nie wolno bo BHP a ja sobie sam pracowałem a ten (usunięte przez administratora)z domu sobie oglądał wszystko na kamerce. Następnego dnia zarzucił mi,że się obijałem a koniec końców mnie zwolnił. Odszedłbym i tak sam po 2 tyg. gdy moja 3 msc umowa wygasła. Oni właściwie, tylko uprzedzili mój ruch. Trzymajcie się z daleka od Zaparoha. To praca (usunięte przez administratora). Nie możecie nawet butelki wody wnieść na halę, bo stoją w 3 miejscach pojemniki z wodą. I ja, który wypijam okoł 3 litrów wody dziennie, miałem tam co kwadrans naginać i pić, bo wody na stanowisko pracy też nie możesz wziąć z tego pojemnika w kubku. Co jeszcze? AHA miałem podstawę 23 brutto + 8 brutto premii. Premia jest zabierana, bo zajrzysz w telefon, bo zagadasz z kumplem, bo najpijesz się wody (ja sobie przynosiłem swoją, nie piłem tej ich śmierdzącej kanałami), bo maszyna przez moment stoi, bo wszedłem za maszynę zebrać wycięte elemanty. No bo wiecie BHP, ale jak mnie wyrzucili samego na wielką halę, żebym robił na CNC, to BHP nie miało zastosowania. Z dobrego serca życzę każdemu omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Chciałem nawet iść do sądu, ale szkoda mi czasu. Ludzie na hali fajni, Mirek, Marcin i chyba Tomek fałszywi. Aż mi wstyd, że ten pierwszy rozpoczynał swoją "karierę" w moim Swarzędzu. Powinien w cyrku.

Wlado
@Marcin

Jak się idzie do pracy, to po to, żeby pracować a nie leciec w kulki. Wszędzie dobrze gdzie nas nie na. Nie uważam abvy w Zaparohu było jakos super, ale pracuje sumiennie i jakos specjalnie nie narzekam. Mogliby wiecej placic, ale to wiadomo, szeroki temat, bo to problem chyba wiekszosci pracownikow w podobnych firmach.

Obserwator
@Wlado

Wiadomo ale jak praca ci pasuje to chyba możesz co jakiś czas wystąpić o podwyżkę? Czy próbowałeś i bez szans? Teraz jak ci płacą? To znaczy możesz podać widełki?

Wlado
@Obserwator

Ja mam płacone akurar na akord i zarabiam trochę więcej od Marcina, ale czasami wracam do domu wypruty.

@Wlado

No jednak mogliby lepiej płaci chociażby za nadgodziny mogliby płacić i za postojowe jak nie mają pracy a nie urlopem pokrywać

Ona
@Tomek

Tzn. za nadgodziny mogliby płacić więcej czy w ogóle? Bo to zmienia postać rzeczy. Bo chyba za free nikt nie chciałby siedzieć po godzinach, więc dziwne. W jaki sposób to jest rozwiązane? A często te postojowe się zdarzają?

Helmut
@Kazek

Nie prawda pracuje na montażu i z urlopem po wcześniejszym uzgodnieniu z kierownikiem nie ma problemu

@Helmut

Czym w Zaparoh zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Jacek

Kanapka na śniadanie i zupa w czasie pracy po 12 godzin tz piku oczywiście nadgodziny nie płatne ale obowiązkowe a puzniej kopa w (usunięte przez administratora)

Tom
@Jacek

Dają darmowy posiłek każdemu pracownikowi? Czu nie płaca za nadgodziny? Nikt nie próbuje pogadać z szefem żeby to zmienić? Czy pracownikom pasuje np. odbiór za to wolnego?

Szczery

Byłem w tym niby super zakładzie ,chciałem się dowiedzieć jak stawka jak premia liczona ile godzin czy soboty jak za nadgodziny płacą co usłyszałem pierwszy raz spotkałem się że jak firma potrzebuje pracowników nie można się dowiedzieć ile płacą jakie są zarobki itd,powiedzile mi że proszę CV złożyć a ja do czego CV aby się dowiedzieć ile się zarabia śmieszne człowiek nawet nie może się dowiedzieć za ile będzie pracował kurcze potrzebują do pracy ale nie mówią ile na godzinę itd,więc chory mają system więc powiedzilem awere derczi zaśmiałem się i wyszedłem śmieszni ludzie i wyczułem że (usunięte przez administratora) więc niech się bujają w jedno zapytałem się czy zarobię na początek 6 tys netto spojrzała się jak bym miał podłożyć bombę ????????

Nie polecam pracy w tej firmie nie dość że odezwać się do drugiego pracownika nie można , chwycić telefonu do ręki do straszą że zabiorą to jeszcze za nadgodziny w czasie piku nie płacą. Człowiek chodzi do pracy na 12 godzin licząc że odbierze przyzwoita wypłatę a się okazuje że żadnych dodatków do godziny tak jak należy nie ma.Dostajesz za to wolne bezpłatne!! Żadnej motywacji od pracodawcy czy lidera nie ma,tylko stałe narzekanie za za mało zrobione! Zmieniłem pracę i jestem zadowolony tym którzy jeszcze tego nie zrobili też polecam Bo to nie tylko pracodawca ma zarobić i być zadowolony pracownik również!!

Iwona

Te 12 godzin to zawsze pracujecie bo we wcześniejszych wpisach wyczytałam, że 12 godzinny dzień pracy tylko w okolicach świąt, a cała reszta już 8 godzin. Czy od pewnego czasu przeszliście tylko na 12 godzin? Jak piszesz, że po 12 godzinach pracy wychodzi taka pensja jaka wychodzi, to jaka w firmie jest stawka godzinowa?

No ja się dziwię, że nikt nie potrafi gęby otworzyć, a dają się tak wykorzystywać. Ja już po 2 tyg, miałem wywalone (wiedziałem, że po 3 msc spadam stamtąd) i się nie przemęczałem. Zwolnili mnie 2 tyg. przed końcem umowy. Tam brakuje tylko tego, żeby łańcuchem 2m przykuć pracownika do maszyny. Jak ktoś ma chwilę do emerytury to tam spoko, ale pracuje tam jednak sporo młodych ludzi. Dać się tak wykorzystywać. Eh... Teraz mam pracę za większą pensję, czuję się potrzebny i mam motywację do pracy. Tam to tylko miałem motywację, żeby zajrzeć do telefonu. :-D

szkoda gadać

Już była normalna wypłata za maj to teraz pewnie znowu będzie na koncie 3100 i weź tu wyżyj ... ludzie ok ale motywacja do pracy zerowa

@szkoda gadać

Zapomnieliście wspomnieć o obiecanych podwyżkach... :)

Ulka
@Anonim

Rozwiniesz temat? Jakie to obiecane podwyżki, ile %? Dobrze rozumiem, że jednak nie doszły do skutku? Niby od czerwca zwiększyła się minimalna, to wynagrodzenia też powinny pójść do góry(tak by było w idealnym świecie:P) Jaka tam u was jest rotacja tak poza tym?

Czy pracodawca Zaparoh motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Gues whooo

"Nowoczesna firma" czyt. stosująca nowatorskie techniki w (usunięte przez administratora) pracownika. " I tak powiem"

Izabela
@Gues whooo

Co masz przez to na myśli? Płaca jest nieadekwatna do obowiązków? Czy coś nie tak z atmosferą?

@Gues whooo

chyba nie wiem o jakie techniki tu u was chodzi ale jaki jest tego ostateczny efekt? jak to wpływa na obecną atmosferę i ogólny poziom zatrudnienia w firmie?

Jacek

Oczywiście. W listopadzie i grudniu robiliśmy "12" za które dostaliśmy wolne w przepięknych miesiącach zimowych. Gdy jednak się zatrudniacie przekonują was, że "12" są płatne. Firma komediowa pod każdym względem.

@Jacek

Na rekrutacji obiecują ze będą płacić za dodatkowe godziny a potem zamieniają to na wolne? Zawsze tak było czy po prostu teraz firma wprowadziła oszczędności i dlatego taka sytuacja?

@Marek

TakiTam

Bożena
@TakiTam

Hej a jak długo tam pracujesz ?cały czas panują takie warunki? Tylko w okresie zimowym pracujecie po 12 h? A jak w pozostałe miesięce?zastanawiam się w jakim celu są te zebrania?

Seba
@Bożena

Tylko w okresie przed świątecznym po 12h a resztę normalnie po 8. A zebrania to są dla pracowników żeby mogli zdanie wyrazić na propozycje nadgodzin dni wolnych i innych tego typu spraw lecz w teorii wychodzi to tak że wszyscy siedzą i słuchają i tyle.

Irena
@Seba

Sebuś a uscislij te 4h nadprogramowe w grudniu to ile sa platne skoro nie sa to wg ciebie nadgodziny ?

Seba
@Irena

Przepraszam ale nie wiem ile płacą za Nie ja pracowałem na akord a te 4h wlatywaly do banku i były wymieniane na dni wolne ????

@Seba

czyli tutaj nigdy na nadgodzinach się nie dorobisz? a w jakiś inny sposób w takim razie? jak ewentualnie można? o premii info widziałam i to tyle?

@TakiTam

Ja jeszcze dodam jak chcesz mieć urlop wypoczynkowy zaplanowany przez pracodawcę to zapraszam tobie należą się pojedyncze dni jak jeszcze ładnie poprosisz a reszta idzie na pokrycie dni wolnych jak niema zamówień no i dwa tygodnie latem terminy też narzucone przez firmę

Czesiek

Zaparoh poszukuje kandydatów na stanowiska specjalista ds. jakości. Czy ktoś z Was orientuje się co wchodzi w skład obowiązków na tych stanowiskach?

Xxxv

Witam, Jakie są realne zarobki w firmie? Co robi i ile zarabia kontroler jakości? Pozdrawiam

Krzysztof Jarzyna ze Szczecina

Witam Państwa. W mediach społecznościowych odbył się pozorowany wywiad p. Węglarz dla Property News PL. (usunięte przez administratora) Szanowny Panie Piotrze chronologicznie zapomniałeś dodać najważniejszych kluczowych wydarzeń z życia firmy: 1. Kto stworzył zakład Zaparoh? 2. Kto był inicjatorem i głównym twórcą fabryki? 3. Kto dobrze przemyślał i zaplanował lokalizację, proces produkcji? 4. W ramach wyjaśniania historycznie firma od początku istnienia była oparta na sprzedaży internetowej z krótką realizacją i dostawami na czas do klienta, podstawowy sukces założenia biznesowego. 5. (usunięte przez administratora)

nikt
@Krzysztof Jarzyna ze Szczecina

Brawo,brawo,brawo sama prawda. Firmę stworzył A. Zakrzewski, a ten wlazł na gotowe!!!!

Czy w Zaparoh zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Mily pan z działu montażu

Tam sie nic nie zmieni .Chyba że ludzie zaczną masowo się zwalniać co jest wątpliwe bo trzymają ich zobowiązania lub najzwyczajniej nie mają wykształcenia . Do tej firmy biorą byle kogo

@Mily pan z działu montażu

A Twoim zdaniem, co tam jest nie tak? Co warto aby się zmieniło?

Ok
@Anna

Mam pytanie dlaczego dodawanie opinii jest zablokowane

Irena
@Ok

Opinii? Gdzie? :D tutaj na forum wszystko działa, możesz śmiało pisać!

Śmiechu Warte

Nic

Zostaw merytoryczną opinię o Zaparoh - Robakowo

• Jak się pracuje w Zaparoh?

Zobacz opinie na temat firmy Zaparoh tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zaparoh?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 5 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zaparoh?

Kandydaci do pracy w Zaparoh napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zaparoh
2.6/5 Na podstawie 137 ocen.

Zaparoh