Swalen

Poznań

Opinie o Swalen

KonradJ 2012-04-12 13:55:47
Stanowczo ODRADZAM jakiekolwiek zakupy w firmie SWALEN - nie informują o opóźnieniach - sofę otrzymałem z ponad 2 tygodniowym opóźnieniem - mebel miał kilka obtarć i rozerwanych miejsc - zapomnieli dostarczyć pufy - mebel nie został wykonany w kolorze w którym go zamówiłem (mebel "idzie" w żółty a próbka była bardziej kremowa - skóra najdroższa LENA ) - pomimo oczywistej różnicy w kolorach firma nie uznała reklamacji przez co sprawa niebawem trafi do sądu
robert 2012-06-28 08:25:13
Bzdura totalna.przy zakupie mebli mam napisany symbol skory(tez mam lene) i probke do porownania.totalna bzdura.mam komlet wypoczynkowy pol roku i najmniejszego poroblemu nie mam.koszt 10500.faktem jest zeprzywiezli mi z opoznieniem ale ja tezzastrzegalem ze niemato dla mnieznaczenia czymiesiac w jedna czyw drugastrone.pozdro.
Swalenjestdebest 2012-08-01 15:30:28
Ten KonradJ odradza postem tej samej treści zakupy w Swalenie w każdym możliwym miejscu.
on 2012-08-14 16:06:10
może konkurencja?
remek 2012-08-24 13:39:38
Kupiłem kiedyś meble w tej firmie i też przyjechały z jakimś dwuipół tygodniowym opóźnieniem. Oczywiście miałem pretensje wkońcu wypoczynek za 8 tysi. A jakiś czas potem klient salonu samochodowego w którym pracuję przyjechał z awanturą ze zamówiony przez niego samochód ze zmienioną tapicerką nie jest gotowy dio odbioruchoć mineło już 16 dni po terminie . Zaczeliśmy się tłumaczyć i w pewnym momencie przypomniała mi się sytuacja z swalena i zrobiło mi się głupio.
nika 2012-09-14 12:56:49
Ciekawe, ze osoba o tych samych danych jest jednym z szefów w w/w firmie.....
niewiadomokto 2012-09-15 14:58:04
...taaaa to konkurencja zabrała się
nie tylko za produkt, ale i za zarzą [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] :-)
mazia 2012-11-26 19:57:24
Konkurencja konkurencja a ja jestem bardzo zadowolona z zakupu szczerze polecam kupiliśmy komplet wypoczynkowy 071 w czarnej skórze gringo mamy już 2 lata i wszystko ok, wygodny nicc się nie dzieje
ładnie wykończony i odszyty . Dla mnie meble na 5+ za dobrą cenę .
marianna 2012-12-21 16:43:18
kupilam wypoczynek w swalenie przeszlo 10 lat temu. nie wiem jaki model, ale z czystym sumieniem moge powiedziec ze jest to najlepszy wypoczynek jaki mam. ze skora nic sie nie dzieje, jaka byla taka jest, oczywiscie wypelnienie poduch wymaga wymiany ale to juz jest naturalne po tylu latach uzytkowania. nie rozumiem opinii niektorych ludzi wyzywajacych pracownikow swalena od oszustow. Kupujac w swalenie to wy wybieracie jaki chcecie rodzaj obicia, czy skora czy tkanina, wiec pretensje tylko do siebie! co do czasu oczekiwania, meble sa robione na zamowienie. zamawiajac samochod tez sie czeka pare tygodni czasem miesiecy, co innego jak bierzesz z placu. Bardzo POLECAM FIRME SWALEN! SWIETNA OBSLUGA, DOSKONALA JAKOSC!
rysiek 2013-01-20 18:35:54
Gorąco polecam!
Ceny przyzwoite meble i skóra najlepszej jakości
Ja i wiele moich znajomych także kupuje meble w swalenie i jesteśmy bardzo zadowoleni . Jeden skórzany komplet ma 8 lat i skóra w takim samym stanie jak była na początku.fakt,czasami są opóźnienia ale za to meble są niepowtarzalne
GORĄCO POLECAM
Maroon 2013-01-20 18:39:30
Dokładnie
ted 2014-01-01 18:25:07
Łukasz 2014-10-24 11:28:33
ODRADZWM ZAKUPY W FIRMIE SWALEN!! najpierw czekałem na zamówiony narożnik nie do 8 tyg. a 12 tyg. po kilkukrotnym wysunieciu wózka na spanie odpadły blokady, reklamacje zgłosiłem w marcu a serwis przyjechał pod koniec maja ! Wózek bo wielu wizytach w salonie, skargach na serwis, dotarł do mnie we wrześniu! niestety z uszkodzonym materiałem, powiedzieli że w ciągu 4 tyg. przywiozą nowy i zabiorą uszkodzony, gdzie po miesiącu zadzwoniła pani z salonu ze przyjedzie do mnie transport żeby zabrać wózek do naprawy. Do tej pory nikt nie przyjechał, sprawa ciagnie się już ponad pół roku, w międzyczasie wyszła kolejna usterka, gabka na siedzisku się rozwarstwiła i powstały schodki, w jednym miejscu wyżej w drugim niżej. PARANOJA! nigdy bym tam nie kupił gdybym wiedział co mnie czeka, kobieta z działu reklamacji to jakieś nieporozumienie, nie wie w ogóle co się dzieje, udaję głupią albo taka po prostu jest
Dzulia 2014-10-26 15:42:04
Dla mnie najgorsze rozwiązanie które przetestowałam na własnej skórze to właśnie meble skórzane. Po pierwsze latem człowiek się do niej przykleja i poci, zimą nieprzyjemnie zimna. Spać na kanapie skórzanej nie sposób prześcieradło się zsuwa. A najgorsze, że jak odwiedzi Cię ktoś kto ma źle zdekatyzowane jeansy i zapoci mu się tyłek to robią się niczym nie zmywalne ślady po farbie od jeansów. Teraz mam od 4 lat wypoczynek ze Swalen ze Swarzędza jest z super tapicerki jak mi dziecko wymazało fotel długopisem to bez większego trudu zeszło płynem do tapicerki tak samo z tłustymi plamami nie ma po nich żadnego śladu. Meble są masywne, solidne no i niestety kosztują ale wolę kupić coś na lata i się nie denerwować że kasę wywaliłam w błoto na bubel
Rumcajs 2015-01-31 22:36:13
Drogi kolego, jeżeli nadal nikt z pracowników nie wspomoże cię opinią to polecam Ci skontaktowanie się bezpośrednio z firmą http://www.swalen.pl/kontakt Jeżeli uzyskałbyś jakieś cenne informacje to proszę cię podziel się nimi, bo w przeciągu pół roku też będę myślał o tym, aby do nich bądź konkurencji się łapać.
Jarek 2015-12-21 15:00:28
Wypoczynek skórzany SWALEN stanowczo odradzam
Przesyłam poniżej linki do zdjęć mojego wypoczynku zakupionego za 7600zł 2 lata i 3 miesiące temu.
Niestety minęły dwa lata i SWALEN wypiął się na swojego klienta. Wysłałem grzecznie e-mail ze zdjęciami, aby w jakiś sposób ustosunkowali się. Niestety minął termin rękojmi i gwarancji, więc i firma pozostawiła mnie samego sobie.
Może to ja wymagam zbyt wiele, dlatego obiektywnie zamieściłem zdjęcia co się stało z naturalną skór po dwóch latach. Ja jestem osobiście zdruzgotany. Meble skajowe za 1500 zł wytrzymują dłużej i wyglądają lepiej po 5 latach aniżeli meble skórzane z firmy SWALEN po dwóch latach
przestrzegam innych przed zakupem mebli skórzanych firmy SWALEN

fox.cms.zetorzeszow.eu/FCK/DSC_0002[1].JPG?83c32f747ccfcb6855c1004573541753
fox.cms.zetorzeszow.eu/FCK/DSC_0003[1].JPG?bf978eef88fe633276901cf8c4b62124
bolekOpole 2016-03-22 09:08:40
skandal! robię trzecią reklamację na skórę! ostatnia trwa od grudnia 2015r do teraz. Zabrano mi jedyny wypoczynek 3 tyg temu. Z informacji jakie uzyskałem do tej pory nie mają skóry bo czekająna na dostawę. Nikt nie jest w stanie powiedziec kiedy dostane naprawiany mebel. Masakra i brak profesjonalizmu!
Paweł 2016-10-11 18:44:59
Ja kupiłem narożnik niecałe 3 lata temu i nadaje się do wyrzucenia. Oparcie składa się z 2 części. Pierwsza pomimo, ze jest intensywniej używana jest ok, druga to szajs. Boki drewniane podtrzymujące materiał wyłażą tak jak by to była sama decha. Oparcie się zapadło, tragedia - siedzisz jak oparty o drzewo. Szczerze nie polecam.
marta79 2016-11-09 16:02:54
Czy posiada Pan kartę gwarancyjną ...potrzebuję skan fotografie cokolwiek...
Zostaw swoją opinię o Swalen - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Swalen