Opinie o Zinnar Adrian Rodziński w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zinnar Adrian Rodziński. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Zinnar Adrian Rodziński o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zinnar Adrian Rodziński w Wrocław

Waldek Nowy wpis

Podpowie mi ktoś jakie są aktualnie szanse na pracę w firmie? Jak atmosfera i zarobki?

Artur

Słaba firma, zero perspektyw na rozwój. Firma krzak. To nie jest firma transportowa, tylko firma która wykorzystuje młodych i naiwnych ludzi. W firmie nie ma normalnego pracownika.(usunięte przez administratora). Znajdziecie klienta dla firmy i zaczniecie przynosić zysk, to długo to nie potrwa, właściciel ukradnie wam klienta, a sam wywali was z pracy żeby nie trzeba było wam płacić prowizji. Nie polecam i radzę nie marnować czasu na takie coś jak zinnar.

Nero
@Artur

A to dziwne że masz takie zdanie. Widać ze nie pracowałeś tu lub pracowałeś ale nie jesteś dobry w tej branży. Ja pracuje od jakiegoś czasu i jestem mega zadowolony. Szef równy gość, nie ma tematu o którym nie można z nim pogadać. Warunki płacowe bardzo dobre już na samym starcie (w stosunku do innych firm), chociaż ostatecznie wydaje mi się ze to zależy od tego czy się jest naprawdę dobrym w tej branży. Albo jesteś w tym dobry i dobrze zarabiasz albo jesteś słaby i się męczysz. Ogólnie duży plus, ze względu na to ze nikt nad Tobą nie stoi i nie patrzy Ci na ręce, liczy się efekt końcowy. Możliwości rozwoju są - tylko trzeba chcieć się rozwijać :)

Glass Nowy wpis
@Artur

Na temat Twoich odczuć wypowiadać się nie będę ale na temat faktów już tak, bo rozbawiło mnie sformułowanie, że właściciel kradnie klientów hahaha jak widać jest to wpis dokonany przez konkurencje albo kogoś kto chce zrobić na złość. Właściciel tej firmy nie zajmuje się obsługą klientów i kontaktem z nimi... Pracuję w tej firmie już kilka lat i nikt ze współpracowników nie został "wywalony". Pozdrawiam konkurencję :) lepiej dajcie lepsze warunki płacowe to do Was przejdę ;P a nie bzdury piszecie

Transporter Nowy wpis

Od kilku lat współpracuje z Zinnar (biorę od nich zlecenia), przez cały ten okres kasa zawsze na czas a jak się okazuje płynność finansowa jak i terminowość w dzisiejszych czasach to rzadkość. Firma rzetelna, zresztą opinie na giełdzie same za siebie mówią. Jak najbardziej polecam!

Igor Nowy wpis

To tam sami młodzi pracują bez doswiadczenia?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Zinnar Adrian Rodziński? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Kierowca C+E? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.

polecam !

@50

Jasne. Po negatywnej opinii musiała pojawić się pozytywna. Ciekawe czy to nie pisał jej sam pan..... ( dla myślących wiadomo kto... )

Bartosz
@50

Co sprawia, że polecasz współpracę z Zinnar? Powiedz coś bardziej szczegółowo.

zapalka

Praca na uczciwych warunkach

Nawet nie raczą odpisać na maila. Nie polecam. Niepoważne i lekceważące podejście.

Edward
@Gość

W jakiej sprawie kontaktowałeś się mailowo z firmą Zinnar? Daj znać, czy było to związane z pracą w tym miejscu, czy może w zupełnie innej sprawie.

@Edward

A nie uważa Pan , że jest to pytanie bardzo wścibskie ? To w jakim celu była próba kontaktu to akurat moja sprawa. I tak tego kontaktu z ich strony nie było

Stefan

Może nie wszystko jest idealne ale kto dobrze wykonuje swoją robotę nie będzie narzekał!

sowa

(usunięte przez administratora) firma, Ci co się źle wypowiadają to nie dają rady w tym biznesie albo to zazdrośnicy :) Pozdro

A

Nie polecam do współpracy. Nie jest to firma transportowa, a szukająca dziury w całym i bezpodstawnych obciążeń.

@A

Twój wpis nie jest zbyt konkretny, co dokładnie chciałbyś poprzez niego przekazać? Rozumiem, że byłeś tam zatrudniony, tak? Czy opowiesz zatem coś więcej o warunkach oferowanych przez pracodawcę? Z czego nie jesteś zadowolony? Może znajdziesz również coś, co Ci się podobało w firmie?

oleskylo

praca jako kopiowacz transportów z giełd nic więcej.

zibi
@oleskylo

świetna firma widocznie ty jesteś cieniasem nie zdarzają się często tak dobrzy pracodawcy i takie dobre warunki pracy

Laura

Idealnych firm nie ma ale z pracownikami również nie jest lepiej!!

Tonik

Szkoda, że tak rzadko zaglądacie na forum!!

wro

radze omijac szerokim lukiem

ZINNAR
@wro

anonimowa opinia? może jakieś szczegóły? po rzetelne opinie odsyłam na giełdę trans.eu gdzie wypowiadają się ludzie którzy rzeczywiście współpracowali

niko

pracowal ktos jakies opinie?

Zostaw merytoryczną opinię o Zinnar Adrian Rodziński - Wrocław

Zinnar Adrian Rodziński
2.2/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Nyska 54 lok. 43
    50-505 Wrocław