Opinie o Action Energy Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Action Energy Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Action Energy Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Action Energy Sp. z o.o. w Kraków

kris Nowy wpis

A ja jestem instalatorem z Województwa Śląskiego, zakupy robiłem zawsze w krakowie za przedpłatą. W tamtym roku jak zwykle zamówiłem sprzęt, zapłaciłem i do dzisiaj go nie otrzymałem. Sprawa była w Sądzie wyrok zapał bez udziału nikogo z Action'a i pieniędzy nie ma do dzisiaj.... Sami oceńcie co poszło u nich nie tak że a ni sprzętu, ani pieniędzy:)

Fredi Nowy wpis

A może trzeba być dobrym pracownikiem i nie trzeba byłoby zostawiać takich niesprawiedliwych wpisów

pracownik Nowy wpis

Odradzam wszystkim współpracę z panem Łukaszem (szefem), wszyscy wartościowi pracownicy uciekli, części obecnie pracujących wciąż wisi pieniądze. Obecnie zawinął się do innej firmy, wciąż dobijają się klienci którym wisi pieniądze, a nam każe ich zbywać. Odradzam zarówno tam pracę, jak i współpracę z tym panem.

Bartosz Nowy wpis

Firma to bardzo dobry pracodawca, może podpowiecie czy potrzebują pracowników?

Rozmowę kwalifikacyjną w Action Energy Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Zastępca Kierownika Sklepu Gdańsk Metropolia?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Barbara

(usunięte przez administratora) Nie polecam pracy- współpracy z ta firmą . (usunięte przez administratora).

Szymon

@buldog dyskutując na forum gowork.pl należy zachowywać szacunek dla innych osób. Wszelkie opinie można wyrazić zachowując tę nadrzędną zasadę. Wypowiedzi powinny być merytoryczne i pomocne dla użytkowników poszukujących pracy. Proszę, zanim wypowiesz się tu po raz kolejny, zapoznaj się z regulaminem serwisu: https://www.gowork.pl/regulamin

Ola

Naprawdę dziwią mnie wszelki niepochlebne komentarze, oczywiście każda sytuacja musi być rozpatrywana indywialnie. Ja pracuje tu już kilka lat i zawsze wynagrodzenie miałam na czas. Poza tym zapewniana jest opieka medyczna i program MultiSport za symboliczna opłatę, ale to dobrze bo człowiek wtedy lepiej to docenia. Zauważę ze przynależność do dodatkowych świadczeń jest dobrowola. Dodatkowo od jakiegoś czasu zapewniany jest darmowy kurs języka angielskiego dostosowany w pełni do poziomu grupy. Najważniejsze jednak do super ludzie w pracy, z którymi można zawsze pogadać. Polecam :)

buldog
@Ola

Jeśli dla Ciebie pensja na czas i multisport jest wystarczająca żeby gdzieś pracować to uderz się w pusty łeb, żenujący argument na poziomie studentki. Mieszkasz u mamusi i za nic nie płacisz i Roksie dorabiasz w weekendy ???

Inek
@buldog

@buldog chyba nie potrafisz czytać dokładnie: nie tylko Karta multisport i wypłata na czas, ale też opieka medyczna, kurs języka angielskiego oraz co najważniejsze - super ludzie i prezes z którym można się dogadać. Myślisz, że tak jest w każdej firmie? Jeśli tak uważasz, to chyba za mało życia widziałeś, ale... wszystko przed Tobą. Pytanie tylko co zachęciło Cię do podjęcia pracy w AE?

Konstanty Borek

no i po super firmie oddział Katowice padł ,w krakowie ludzie sami odchodzą bo widzą że pada na pysk tylko ci co ze sobą nie mają co zrobić to zostają z nim hihihi

@Konstanty Borek

Oddział został zamknięty bo był nierentowny. Koszty utrzymania lokalu i wynagrodzeń pracowników oddziału, od których były odprowadzane składki od rzeczywistych kwot doprowadziły do tego. Żaden normalny Prezes lub inny właściciel firmy nie jest samobójcą żeby inwestować w coś co nie ma przyszłości. A te komentarze przypuszczam pisze osoba która była pracownikiem tego Oddziału i nie może się odnaleźć w innej pracy, bo nie ma co się oszukiwać rynek pracy na Śląsku jest mierny .

Pracownik Action

Nie polecam pracy, właściciele rozbijają sie drogimi autami, wakacje i pasje . Pracownicy na drugim planie , spóźnione wypłaty obcięte pewnie albo ich brak . Nie Polecam !!!

@Pracownik Action

Tak się zastanawiam, czy nadal jesteś pracownikiem tej firmy, bo skoro tak, to się dziwię że jeszcze tam pracujesz jak jest aż tak źle :). Osobiście od początku istnienia firmy znam wszystkich byłych i obecnych pracowników i dziwię się że takie brednie można wypisywać. Samo sformułowanie "Spóźnione wypłaty obcięte pewnie albo ich brak" ( czyli nie jesteś pewny sam) świadczy o tym że zmyślasz albo jesteś osobą podstawioną przez konkurencję albo jakiegoś pracownika co został zwolniony. Każdy ma prawo prowadzić firmę ( TY TEŻ) zatrudniać pracowników. Nie musisz pracować dla kogoś. Z tego co wiem epoka niewolnictwa w tych czasach już nie istnieje ...

Konstanty Borek

Epa, i czemu nie podajesz imienia nazwiska tego kolegi co tak wszystko dostaje w tej niby super firmie od października do obecnej chwili odeszło 7osób ,i to tak dobrze ma być , pakiet socjalny opieka lekarska wielki śmiech na ziemi ,każdy dziś daje zwrot za badania lekarskie ,a po za tym ludzie nowo przyjęci robią badania po 3 może 6 miesiącach ,karta multisport za którą wiekszości i tak potrącają z pensji i to ma być cudo weź nie pierdo.

@Konstanty Borek

Ty (usunięte przez administratora) Z pensji wszystkim i wszyscy potrącają bo mamy taki debilny jak ty rząd i durne przepisy

Szymon

@Pracownik Action a na jakie stanowisko aplikowałaś? Coś konkretnego Cię przekonało do tej firmy? Jestem ciekaw Twoich przemyśleń. Pamiętaj o regulaminie portalu.

Szymon

@Konstantyna Mackiewicz Twoja wypowiedź ma bardzo negatywny wydźwięk. Rozumiem, że nie jesteś zadowolony z warunków jakie tam zastałaś. Opisz swoją myśl ale w sposób merytoryczny, tak, żeby każdy z nas wiedział, znał szczegóły Twojej przygody z tą firmą. Pamiętaj, aby wypowiedź była zgodna z regulaminem forum.

Konstantyna Mackiewicz

Nie polecam , dziwna atmosfera, wypłata nie na czas szkoda czasu pracować w takiej firmie, żałuję czasu, który tam spędziłam

Epa

Pracowałam w Action Energy kilka lat i nic złego nie mogę powiedzieć. Teraz wiem, że w pakiecie socjalnym opieka lekarska i karta multisport więc widać że dbają o pracowników. Spotkałam niedawno kolegę, który wciąż pracuje tam. Samochód służbowy, nowy laptop , telefon. Obroty rosną ponoć rok do roku o 50%. W każdym razie nie narzekał.

@Epa

wiesz co albo ześ wazelina albo z rodziny ,wielkie G wiesz co tu się dzieje ,powiedz imię tego kolegi który tak dobrze się ma i wszystko dostaje

klima-man

Jestem klientem, czasem zaglądam do Action Energy po odbiór towaru i widzę że sie naprawde mocno rozwijają. Od roku nowe kierownictwo i nowi ludzie ,starzy też pracują, nikt nie odchodzi. Zmotywowani i zadowoleni - to tak z rozmowy z handlowcem. Pierwszy wpis tutaj to jakaś ściema, gość albo z konkurencji albo dłużnik !!! Ja polecam !!!

Action wspominam dobrze.

molibdenowy

Nikomu nie życzę współpracy z tymi ludźmi , robią debili z każdego z kogo się da, a tak naprawde zami na nich wychodzą. Nie dbają o klientów ani pracowników,problem z kontaktem, obsługą ,a z tego co wiem to i z wypłatami dla pracowników.W Krakowie istnieje wiele naprawde lepszych firm związanych z branżą KLIMATYZACJI także ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Action Energy Sp. z o.o. - Kraków

Action Energy Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Zakopiańska 159
    30-435 Kraków