Opinie o CeDo Sp. z o.o. w Kąty Wrocławskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie CeDo Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w CeDo Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CeDo Sp. z o.o. w Kąty Wrocławskie

Róża

Czytając wyrażane tu opinie, mam świadomość że duża ich część jest nieprawdziwą pozwala na to anonimowość użytkowników. Forum to powinno służyć pomocą osobą szukającym pracy. Powinno zawierać informacje dotyczące wykonywanej pracy i warunków pracy tymczasem większość postów to jakiś bełkot rozżalonych a jednocześnie wciąż pracujących. Jako osoba szukająca pracy nie znalazłam tu żadnych pomocnych informacji.

Odpowiedź
@Róża

Róża, odpadem Ci. W obszarze produkcji, firma przestrzega przepisów, czyli przychodząc do pracy masz wszystkie świadczenia, płaca zgodnie z umową, urlop, wyplata na czas, dodatkowe świadczenie typu karta lanchowa. Jeśli oczekujersz czegoś więcej bo masz wyjątkowe kompetencje, udaj się do Elona Muska, do fabryki Tesli lub innej topowej firmy. Tam spełnią Twoje oczekiwania. Będziesz zadowolona.

Rant

W Polskim prawie nie czegoś takiego jak dodatek za czterobrygadowkę, może się mylę i taki dodatek przysługuje matką karmiącą piersią ????. Stażowe to coś z PRL? Bo nawet Wikipedia tego nie definiuje, że niby dłużej pracujesz to niby jesteś lepsza? A co robisz lepiej ode mnie...???

Wzięcie urlopu jednego dnia to jest duży problem tacy są rządzący kierownicy wszystko jest pod górkę .

Pakowaczka

Ja jak chciałam sobie wolne wziąć jeden dzień to mi kierownik powiedział ,że muszę sobie załatwić zastępstwo z innej zmiany inaczej nie ma opcji wolnego .

To niech oni staną na linie a nie robią problem lepiej przesiedzieć na palarni albo nie wiadomo gdzie

@Odpowiedź

A co z BHP? W sensie na produkcji te zasady są przestrzegane, w tym czy firma daje odzież ochronną i ją regularnie pierze, wymienia? A i czy dodatkowe świadczenia, to też jakaś kasa np. na wakacje, na święta BN??

O odzież to nie można in zarzucić byle jakie spodnie ale są a na święta to dla produkcji ochłapy

Marian

Zmiana nocna na magazynie w ostatni weekend na poziomie, a w szczególności Mateusz! Pozdro chłopaki i dziewczyny trzymajcie się

@Marian

Pracujecie na magazynie na trzy zmiany? I czy każdy weekend jest dla Was pracujący? Jak czas pracy jest tu zorganizowany?

Ronii

Najlepsze jest to, że do pracy tu przychodzą ludzie bez żadnych kompetencji. Angielski... nie poniemaju, Polski, Niemiecki i inne podobne. Co potrafisz ....Po tym pytaniu zawsze zapada długa cisza. Po długim zastanowieniu pada odpowiedź... szybko się uczę :). No chyba nie, bo jak byś się szybko uczył to coś byś jednak potrafił....cokolwiek. Jakaś jedna umiejętność zdobyta w 30 letniej karierze zawodowej. Nie potrafią wymienić nic oczekując płacy, dobrej płacy, za nic nie umienie. Za obecność. Jestem tu i zapłać mi ...godnie 10000 brutto.

Pracownica

Wielkie dzięki za organizację super integracji dla zmiany 4A Cedo1. Swieradow Zdrój Sky Walk, było magicznie.????

Izka

Jestem ciekawa obecnej rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. administracji produkcji. Dają tam takie coś jak dodatki świąteczne. To jest dodatek finansowy, tak? Jaka to kasa? I czy każdy pracownik dostaje tyle samo tego dodatku?

Baba
@Izka

Tak, dają 149 tysięcy dodatku świątecznego co miesiąc. Co za pytanie ? Szukasz pracy, czy dodatków ?

@Baba

Najlepiej unikać tego zakładu bo patrzą aby urwać co się da a na święta dają ochłapy w porównaniu do innych zakładów

Star23

Na portierni kpina. Znowu wrócił pan Sławek z zakazem na C1. Większość ochroniarzy to nieogarnieci ludzie. Bajzel total i do tego wielka tajemnica, alkohol. Może ktoś z dyrekcji zainteresuje się tematem bo narazie to śmiesznie i groźnie

Franek
@Star23

Nie wiem, czy czytający ten tekst ochroniarze, by się z Tobą zgodzili. A poza tym możesz wyjaśnić - jeśli zależy ci na poprawie sytuacji - dlaczego piszesz na forum, a nie udajesz się do dyrekcji poinformować ich o sytuacji?

Mam blisko do firmy i ciekaw jestem aktualnych ofert. Bo w sieci jest taka, która mnie interesuje, na pracownika produkcji, ale to z lipca 2018 roku. Proponowali wtedy zatrudnienie na trzy lata, to nie ma czasem nowych przyjęć? Żadnej rotacji pracowników?

Izabela

Jest tu jakiś przedstawiciel handlowy który opisałby pracę na tym stanowisku? Bo widziałam na stronie firmy ofertę właśnie dla handlowca i zastanawiam się nad aplikowaniem. Zależy mi bardzo na rozwoju, a w tym ogłoszeniu az wyróżnili, że na tym stanowisku można się rozwijać. Jestem ciekawa czy chodzi o jakieś regularne szkolenia czy o co?

Tyle po 13latach płacą? Ale to podstawa ? Na PH to często jeszcze jakieś premie za wyniki są, jak tutaj? Orientujesz się jaka w sumie to jest kwota?

@Anna

Jaka podstawa pozabierane wszystko co się dało nawet okienka zabierają nie wszystkim po niektórzy nieroby ze zm A mają po więcej wina kierowniczki bo miało być sprawiedliwie kierownik odwalić swoje byle jak i do domu

Love.pl

Dw powinno być dla wszystkich sama nazwa wskazuje system 4 brygadowy to sie należy jak psu buda co za absurd oszczędności szukać nie tedy droga

@Love.pl

I to jest to po 2 dw pozabierali a teraz wisi kartka źe na nadgodziny potrzebują (usunięte przez administratora) w biały dzień to tylko moźe być w cedo

Prawda
@Love.pl

Sama nazwa wskazuje, że DW to dzień wolny ,to dzień w którym nie pracujesz ...masz wolne. Jeśli chcesz nadgodzin to po prostu zgłoś to kierownikowi i jeśli będzie taka możliwość to na pewno poprosi Cię abyś przyszedł/przyszła do pracy poza harmonogramem .

@Prawda

No właśnie dzień wolny w cyklu ale bez tego dw to 3500 wypłaty to dlaczego soboty i niedziele się robi za fri i to wyzysk człowieka moim zdaniem jak ktoś myśli to za łikend powinny być setki

Tata

Zawsze możesz zmienić pracę na inny system, w którym weekendy będziesz miał wolne. Zatrudniając się wiedziałeś w jakim systemie będziesz pracować no chyba , że ktoś ukrył przed tobą , że pracujemy w czterobrygadówce ????

Prawda

Wiedziałeś przychodząc do pracy jaki system obowiązuje, zgodziłeś się pracować w weekend za te pieniądze. Nie za bardzo rozumiem czemu teraz uwazaz to za wyzysk ?

Maria
@Prawda

No a przestrzegają zasad, jeśli chodzi o pracę w danym systemie? Wiem, że w systemie ciągłym to bodajże można pracować tylko 10 dni pod rząd na umowie. Potem musi być przerwa. A tu się zgadza wszystko?

@Prawda

Po co piszesz jak parę lat do tyłu były inne dodatki po prostu te co się naleźą a teraz pozabierali wszystko jeszcze czekać kiedy wrzmą dodatek nocny

Powiedz ile wynosi dodatek nocny, to są jakieś duże pieniądze? A chodzą słuchy, że ten dodatek też mają zabrać czy to Twoje przeczucie jest ? Ile kasy łącznie odeszło Ci od wypłaty po zmianach?

@Marta

Ile odeszło dodatek czterobrygadowy staźowe absensja powliczali niby do podstawy niby pidwyźka i 3500 jest na ręke za dźwiganie z 5 ton dziennie

Maria

Jak to powliczali do podstawy? To jaka jest motywacja, jeśli faktycznie nie ma żadnych premii do osiągnięcia? A co z możliwościami rozwoju w takim razie, istnieje coś takiego?

@Maria

Jaki rozwój w tej firmie a jak to powliczli do podstawy zabrali absensje dodatek za pracę w systemie czterobrygadowym dodali do podstawy i niby dali podwyźke a po 15 latach masz taką stawke jak ktoś po roku co nic nie potrafi źenada

Iwona

Kierownik z działu 4c. Jest wulgarny do pracowników jest po prostu bardzo złe w tym zakładzie pracy. Wogóle nie mają do pracowników żadnego szacunku.

Stary Pracownik
@Iwona

Kwintesencja postępowania w tym zakładzie od lat. Chamskie i niekompetentne kierownictwo.

Inda
@Iwona

Pod jakim względem jest wulgarny ? Wydał polecenie i to jest wulgaryzmem ? Użył przekleństw ... ?

Agnieszka
@Stary Pracownik

A czy kiedykolwiek było to zgłaszane gdzies wyżej? Wiadomo, szacunek należy się każdemu. Jeżeli ktoś zgłaszał takie zachowania to jak firma na to reagowała? Były wyciągane jakieś konsekwencje? Ogólnie to szansa na awans w tej firmie istnieje ?

Kierowcy autobusów urządzają sobie rajd ? Przewóz osób a nie ziemniaków.

nierób

już to widzę jakbyś dojeżdzał na swój koszt , skoro Ci na piwo do autobusu szkoda hehehe ,pewnie nie masz ani samochodu ani prawka :P)))

CeDo Sp. z o.o. właśnie rekrutuje w mieście Kąty Wrocławskie. Nie wiecie, czy poszukują pracowników także w innych lokalizacjach?

Pewnie w innych lokalizacjach Cedo nie szuka ,bo i po co mają gdzie indziej szukać ???? Dyrektor Piotr poinformował nas , załogę Cedo ,że nasza firma jest liderem w okolicy jeśli chodzi o system wynagrodzeń . Wszyscy mieszkańcy Kątów Wrocławskich pewnie już o tym wiedzą i biegną na tę rekrutację , zwłaszcza gdy się dowiedzieli o styczniowej podwyżce płac : całeee 3% , śpieszci8e się ludzie , bo miejsc zabraknie.

Dorota
@pracownik

Wszyscy dostali 3% czy były jakieś różnice w zaleznosci od stanowiska? Ile teraz wynosi pensja mniej więcej? Takie podwyżki są raz w roku czy można liczyć na jeszcze jakaś w 2023?

Love.pl
@Dorota

Administracja dostała 9% a reszta ciężko pracujących ludzi 3%

@Dorota

w 2023 nie można już liczyć na żadną podwyżkę płac , no chyba że tym z "góry" zacznie się doopa palić tak jak w zeszłym roku , chyba z 80 osób się zwolniło w krótkim czasie ..... i wtedy nagle ostatnia szara komórka komuś tam zaczeła brzęczeć ......aaaaa tu chyba chodzi o kasę hmmmm.... udajmy że im coś dajemy :P) ale szary ludek w tym roku zobaczył że w kieszeni coraz to mniej ,i znowu wieją z cedo , na produkcji brak ludzi (bo nie wszyscy z Kątów Wrocławskich jeszcze dobiegli na te sławną rekrutację , albo ich odrzucili ) no to nowy genialny pomysł EUREKA damy ludzi z magazynu na produkcję , ale wzrosną wskaźniki , podziwiam tych z "góry"

Na etacie w temacie
@pracownik

Ale niektórzy starzy wyjadacze dalej tylko biadolą i biadolą, że mało pieniędzy, że złe traktowanie,że target trzeba zrobić samemu na 3-4 maszynach. Trzeba było się zawinąć parę lat temu jak jest Wam tak cały czas źle.

@pracownik

Ci ludzie z magazynu o których piszesz, Ci, którzy poszli na produkcję to odbyli jakieś szkolenie? Czy tam z marszu poszli? Kto w takim razie pracuje na magazynie?

Pozytywny
@Anna

Siemka Anna , Ci z magazynu wiadomo że przeszli szkolenie , w Cedo we wszystkim szkolą , nawet w czasie tego marszu zdążyli się przeszkolić , bo to bystrzaki są :)))) a na magazynie Kierownik pracuje z Brygadzistami , ogarniają wszystko , bo tam mało roboty jest , wiem od kolegi i chyba też się na ten magazyn przyjmę :P))))

Tu

Jakie warunki mają przedstawiciele w firmie ? Na jaką kasę można liczyć ? Jakie warunki flotowe ? Czy zadania i targety są realne do realizacji? Z góry dziękuję za odp.

Bandit

Wszyscy narzekacze, marudy i malkontenci, co tu jeszcze robicie skoro jest tak źle ? LG, Amazon i Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami Komunalnymi czekają na was z otwartymi ramionami. Zmieńcie pracę na taką, która sprawi, że będziecie zadowoleni. Przecież nikt nie zmusza was do pracy w Cedo, skoro wam się nie podoba to co tu robicie? Może prawda jest taka, że wszędzie będzie wam źle?

Bandit

Tak, jestem pracownikiem Cedo i bardzo podoba mi się ta praca . A bańki w nosie ...no cóż jeśli to jest jakiś argument w Twoim rozumieniu ...gratuluję ????

Kierownik ptak siedzi na telefonie i taki daje przykład pracownikom.

Magazyn

Jakie opinie o pracy na magazynie ? Jak współpracownicy oraz szefostwo ?Dostałam propozycje pracy i zastanawiam się czy jest warto?

Pieczony
@Magazyn

Warto. Nie przepracujesz się. Jest czas na kawę i można spokojnie film obejrzeć, czasem nawet drzemnąć na nocce można.

Urszula

Świetny pracodawca.

@Urszula

To co tam macie za obowiązki że na nockach jest tak luźno?

Scorpions
@Izabela

Zależy jakie kto ma plecy , bo ta zmiana co mało robi a bardzo dużo gada bo to ekipa po znajomości.

Andriiu
@Izabela

Podstawowy obowiązek to 4 godziny na necie. Jakiś film obejrzeć. W grę zagrać. Na Cedo 2 tak to wygląda. Cięzka praca bo pomimo wszystko 3 godziny na wózku. Można się zmęczyć; ).

@Andriiu

Ale z czego to wynika, tak mało roboty na magazynie czy po prostu się obijają co niektórzy ? :D

Byly
@Izabela

Jak może być luźno jak 1osoba robi sama na dwóch magazynach,czasami jest pomoc na 4 godz. 2 magazynier. Bo nie chcą wprowadzić 4 brygadówki, wtedy pupilek kierownika nie miał by 100 w niedzielę, ot i tyle.

Wi..
@Byly

A to chodzi o Janka Czarneckiego pewnie, zawsze mu mało na auto zarabia bo mu się psuje

Gumis
@Wi..

Panowie prywatę załatwiajcie między sobą. Jest RODO i dajcie sobie spokój

Magazyn C2
@Magazyn

Magazyn ?Trzeba zmiany w tym dziale musi powstać 4 braygadowka dla wszystkich .

młyn_smrc

Proponuję WK śpiocha, lenia, filmowca i donosiciela.

oko
@młyn_smrc

no i (usunięte przez administratora) przede wszystkim

Magazyn
@młyn_smrc

Wasze nieróbstwo chcecie zagonić na inne zmiany .

kalendarz

Wysluchejcie Na internecie Kalendarz dla Przyjacol

Aneta
@kalendarz

W jakim celu mamy to zrobić? To jest w jakiś sposób związane z pracą w tym miejscu? Wytłumacz mi proszę bo nie rozumiem

Pawel

Witam chciałem się zapytać bo myślę o zmianie firmy i pójść do Cedo. Jak tam jest z zarobkami i jaki sytem godzinowy tam jest ? Ogolnie to firma ma dobrą opinię. Z góry dziękuję za jakies podpowiedzi

@Pawel

A co potrafisz ? Jako kto chcesz się zatrudnić ?Jeśli masz kwalifikacje na odpowiednim poziomie to będziesz zadowolony z wynagrodzenia. Jeśli ich nie masz i chcesz je zdobyć to powinieneś zapytać ile masz zapłacić za szkolenie :).

@Duna

zapłacić za szkolenie jako pracownik już tutaj? czyli firma nie wspiera w takich sprawach? To ja bym była ciekawa ceny tych podstawowych

Duna

Oczywiście, kiedyś był dobry zwyczaj, że jak czeladnik przychodził do warsztatu to do czasu gdy nie przynosił dochodu pracował za darmo. Teraz wszystko stoi na głowie, przychodzi nowy i chce zarabiać tyle co doświadczony pracownik. Najlepiej 7000 brutto za patrzenie jak balon się dmucha:).

@Duna

no za samo patrzenie to raczej nie. ;) ale tak z ciekawości to czy taka kwota jest tu osiągalna? jeśli tak to za jaką konkretnie pracę?

@Małgorzata

Jeśli masz kwalifikacje to możesz tyle zarabiać. Problemem nie jest to, że firma źle płaci. Bo płaci dobrze, na poziomie rynkowym. Problemem jest to , że do pracy przychodzi piekarz lub cukiernik, bez kwalifikacji, nie ma pojęcia o mechanice, nie potrafi odróżnić lewej strony od prawej, nie poniemaju po polsku i chce zarabiać... no sory, za co mamy Ci płacić te 5 koła , za naukę? Litości,

Były
@Duna

Problem jest to ,że firmaa płaci podobnie jak konkurencja lecz warunki pracy i szkodliwość jest nieporównywalna z konkurencją .Kolejny czterdziestoletni pracownik odszedł na wieczną posadę.

@Były

Szkodliwość? Możesz przyrównać bardziej szczegółowo te wspomniane warunki, żeby była co do tego jasność? Co tu może zagrozić zdrowiu obecnie podczas roboty?

Sabina

4A zawsze i wszędzie najlepsza będzie. Dziękujemy za super wigilie. ????

Yulia

склад жінка спить в роздягальні вночі

Zostaw merytoryczną opinię o CeDo Sp. z o.o. - Kąty Wrocławskie

• Jak się pracuje w CeDo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CeDo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 94.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CeDo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 25 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CeDo Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CeDo Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CeDo Sp. z o.o.
  • Nowowiejska 32