Opinie o CeDo Sp. z o.o. w Kąty Wrocławskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie CeDo Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w CeDo Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CeDo Sp. z o.o. w Kąty Wrocławskie

Transport

Uwaga na rozładunki w tej firmie bez wynajęcia dźwigu (na Twój koszt) nie rozładujesz towaru

R
@Transport

Bez przesady. Owszem, raczej nikt się nie podejmie rozładunku, jeśli masz przekrzywione czy powywracane big bagi- przepisy BHP, czas i kombinowanie, aby dobrze rozładować towar, bo długie szuflowanie rozwalonego granulatu (kiedy w kolejce czekają inne rozładunki) nikomu nie jest potrzebne. Stąd ten dźwig, a żaden magazynier nie da Ci kasy na prostowanie- bo niby czemu?

Hanna
@R

Dobrze, że tu dyskutujecie, jednak jeszcze lepiej byłoby, jakbyście dodali coś na temat ogólnych warunków, na jakie można liczyć, podejmując pracę w CeDo. Czytałam, że to firma zatrudniająca ponad 2000 osób w Europie i Azji firma z branży FMCG. Jest ona międzynarodową, prężnie rozwijającą się firmą, producentem artykułów gospodarstwa domowego jednorazowego użytku: worków na śmieci, woreczków na mrożonki, folii spożywczej itp. Czy zatem firma o tak międzynarodowym zasięgu płaci swoim pracownikom godnie? Powiedzcie coś więcej na temat wynagrodzenia w tym przedsiębiorstwie.

@Hanna

No nie wiem czy to jest godna pensja. Człowiek robi za trzech, obsługuje 10 linii na raz bo ludzi brakuje i co wzamian brak docenienia

Hanna

Rozumiem. Każdy pracownik chciałby być doceniany przez swojego pracodawcę. To bowiem sprawia, że czuje się on bardziej zmotywowany do dalszego działania i do osiągania coraz lepszych wyników. Tak na prawdę mało powiedziałeś na temat wynagrodzenia w CeDo. Może wobec tego powiedziałbyś coś o dodatkach pozapłacowych? Macie na przykład dostęp do jakichś świadczeń urlopowych?

@Hanna

Dostaliśmy kartę sport rozrywka ładowana co miesiąc po 54 zł. Ale tak na prawdę przy tym ile mamy obowiązków, pracujemy ponad siły bo brakuje ludzi, a niestety pensja nie jest godna

Karol

Skoro brakuje ludzi, to zastanawia mnie, czy pracodawca robi coś w kierunku, aby poprawić sytuację kadrową w firmie? Nie znalazłem żadnych informacji o prowadzonym naborze, dlatego ciekawi mnie, czy braki kadrowe są spowodowane polityką firmy, czy może brakiem chętnych osób do pracy w firmie CeDo.

@Karol

Oczywiście rekrutacja jest cały czas. Tylko że z Polski rzadko kto przychodzi. A obcokrajowcy patrzą żeby nic nie robic

Karol

To może wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje firma CeDo dla potencjalnych kandydatów? Może w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej wiedząc już, że praca nie należy do lekkich, można negocjować stawkę początkową? Wiesz może, jak to wygląda? Z góry dziękuję za pomoc.

pracownik prod
@Hanna

Pracuje w tym zakładzie ładnych parę lat i można powiedzieć że jest coraz gorzej , czasami jest tyle pracy że cieżko wyjść na przerwę , ludzi którzy cokolwiek umieją coraz mniej a jeszcze do nas wieczne pretensje się ma , zakład nastawił się głównie na pracowników z za wschodniej granicy i jeszcze im dopłaca po 500 do mieszkania a my co ? czekamy na podwyżkę 100 zł , czas szukać nowej pracy

Maciej
@pracownik prod

Z Twojej opinii można wywnioskować, że obowiązki nie mają swojego odzwierciedlenia w wynagrodzeniu. A może są jakieś dodatki/benefity/premie, które dostępne są dla pracowników?

Ress

Tam w tym getcie ukrainsko - białoruskim nigdy nie będzie ludzi! Przestalo się tam szanować Polaków i każdy ucieka z tamtad.

Wie co mowi
@pracownik prod

Czas zmienić obywatelstwo na Ukraińskie można wtedy odbijać się zadać podwyżek dostaje się dopłatę do mieszkania

Do kierowców
@Transport

Jeśli jesteś kierowca zawodowy to pewnie uczyli na kursie jak przewozić i zabezpieczać towar przewożony .Tu się kłania bhp.

Mała.czarna1234

Witam. Więc ktoś jak w tym wszystkim pobrać grafik? Bo dostajac na papierze w ogóle nie mogę tego ogarnąć a pracuje dopiero dwa dni. Pozdrawiam

@Mała.czarna1234

Można sobie pobrać Harmonogram4 w Sklepie play tylko trzeba sobie ustawić

A co się miało stac

Swuj

Szkoda wogule opisywać ten zakład powinien dla bezpieczenstwa ludzi zostać zamknięty to jest zakład karny

Pracownik ze stażem
@Swuj

Powiem krótko bywa gorzej w innych zakładach pracy....Twój wybór...

Ona123
@Pracownik ze stażem

Pracowałam w wielu, nie spotkałam się z gorszym zakładem pracy.

wyzwolony

Kadra kierownicza -dramat, wiem trochę zdrowia tam straciłem

Normalny Gościu

Powie ktoś coś więcej o pracy na magazynie? Jaka atmosfera panuje? Jakie jest traktowanie szefostwa wobec pracownika? Z góry dziękuję :) zastanawiam się nad pracą tam i chciałbym wiedzieć jak się tam pracuję :)

wicia
@Normalny Gościu

czesc przyjdziesz to zobaczysz ,,, ale powiem ci dawaj smiało

xxx
@Normalny Gościu

spoko robota. tylko musisz sie przygotowac na przeje.... grafik. grafik to jest najgorsze co moze Cie spotkac na magazynie. kierownik mądry chłop. ludzie w zdecydowanej wiekszosci spoko.

Torcik
@xxx

Do grafiku idzie sie przyzwyczaić.

Nie pracowalam tam jakoś długo, ale za żadne skarby bym tam nie wróciła. To co się tam odjaniepawla to jest po prostu komedia.

Kamil
@Anonim

Co się odjaniepawla?

@Kamil

Zostawienie nowych pracowników "na pastwę losu", brak dokładnego przeszkolenia, żeby chociaż (usunięte przez administratora) pokazali jak wymienić etykietę, jak sobie poradzić kiedy etykieciara nie klei, za każdym razem musiałam kogoś wołać, a operatorzy oczywiście wszystko gdzieś i czekałam z wielką górą worków bez etykiet.

Miałem okazję być na rozmowie rekrutacyjnej - stanowisko nie produkcyjne - w firmie i była to jedna z z najbardziej nieprofesjonalnych rozmów, jakie miałem okazję przeżyć. Całkowita strata mojego czasu i brak szacunku do kandydata. Na podstawie tej rozmowy mogę śmiało stwierdzić, że większość opinii pracowników, wypowiadających się tutaj, musi być prawdziwa!

bbb
@Marcin

ojjjj... ja miałam podobnie, i przez to zniechęciłam się do tej firmy.

Jaka atmosfera panuje na brygadach A,B,C i D?

Proszę odpowiedzieć na moje pytanie. To bardzo ważne.

harry

Kazda brygada zarzadzaja glaby jeden madrzejszy od drugiego;D jak sa dwa glaby na brygadzie to jest prawdziwy cyrk;D wszyscy to studenci Oxfordu oczywiscie.

@harry

A jaka panuje atmosfera pomiędzy współpracownikami na produkcji we wszystkich brygadach?

Świadomy

Unikaj brygady C ....

@Świadomy

A dlaczego brygady c

@Świadomy

A brygada D i reszta?

Kevin

Konkurs na świątecznego bałwana Cedo????

Igor

????
@Kevin

Flip i Flap ?

nieświadomy ?

o czym Ty gościu "Świadomy " piszesz ? dostałeś za ten tekst jakąś premię może ? pracuję w Cedo sporo lat i nie pisz proszę bajek o tym jak jestem "doceniany" każdy nowy na wejście ma taką samą stawkę jak ja i nic nie musi potrafić jedynie za staż mam cooś tam , roszczeniowi pracownicy dobre sobie , starzy mają (usunięte przez administratora) jak beduini a nowym nawet najlepiej nie zwracać uwagi coby czasem się nie zwolnili ,

Świadoma
@nieświadomy ?

Stażowe też jest niesprawiedliwe bo nie ma po 15 latach ???? i ten co pracuje 10 lat ma tyle samo co ten co pracuje 18 lat a różnica w kwocie to marne 50 zł ???? i nie mówiąc o nagrodach jubileuszowych za 20 lat pracy marne 750 zł ????

Operator

Ostatnio chodzą słuchy po zakładzie, że potrzeba operatorów, nikt nie chce przyjść do tego zakładu bo to (usunięte przez administratora) opinie mają wyrobioną, ukraińce uciekli bo koronawirus wzakładzie, a jak polaka przyjmą to nic nieuczą a później gadają że sie nie nadaje. 10 linii dostaniesz i wio, dosłownie zamienisz się w konia szczególnie latem to tam zdechniesz

Świadomy

Każdy kto chce się skupić na pracy oraz rozwoju ma taka możliwość. Niestety Ci najbardziej „doświadczeni” i wieloletni pracownicy, na których firma powinna polegać niestety nie może liczyć, skupiają się na innych oraz są mega roszczeniowi w każdej kwestii...a jedyne co potrafią to: „to nie ja”, „to poprzednia zmiana”, „a dlaczego tamten tego nie zrobił?” Podsumowując firma przestrzega wszystkie normy prawne oraz daje więcej niż nie jedna korporacja, natomiast ludzie nie mając umiaru nadużywają oraz wykorzystują „luki” celem własnej wygody...hmm jak myślicie z czego to wynika? Oczywiście też są świetni pracownicy, uczciwi, rzetelni oraz pracowici a przede wszystkim świadomi funkcjonowania biznesu oraz wszelakich procesów czy hr’owych czy operacyjnych.

Kazimierz

Rozwiń swoją myśl o wynagrodzeniu w firmie. Interesuje mnie co miało wpływ na pozostałą część komentarza o atmosferze w Cedo. Czekam na odpowiedź.

misiek

Najwiekszy (usunięte przez administratora) jest na 4b u kierownika N.....

Rafcio Śrubka
@Kazimierz

Zarobki jak na tą pracę która tam się wykonuję to są głodowe. Nie ma atmosfery liczą się słupki i procenty nie pracownik.

Rafcio Śrubka
@misiek

U dyktatora Kakao.

@Rafcio Śrubka

Dyktator to za słabe okreslenie na kierownika N.....

J7
@Kazimierz

Jak sobie wyniesiesz

.......
@Rafcio Śrubka

Nie prawda liczą się próbki i puste kosze ukraince robia co chcą a ty polaczku tyraj na leniwych bolszewików

Kor

Podobno macie koronawirusa u siebie zamkneli w końcu was

Jakie są brygady w Cedo 1 i 2?

Czy byłby ktoś łaskaw podać mi wszystkie brygady, jakie istnieją?

Ceduś

Brygada powietrzno desantowa,brygada pancerna,brygada RR i załoga G

@Ceduś

A tak na poważnie?

Aneta

Ja też mam pytanie. Mieszkam kawałek od CeDo. Czy opłacałoby mi się dojeżdżać do nich na staż w dziale jakości? Ile na nim płacą?

@Aneta

Dlaczego ty mnie pytasz?

Ptys
@Aneta

Opłaca się tobie w domu siedzieć. Chyba że wolisz stracić nerwy i zdrowie.

Ptys

A, B, C, D i od razu powodzenie życzę.

@Ptys

Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Beata

@Edi to bardzo długo pracowałaś. Czy przez ten czas awansowalas na wyższe stanowisko?

EDI
@Beata

NIC ZTCH RZECZY

Afrodyta

4B wielka oaza miłości lepiej prosperującą niż nie jedna agencja towarzyska....

4b
@Afrodyta

Prawda

nick
@Afrodyta

coi masz na myśli

Tom I Jerry

(usunięte przez administratora) barwna postać Cedo wyrzucony z firmy dyscyplinarnie za bujke powraca do zakładu na stanowisku(usunięte przez administratora) Co już świadczy to o firmie jakich ludzi zatrudnia.(usunięte przez administratora)jego plugawy wulgarny język wobec pracowników już świadczy jaka to osoba jest. Ciągle krzyki przekleństwa ???? gwizdanie na pracowników to wizytówka tego pana. Wszystko co robi wobec pracownika jest karygodne i jeszcze głupie tłumaczenie że jest (usunięte przez administratora)i że mu wolno. Osoba kompletnie nie potrafiąca w żaden sposób zarządzać ludźmi. Oczywiście brak jest jakiejkolwiek reakcji na wyczyny (usunięte przez administratora)ze strony kierownictwa czy dyrekcji w a teatrzyk w wykonaniu tego pana ciągle jest odgrywany. Wszystko to tylko wpływa na opinie o firmie i przedstawia ja w takim świetle a nie innym.

@Tom I Jerry

Zgadzam sie w 100%. Tragedia co ten Pan wyczynia.

Maria
@Tom I Jerry

To co piszesz o tej pracy brzmi bardzo niepokojąco. Możesz powiedzieć coś więcej na temat obecnej sytuacji w CeDo Sp. z o.o.? Mam nadzieję, że uda się jakoś rozwiązać tę sytuację.

Misiek
@Adam

Zgadzam sie brak słów do tego pana

Maciej
@Misiek

Czy mogę prosić o więcej informacji na temat niepokojących zachowań jakie odnotowałeś? Wnioskuje, że atmosfera między kierownictwem a personelem jest nieco napięta. Czy mimo wszystko poleciłbyś to miejsce, jako potencjalnego pracodawcę?

Misiek
@Maciej

A co tu duzo mowic. Nie ma pojecoa o kierowaniu ludzmi, ciagle krzyki wrzaski i przeklenstwa

Hahaha
@Maciej

Hahahahahahaha uśmiałem się

4b
@Hahaha

śmiej się kierowniku

Helena Trojańska

Dyktator Kako zwany też fotografem zakładowym stojący na straży ładu porzadku i czystości perfekcyjnie wykonujący test białej rękawiczki aby ujawnić nie ścisłości. Bacznie składający meldunki oraz donosy na współpracowników i pracowników niczym bohater epoki PRL. Niczym Gierek naszej epoki usprawnia w pełni gospodarkę oraz potencjał zakładowy. Wzór cnót i inteligencji.

@Helena Trojańska

Haha dyktator Kakao i jego przyboczna

Zuga
@Helena Trojańska

Wiadomo że dla zakładu tacy SS-mani są jak złoto, (usunięte przez administratora) ludzi tylko normy się liczą, jak nie ci to przyjdą inni, tam jesteś tylko numerem obozowym i nikim więcej robią z ciebie nieudacznika abyś (usunięte przez administratora) na danym stanowisku i nie myślał o rozwoju bądź awansie. Pozdro 600 sikala fąąą, kręcą was tam jak lody w algidzie haha

Zostaw merytoryczną opinię o CeDo Sp. z o.o. - Kąty Wrocławskie

• Jak się pracuje w CeDo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CeDo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 94.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CeDo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 25 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CeDo Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CeDo Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CeDo Sp. z o.o.
  • Nowowiejska 32