Opinie o CeDo Sp. z o.o. w Kąty Wrocławskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie CeDo Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w CeDo Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CeDo Sp. z o.o. w Kąty Wrocławskie

pak cedo2

pak cedo2 Podobno kolejny wypadek na zakładzie na cedo2, to oznacza brak dozoru i łamanie procedur. Nie ma miesiąca aby nie było tam wypadku. Gdzie jest kierownik zmiany i kierownik produkcji? Od kilkunastu dni nie widziałam kp nie wie co się dzieje na hali tak jak jego kz. Od czego są kierownicy zmian? Od pewnego czasu to kompletne dno w zarządzaniu pracownikami, ale może dlatego że najlepiej wykształcony na średnie nie koniecznie z maturą reszta to zawodówka.

Ksiezna

w tym zakładzie nie ma przyszłości dla młodych osób zostaną Tylko nieliczni którzy albo są przed emeryturą albo długo pracują i boją się nowej pracy Często jest tak że przez pośpiech są wypadki w pracy i zawsze wychodzi na to że z winy pracownika Ogólnie który ciągle i cały czas (usunięte przez administratora) za trzech bo nie ma ludzi Polacy za takie marne pieniądze nie przyjdą do takiego zakładu tylko jeszcze trochę Ukraińców przyjeżdża którzy nie potrafią mówić po polsku i nie chce im się pracować są wyjątki ale jeżeli się przyjmują i dają ich na stanowiska pomocników operatorów lub co gorsza operatorow to często gęsto trochę po robią i olewają całą pracę a my musimy za nich robić każdy narzeka na pracę i warunki ale większość Boi się postawić Połowa z nich czeka do lutego na pierwszą wypłatę od podwyżki po to by zobaczyć co wymyślili jak dla mnie będzie może to do 300 zl do wypłaty nie będzie aż tak dużej różnicy dla kogoś Kto mieszka w w Kątach lub obok w wioskach będzie OK ale dla tych którzy dojeżdżają z daleka nie będzie takiej różnicy jako ze pracyjemy na 4 brygadowce to i tak beda zawsze marne zarobki piatek swiatek czy niedziela po za tym warunki zadne sie nie zmieniaja co tu duzo pisac Trzeba pracowac ale za pozadne pieniadze i warunki pracy ......

CEDO2

CEDO 2 Dla nowo zatrudnionych w cedo2 proponuje zerknąć w zlecenie ile będziecie dziwić 2-4 tony. Będziecie układać krotny 11.6 kg ( fikcyjnie bo ważą powyżej 12 kg na 5 warstwę na wysokość 1,7 m )Jak ktoś pisze że można wyjść na papierosa a zarobki są ok. to jest to jakaś podstawiana osoba nie wie o czym mówi. Rolki wypadają co 4s i nie ma kto cię zastąpić . A jak chcesz wyjść zapalić ( jeśli ktoś cię w ogóle zmieni ) to musisz się wpisać na listę aby potem można było sprawdzać kto przebywa najwięcej na palarni. Szkoda że nikt nie widzi jak nadużywają palenia mechanicy i magazynierzy. Ocena dla tego pracodawcy fatalna, odradzam, znajdźcie pracę gdzie nie łamią przepisów bhp i chociaż otrzymacie godziwe wynagrodzenie.

Igor

Pozdrawiam tego lesera najwiekszego z cedo2 co wchodzi w tylek kierownikowi magazynu

Verona

Ewidentnie z Twojego wpisu wynika ,że zazdrość Tobą zawładnęła???? Żenada.

Hehe
@Igor

Wiadomo o kogo chodzi hehe

Igor
@Verona

Ewelina uspokój się

Wiecie co z tymi podwyżkami co mają by

Operator

Oczywiście będzie podwyżka obowiązków jak postawią nową halę ????

Yale

Fikcyjna podwyżka

T. F.

Pozdrawiam wszystkie głębokie gardła z magazynu a w szczególności pana z kryminałem w oczach oraz płotołaza wysokoprocentowego kocham was ;*

CEDO2

CeDo2 Najgorsze miejsce pracy w jakim pracowałem. Bardzo niskie zarobki a osoby które tobą zarządzają mają wykształcenie zawodowe lub niższe. Łamanie przepisów BHP na porządku dziennym, pakowaczka dźwiga kartony ponad 12 kg łącznie 3 tony lub więcej w ciągu 7,5 h pracy. Brak reakcji kierownika produkcji na zaistniałą sytuację. Operatorzy z PL muszą zasuwać za Ukraińców za takie same stawki. Częste wypadki przy pracy i brak dozoru. Bardzo trudne warunki pracy wysokie temperatury i hałas. Szkoda pisać, odradzam.

Hanna

@Jedrek, @Janek nie pracuję w biurze w firmie CeDo. Jestem moderatorem forum gowork.pl i między innymi jestem tutaj po to by pilnować przestrzegania regulaminu. A Wy nie możecie mieć pretensji do kogoś, że pracuje w biurze. Każdy pracuje tam gdzie pozwalają mu pracować jego kwalifikacje. Oni nie mają kwalifikacji na produkcję, a wy do biura.

Hanna

@Jędrek widocznie ten wpis łamał regulamin forum gowork.pl. Odsyłam Cie do zapoznania się z nim: https://www.gowork.pl/regulamin @jan jesteś właśnie przykładem łamania regulaminu, bo mimo swoich negatywnych doświadczeń nie możesz nikogo obrażać a forum. Powiedz jak według Ciebie objawiał się mobbing w CeDo? To poważne oskarżenie. Zatem jesteś pewnie, że właśnie takie doświadczenie odczułeś?

Janek
@Hanna

Jak łamał napisana zostala prawda co tu sie wyprawia a widocznie prawda was boli tych ca na gorze siedza!!! Bo jakby tak nie bylo to ktos by sie tym zajął

Spuner

BRYGADZIŚCI NADUŻYWAJĄ NADGODZIN BEZ DOPUSZCZENIA INNYCH ???

Jm
@Spuner

No to ładnie

Maślana
@Spuner

Dokladnie tak.. Sobie nadgodziny wciśnie w grafiku a innym powie ze nie można robić. . Bo on ma wydatki a kto kuźwa nie ma !!!!!!

Nie jestem robotem

Nadgodziny świąteczne masakra na magazynie

Gosia

Ide na rozmowe do cedo 2 czy moze ktos wie jakie tam warunki panuja słyszałam że nie jest źle

Re
@Gosia

nie jest tak strasznie na 2 ce ;)

Słoiczek
@Gosia

Hej śmiało ić bo nie będziesz wiedziała jak jest może akurat będziesz zadowolona pozdrawiam .

Bony świąteczne pieniądze

Pieniądze na święta powinni brać wszyscy takie same a nie jakieś podziały od do

Nie jestem robotem

Siemka niech w ce do podniosom dodatek stażowy . Niech docenią pracowników po latach pracy . Liczymy na podwyżki po nowym roku. Pozdrawiam wszystkich

Polo

(usunięte przez administratora)a na magazynie hałas niesamowity nie polecam

Yale

Troche zagrzećnie jak na kurczaka????

Swój swego zawsze będzie chronił a ty jako szary pracownik zapier***aj na nich a na koniec przyjdzie i tak ci powie że źle robisz ....

Ktoś

Pozdrowienia dla kurczaka????

Janek
@Ktoś

Kurczak rządzi na cedo 2 zawsze ma wyrabane na robote i takego trzymaja..nawet skacze do swojego przełożonego i on nic z tym nie robi.. Kurczak the best

Hanna

@skolsik teraz jest oferta pracy na magazyniera (http://www.gowork.pl/praca/inne;b/katy-wroclawskie;l?oferta_opinie=pracuj.pl5501574) , czyli nie polecałbyś tej posady w CeDo? Pracodawca oferuje umowę o pracę, miesięczną premię za wyniki, pracę w przyjaźnie nastawionym zespole specjalistów, pakiet socjalny. Czyli to wszystko nie jest prawdą? Ktoś jeszcze mógłby się wypowiedzieć na ten temat?

skolsik
@Hanna

nie polecam bo to jest praca w raczej nieprzyjaznie nastawionym zespole zwolenników tanich trunków o czym wymownie świadczy ogromna rotacja pracowników

Czesio
@Hanna

Co to jest wogole a pani byla by z tego zadowolona jakby sobie robiła na 6 maszynach . ogarnela bys to wszystko jak co chwile linie się zrywaja i biegasz jak glupi.. Zero pomocy sam tyrasz jak glupi za takie pieniadze

pysio

dyrektor na ostatnim zebraniu poinformował pracowników o bonach świątecznych zacytuje dostaniecie zapomogę na święta ... to jakiś żart co to miało znaczyć jak my jesteśmy traktowani ludzie zapomoga to jakiś żart

prs
@pysio

Wstyd, ale za to wigilię nam zrobi dla całego zakładu hahaha

PRACOWNIK

Polacy Kochajmy sie

PRACOWNIK

POPIERAM AWYSLUGA .LAT KTOS DOSTAL BO ZASLURZYL KTOS DOSTAL DWA RAZY SIE PRZYJMOWA TERZ DOSTAL NIE OSIAGNAL 15 LAT PRACY KTOS NIE DOSTAL O DLURZSZYM STARZY JA NIEMAM SZKOLY

Zostaw merytoryczną opinię o CeDo Sp. z o.o. - Kąty Wrocławskie

• Jak się pracuje w CeDo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CeDo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 94.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CeDo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 25 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CeDo Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CeDo Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CeDo Sp. z o.o.
  • Nowowiejska 32