Opinie o CeDo Sp. z o.o. w Kąty Wrocławskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie CeDo Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w CeDo Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CeDo Sp. z o.o. w Kąty Wrocławskie

Ludzie to jest (usunięte przez administratora) żyć za miłego 1 listopada w zakładzie he he tu to nie szanują ludzi nawet w święta każą pracować robiłem tam 10 lat i z roku na rok było coraz gorzej teraz pracuje 300 metrów dalej i mam jedną zmianę od 6 do 14 i weekendy i święta wolne i lepsza pracę za te same pieniądze jako starszy operator w cedo na 4 brygadowce ten zaklad to śmiech na sali A w lato to super macie saunę he he wolał bym iść rowy kopać niż tam wrócić.

Zibi

Kierownik magazynu jest nieuczciwą osobą ma swoich pupilków którzy mu wszystko donoszą co się dzieje na zakładzie w firmie panuje nie miła atmosfera pracy i pracownicy nagminnie się zwalniają nie pozdrawiam ????????????

Karol

Taka jest prawda .

bleble
@Zibi

szkoda pisania , 2 dni temu coś napisałem nikomu nie ubliżając a i tak zostało to usunięte , mafia tu rządzi i tyle , wielkie mi forum heh

@Zibi

Dlaczego wypisujecie tdk (usunięte przez administratora) z cezar?

Zgnebic
@Zibi

Dlaczego podszywacie sie tak? A nie (usunięte przez administratora) leszczy z cesar?

Kąty wr

Część co to za papuga pracuję na Cedo 2

Mily
@Kąty wr

Dla ciebie papuga ale jakby cos sie komus stalo to wtedy by sie gadalo a co nie widzial jakim stanie ktos pracuje i dopuszcza ta osobe do pracy.. Najpierw sie zastanow co piszesz a potem pisz na kogos

Мариуш
@Mily

что случилось

Kąty wr
@Mily

Ale co się miało stać, jaka była przyczyna.

Czy pracodawca oferuje dojazd do pracy ze Smolca???

@Zainteresowany

nie , musisz dojechać we własnym zakresie

Haha
@Zainteresowany

Tak pociągiem

Rowerem
@Haha

Rowerem

Niestety nie mogę napisać nic dobrego na temat tego zakładu. Dlaczego? Jako nowy pracownik już od samego początku od razu spotkałem się z niewyobrażalnym chamstwem na produkcji w dziale woreczków na śmieci w Cedo 1 Niektóre pracownice były agresywne i wulgarne. Brak honoru i poczucia wstydu. N i e d o j e b a n i e umysłowe takich ludzi jest na poziomie mistrzowskim. Brak reakcji zarządu na patologiczne zachowania ze strony współpracowników. Torpedowanie i obarczanie obowiązkami nowego pracownika przez zarząd. Takie podejście do nowego jest absolutnie fatalne.

Użytkownik

Widać próbowały ciebie zacedować na cedusia.

Wiesiek
@Użytkownik

Trzeba szukać innej pracy ,bo się robi coraz gorzej

Mała czarna

Czy ktoś mi powie jak wygląda praca w cedo czy warto wybrać się tam do pracy . Jak z wynagrodzeniem . Interesuje mnie też atmosfera jak tam panuje . Jak z kadrą zarządzająca

Ciekawy

Witam wszystkich mam pytanko czy w cedo coś się zmieniło pracowałem tam kilka lat temu i planuje wrócić

Mała

Jak wygląda praca w cedo czy warto tam isc do pracy . Jakie są warunki i wynagrodzenie . I jaka jest atmosfera

Wacek
@Mała

Nie polecam. Szkoda zdrowia

Mala
@Wacek

A coś więcej

Sami się cedujcie

NAJGORSZY ZAKŁAD W KRAJU! Ukraińcy pomiatają Polakami i wykorzystują do czarnej roboty. Absurd za absurdem.. jak tam traktują nowych pracowników Polaków. (usunięte przez administratora) na porządku dziennym, a ci którzy zarządzają pracownikami przyzwalają na to. LUDZIE! NAGRYWAJCIE CO TAM SIĘ DZIEJE!! Pozdrowienia dla pracodawcy, który kasuje opinie.

Andriu

Pracowało mi się tam dobrze .....ale pracując w systemie czterobrygadowym , czyli również w soboty, niedziele i święta zarabiałem około 4000 .....niby dużo, ale dziś pracuje za te same pieniądze i mam wolne weekendy. Ta firma po prostu płaci za mało jak na system pracy i dzisiejsze czasy. Dlatego nie mają pracowników z Kątów tylko Ukrainę w 50%.

Andrew
@Andriu

A co jest lepszego w wolnej sobocie i niedzieli niż np wtorek środa po nockach? Mi 4brygady pasują dlatego tu pracuje a tobie nie dlatego pracujesz gdzie indziej. Masz 0 pojęcia o gospodarce i polityce wynagrodzen w przedsiębiorstwie dlatego Twój komentarz raczej mało obiektywny... ale gitara, że dzielisz się swoimi spostrzeżeniami !!!

Andriiu
@Andrew

Każdy ma prawo do swojej opinii. Nie rozumiem za bardzo co ma do tego moja wiedza o polityce wynagrodzeń w przedsiębiorstwie....????. Czy mój komentarz jest obiektywny....uwazam, że tak. Każdy ma wybór i jeśli nie przeszkadza Ci praca w weekendy to idealna praca dla Ciebie .

Reni
@Andriu

Teraz to chyba już 70%. Polacy nie chcą przyjść za te pieniądze.

Teraz Ukrainy jest więcej niż 50%

@Andriu

I panosza się jakby byli u siebie

Pracownik produkcji

Nie polecam. Polaka w swoim kraju traktują jak śmiecia A obcokrajowcy chodzą po 3 razy na kawkę po pół godziny i tego oczywiście kierownictwo nie widzi... szkoda gadać Jeszcze taka ukrainka będzie próbować pomiatac Polakiem. Cedo 2 kierowniczka ze zmiany D narzeka że nie ma ludzi do pracy a to ona się swoich pozbywa na inne zmiany albo całkiem.. dobrych ludzi którzy chcą pracować. Trzęsie ją jakby delirke miała, zwłaszcza na rankach wygląda jakby cała noc piła. Pyskuje nawet do pracowników z innych zmian. Kierowca busa musi zapieprzac autostradą bo pani K.B. musi być już o 5 rano w pracy żeby do 14 ogarnąć się z papierowymi papierami. Porażka po tylu latach pracy się nie wyrabiać gdzie przyszedł nowy kierownik z zewnątrz i w 2 miechy już ogarniał jakby pracował z 10 lat. Żeby wyjść na fajkę czy do toalety liczy się z cudem bo Panie z Ukrainy nie pomagają A tym bardziej żeby zastąpiły ???? chcecie iść do Auschwitz to proszę bardzo tylko cedo. Pozdrawiam serdecznie wszystkich pracowników

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie CeDo Sp. z o.o.?

Kolego może byś się określił jakie stanowisko Cię interesuje , bo od tego zależy rozmowa kwalifikacyjna.... Zakładam więc , że chodzi Ci o stanowisko pracownika produkcji , magazynu itp.Więc pewnie będzie pytanie czy coś podobnegoi już robiłeś , resztą się nie przejmuj łapią każdego kto na drzewo nie ucieka i ma chęć do pracy. Ukraińców biorą do pracy jak leci czy który co umie czy tylko udaje że umie. Więc wal śmiało robić karierę :P)

aaaaaa

Moze warto pomyśleć o związkach zawodowych?!

..............................
@aaaaaa

CO TY GŁUPOLU PISZESZ PRZERWA NALEZY SIĘ USTAWOWO I NIE OBCHODZI CIE CZY SPADA 3000 SZT CZY 20000000 TYS NIECH KIERO STANIE WYSTARCZY 1 TELEFON DO INSPEKCI I BY TAK BYŁO A ŻE SAMI SIE DAJECIE (usunięte przez administratora) TO WASZ PROBLEM USTAWA MIN 15 MIN PRZERWY KONIEC W TEMACIE TO TAK SAMO JAK MASZ W UMOWIE N 3000 BRUTTO A PRACODAWCA BY CI POWIEDZIAŁ ZE DA CI 2000 NIE MA TAKIEJ OPCJI LUDZIE ZACZNIJCIE DBAC O SWOJE PRAWA

Artur

Ale za to firma może pochwalić się opinią dobrego pracodawcy a to jest dla nas pracowników bardzo dobra wiadomość.

jaro

cześć , czy ktoś może coś powiedzieć o dyrektorze Andrzeju Majewskim ?, czy to dobry dyrektor który dba o swoich pracowników czy kawał h...

Tak ten pan to jest jakiś nie normalny W domu to jest smieciem a w pracy pokazuje ze jest panem. Hehehe

Może tak jest

Nie wiem, czy tak teraz jest ale doszły mnie słuchy, że w tym zakładzie Ukraincy rządzą się polakami i wykorzystują ich do czarnej roboty. Gdy jeden z nowych polskich pracowników kulturalnie poprosił o powtórzenie, ponieważ nie zrozumiał co Ukrainiec tłumaczył gdyż nie każdy polak zna ukraiński, a jeden z ukrainców tłumaczył pół na pół, trochę po polsku, trochę po ukraińsku to ukrainiec wyskoczył z agresją i wulgaryzmami tylko dlatego, że polak go nie zrozumiał doskonale.

@Może tak jest

Nie rozumie podstawy ludzi czy to polskich czy ukraińskich. Jeżeli obcokrajowiec przyjeżdża do danego kraju to powinien nauczyć się polskiego języka, a nie na odwrót Polak w swojej ojczyznie na znać ukraiński, śmiechu warte. Jeśli Ukrainiec nie rozumi polskiego języka niestety jego problem, jest jeszcze język angielski takie czasy że trzeba się uczyć. Taki Ukrainiec w Polsce swój język może sobie wsadzić w (usunięte przez administratora)

Jak wygląda praca operatora wózka widłowego?

Świadomy
@Anonim

Słuchaj praca nie polega tylko ja prowadzeniu wózka widłowego. Przychodzisz poznajesz system komputerowy , do obowiązków masz jeszcze rozładunek i załadunek samochodów i do tego dochodzi obsługa produkcji i wiele innych spraw. Kierownik magazynu swój chłop .

Do Haha

Dobrze że już tu nie robisz .Powinni już dawno Cię zwolnić dyscyplinarnie.

Ciasny

Na zmianie A tak się dzieje lider zmiany wychodzi 10 minut wcześniej z pracy by po browca iść a kto go odbija o pełnej godzinie..

Ciasny
@Anonim

Uważajcie na Pana BRUDKE ochrona security człowiek nie obliczalny, czepia się każdego nikt nie może sobie z nim poradzić miał iść na Cedo 2 bo chcieli się go pozbyć ale nie udało się nadal musimy się z tym człowiekiem męczyć

@Ciasny

Na Cedo 2 też są psychole na security nie tylko u was na jedynce. Każdy na każdego jedzie a potem razem piją po pracy.

Jacek
@Do Haha

Czy na Cedo 1 czy na 2 każdy piję wystarczy wejść do autobusu smrut nie samowity, ludzie zgarowani przychodzą do pracy a po pracy poprawka aby 4 dni zleciały i wolne

Viktoria
@Anonim

Бегите от туда !!!! Хуевей работы я не встречала !!! А главное коллектив !!!

@Viktoria

Jak to? To nawet obcokrajowców tam nie szanują?

gość,polak
@Viktoria

ilu jest u was ukraincow

Ooo
@gość,polak

Spoto

brak ludzi na magazynie ce do 2 masakra ale za to są nadgodziny dla prezesa

zwykły pracownik
@Odpowiedz

Prezes z nadgodzinami to pewnie ten łysy co nadgodziny bierze wtedy kiedy nie ma nic do roboty , podobnie jest w cedo 1 , jest "klika" i tyle

Ten lysy
@zwykły pracownik

to ja z sercem do was A wy takie paszkwile na mnie wypisujecie. o (usunięte przez administratora)

Zainteresowany pracą
@Świadomy

Słyszałem że firma oferuje godne wynagrodzenie. Jak tam rekrutują na logistykę??? Mam wieloletnie doświadczenie w logistycznym wsparciu procesów produkcyjnych.

Judym

@Pracownik ze stażem nowe osoby dostają lepsza kasę niż starsi pracownicy?

Zyta

Czy w C1 jest jakis dyrektor i widzi co robi ten stary kierownik produkcji . Odsuwa najbardziej kompetentnych i otacza się pionkami. O co chodzi? O to że nikt mu nie zagrozi ? Najbardziej nielogiczny zakład który widziałam. Przecież zmiany strukturalne testuje się na złej kondycji firmy nie na dobrej, czy ten człowiek wogole ma jakieś podstawy zarządzania?? masakra że nikt nie reaguje.

Zyta Zyta
@Zyta

Dlaczego masz coś przeciwko, aby firma rozwijała młodszych, mniej doświadczonych ludzi? To, że według Ciebie, ktoś jest pionkiem, nie znaczy ze ma się nie rozwijać i stać w miejscu. Właśnie te najbardziej kompetentne osoby (te które ty masz na myśli), uważają się za niewiadomo kogo a ich rozwój zatrzymał się lata temu... Właśnie rotacja i możliwość wyjścia ze strefy komfortu to przepis na sukces. A tkwienie lata w jednym miejscu stwarza jedynie ograniczenia. Czyżbyś była jedną z takich osób i tu postanowiła wylać swoje żale?

Rena
@Zyta

Shot show story ....czlowiek legenda . Pomimo , że reprezentuje swoją osobą najgorsze praktyki zarządzania rodem z PRLu....wciąż na świeczniku niczym ikona pop kultury.

swiadomy
@Rena

To on jeszcze daje radę

Zostaw merytoryczną opinię o CeDo Sp. z o.o. - Kąty Wrocławskie

• Jak się pracuje w CeDo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CeDo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 94.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CeDo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 25 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CeDo Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CeDo Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CeDo Sp. z o.o.