Opinie o CeDo Sp. z o.o. w Kąty Wrocławskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie CeDo Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w CeDo Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CeDo Sp. z o.o. w Kąty Wrocławskie

boje sie sam sie przedstawic

Koledzy z magazynu! Proszę załatwiać swoje sprawy twarzą w twarz. W pracy sobie ręce podajecie, uśmiechajcie do siebie, razem słuchacie muzyki i obgadujecie wszystkich a nawet śpicie pozasłaniani kartonami. Pisząc te bzdury tutaj przynosicie nie tylko sobie wstyd ale również ludziom z produkcji oraz całej fabryce…wszystkim! (usunięte przez administratora)

Z produkcji czy z magazynu?Sypia?

Zeetex

ty opona ogarnij sie . Dlaczego jesteś taki hamski i arogancki w rozmowie do nas ? My na ciebie zapieprzamy każdego dnia a Ty nie potrafisz okazać odrobinki empatii podczas każdej rozmowy ? Przypomnij sobie jak rolki zakładałeś na magazynie jakim byłeś (usunięte przez administratora) wienc nie cfaniakuj . Wtedy potrafiłeś się śmiać i żartować a teraz to słowa nie można powiedzieć

Viki
@Zeetex

Oponie, odwaliło. Myśli, że jak ma zielony fartuch to mu wszystko wolno. Niech najpierw sam da przykład i oderwie się od biurka.

Bfon
@Zeetex

Myśli, że dowodzi, ale to my tu rządzimy :)

Tanka
@Viki

My robimy swoje, po co będzie wstawał? I nie opona tylko Brigsone.

Pani Z

Polityka cedowska :D zamiast przepracować 8h normalnie bez stresu i wgl to każdy woli na siebie nawzajem najeżdżać... porażk. To przedszkole czy normalna praca. Ludzie ogarnijcie się! I tak wasze opinie tu nic nie zmienia. Kurde przepracuj swoje 8h jedź do domu i ciesz się wolnym czasem bo niewiele go jest i zamiast tak robić to ktoś bardziej woli poobrażać pracowników (chociaż że sami są nie lepsi) totalny debilizm ...

Paulina

Troszkę dziwna tutaj dyskusja się wywiązała...Czy może ktoś konkretnie napisać jakie doświadczenie jest wymagane na produkcję, jaka jest umowa na start oraz czy jest okres próbny?

@Paulina

Umowa o prace

Siwa

A kto tam jest kierownikiem

kasia83

Radosław Jurek

Helena

A jak jest na innych zmianach ? Od czego zależy na którą zmianę trafisz?

@Helena

Witam jak wygląda praca na produkcji chodzi mi o współpracowników . Na którą zmianę najlepiej trafić na cedo 1 . W poniedziałek idę na rozmowę i nie wiem czy warto

@Nowy

Teraz to już bez większego znaczenia gdzie trafisz. To już nie te czasy kiedy były zwarte ekipy. Teraz Polaków została garstka i nadal trzymają się w miarę razem,a reszta no cóż

Kierownik
@kasia83

Napewno na Cedo 2 żaden Jurek nie jest kierownikiem. Pomyliłaś zakłady

Bonia

A ja polecam pracę na zmianie B, a jak komu się nie podoba to zawsze isc na inną. Bedzie miet lepiej.

Blee

Najlepszy leserek ekspercik & jego bigg asss kolejny raz jak są razem na lini nikomu dookoła nawet nie pomagają. Stoją cały dzień i sie lirzom. Obżydliwe

Niepewnik
@Blee

Panie Blee czy to chodzi o państwo ziemniaków?

Prawda
@Blee

To kto gdzie i z kim decyzja Waszego kierownika -kierownikow.A widzicie tylko to co chcecie widzieć nic więcej

Kierownica
@Prawda

A po co mają widzieć więcej niż wymaga tego stanowisko ? Pewnie patrzą na to na co zwraca uwagę ich szef. Na każdym stanowisku tak jest… ty jak idziesz i widzisz (usunięte przez administratora) na podłodze to ile razy podniosłeś i wyrzuciłeś sam z siebie ? No ile razy ?

Ciekawy
@Prawda

To ilu ty tam masz kierowników że piszesz w liczbie mnogiej? A kierownik każe wam lizać się, macać, klepać po (usunięte przez administratora) i wymieniać się śliną na hali produkcyjnej? Pewnie nie. Nieprzyzwoite zachowanie rzuca się ludziom w oczy. Inne pary pracujące w zakładzie potrafią zachować się w sposób nie uderzający w standardy życia społecznego.

Niki100

Ludzi z ukrainy są lepiej traktowani niż polacy masakra

Ktoś
@Niki100

No przyjąć ukrainke która ledwo mówi po polsku do kontroli zamiast Polki? Coś tu jest nie tak.... trzeba mieć wtyki!

@Ktoś

No i taka później chodzi i wyzywa pakowaczki od slepych itp. Bo uważa że jest najważniejsza!

Mały

Polak czy Ukrainiec traktowany zawsze równo ja tam z naszej kontroli na cedo 1 jak byla hejka zadowolony byłem a teraz szkoda słów zawiasów jak na lekarstwo panie z tej kontroli do roboty

Mały

Ta kontrola jakości to jakaś porażka szkoda ze hejka odeszła to była baba konkretna i najlepsza kontrolerka najbardziej pracowita i kumata

Na jakie benefity można liczyć w firmie CeDo Sp. z o.o.?

Życzliwy

Na wszystkie. Tak zwane podpiepszanie itd dalej haha.

Chore

Ogólnie całą strone skasujcie. Po co detaliczne wpisy? HR Cedo?

nie

rozmawialem na ten temat z panią od rekrutacji i firma nie wspolpracuje z gowork

@nie

To niech pracodawca zaprzestanie usuwać komentarze, które wcale nie łamią regulaminu.

Cedować
@nie

Współpracuje i kasuje. Było coś pisane ostatnio o liderze który gania nowych pracowników po alkohol do sklepu i zostało usunięte.

@Cedować

Nic mi nie wiadomo na ten temat.

@Nowy

Ile razy ja widywałem komentarze nie łamiące regulaminu, które dzień lub dwa dni później znikały z tej strony. Pracownicy starają się sygnalizować problem w merytoryczny sposób, a pracodawca takie cyrki odwala że usuwa opinie zamiast pomyśleć dwa razy jak prawidłowo rozwiązać problem. To jest naprawdę żałosne. Polak polakowi już nie wilkiem, a irracjonalnym chamstwem i prostactwem. Wiarygodny pracodawca nie boi się opinii tak jak sam Bogusław Linda powiedział, a ten z Cedo co wyprawia? Notorycznie kasuje opinie. To na pewno nie administratorzy GoWork je usuwają, ponieważ są zbyt zajęci innymi ważniejszymi sprawami na głowie niż takiej dla nich drobnostki jak usuwanie negatywnych komentarzy. Rozumiem, że pracodawcy też mają zbyt dużo innych spraw na głowie niż szybkim rozwiązywaniem problemów pracowników, którzy je tu sygnalizują, ale to ciągłe usuwanie komentarzy to naprawdę przegięcie. Nie piszę tego ze złośliwości ani zemsty, ale niech to da do przemyślenia i zrozumienia pracodawcy, że nie jest jakimś bóstwem czy rozpieszczonym dzieckiem, któremu wszystko wolno i będzie wiecznie żył bez konsekwencji za swoje czyny. Wszyscy jesteśmy ludźmy! A nie bogami i władcami świata siedmiu królestw północy za górami, za lasami, za morzami.

Ceduś

Masz na myśli pracownice w zakładzie? Jeśli tak to domyślam się o co chodzi. Ja tak samo miałem nieprzyjemność z pewnymi patologicznymi współpracownicami.

nnn

rozmawialem z laska od hr i mowila ze dostali taka propozycje od gowork ale nie bawią się w takie glupoty

Byly pracownik

Ludzie to jest kolchoz poprostu masakra tam jest robiłem tam 10 lat to wiem w 2018sie zwolnilem jest dużo lepszej pracy i lrzejszej i za lepsze pieniądze ja w pracy to wypoczywam i zarabiam 4 tyś A w cedo to masakra jakaś wolał bym rowy iść kopać niż tam wrucic banda (usunięte przez administratora) nic więcej uciekajcie z stamtąd puki morzecie

Mądry
@nie

"Ludzie " to forum to jeden WIELKI HEJT na ludziach a nie wyrażanie opinii o pracodawcy jakim tchórzem trzeba być żeby o kimś mówić nie patrzą mu w oczy Upadek człowieczeństwa!!!!!!!!

cnc
@nnn

W HR nie ma lasek ...

Extasy

Moim zdaniem bardzo dobra firma. Wynagrodzenie zawsze na czas i zgodnie z umową, którą podpisałem. Mam możliwość wyjscia na fajkę, kawę, czy do klopa, gdy zajdzie taka potrzeba. Mam pełne ubezpieczenie i dodatkowe świadczenia. Kierownik nigdy nie wyzywa mnie od idiotów, nawet gdy zachowam się jak taki. Nilt nie ma do mnie pretensji, gdy mam słabszy dzień i zrobię zły wyniķ zganiając to na maszyny czy ,,słabą" pakowaczkę, zawsze mogę udać, że to nie moja wina. Ale oczywiscie uważam się, za super operatora, pomimo, że cieńki ze mnie Bolek i umiem chodzić po hali z szeroko rozstawioną obręczą barkową. Bardzo dobra firma dająca szansę nawet ludziom takim jak Ja, z przerośniętym ego.

Baba
@Extasy

U mnie na zmianie też jest taki operator co koszulka ciśnie go w cycki. Żadna pakowaczka, nawet jego żona nie lubi z nim pracować. Wiecie o kogo chodzi ....

Dera
@Baba

Ja wiem, też go nie lubię. Z A go pogonili. Teraz u nas udaje chempiona.

Drom

Dokładnie Pan na I...ja też nie ljubliu z niem rabotać . Nic nie potrafi i udaju alfu i omegu.

Gena
@Drom

Nibyoperator....nowe stanowisko w firmie ????

Blondi
@Drom

On się uwielbia. Taki prawdziwy narcyzek. Ale szkodzi zmianie i podburza innych, to robi złą atmosferę.

Cent
@Blondi

Kiero nie widzi leszcza ?

Pani R.
@Dera

Nikt go nie pogonil tylko mial konflikt z kierownikiem zm. A ktory od samego poczatku do niego cos mial nawet byla taka sytuacja ze sie poszarpali przy sluzie ..!! A teraz Pan Jakub twierdzi ze sie go pozbyl hahah .. Dobre

A
@Blondi

Szkodzi i to bardzo

Pani R.
@A

Oj tam mozna sie przyzwyczaic

Świadomy
@Baba

Nie tylko ten jeden jest pseudo operatorem. Niektórzy eksperci potrafią niewiele więcej od operatora ucznia i fartem zostali przepchani na experta a teraz pracują na najprostszych stanowiskach i wożą się jak trufix -dewastator paneli operatorskich

pani R.
@Świadomy

dokładnie experci 400zł do stawki to maja brutto 4800-5000tys i co im źle ,tylko płaczą ze mało zarabiają jako expert a zwykły operator od czego sie różni od nich (usunięte przez administratora)tak samo albo i więcej..

Rotek
@pani R.

Różni się wiedzą i podejściem do pracy, proste.

Expert
@pani R.

Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Niektórzy zasługują na swoją pensje. A co do wypłaty to po 10 latach pracy expert nie ma 5 z przodu

haha
@pani R.

A Ty dając sobie nick „Pani R.” myślisz, że nie wiemy kim jesteś? wstydziłbyś się..

Pan A
@Rotek

I tym, że nie plecie głupot w internecie????

Bobo

Bo to prawda.

Andriiu

100 %

cecylia
@Extasy

Obręcz barkowa to podstawa.

Magazyn

Jak się ptacuje na magazynie i ile na rękę wychodzi wynagrodzenia?

Zenek
@Magazyn

Lepiej pracować jako pomocnik na produkcji.

Wozkowy
@Magazyn

Na magazynie drugim jest za mało magazynierów żeby to ogarnąć.

@Magazyn

Do puki będzie rządził ten kierownik co jest to nie będzie zmian.

@Magazyn

Kierownik magazynu każe nam pracować po 12 godzin bo nie ma komu pracować , dosyć tego trzeba zmiany

Zbysko
@Wózkowy

12 godzin i na dodatek swoim autem mamy jezdzic a paliwo 6.08zl kosztuje

Produkcja
@Zbysko

Bo glupi jestescie ze swoimi autami jezdzicie. Firma zapewnia transport to jakim prawem ktos wam daje 12 godzin a czym macie dojechac badz wrocic do domu..!!! Nie dawajcie sie tak !!! Albo niech ktos cos z tym zrobi bo to jest bezprawie

Janek Obserwator
@Wozkowy

Skoro jest za mało magazynierów to dlaczego pieczona śpi na fotelu ? Idąc na warsztat wszystko widać przez okienko. Zwroty nie przyjęte, palety z towarem w oczekiwaniu na przyjęcie na środku magazynu a koleś w biurze pozamykany. Także ogarnijcie się tam wszyscy a nie płaczecie, że dużo roboty. Nie może być tak, że jeden nic nie robi a drugi zapierdziela za dwóch.

Czop
@Janek Obserwator

Ja lubię podkszaniac. Cały zakład mnie lubi. Bo jestem czop z magazynu.

gnom
@Janek Obserwator

To prawda, magazynierzy na Cedo 2 oglądają filmy zamiast pracować.

Giebia
@gnom

To prawda. Magazynierzy na Cedo 2 to koneserzy kina...nie czy to wada czy zalwta. Szanują pracę ????

Marian

Dajcie ludziom podwyżki.chocby za to że jeszcze chcą tam pracować i wypruwają sobie flaki aby jakoś pociągnąć ten ,,wózek,, . Oby nie zrobił się z tego ,,wózek inwalidzki,,

bbb
@Marian

ojjjj... ja miałam podobnie, i przez to zniechęciłam się do tej firmy.

bbb
@bbb

Chodziło mi o wypowiedź odnośnie przeprowadzanej rekrutacji. Ajć mój błąd.

Pracownik ze stażem
@Marian

Dużo fundusz idzie na nowych pracowników i tak po krótkim czasie pracy się zwalniają . Było by lepiej zatrzymać starych pracowników z doświadczeniem i dać podwyżkę ...Kto jest za daj polubienia.

@Pracownik ze stażem

Zgadza się

Bla bla bla
@Pracownik ze stażem

A jaki to doświadczony pracownik? Ten co pracuje 10 lat i już mu się nie chce nawet skrzynki zabrać? Taki powinien dostać podwyżkę?

Marian

w nadgodzinach

@Marian

Może nowy dyrektor coś zrobi z tym wykorzystywaniem ludzi , do wiadomości kierowników .

Mecha

Zgadzam się

fonka

Dlaczego Majonez odszedł ?

aknof
@fonka

Wiem.. ale nie powiem.

Na etacie w temacie

To już koniec bejbe, skończyło się love story, jestem już zmęczony, wracam dziś do żony.

Ktoś

Niestety chyba sie nie dowiemy co tu jest grane. Pewnie ma jakieś przywileje...

bob

firma kontroluje to forum. Usówa niewygodne posty. i komentarze.

NOWY

Praca w Cedo bardzo mi się podoba. Już w pierwszy dzień trener przekazał mi wiele informacji. Kierownik bardzo miły, współpracownicy podobnie. praca ciężka, ale cieszę się, że trafiłam do normalnego zakładu.

@NOWY

Serio? Popracuj kilka dni i zmienisz zdanie. Tu kierownicy są mili jak wszystko jest ok

@NOWY

Normalny zakład? To za dużo powiedziane ????

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie CeDo Sp. z o.o. na Inżynier? 14 października ogłoszenie na Pracuj.pl.

centa

co tydzień 10000 pln.

Cmd

Do 10, często jest w pierwszych dniach miesiąca

Zostaw merytoryczną opinię o CeDo Sp. z o.o. - Kąty Wrocławskie

• Jak się pracuje w CeDo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CeDo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 94.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CeDo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 25 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CeDo Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CeDo Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CeDo Sp. z o.o.