Opinie o SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu w Sosnowiec

Wiecie czy w SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu szukają chętnych na staż?

Olek

Zadzwoń zapytaj. Myślę, że nie będzie problemu z odbyciem stażu.

Ktos

Firma sięgnęła dna, czas pracy na akord i ogólnie złe traktowanie pracownika. Nowy dyrektor nie zdaje sobie sprawy, że jesteśmy ludźmi a nie maszynami. Nie wspomnę o mobbingu, który stosuje się tu regularnie. Nie można iść na l4 bo straszą zwolnieniem itd bądź jak nie ma wyniku odsylaja do tzw inkubatora izolujac dana osobę od grupy co jest nie zgodne z prawem pracownika. Zatrudnili 3 szkoleniowców co nie mają pojęcia o podstawowych technikach sprzedaży zamiast wypłacać ludzia uczciwie prowizję. Kto wie czy nie trzeba będzie zgłosić to wszystko do odpowiednich organów

ktoss
@Ktos

Inkubator jest stworzony po to aby osoby ze słabymi wynikami dzwonili wraz z działem szkoleń, co za tym idzie poprawiły wyniki. Nie jest to żadne izolowanie lecz pomoc właśnie w tym żebyś mógł zarabiać prowizję.

Majk

byłypracownik

Odkąd pojawił się nowy dyrektor firma upada. Wszędzie cięcia. Praca w sprzedaży nie powinna polegać na zarabianiu podstawy, a przy nim prowizję coraz gorsze lub zerowe. Praca w tej firmie zawsze cechowala się świetną atmosfera, jednak wystarczył nieudolny zarządzający i to się skończyło. Wprowadził zmiany, które łamią prawa pracownicze, będąc w pracy 8h w praktyce jesteś 7-7,5 wprowadził program który codziennie ucina konsultantom czas pracy, a potem obniża wypłate. Przy takim dyrektorze nikomu nie polecę pracy w tej firmie. Pozdrawiam poprzednia Panią dyrektor :)

Doradca Klienta

Rekrutacja masowa, pytania ogólne. Nawet Jakbym nie odpowiedział to i tak by mnie przyjęli- czuć, że mają parcie. Warunki zaproponowane podchodzą pod umowę o pracę, tj. praca w stałych godzinach, pod kierownictwem w wyznaczonym miejscu. Najgorsze jest to, że mogą wyrzucić z dnia na dzień a ja muszę składać wypowiedzenie z 2 tygodniowym okresem

Pytania standardowe

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
K.

Wysłałem cv w odpowiedzi na ogłoszenie "Praca w biurowcu". A tu oddzwania Pani i mowi, że to SQN. Także już samo rozumowanie pojęcia biurowiec, jest dka mnie nie jasne. Powyższe informacje tylko potwierdziły moje obawy związane z tym miejscem. Pozdrawiam

Kkkk

Warto wysylac cv do SINE QUA NON pisza ze umowa o prace i praca w godz od 8 do 16

Bogdan
@Kkkk

O jakim stanowisku wspominasz? Napisz gdzie znalazłeś informacje o rekrutacji. Na stronie firmowej brak wieści o ofertach pracy. Jeśli zdecydujesz się na wysłanie Cv daj znać o szczegółach rozmowy kwalifikacyjnej.

Kama

Praca dla wytrwałych i zdesperowanych.Ogolnie nie polecam

Seboo
@Kama

A ile na miesiąc się wyciągnie? Jak z zarobkami? Czy wypłata jest dziesiątego?

gggg
@Seboo

Podstawa około 2 tys, zależy ile godzin przepracujesz + prowizja. Podstawa zawsze w terminie 10

Kama
@Seboo

(usunięte przez administratora)? Brutto i dla studenta haha, prowizja? Zrobisz 100 umów to dostaniesz (usunięte przez administratora)brutto bo mówią Ci że nie spełniłeś parametrów.Tyle w temacie.

Gabi
@Seboo

14,70zł brutto na godzine i umowa zlecenie. Brak możliwości umowy o prace. W teorii jest opcja dostania prowizji w praktyce pukają każdego .Ambutne osoby tam nie pracuja chyba , ze na przeczekanie. 90% ludzi tam pracujacych popracuje 3 miesiace i odchodza. Stad ta wieczna desperacja firmy SQN ze wielce rekrutacja i niewiadomo jakie warunki a i tak zeruja na naiwnosci ludzi.

K.K
@Seboo

Podstawa to niewiele więcej niż minimalna krajowa ale jest system premiowy, który zależy od wyników w sprzedaży + od czasu do czasu są różne konkursy na wyższe stawki itp. Ogólnie najlepsze osoby zgarniają koło 4-5K ale to wszystko zależy od miesiąca i wyników. I wypłata jest nie później niż dziesiątego. W przeciągu ostatnich 2 lat tylko raz zdarzyło się że było jedenastego, ale jeśli dziesiąty wypada w weekend to wypłata jest ósmego lub dziewiątego.

Tomasz
@gggg

Czy jako polecasz to miejsce na pierwszą prace dla studenta? Jak realnie wygląda możliwość uzyskania premii? Słyszałem, że osoby które wyrabiają wymaganą sprzedaż maja bardzo atrakcyjne wynagrodzenie.

Hanna

Myślę, że źle wybrana praca jest przyczyną niezadowolenia. Praca w takiej firmie nie jest lekka

Rodzyn

Wyzysk pracownika i tyle w temacie! Najgorszemu wrogowi takiej roboty się nie poleci. (usunięte przez administratora) na każdym kroku... Jeden kierownik jest tylko godny polecenia, reszta minęła się z powołaniem, zresztą jak sama góra. Marne grosze można zarobić, premii nigdy nie ma, praca dla ciamajd życiowych, pzdr.

nIcKy

Najgorszy (usunięte przez administratora) na świecie

majka

W SQN pracowałam rok... ogólnie miła atmosfera i na tym kończą się plusy. Prowizja słaba, obcinana za wszystko i za nic. Z miesiąca na miesiąc większy (usunięte przez administratora) Wiecznie nikt nic nie wie, o wszystko trzeba sie prosić i to w dosłownym tego słowa znaczeniu. TL udają wiecznie zapracowanych, a tak na prawdę nie robia nic wymagajac od pracownika rzeczy niemożliwych... Straszenie zwolnieniem jeżeli nie zrobi sie celu z choinki. Baza miliony razy przedzwoniona,zawrocona. Na samo hasło Orange ludzie krzyczą, ze ktos juz dzwoni do nich 10 raz. Ogólnie bardzo nie polecam...Lepiej isc sprzątac mieszkania niz wdepnać w to (usunięte przez administratora) Codzienny niewyobrażalny stres ktory przynosi sie do domu. Idziesz do pracy z bolem brzucha i z jeszcze wiekszym wracasz.

Refleks

Czytając opinię, dochodzę do wniosku, że decyzję o odejściu podjęłam w odpowiednim momencie. Po SQN miałam wypaczony obraz call center, ale na szczęście w nowym miejscu pracy okazało się, że tylko SQN ma taki watpliwy urok. Kasa była prawie zawsze na czas, ale zdarzyło się, że na premię czekałam półtora miesiąca. Poza tym, wypłacanie wynagrodzenia zgodnie z terminem zawartym w umowie nie jest przywilejem pracownika, tylko obowiązkiem pracodawcy. Atmosfera OK, ale akurat jeżeli chodzi o mojego TL, tylko jeżeli była sprzedaż, w przypadku gorszego okresu (nie mam tu na myśli tygodni, czy miesięcy, a kilka dni), z dobrej atmosfery pozostawało niewiele. Obiecany elastyczny grafik, był elastyczny jeżeli(usunięte przez administratora) miał dobry humor. Warunki pracy, wyposażenie, klimatyzacja, czystość - pozostawiało bardzo wiele do życzenia. Premia bez szału, zawsze mniej niż wynikało z własnych obliczeń, systemu premiowania, czy sugestii TL. Baza przedwoniona tragicznie, dzwonienie z kartek, ze starych umów. (usunięte przez administratora) Nie polecam nikomu. Obecnie nie jest trudno znaleźć pracę w lepszych warunkach i za lepsza kasę.

Średnio zadowolony

Ogólnie na początku nie było źle ale z miesiąca na miesiąc coraz gorsze warunki. Coraz to wyższe cele i mniejsze prowizje. Moje sugestie dla SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu: Jak ktoś bardzo potrzebuje kasy to polecam ale na dłuższa metę już nie . A no i o umówię o prace można pomarzyć Lubię atmosferę w SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu za: Pracownicy są super

MarCin

Ludzie, uciekajcie stamtad...

akkk

Pracy tam bym nie polecił najgorszemu wrogowi

Tomasz

Z roku na rok jest gorzej. Nerwowa atmosfera przytłacza pracowników, (usunięte przez administratora) Nie ma atmosfery nie ma wyniku. Ludzia ciężko się pracuje w takich warunkach. Liderzy siedzą z załamanymi rękami bo nie wiedzą już co robić. Co z tego że jakaś grupa zrobi cel, jeśli trzeba grzebać po starych umowach. Nic nie jest takie jak 4 lata temu, z uśmiechem przychodziło się do pracy. A teraz człowiek się boi. Szkoda bo fajnie tu było.

AruciaQ

Może mnie ktoś odpowiedzieć na pytanie czy warto tam iść? ? ? Dziwne to miejsce......

No. 2
@AruciaQ

Nie warto.. Myślę że w prawdziwym cyrku zarobisz więcej..

zniechecony

(usunięte przez administratora)Ludzie się na okrągło zwalniaja atmosfera jest tragiczna (usunięte przez administratora) Liderzy są spoko ale widać że tez zmeczeni atmosfera ja tez juz mowie dziękuję i zwalniam się aha w tym miesiącu premii nie bedzie(usunięte przez administratora) zabronila sprzedawać utrzymania dziekujemy bardzo

Luk

Moje sugestie dla SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu: Nie polecam Lubię atmosferę w SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu za: Ludzie spoko, zarząd nie

Poirytowany

NIE! NIE WARTO! (usunięte przez administratora). niby wszystkie znaki na niebie i ziemi pokazują , że masz dostać np 800 zł premii (z tych kartek co wielce (usunięte przez administratora)albo (usunięte przez administratora) rozdają) a zawsze dostaniesz karnego..... każdego tną na maxx Moje sugestie dla SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu: bądzcie uczciwi! jak coś obiecujecie to niech tak jest! zero stabilizacji . (usunięte przez administratora)ludzi z dnia na dzień bez kasy a później płaczą , że nie na im kyo wyniku robić i są przymusowe nadgodziny dla ofiar losu które tam jakimś cudem robią pod groźbą zwolnienia Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: chyba tego nie da sie już naprawić. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu - Sosnowiec

• Jak się pracuje w SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu?

Zobacz opinie na temat firmy SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu?

Kandydaci do pracy w SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu