Opinie o Reco Polska w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Reco Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Reco Polska o rekrutacji.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Reco Polska w Kalisz

gruby wojtek

takie życie,produkcja parowników spadła(usunięte przez administratora).Pozdrawiam Was 3 majcie się

aro opolskie

Dramat z tym Reco. A tak dobrze sie firma zapowiadala a teraz koniec. (usunięte przez administratora)

gruby wojtek

was już nie ma

ARO

Grupa reco ,na początku roku kupila pewna fabrykę w woj . Opolskim w ktorej jest przyjazna atmosfera pracy , lecz po wykupieniu jej przez Reco zauważyłem ze " szefostwo " ma nas wszystkich w 4 literach .. (usunięte przez administratora) Cos czuje ze Reko zniszczy moja firme i panujący w niej klimat .

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
P.

Pozdrowienia z działu parowników. ;) Reco to nie wymarzona praca jednak nie jest żle mimo narzekań większości osób.

wiarus

Chce przejsc z pieca na surowe. Powie ktos jak tam jest? Spokuj ? Wymagają? Kto tam rzadzi?

serrobieijuz

Jest ok , robie na surowych i odbieram z niedzielami calkiem niezle , mam pomocnika lap sobie nie wyrywamy. Atmosfera 100 % lepsza niz com40 czy portos , jest wesolo, mozna korzystac z komorek , sluchawek, mam przerwe sniadaniowa, nikt nie wylicza mi ile razy bylem w kiblu_ jesli myslicie ze to norma w innych zakladach to malo przerobiliscie, nikt nie wyzywa mnie od debili itp , czasem jakis wloch cos brzeczy ale kto sie tym przejmuje, klade na wagon i tyle mam do roboty. Kasa na koncie kazdego miesiaca na czas robie ponad pol roku i nigdy sie nie spoznili jak juz to byla wczesniej - a po to chyba sie pracuje , wiec nie mam co narzekac ...a ze czasem ktos jest natretny , trudno nikt nie powiedzial ze bedzie bajka, kiwam glowa i dalej sobie odkladam, 8 godzin to nie jest cale moje zycie.

A co tam na surowych koszach słychać?

ptaszek

jestem zadowolony z pracy miła atmosfera kadra super pracuje 2 lata do robić można mogę pracować sobotę niedzielę kasa niezła kocham ten zakład uratował mi życie chyba nie długo zostanę kierownikiem (usunięte przez administratora)

dzumandzi

chwała zwolnionym niesprawiedliwie PAMIĘTAMY nie zapomnimy PLASTYFIKATORNIA

jerry

Moim zdaniem Reco to zakład dla ludzi którzy nic nie potrafią i muszą tam pracować,ci którzy coś potrafili dawno uciekli. A co do atmosfery to niech nikt nie pisze że jest fajnie czy miło bo to nie prawda!!! Nie moge powiedzieć nic dobrego o tym zakładzie.

?

normalnie zakład dla umysłowo chorych nie przychodzisz w soboty straszą że zwolnią no i zwalniają.a gdzie na plastyfikatorni.wymuszają psychicznie nadgodziny a zwłaszcza taki jeden pan kierownik P[usunięte przez moderatora].sami wiecie o kogo chodzi.nadaje się on do cyrku a nie do zarządzania zespołem ludzi.kompletny brak inteligencji i zrozumienia.dobrze że pisać umie chociaż.burdel nie zakład.odradzam prace na tym dziale

wojtek gruby parowniki

jestem zadowolony z pracy miła atmosfera kadra super pracuje 2 lata do robić można mogę pracować sobotę niedzielę kasa niezła kocham ten zakład uratował mi życie chyba nie długo zostanę kierownikiem pozdrowienia dla kadry WOJTEK GRUBY PAROWNIKI

?

Pamietacie kto przywiesil napis w reco 'arbait mach frei'? To ja:) banda smiesznych ludzi ktorym sie wydaje.... bardzo duza nie kompetencja chamstwo i [usunięte przez moderatora] i oczywiscie wykorzystanie pracownika do granic najlepiej za free. Praw zero. Spalic to w[usunięte przez moderatora] Od 3 lat tam nie pracuje i bogu dziekuje odradzam szczerze ten[usunięte przez moderatora] i wredna i nie uczciwa kadre kierwonicza

szalony

e tam nie przesadzajmy woda sie jescze nie gotuje w 46 stopniach celsjusza..... to i Ty tez nie bedziesz :DDDD

kusinski krystjan lepszy od tej gorączki

Re: opinie o firmie RECO POLSKA Postprzez kusicielka » Nie wiem jak jest w Reco, ponoć jak trafisz na piec to możesz żywcem się ugotować :)

outlawSuper

Ja w Reco pracuję od niedawna i denerwuje mnie narzucona norma której nie jestem w stanie wyrobić, bo poprostu maszyna przez dniówke nie zrobi mi tyle koszy ile oni mi narzucili , zwłaszcza że maszyna cały czas ma postoje bo się psuje.

UCIEKINIER

GALWANIZA TO JEST NAJGORSZY DZIAŁ W CAŁYM ZAKŁADZIE SAME PIJAKI TAM PRACUJOĄ A KIEROWNICY ZACHOWÓJOM SIĘ JAK BY WSZYSTKIE ROZUMY POZJADALI [usunięte przez moderatora] SIĘ ZNAJOĄ TYLKO W GĘBIE SĄ DOBRZY

aires24

tą firmę powinni już zamknąć bo tam idzie się wykończyć psychicznie i fizycznie

siwy

Panowie powiedzcie mi czy moze ktos wymienic imiona i nazwisma brygadzistow i kierownikow.Pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o Reco Polska - Kalisz

• Jak się pracuje w Reco Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Reco Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Reco Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 0 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Reco Polska?

Kandydaci do pracy w Reco Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Reco Polska