Opinie o JAG24 w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie JAG24. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w JAG24 o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JAG24 w Katowice

aaa

ciekawe czemu nie pojawiają się wszystkie wpisy?

jaki taki

Komplet wypoczynkowy stylowy Mariage III - linia ludwik XV Komplet wypoczynkowy stylowy MARIAGE III linia Ludwik XV.Zestaw wykonany w całości metodą ręczną z litego drewna dębowego co gwarantuje wysoką jakość wykonania.Stylistyka klasyczna ponadczasowa nie ulegająca zmieniającym się modom i trendom. kolor materiału SIM-4 / dzrewo dąb 22-25 patyna

JAG24

Jak widać hejterzy docierają wszędzie. zdajemy sobie sprawę z tego, że pozytywne opinie naszych Klientów i pracowników mogą strasznie boleć :) Pozdrawiamy naszą konkurencję !

Jaruś ze Ślunska

Koleś ale czy tego ściema Jag24 przewióz to niech nie p....bzdur reklame niech sobie robi u siebie ,ja wysyłam i niewidzę tu 7post , a każda nowa firma ma prawo bytu i prawo się rozwijac a przez takich jak sciema robiących anty reklamę firmie to i inpost nie da rady bo itam znajdziesz 7 post. przeciez takie typy jak ściema działają na szkode firmy takimi opiniami ? Nieprawda tych ludzi zżera jakaś fobia

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie JAG24. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice

Jaruś ze Ślunska

Koleś kto ci każe tą firmą wysyłać? płaczesz narzekasz jak baba, skąd wiesz że to 7post,widzę że nie możesz ścierpieć że nie działasz z tą firmą co ? no przyznaj sie? powiedz Jarusiowi ,może ci pomoge nawiązać kontakt z szefami?Zawiść czy co tobą rządzi koleś daj spokój i śpij spokojnie niech Jag24 cię nie męczy że nie mają reklamy i doręczaja w 2,3 dni . ty masz ups dhl, A jeszcze koleś powiedz gdzie ty masz reklamę ,JAG to młoda firma i czas na reklamę przyjdzie, jesteś firmą a piszesz jako sciema śmieszny jesteś , nie męcz sie z tymi opiniami bo aż żal cię .pozdro

seba

Współpracuję z nimi od 3 tygodni zdarza się, że paczki idą 2 dni a nawet 3 ale też i na następny. Samochodu nie widziałeś bo jeżdzą bez reklamy. Wysłają nią firmy które miały podpisaną umowę z siódemką po przejściu DPD jest masakra. JAG24 to odłam z siódemki mają bazę klientów i ściągają ich dobrymi cenami i nie ważeniem paczek jak to było w siódemce

były
@seba

albo trafiłeś na nadgorliwca co ważył, albo łżesz. służę kontaktami, do byłych klientów siódemki, wysyłających tygodniowo po 300-400 paczek, z czego ok. 30% miało powyżej 33 kg i nikt im nie przeważał!!! / tak było w oddz, katowice/

podkarpackie

Jak do tej pory paczki otrzymuje następnego dnia po nadaniu więc nie narzekam , a bywały momenty gdy paczki kurierzy z innych bardziej rozpoznawalnych firm wozili mi i po 2-3 dni. Kurier przemiły i coraz bardziej przystojny z tą brodą :-) oby wiecej takich rzetelnych i słownych dowozicieli towaru chodzi mi o firme jag24 i ich kuriera Pana Tobiasza lub Tomasza a co do reszty opinii, dajmy szanse kolejnym firmom nie tylko monopol w stylu dhl gls ups. pozdrawiam Jowita

podkarpackie

klient ZG

Testowałam, na szczęście wszystko dochodzi jestem zadowolona z podejścia do klienta nie czepiają się byle kilograma. Panie z bok pełne wsparcie i dobre podejście do klienta.

Czy to jest strona z reklamami Jag24? Czy powinna być z opisem pracodawcy? Dla mnie to brzydko pachną takie mocno słodkie wypowiedzi.

Bolek

Potwierdzam. pobrania wpływają zgodnie z czasem pozdrawiam :)

klient ZG

Bez przesady jednej nie dostarczyli a moje 50 tak.

@klient ZG

Została wysłana jedna na próbę i nie została doręczona, jak to świadczy o firmie. Ja więcej nie zaryzykuję.

nn

Nie polecam, paczka nie została dostarczona w deklarowanym czasie. Kontakt bardzo utrudniony, nie ma możliwości skontaktowania się z konkretnym kurierem w celu uzyskania informacji, ponieważ firma nie chce udostępnić jego nr telefonu.

@nn

na jakim rejonie nie dowiezli

jag24
@nn

Szanowny Kliencie prosimy o podanie nr listu przewozowego tak abyśmy mogli sprawdzić tą konkretną sytuację. Zapewniam, że dołożymy wszelkich starań aby wykonać zleconą usługę na najwyższym poziomie. Zdarzają się sytuacje różne , które mają wpływ na opóźnienie dręczenia i nie zawsze występują one z winy Zleceniobiorcy. Dziękujemy za informację , jednak przyszłościowo prosimy tego typu zapytana kierować na adres bok@jag24.pl . Na pewno dołożymy wszelkich starań aby wyjaśnić tą konkretną i każdą kolejną Państwa sprawę. Z wyrazami szacunku JAG24

@jag24

Tego typu zapytanie było wczoraj kierowane do Państwa - telefonicznie oraz poprzez bok@jag24.pl Niestety nic to nie dało. Problem był również opisywany w informacji e-mail do konkretnego oddziału, bez odzewu...

Witam Wysyłam dziennie od 20 do 50 paczek , doręczalność jest w terminie , pobrania także zwracają z terminie POLECAM !!!

M

Jest ok wysylam dziennie 80 szt

żartowałem

zabawa stop

irek wrocław

chwila przerwy ide na fajke

irek wro

przyspieszyli do 20 sek. pełen szacun

zoo-dragon

Witam , mogę potwierdzić jakość obsługi firmy Jag24 nasza firma wysyła dziennie dużą ilość paczek , na próbę przeszliśmy z wolumenem około 100 paczek na dzień , wszystkie paczki są dostarczane w terminie, teraz przechodzimy z całą ilością i zobaczymy jak sobie poradzą a u nas paczki większości są do osób prywatnych wiec trzeba się trochę nagimnastykować aby je dostarczyć

Zostaw merytoryczną opinię o JAG24 - Katowice

JAG24