Opinie o Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o. w Lublin

DarekBB

Szybko i profesjonalnie, za dobrą cenę. Polecam jeśli ktoś ma problem prawie

Sandra

Jestem bardzo zadowolona z porady prawnej. Była dość pełna i wyczerpująca.

Henryk Ostróda

Indywidualne podejście do Klienta. Pisma zawierają orzeczenia, podstawy prawne prezentowanego stanowiska z uwzględnieniem nie tylko kodeksów ale też wyroków SN. Za niewielkie pieniądze nielimitowane porady prawne. Korzystam i polecam

Profesjonalne doradztwo za rozsądną cenę. Dziękuję bardzo i pozdrawiam.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Jagoda91

Jestem wdzięczna i zadowolona z usługi. Uzyskana kwota odszkodowania bardzo mnie zadowala. Jeśli ktoś ma miał wypadek, to warto zwrócić się o pomoc w uzyskaniu odszkodowania do Kancelarii. Z pełną świadomością polecam i zachęcam do skorzystania z usług Kancelarii. Naprawdę świetna kadra prawnicza

X
@Jagoda91

Nie, warto iść do (usunięte przez administratora)radcy lub adwokata i nie płacić kosmicznego procentu od wygranej.

Korzystam z porad prawnych kancelarii już nie raz. Jestem pod wrażeniem wielkiego profesjonalizmu i szczegółowych, zrozumiałych wyjaśnień dotyczących mojego problemu prawnego. Jestem bardzo wdzięczna za okazaną w stosunku do mnie wyrozumiałość. Bardzo dziękuję za zrozumienie mojej ciężkiej sytuacji. Wszystkim innym osobom mającym problemy rodzinne polecam korzystanie profesjonalnej obsługi kancelarii prawnej. Wystawiam najwyższą ocenę z możliwych! Będę wracać do Państwa często

Władysław Pszczyna

Moja opinia jest pozytywna. Otrzymałem bardzo dużo konkretnych informacji i jestem bardzo zadowolony ze sporządzonego odwołania do ZUS. W przyszłości na pewno będę korzystał z usług . Polecam wszystkim.

Włodek

Dziękuję za szybką poradę prawną. Odpowiedź na pozew rozwodowy była zgodna z moimi oczekiwaniami. Każdemu z przyjemnością mogę ją polecić

Iza

Jestem w 100% zadowolona z Państwa usług. Pozew napisany został w sposób profesjonalny i rzeczowy. Z wielu rzeczy nie zdawałam sobie sprawy. Dzięki Państwu wiem że podjęłam właściwą decyzję. Polecam

Pani Ewelino jest Pani bardzo profesjonalnym prawnikiem. Rozwiązałam dzięki Pani wszystkie swoje sprawy. Mam z Panią naprawdę świetny kontakt. Bardzo wdzięczna jestem za poświęcony mi czas. Pozdrawiam

zzz

Uwaga! Nie polecam tego zleceniodawcy! Bo nie pracodawcy przecież..(usunięte przez administratora)nie jest poważnym człowiekiem. Najpierw obiecuje na rozmowach kwalifikacyjnych umowę o pracę i miliony, a w ostatecznym rozrachunku daje zlecenie i marne grosze(usunięte przez administratora) Proszę nie dać się nabrać, na te dziesiątki komentarzy, które pisze sam (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)Myślę, że wiele osób, które miały nieszczęście tam pracować potwierdzi moje słowa. Ludzie nie bądźcie naiwni, jak ja! Poczytajcie trochę w internecie - było kilka artykułów w prasie. W ogłoszeniach o pracę piszą, że oferują: atrakcyjne wynagrodzenie - nie jest to prawdą, (usunięte przez administratora). stabilne zatrudnienie w renomowanej Kancelarii - tylko umowa zlecenie. Co do renomy, to wytwór wyobraźni prokurenta. liczne benefity: karta sportowa, prywatna opieka medyczna - nie jest to prawdą, (usunięte przez administratora) O prywatnej opiece medycznej i kartach sportowych nigdy nie było nawet mowy! możliwość zdobycia doświadczenia procesowego u boku doświadczonego radcy prawnego - to akurat prawda. szkolenia podnoszące kwalifikacje - nie jest to prawda. przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego - jaką?! Reasumując - nie polecam pracodawcy i radzę trzymać się od niego z daleka.

MariuszW

Bardzo dziękuję za profesjonalne podejście do mojej sprawy. Sporządzone przez Państwa pismo okazało się niezwykle skuteczne. Osiągnąłem zamierzony cel. Bardzo dziękuję za wsparcie i jeśli będę potrzebować pomocy prawnej, to z pewnością skorzystam z Państwa Kancelarii. Pozdrawiam

Kamil

Ja przyznam się że zwlekałem z opinią, bo bo chciałem mieć pewność że moja sprawa zakończy się pomyślnie. Prawnik z Kancelarii przygotował dla mnie apelację, którą złożyłem w sądzie. Wyrok pierwszej instancji był dla mnie skrajnie niekorzystny. Po roku od sporządzonej apelacji sąd wreszcie wydał wyrok na moją korzyść zasadzając wszystko wraz z odsetkami. Jestem dozgonnie wdzięczny za otrzymaną pomoc i życzliwy kontakt. Dodaliscie mi Państwo otuchy i motywacji do działania. jak się okazało bardzo mi się to oplacilo

Adwokat
@Kamil

Poproszę skan wyroku z zamazywanymi danymi. Podam chętnie maila.

Prawda

Moje sugestie dla Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o.: Witam, Jeszcze nigdy nie wystawiałem opini pracodawcy ale dzisiaj zobaczyłem ogłoszenie tej firmy o prace i (usunięte przez administratora)się. Po kolei w punktach napisze jak to wyglada w realu: 1. atrakcyjne wynagrodzenie: 3 000 PLN + prowizje- musisz podpisać 10 umów w miesiącu inaczej nie ma podstawy brutto. 2. samochód służbowy + karta paliwowa-(usunięte przez administratora) jak podpiszesz 10 umów w miesiącu to dadzą ci samochód a tak śmigasz swoim albo z autobuta. 3. niezbędne narzędzia pracy-dostałem ulotki i umowy i to by było na tyle. 4. liczne benefity: karta sportowa, prywatna opieka medyczna-kłamstwo nic takiego nie otrzymałem. 5. pracę w stabilnej firmie o wysokiej pozycji na rynku-jest dużo podobnych firm w Warszawie oni są z Lublina 6. stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę-nie korzystna umowa dla pracownika na zlecenie 7. możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy-tego nie wiem ale podobno tak 8. profesjonalne szkolenia wdrażające do wykonywania zawodu- szkolenie webinar nagrany, nudne jak flaki z olejem. 9. wsparcie naszych specjalistów na każdym etapie Twojej kariery zawodowej- to się zgadza ja trafiłem na bardzo wporzadku pracownika który faktycznie starał się pomoc. Podsumowując firma szuka ludzi którzy będą dla nich (usunięte przez administratora)najlepiej z własnym samochodem i sami pozyskiwali klientów,prezes proponował mi żebym po szpitalach chodził albo po domach jak akwizytor przez 8 godzin to wtedy łaskawie dadzą mi samochód. (usunięte przez administratora)

A.J.
@Prawda

To nawet nie prezes ani dyrektor tylko zwykły prokurent.

Ihor
@Prawda

Prawdziwa opinia, podzielam ja w 100 %. Mam nadzieje, ze nie zniknie w magiczny sposob z tego portalu!

potwierdzam

potwierdzam

Ela

O ile w ogóle dostaniesz wynagrodzenie.

Ela

Coś się ruszyło, pisze o nich kurier lubelski - może będzie dobrze ,

Wypadek samochodowy

Ja miałem wypadek samochodowy i zlamałem obojczyk. Byłem pasażerem i jakoś pechowo się złożyło że nie zapiąłem pasów, akurat w dniu wypadku. Pewnie gdybym zapiął pasy to nic by mi nie było. Sam zgłaszałem do PZU ale mi odmówili bo jechałem bez pasów. Ciężko było te pasy pominąć bo były też ujęte w notatce policyjnej. Na miejsce wypadku przyjechała policja a mnie pogotowie do szpitala zawiozlo. Wiedziałem że jest taka kancelaria która się zajmuje odzyskiwaniem odszkodowań po wypadkach samochodowych i zadzwoniłem. Przyjechał do mnie doradca z tej Kancelarii i powiedział że uzyskają to odszkodowanie. Pomyślałem wtedy no dobra załatwcie bo ja się już poddałem. Po miesiącu dostałem pierwsze odszkodowanie. Myślałem że na tym się zakończy. Ale prawnicy z Kancelarii powiedzieli że można więcej w sądzie uzyskać. Zgodziłem się na to. Nie liczyłem specjalnie na to odszkodowanie w sensie że będzie większe bo myślałem na tamtą chwile że gdyby tak było to odrazu ubezpieczyciel by zapłacił większe odszkodowanie a nie płacił na raty. Jednak warto było zaufać prawnikom. Kwota uzyskanego odszkodowania przez Kancelarię była nieporównywalnie większą od tej pierwszej kwoty odszkodowania. Tak więc w mojej wydawałoby się beznadziej sytuacji prawnikom udało się wywalczyć odszkodowanie.

Bogdan
@Wypadek samochodowy

Kancelaria pomaga uzyskać odszkodowanie. Fajna sprawa. Sam się dopiero co dowiedziałem, że należy mi się odszkodowanie za to że nie odśnieżyli chodnika i złamałem nogę

@Bogdan

Wszystko odbyło się terminowo i na czas. Decyzja o oddaniu sprawy o odszkodowanie okazała się trafna. Miałem bardzo i indywidulne podejście i bardzo dobry kontakt z prawnikiem prowadzącym moją sprawę. Dziękuję Pani Ani za miłą współpracę.

mateusz
@Michał

żona wniosła pozew o rozwód. Potrzebowałem dobrego adwokata na już. Zadzwoniłem przedstawiłem sytuację i od razu uzyskałem poradę prawną. Bardzo mnie to uspokoiło. Polecam w nagłych przypadkach

Kinga
@Wypadek samochodowy

Bardzo dziękuję. Profesjonalna i rzeczowa porada. Odpowiedź na moje pytanie została udzielona bardzo szybko i wyczerpująco. Dziękuję i polecam

przemek
@Wypadek samochodowy

Serdecznie dziękuję. Odpowiedź była szybka, profesjonalna i klarowna, no i jest to wygodny sposób dla zapracowanych. Polecam.

Salamo

(usunięte przez administratora)pisze nowe komentarze po dodaniu nowego, przez normalnych ludzi. A Titanic tonie :)

Ela

Współczuje osobom poszkodowanym, ja zdrezygnowalam po rozmowie z Panem (usunięte przez administratora) i jestem bardzo zadowolona z tego powodu.

Bardzo pozytywnie wspominam współpracę z Legatis. Kancelaria robi dużo dobrego dla swoich Klientów. W większości przypadków uzyskanie odszkodowania uzależnione jest od ciężkiej pracy prawników w sprawie karnej. Miło wspominam rozmowy z klientami, którym pomogliśmy. Szczerze rekomenduję pracę w Legatis każdemu kto chce rozpocząć lub rozwijać się w tej branży.

Bartosz

Bartosz

Pracuję tu obecnie i potwierdzam w 100% to co pisze Kasia

Maciek
@Ania

Wszyscy wiedzą, że komentarze piszą tylko osoby które są niezadowolone z pracy lub usługi więc darujcie sobie tego typu komentarze...

prawnik

Potwierdzam

Bylypracownik

Polecam usługi Kancelarii

Malwina
@Kasia

Miałam przyjemnosc korzystac z porady prawnej w kancelarii. Bardzo fachowo udzielono mi informacji, pozniej jeszcze telefonicznie dopytywalam się dodatkowo Ogólnie oceniam bardzo pozytywnie

Miłosz

Arek

Mariusz33
@Malwina

Zgadzam się z pani opinią

Sławek
@Mariusz33

super

@Sławek

super porada polecam w sprawach spadkowych

R
@Kasia

Bzdury! Nikt nie ma zamiaru pomagać klientom. Każdy ma tylko nadzieję, że (usunięte przez administratora) znajdzie normalną pracę.

jacek

Zgłosiłem się ze szkodą na moim aucie. Dopłacili mi do tego co wypłacił ubezpieczyciel. Pozaniżali na częściach, na robociźnie, za holowanie z niemiec wogóle nie zapłacili. Dzięki Kancelarii wyszeedłem na plus

maks
@jacek

Kancelarię mają swoich rzeczoznawców, więc łatwiej im wyliczyć roznice

rzeczoznawca
@jacek

Znam ten temat. Ubezpieczyciel robi Ci całkę i proponuje cenę z "aukcji". Nie wiem gdzie są takie aukcje, że dają takie ceny

miro

odkup z aukcji to najgorsze rozwiązanie

miro

odkup z aukcji to najgorsze rozwiązanie

Viki

piotrek
@maks

ja miałem problem ze zwrotem za wynajem samochodu. Ubezpieczyciel dał taka stawkę że nigdzie takiej nie ma

Franek
@piotrek

Pewnie tak jak weź za 70 zł wynajmij dostawczaka

andrzej

Beata
@andrzej

Podzielam opinię jak najbardziej na plus

Aga
@Beata

korzystałam z porad prawnych w sprawie cofnietych świadczeń 500+ Otrzymałam bardzo profesjonalnie przygotowane odwołanie Dziękuję serdecznie za pomoc.

@Aga

bardzo dobrzy prawnicy nie tylko od odszkodowań

Zzz
@maks

Nie ta!

Zzz
@rzeczoznawca

Na specjalistycznych platformach np auto online?

Klient

Nie żałuję, że wybrałem firmę do poprowadzenia sprawy. Radca prawny poprowadził sprawę sądowa, gdzie wywalczył kwoty, które słusznie mi się należały. Współpracę oceniam bardzo dobrze..

Olla

Również polecam

Katowice
@Klient

Ja polecam Pana Łukasza bardzo konkretny facet. Zawsze jak dzwonię to mi wszystko szczegółowo wyjaśnia.

klient
@Klient

dzieki za odwołanie do zus

Gosia

Bartek

Jar również polecam

Maria
@Katowice

Kancelaria godna polecenia. Bardzo wysoka jakość świadczonych usług. Bardzo dobra znajomość przepisów prawnych oraz procedur sądowych. Rzetelne i kompetentne prowadzenie sprawy. Polecam

Beata
@Maria

Szczerze rekomenduję

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 420 ocen.

Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o.