Opinie o Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o. w Lublin

Chelmiak

Napisz cos wiecej prosze.

Xxx
@Chelmiak

Co chcesz wiedzieć?

Chelmiak

Prosze napisz cos wiecej !

Wiktoria

Gdyby nie pomoc prawników to zostałabym na lodzie!! O mały włos a okazałoby się że to ja jestem sprawcą!! Nigdy w życiu nie pomyslalabym że przechodząc przez pasy spotka mnie taki koszmar. Policjant w szpitalu chciał wymusić na mnie przyjęcie mandatu. Po prostu chore!! Wykonałam jeden tel do Kancelarii, wszystkim się zajęli, niczym nie musiałam się martwić. Ubezpieczyciel nie chciał wypłacić odszkodowania sugerując że może okazać się że to moja wina. KANCELARIA zapewniła mi rehabilitacje w prywatnej Klinice. Na ubezpieczyciela nie miałam co liczyć. Szczerze polecam

Irena

Jak przyszło co do czego to LEGATIS stanął na wysokości zadania. Zasiegnelam pomocy prawników z Kancelarii bo obawiałam się przekłamania w sprawie karnej. Kierowca który mnie potrącił nie chciał przyznać się do winy. Miał swojego adwokata. Pierwszy raz znalazłam się w takiej przykrej sytuacji. Postanowiłam jednak zaufać Kancelarii i bardzo cieszę się z tego. Prawnicy reprezentowali mnie w sprawie karnej, w moim imieniu na wszystkie rozprawy chodził mój pełnomocnik. Ja nie musialam tego przeżywać od nowa. Dzięki ich pracy sprawca został ukarany a ja uzyskałam odszkodowanie. Z tego miejsca pięknie dziękuję zespołowi LEGATIS za pomoc.

polecam

Profesjonalnie podeszli do mojej sprawy. W sprawie wypadku mojego ojca było wiele niejasności. Kierowca tłumaczył się że go nie widział na przejściu i że mu wtargnął pod koła. Znajoma poleciła mi tą Kancelarię. Mój wybór okazał się słuszny. Naprawdę przyłozyli się do sprawy. Kancelaria nadzorowała całe postępowanie karne aż do skazania sprawcy. Będę was chwalił i polecał. Lepszych prawników nie znajdziecie

Moja mama upadła na oblodzonym chodniku. Dostała odszkodowanie tylko z zus. Kwota z zus nie była za duża. Były to niewielkie pieniądze. Dlatego skierowałyśmy sprawę do Kancelarii. Kancelaria wszystkim się zaopiekowała. Mama tylko oczekiwała na rezultaty. Odszkodowanie uzyskane przez Kancelarię było większe od tego z zus. Uważam że ta kancelaria ma bardzo dużą skuteczność w egzekwowaniu odszkodowań.

Daria
@Kasia

Dziękuję bardzo za wsparcie i zaangażowanie w mojej sprawie

Krystian
@Kasia

Szczerze polecam

Janusz Bydgoszcz

Polecam. Jestem bardzo zadowolony. Pan Krzysztof jest w każdym calu zawsze przygotowany do sprawy. Potrafi przekazać zagadnienia prawnicze zwykłemu człowiekowi, prostym i zrozumiałym językiem. Poleciałem kancelarię kilku znajomym, każdy miał sprawę z innej dziedziny byli zachwyceni profesjonalizmem, skutecznością w działaniu i posiadaną wiedzą. Oby więcej takich kancelarii prawniczych. Życzę dalszych sukcesów

Gabriela

Szczerze polecam tą kancelarię. W prowadzonej dla mnie sprawie wykazali się profesjonalnym podejściem, ogromną wiedzą specjalistyczną i rzetelnością. Pozwoliło to zakończyć sprawę szybko i pomyślnie Polecam gorąco!

Krzysiek W.

Witam. Świetna, fachowa i szybka obsługa, bardzo miła atmosfera, oraz efektywna realizacja powierzonej sprawy. Na pewno będę korzystał z usług Kancelarii jak zajdzie tylko taka możliwość polecam wszystkim i dziękuję za pomoc.

Bartek

Miałem poważny problem prawny dlatego zgłosiłem się do kancelarii. szukałem dobrej kancelarii takiej która zna się na przepisach Trafiłem na bardzo kompetentnego prawnika który zajął się moją sprawą od początku do końca Kontakt z kancelarią oceniam bardzo dobrze Zawsze mogłem na nich liczyć dziękuję

Xxx

Nie polecam !!! (usunięte przez administratora) Najgorsza praca w zyciu !!! (usunięte przez administratora)

jacek

Zgłosiłem się ze szkodą na moim aucie. Dopłacili mi do tego co wypłacił ubezpieczyciel. Pozaniżali na częściach, na robociźnie, za holowanie z niemiec wogóle nie zapłacili. Dzięki Kancelarii wyszeedłem na plus

Bartek

Izabella

Pan Mecenas uczestniczył w każdej mojej rozprawie o rozwód. Ta obecność i aktywne uczestnictwo było bardzo pomocne. Doprowadził moje sprawy do satysfakcjonującego mnie zakończenia. Polecam

Maria
@Izabella

Znają się na rzeczy

Maria

Kancelaria godna polecenia. Bardzo wysoka jakość świadczonych usług. Bardzo dobra znajomość przepisów prawnych oraz procedur sądowych. Rzetelne i kompetentne prowadzenie sprawy. Polecam

Sandra

Bardzo polecam usługi kancelarii. Świetnie poradziła sobie z rozwiązaniem mojej sprawy. Konkretnie i dokładnie działają za każdym razem

Jan
@Sandra

Potwierdzam

Igor
@Sandra

Potwierdzam pozytywnie opinie. Kancelaria prowadziła mi sprawę o rozwód, jestem bardzo zadowolony. Prawnik prowadzący moją sprawę bardzo dobrze tłumaczy, pisma super, nawet kiedy trzeba było coś zrobić na szybko

Janek77
@Igor

Polecam

Janusz Bydgoszcz

Elżbieta

Potrafią uratować z każdej opresji. Powierzyłam im moją sprawą rozwodową. Wszystko zrobione profesjonalnie, bez ukrytych kosztów, cena w porównaniu do innych prawników była wręcz okazyjna. Raz jeszcze serdecznie dziękuję.

Beata

Trafiłam do Kancelarii przypadkiem,szukając rozpaczliwie pomocy prawnej. Moja sprawa była jak mi się wtedy wydawało niemożliwa do załatwienia. Jednak nie dla Pana Mecenasa Razem ustaliliśmy plan działania a sprawa została doprowadzona do końca z orzeczeniem na moja korzyść. Sumienny,rzetelny ,skuteczny i szybki prawnik traktujący każda sprawę indywidualnie. Wysoka kultura osobista i szacunek do klienta.Polecam na 100 %. Pozdrawiam serdecznie

Tomasz

Napisałem maila, proszę o odpowiedz. Mam kilka pytań.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 420 ocen.

Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o.