Opinie o Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o. w Lublin

Jarosław

Gazety o nich piszą (usunięte przez administratora)

(usunięte przez administratora) Tak sama sytuacja czytałam na spotted Lublin artykuł o moim byłbym pracodawcy.... żenada !!(usunięte przez administratora)

@Monika

dlaczegp? zastanawiam sie nad praca u nich na doradzce

@xyz

Odradzam ta praca to jedna wielka sciema na konsultanta telefonicznego zatrudnia na umowę zlecenie ,jest 5 tygodniowy okres wypowiedzenia jak nie przepracujesz kara w wysokosci miesięcznego wynagrodzenia , praca strasznie stresująca ,(usunięte przez administratora), natomiast praca przedstawiciela również sciema chłopaki zarabiają po kilkaset zł miesięcznie z czego nie da sie wyżyć, jakas sciema w umowie te 3tys ! Nie polecam !!! Jestem byłym pracownikiem (usunięte przez administratora)

qqq
@xyz

Nie polecam. (usunięte przez administratora) Nie daj się kupić na obietnice wspaniałych zarobków, to ściema!

To jest strona o pracy a nie o tym kim pomógł!! (usunięte przez administratora)pan nie pisze sobie sam tych pozytywnych komentarzy !! Niech się wypowiedza byli pracownicy(usunięte przez administratora)!! Ale tu wal idzie !!! Nie dajcie się ludzie nabrać zarówno na porady jak i na prace !! Moje sugestie dla Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o.: (usunięte przez administratora)

MałaMi

Czy ktoś pracował w Legatis jako konsultant telefoniczny / doradca klienta? Jak wyglądała praca i szkolenie? Byłam na rozmowie ale kazali mi umowę podpisać jeszcze przed szkoleniem , nie ma czegoś takiego więc powiedziałam że muszę się zastanowić. Ktoś pomoże?

Tam nie ma szkoleń.

@Gość

No mi na rozmowie kazali podpisać umowę i przyjść godzinę później na szkolenie. Także byłam w szoku ponieważ umowy się podpisuje tuż po szkoleniu

@MałaMi

Jak ja byłam na rozmowie to mówili o szkoleniach. Na drugi dzień jak przyszłam to dyrektor podał mi dane do logowania i pokazał skrypt i tyle ze szkolenia. Także nie łudź się że ktoś Ci pomoże.

Aga
@MałaMi

Od moich czasów wiele się zmieniło na plus . Kiedyś wszystkie szkolenia były w Wawie teraz każdy oddział ma własne.

@Gość

Kiedy to było dokłafnie? ;)

@Gość

tak właśnie jest! nie polecam!

Sylwia

Praca całkiem spoko

asd
@Aga

przeciez tam nigdy nie bylo zadnych szkolen

Ewelina
@MałaMi

Nie stresuj się. Szkolenia nie są takie złe. Najważniejsze że są płatne. Wiem jak to jest pierwszy dzień w nowej firmie, zawsze jest stres bo masa nowych ludzi , nowe obowiązki. W LEGATIS jest bardzo sympatyczna atmosfera. Mój zespół z którym pracuje na co dzień to bardzo życzliwi ludzie i bardzo pomocni. Moja rada dla Ciebie, nie spinaj się za bardzo to łatwiej będzie Ci nawiązywać relacje z nowymi kolegami w pracy.

@asd

a czy ktos wie jak jest ze zwolnieniem? niby na umowei 3 msc wypowiedzenia, ale w punkcie 8 jest napisane, ze mozna przed okresem wypowiedzenia, ale wtedy nie dostaje sie wynagrodzenia za te przepracowane dni.

@MałaMi

Witam, Czy ktos wie jak jest ze zwolnieniem sie przed okresem wypowiedzenia? Wtedy nie jest wyplacone wyngarodzenie, tak? tak jest w umowe napisane, ze jezeli sie zwolnimy przed okresem wypowiedzenia (3 miesiecznym) to nie otrzymujemy wynagrodzenia za te przepracowane dni

Iex

Nie polecam. Nierzetelni i nieuczciwi. Zabrali dokumentacje i kontakt się skończył. Moje sugestie dla Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o.: Nie polecam! Nierzetelni i nieuczciwi. Zabrali dokumenty, wyniki badań i kontakt się urwał...

zoo

Sama prawda. Nie polecam tego "pracodawcy". (usunięte przez administratora)

Wojciech88

Porada bardzo profesjonalna. Pisma napisane zrozumiałym językiem z szczegółowym wyjaśnieniem stanu prawnego . Szybka odpowiedź, niezwykle wygodna forma porady prawnej. Gorąco polecam.

jacek
@Wojciech88

Polecam

Tamara

Miałam problem z komornikiem, który chciał zlicytować mój dom za niespłacony przez męża kredyt. Zgłosiłam się do Kancelarii o pomoc. Prawnicy z Kancelarii bardzo mi pomogli. Cieszę się że trafiłam na fachowców. Kancelaria wniosła sprzeciw do sądu dzięki czemu egzekucja została wstrzymana a dług został uznany za przedawniony. Gdyby nie pomoc kancelarii nie miałabym gdzie mieszkać. Polecam

Jolka
@Tamara

Najwyższe odszkodowanie za wypadek uzyskasz tylko z prawnikami. To proste. Znają się na przepisach, dokładnie ocenia wysokość odszkodowania Jak ubezpieczyciel nie zapłaci pójdą do sądu Poza tym Mają swoich lekarzy i rzeczoznawców

Polecam

jacek
@Tamara

Zgłosiłem się ze szkodą na moim aucie. Dopłacili mi do tego co wypłacił ubezpieczyciel. Pozaniżali na częściach, na robociźnie, za holowanie z niemiec wogóle (usunięte przez administratora) Dzięki Kancelarii wyszeedłem na plus

Szymon

Polecam wszystkim, którym ubezpieczyciel zaniżył odszkodowanie. Oddałem im sprawę i zero zmartwień. Obsługa prawna bez zastrzeżeń.

Wanda78

Profesjonalna i rzetelna pomoc prawna w uzyskaniu odszkodowania. Bardzo dziękuję za pozytywne zakończenie mojej sprawy.

Cccc

Odradzam. (usunięte przez administratora)

Bartosz

Po raz kolejny korzystam z pomocy kancelarii i jestem bardzo zadowolony. Zawsze uzyskuję konkretne porady. Terminowo i sumiennie. Polecam

Jan

Doskonała współpraca z prawnikiem prowadzącym moją sprawę . Jakość wykonanej dla mnie usługi prawnej oceniam bardzo wysoko. Bardzo dziękuję

Marc

Hmmm... Ciekawe, że na portalu stworzonym do dzielenia się opiniami o pracodawcach MASOWO wypowiadają się osoby podające się za superzadowolonych klientów.... Dziwne to. (usunięte przez administratora)

Anita

Ogromne słowa uznania dla Pani Eweliny. Profesjonalnie i rzetelnie przygotowany wniosek o przywrócenie terminu do złożenia apelacji . Bardzo szczegółowo rozpisane, poparte przepisami. Super

x

Czyli jednak nie zatrudnił nowego prawnika?

Robert

Znam firme i nie polecam.(usunięte przez administratora)

x
@Robert

Potwierdzam!

Krystyna sz

Dziękuję za pozytywne rozwiązanie mojej sprawy. Jestem bardzo zadowolona z udzielonej mi porady. Dzięki wam wiem jak mam postąpić.

Beata

Odpowiedź na pozew ktorą przygotował mi prawnik była bardzo rzeczowo opisana i poparta konkretnymi przykładami. Już nie mogę się doczekać żeby zobaczyć minę męża w sądzie. Wszystko za przystępną cenę przygotowane w naprawdę krótkim czasie. Polecam!

Ryszard Borzechów

Dziękuję za fachową poradę w sprawie karnej.

#Cezary

Polecam prawnikow z tej Kancelarii, bardzo duże odszkodowania uzyskują. Zdecydowanie polecam.

Albert

Jestem bardzo zadowolony z uzyskanego odszkodowania !!! Bardzo profesjonalna pomoc prawna! Szczególne podziękowania dla Pana mecenasa Krzysztofa. Moja sprawa była dość skomplikowana, ale dzięki doświadczeniu Pana mecenasa mogę cieszyć się z uzyskanego odszkodowania. Sąd apelacyjny podtrzymał wyrok na moją korzysc. bardzo mile zostałem zaskoczony! Udało się!!! Wygraliśmy!!! Nie jestem w stanie wyrazić słowami mojej wdzięczności za pomoc !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 420 ocen.

Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o.