Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o.

gosia 2015-12-29 08:55:20
Kancelaria dba o swoich pracowników. Jestem zadowolona ze współpracy. Polecam
Były pracownik 2015-12-31 18:17:31
Nie polecam. (usunięte przez administratora)
ana 2016-01-01 16:02:00
fajna oferta pracy w dziale prawnym, dużo można się nauczyć
rafi 2016-01-01 16:39:46
Jestem przedstawicielem już 3 miechy, fajna robota. Można poznać dużo ciekawych ludzi, jest trochę wyzwań. Lubię to co robię lubię pomagać innym. W tej pracy mam taką mozliwosc
marija 2016-01-01 18:15:51
Kancelaria pomaga osobom poszkodowanym uzyskac odszkodowania za powstałe szkody.
Nie musisz być ubezpieczony. Bez opłat za prowadzenie sprawy. Zakres usług obejmuje odszkodowania za szkody powstałe podczas: wypadków komunikacyjnych, wypadków przy pracy, wypadków w rolnictwie, upadków na chodniku i wielu innych. Zapraszam do kontaktu tel. 575 877 333
alejandro 2016-01-01 18:29:41
spoko współpraca polecam
Dariusz 2016-01-01 19:03:30
Kiedyś klientem a dzisiaj pracownikiem. Otrzymałem pomoc w mojej sprawie. Wiem co polecam
anna 2016-01-01 20:21:32
Jeśli możesz napisz coś więcej. System pracy jak typowego przedstawiciela handlowego? Jak wygląda dzień pracy, godziny, elastyczne samemu się układa czy określone z góry, ile godzin dziennie? Wyniki wyśrubowane, system wynagradzania podstawa plus prowizja? Jaka wysokość podstawy i jaka jest realna prowizja? Uczciwy pracodawca? Z góry dziękuję.
Nina Katowice 2016-01-01 21:46:57
Ja też jestem przedstawicielem. Kancelaria reprezentuje w sporach z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Pracuję już rok. Bardzo dużo się nauczyłam. Kancelaria zapewnia szkolenia. Wcześniej byłam zielona w tematyce odszkodowań, jak większość społeczeństwa. Kancelaria wywiązuje się ze swoich zobowiązań. Partner godny polecenia. Zapraszam osoby zainteresowane ze śląska do pracy.
Zosia 2016-01-01 21:53:47
W nadchodzącym nowym roku życzę wszystkim pracownikom Kancelarii samych sukcesów zawodowych jak i osobistych oraz spełnienia marzeń.
vanessa 2016-01-02 09:57:53
Przedstawiciel Opoczno. Zarobki są uzależnione od regionu. Ja na łódzkie miesiąc w miesiąc robie 3 tys. Na śląsku i podkarpaciu kasa większa. Pozdro
mailna suwałki 2016-01-02 10:26:13
Vanessa wpadam do Ciebie :) ja w suwałkach wyciągam max 2 500
wiola poznań 2016-01-03 09:56:41
To już 2 lata pracy w Kancelarii. Pomogłam setkom moich klientów. A sprawy najróżniejsze poczynając od drobnych szkód z polis nnw, upadki na chodniku, wypadki komunikacyjne. Kancelaria zajmuje się każdą sprawą nawet ta najdrobniejszą. Zapraszam do współpracy.
Andrzej Piaseczno 2016-01-03 10:06:14
W tej pracy bardzo ważna jest empatia, umiejętność rozpoznawania potrzeb innych ludzi, komunikatywnosc, otwartość na nowe sytuację. Nie można być zamkniętym w sobie mrukiem ponieważ mamy pomagać ludziom którzy są w trudnej sytuacji życiowej.
ela 2016-01-03 10:30:26
Dla mnie najważniejszą sprawą jest to, że mój Klient nie płaci za usługę tak jak w branży telekomunikacyjnej czy też ubezpieczeniach. Oferuję swoim Klientom pomoc za którą nie muszą płacić. Sprawia mi to wiele satysfakcji. Pozdrawiam
Adam 2016-01-03 14:42:59
Ta racja czas pracy jest elastyczny i to jest plus. Jesteś samodzielny ale masz wsparcie. To się chwali
Jarek 2016-01-03 14:51:23
Branżę znam od potrzewki, z niejednego pieca chleb jadłem. .. Pracowałem u wielu radców prawnych. Tu już jestem prawie dwa lata i jestem zadowolony. Mam swoich klientów z polecen i z Kancelarii. 10 mies pracy dwa mies wakacji. Dla mnie idealnie.
Kinia 2016-01-03 14:53:09
Nie dla każdego jest dobra praca w korpo
edwar 2016-01-03 15:38:59
Chrzanic prowizję dobrze ze podstawę dają . W Lublinie młody prawnik bez doświadczenia więcej niż 2 nie dostanie
Violetta lubelskie 2016-01-03 16:23:12
Poszukuję osób na stanowisko Przedstawiciela na Lublin, Zamość i Tomaszów Lubelski. Dla osób z doświadczeniem podstawa + prowizja. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu tel. 533 400 455.
kozak 2016-01-04 19:29:41
Jakbym niebyl związany lojalka z pzu to puściłbym cv może akurat po drugiej stronie mocy:) Nawet ciekawe warunki - dział prawny
viliana 2016-01-04 20:27:22
Dobry prawnik zawsze w cenie. Za 3 500 na rękę jakby dali to można by pomyslec
eryk 2016-01-04 20:28:57
Bez aplikacji i 3 500 ha ha
Michał 2016-01-05 09:37:17
Kancelaria dochodzi odszkodowań na rzecz osób poszkodowanych w różnego rodzaju zdarzeniach losowych. Wypadki komunikacyjne, wypadki przy pracy, wypadki w rolnictwie, upadki na chodniku, błędy medyczne. Zapraszam do kontaktu tel. 884 994 333. Pozdrawiam Michał
maciek 2016-01-05 21:05:13
Od niedawna jestem pracownikiem Kancelarii. Wszystko zaczęło się od mojej sprawy dotyczącej wypadku komunikacyjnego. Dwa lata temu nie miałem jeszcze pojęcia, że można skorzystać z pomocy takiej Kancelarii i że w ogóle można dochodzić odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu spowodowany wypadkiem komunikacyjnym z polisy OC sprawcy. Byłem w tym temacie zupełnym laikiem. W związku z wypadkiem zgłosiłem tylko szkodę majątkowa samochodu, którą zresztą zaniżyli. Początkowo sam próbowałem wpłynąć na ubezpieczyciela żeby wypłacił więcej kończyło się tym że pisali iż przyznali tyle ile się należy i kropka i jakby co to do sądu tylko. Znajomy polecił mi skorzystać z pomocy kancelarii, skorzystałem. Dostałem dopłatę odszkodowania za samochód i to bez sądu! A co mnie zdziwiło na tamtą chwilę równiez otrzymałem odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu- dwa miesiące w kołnierzu + rehabilitacja i inne bajery. wtedy właśnie bardzo zainteresowałem się tematyka odszkodowań i samą pracą przedstawiciela. Bardzo spodobało mi się podejście kancelarii do klienta i to że wiele osób jest nieświadomych swoich praw. Narazie dopiero raczkuje w tej branży ale szczerze mogę polecić kancelarię.
angie 2016-01-05 21:11:14
zapoznałam się z ich ofertą warunki są interesujace
Dorota małopolskie 2016-01-07 21:24:57
Pomogę w uzyskaniu odszkodowania. Kraków, Nowy Sącz, Tarnów, Bochnia, Limanowa, Nowy Targ. Zostałeś poszkodowany w wypadku komunikacyjnym, w wypadku przy pracy, wypadku w rolnictwie, na skutek upadku na chodniku lub błędu medycznego? Sprawdź czy należy Ci się odszkodowanie. Kancelaria zapewnia profesjonalną pomoc w dochodzeniu odszkodowań. Zapraszam do kontaktu.tel. 733 100 633.
Pracownik 2016-01-08 13:15:24
Wiolu z Poznania, nie możesz pracować z kancelarii 2 lata, ponieważ ta kancelaria jak na razie funkcjonuje od 1 roku i 3 miesięcy.
Pracownik 2016-01-08 13:21:47
Jarku, czy na pewno pracujesz w tej kancelarii? Ona funkcjonuje od 1 roku i 3 miesięcy, a nie od 2 lat jak napisałeś.
patryk 2016-01-09 10:03:20
Kancelaria pomaga uzyskać odszkodowanie. Fajna sprawa. Sam się dopiero co dowiedziałem, że należy mi się odszkodowanie za to że nie odśnieżyli chodnika i złamałem nogę
adi 2016-01-09 13:42:12
Pewnie, Ubezpieczyciele zarabiają na naszej niewiedzy. Lepiej skorzystać z prawnika niż brać ochłapy
holedea 2016-01-14 20:31:01
Hej,Co konkretnie robi taki specjalista ds odszkodowań? siedzi za biurkiem i zajmuje się papierami czy ma tez bezpośredni kontakt z klientem. zainteresowała mnie ta oferta pracy i chce uzyskać trochę informacji :)
Ewa 2016-01-15 18:57:57
Praca w dziale prawnym. Musisz mieć skończone studia prawnicze, dodatkowo aplikacja. Zajmujesz się egzekwowaniem od towarzystw ubezpieczeniowych odszkodowań w imieniu Klientów Kancelarii. Ciekawa praca,trzeba być biegłym w przepisach, ustawach i orzeczeniach.
jurek 2016-04-24 10:47:15
ja słyszałem, że na rozmowach obiecują pracownikom kontakty do klientów, których podobno mają baaardzo dużo, a jak przychodzi co do czego, to każdy musi szukać sam na własną rękę, aby cokolwiek zarobić
jola 2016-05-19 14:08:14
Praca całkiem spoko. dają nowe auto. jak jest zaplecze to aż miło robić.
jansik 2016-05-19 14:22:38
Duże wsparcie na początek. nigdy nie miałem doczynienia z tą branżą. Odkąd tu pracuje wiele się nauczyłem. zawsze szukałem miejsca dla siebie. Ale ta robota mi odpowiada. Pomagamy osobom poszkodowanym w wypadkach losowych. Sama praca to wiele wyzwań. Każdy klient to zupełnie inna sprawa. Pomoc ludziom sprawia mi satysfakcję. nie jestem typem windykatora ani agenta ubezpieczeniowego. Ciężko mi wyciągać od ludzi pieniądze, dlatego ta praca sprawia mi jednocześnie wiele radości. pozdrawiam z poznania i zapraszam do współpracy.
eryk 2016-05-19 14:50:06
Polecam pracę. Aplikujcie na pomorze. Tam poszukują teraz pracowników.
anna 2016-05-27 10:05:05
ile z tych kontaktów co dają jest trafnych? w sensie nie wiem np: 10 kontaktów do klientów w miesiącu - objeżdżę na własny koszt, a ile osób podpisze umowę? bo jak znam życie to większość spraw nie przechodzi weryfikacji pod względem dokumentacji, a wtedy nie ma kasy :/
Tomasz 2016-05-29 18:25:18
Polecam. Pomagamy osobom poszkodowanym w różnego rodzaju wypadkach uzyskać należne odszkodowanie. Jestem pracownikiem Kancelarii. Chcesz się dowiedzieć jak wygląda praca, zwłaszcza Warszawa, Radom i okolice to zadzwoń do mnie tel. (usunięte przez administratora)Klient w ciągu miesiąca jest sporo Klientów. Praca napewno dla tych co nie lubią siedzieć w jednym miejscu, dla ludzi którzy cenią sobie kontakt z drugim człowiekiem a nie dla zamkniętych w sobie buców. Dla mnie ogromną satysfakcją jest Fakt że pomagam innym w trudnych chwilach i że mam u boku silnego partnera na którego mogę polegać. Pozdrawiam
Crow 2016-06-04 08:38:20
Profesjonalni.Wiedzą co i jak
anna 2016-06-21 18:30:11
Polecam pracę w dziale prawnym. Miła atmosfera, dużo można się nauczyć.
dariusz 2016-07-08 13:37:49
Byłem sprawdziłem. Warte uwagi. Podstawa, samochód i waha
Miki 2016-07-12 08:58:02
Jak praca na tym stanowisku wygląda w Zachodniopomorskim? Ktoś coś wie może ?
Ps 2016-08-08 19:12:38
Dokładnie ta kancelaria funkcjonuje od roku.
marta 2016-08-08 19:42:14
fajna, miła życzliwa atmosfera. zgrany zespół
Karolina 2016-08-11 18:01:19
Kancelaria dochodzi odszkodowania za szkody majątkowe jak i osobowe powstałe podczas wypadków komunikacyjnych, wypadków przy pracy, wypadków w rolnictwie, upadków na chodnikach jak również błędów medycznych. Gorąco polecam się osobom zainteresowanym uzyskaniem odszkodowania w regionie małopolskim a w szczególności Kraków. Chciałbyś się czegoś dowiedzieć o pracy w Krakowie, Tarnowie lub Nowym Sączu zadzwoń do mnie.

Miałeś wypadek? Zostałeś poszkodowany? Sprawdź czy należy Ci się odszkodowanie. Zadzwoń a udzielę Ci bezpłatnej informacji.

Pozdrawiam,
Karolina Doradca Małopolskie - tel. 733 220 233
Kuba 2016-10-07 14:46:03
Witam. Czy jest ktoś kto obecnie pracuje w tej kancelarii jako przedstawiciel? Bo chciałbym dołączyć do zespołu, ale mam kilka pytań. Proszę o kontakt mailowy (usunięte przez administratora)
ppiter 2016-10-23 12:01:23
Witam. Chcialbym podjac prace jako przedstawiciel kancelarii . Czy ktos moze sie wypowiedziec na ten temat ? Jak wyglada wynagrodzenie przedstawiciela ? Rozwazam wyslanie Cv ale szanuje ich i swoj czas . Dziekuje z gory za odpowiedz
G 2016-11-17 21:56:30
Hmm.. Oni na prawdę dają samochód służbowy?????
Kamila 2016-11-19 19:29:10
Chce znać szczegóły współpracy.
Zostaw swoją opinię o Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o. - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o.