Opinie o Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o. w Lublin

Niezadowolony klient

(usunięte przez administratora) !! (usunięte przez administratora) Brak kontaktu telefonicznego! (Sekretarka ) Lekceważenie klienta. Pan z którym zawierasz umowę mówi co innego niz w umowie !!!!!

Kamila

polecam pracę dla prawników. Dobre zarobki stabilne zatrudnienie luźna atmosfera w pracy premie do osiągnięcia. Pozdrawiam kolegów i koleżanki z pracy.

Bogdan

Kancelaria pomaga uzyskać odszkodowanie. Fajna sprawa. Sam się dopiero co dowiedziałem, że należy mi się odszkodowanie za to że nie odśnieżyli chodnika i złamałem nogę

Piotr 8
@Bogdan

Firma ta to zwykle naciągane ludzi nic nie robią nie pomagają a pieniądze szybko zabierają a na pomoc nie można liczyć zwykli naciagacze

Adres jest na google. Wyślij odstąpienie poleconym. Nie odbiorą oczywiście, ale masz podkładkę.

Adam Swarzędz

Bardzo dziękuję za bardzo wyczerpującą i zrozumiałą poradę prawną w sprawie karnej . Państwa pomoc bardzo mi się przydała. Wiem jak zabezpieczyć się w przyszłości w podobnej sytuacji.

@Adam Swarzędz

16.03.2019

Proszę o opinię na temat firmy jako pracodawcy. Na jakie stanowiska rekrutują?

Ziob

(usunięte przez administratora) ogólnie nie polecam tej kancelarii

stefan

kancelaria pracuje w sposób bardzo profesjonalny. Brak zastrzeżeń. Dziękujemy za pomoc

Malwina
@stefan

Miałam przyjemnosc korzystac z porady prawnej w kancelarii. Bardzo fachowo udzielono mi informacji, pozniej jeszcze telefonicznie dopytywalam się dodatkowo Ogólnie oceniam bardzo pozytywnie

Elżbieta
@stefan

Bardzo pozytywnie oceniam pracę prawników. Potrzebowałam doradztwa w sprawie ubezpieczenia po wypadku. Dzięki Kancelarii nie czułam że zostałam z problemem sama Polecam

Krzysiek W.

Łukssz

@Elżbieta

Polecam obeznani z przepisami warto

Błażej7799

Polecam uslugi

Jacek
@Błażej7799

Zgłosiłem się ze szkodą na moim aucie. Dopłacili mi do tego co wypłacił ubezpieczyciel. Pozaniżali na częściach, na robociźnie, za holowanie z niemiec wogóle nie zapłacili. Dzięki Kancelarii wyszeedłem na plus

Dawid09
@Jacek

Ja miałem problem z mechanikiem który przywlaszył mi auto Oddałem sprawę do Kancelarii Zajęli się całą papierologią i pozwem do sądu Bardzo dobrze wspominam naszą współpracę

darek
@Dawid09

Polecam, miło wspominam współpracę

Ulka
@darek

Dostałam pozew i nie bardzo wiedziałam jak się zachować. Dlatego o pomoc zwróciłem się do Kancelarii. Prawnik podszedł do mojej sprawy bardzo indywidualne co mnie pozytywnie zaskoczyło. KANCELARIA dokonała wszelkich formalności, wszystko terminowo. Ja nie musiałam się stresować.

mateusz
@Ulka

Potwierdzam to co napisałaś ulka

JerzyR
@Ulka

Profesjonalizm, dobra cena, terminowość, możliwość zadawania dodatkowych pytań to jest to czego oczekuje klient. Szczególnie dziękuję Pani Ewelinie za sporządzenie pisma procesowego. W miarę potrzeb będę wracać.

bartek66
@Dawid09

konkretnie. Właśnie takiej porady prawnej oczekiwałem . Serdecznie wszystkich pozdrawiam i dziękuję

weronika
@stefan

Jestem zadowolona z udzielonej informacji. Apelacja była dobrze i fachowo napisana. Dziękuję.

Wojciech88
@weronika

kasia
@Wojciech88

Szybko, sprawnie i cena ok

@kasia

x

NIE polecam!

SP
@stefan

Ja mam milion zastrzeżeń.(usunięte przez administratora)

Kamil
@Malwina

Hhhh

Czy ktoś wie gdzie przeprowadził Legatis? Ponoć nie ma go już na Chopina.

KRS
@Hhhh

Według KRS: ul. PÓŁNOCNA, nr 129, lok. ---, miejsc. LUBLIN, kod 20-400, poczta LUBLIN, kraj POLSKA

LOL
@KRS

Tak, nowy adres nowe opinie zachwyconych klientów ;)

Ola L

Dzięki pomocy kancelarii uzyskałam odszkodowanie za wypadek samochodowy. wszystko odbyło się sprawnie i terminowo. Całuję i polecam

Otrzymałem obszerną, rzeczową i zrozumiałą dla mnie poradę. Zdecydowanie polecam zainteresowanym.

Elżbieta

Potrafią uratować z każdej opresji. Powierzyłam im moją sprawą rozwodową. Wszystko zrobione profesjonalnie, bez ukrytych kosztów, cena w porównaniu do innych prawników była wręcz okazyjna. Raz jeszcze serdecznie dziękuję.

polecam

Profesjonalnie podeszli do mojej sprawy. W sprawie wypadku mojego ojca było wiele niejasności. Kierowca tłumaczył się że go nie widział na przejściu i że mu wtargnął pod koła. Znajoma poleciła mi tą Kancelarię. Mój wybór okazał się słuszny. Naprawdę przyłozyli się do sprawy. Kancelaria nadzorowała całe postępowanie karne aż do skazania sprawcy. Będę was chwalił i polecał. Lepszych prawników nie znajdziecie

pozytywna

Bardzo profesjonalna opieka prawna na każdym kroku. Miałem wypadek, sprawca wypadku nie przyznawał się do winy i próbował przerzucić winę na mnie. Byłem w kropce. Znajomy polecił mi LEGATIS. Prawnicy reprezentowali mnie w sprawie karnej. LEGATIS udowodnił winę sprawcy. Jestem zadowolony z obsługi. Nie znam się na przepisach i bez prawnika nie dałbym rady. Szczerze dziękuję za pomoc.

Nina

Opłaca się polecam

rafał
@pozytywna

Z Kancelarią zawsze więcej ugrasz.

Ile Ci za opinie zaplacili

piotrek
@pozytywna

Ja też zleciłem walkę o odszkodowanie Kancelarii

michał

Tamara
@pozytywna

Korzystałam z pomocy prawnej kancelarii polecam

Bartek
@Tamara

Miałem poważny problem prawny dlatego zgłosiłem się do kancelarii. szukałem dobrej kancelarii takiej która zna się na przepisach Trafiłem na bardzo kompetentnego prawnika który zajął się moją sprawą od początku do końca Kontakt z kancelarią oceniam bardzo dobrze Zawsze mogłem na nich liczyć dziękuję

szymon67
@Michał

Jestem bardzo zadowolony z otrzymanego pisma. Mistrzowskie uzasadnienie apelacji :)

AgataB
@Bartek

W moim udzielona porada spełniła moje oczekiwania. Po za tym otrzymałam wskazowki o moich prawach i jak mam postępować w swojej sprawy.

jolanta
@Bartek

Szczerze polecam. Wyczerpująca, udzielona w bardzo szybkim tempie porada prawna. Odpowiedź jak najbardziej pomogła mi w podjęciu decyzji o rozwodzie.

Izabella
@jolanta

Pan Mecenas uczestniczył w każdej mojej rozprawie o rozwód. Ta obecność i aktywne uczestnictwo było bardzo pomocne. Doprowadził moje sprawy do satysfakcjonującego mnie zakończenia. Polecam

Nikoś
@Izabella

Szybka, kompetentna porada prawna. Dziękuję.

Nadia
@Nikoś

Porady prawne są obszerne i zrozumiałe dla przeciętnego Kowalskiego. Jeżeli będę miała jeszcze w przyszłości jakikolwiek problem prawny zgłaszam się od razu do Państwa Kancelarii.

Gabriela
@Nadia

Zdecydowanie polecam.

Gabriela

Szczerze polecam tą kancelarię. W prowadzonej dla mnie sprawie wykazali się profesjonalnym podejściem, ogromną wiedzą specjalistyczną i rzetelnością. Pozwoliło to zakończyć sprawę szybko i pomyślnie Polecam gorąco!

Irena

Zdecydowanie polecam każdemu, kto potrzebuje fachowej pomocy prawniczej, do skorzystania z usług Kancelarii. Wspaniale przygotowane pisma i można dodzwonić się całodobowo. Na pewno jeśli będę potrzebowała pomocy prawnej, skorzystam raz jeszcze

Natalia6

Super, dziękuję za pomoc w uzyskaniu odszkodowania. Nie wiem co bez was bym zrobiła

Daniel

Widzę że branża zyskuje coraz większą popularność. Kiedyś nikt nie wiedział, że są kancelarie, które pomagają uzyskać odszkodowanie od ubezpieczycieli. Patrząc wstecz jest to bardzo pozytywna zmiana we współczesnym świecie. Kilkanaście lat temu każdy z nas przyjąłby to co da ubezpieczyciel, gdyby ubezpieczyciel odmówił to nikt z nas by z nim nie walczył. Ubezpieczyciele muszą obecnie podnosić składki żeby wyrobić się z wypłacanie odszkodowań które egzekwuja kancelarie.

Agnieszka

Polecam szybko i sprawnie

Grazyna
@Daniel

Szybko i sprawnie i terminowo

@Daniel

Zaraz po wypadku zgłosiłam się do Kancelarii . Wywalczyli dla mnie odszkodowanie. Nie miałam na głowie żadnych formalności, całość poprowadzili prawnicy.

Maria
@Ewa

Beata
@Ewa

Trafiłam do Kancelarii przypadkiem,szukając rozpaczliwie pomocy prawnej. Moja sprawa była jak mi się wtedy wydawało niemożliwa do załatwienia. Jednak nie dla Pana Mecenasa Razem ustaliliśmy plan działania a sprawa została doprowadzona do końca z orzeczeniem na moja korzyść. Sumienny,rzetelny ,skuteczny i szybki prawnik traktujący każda sprawę indywidualnie. Wysoka kultura osobista i szacunek do klienta.Polecam na 100 %. Pozdrawiam serdecznie

Jarek
@Beata

potwierdzam korzystałem mojej sprawie alimentacyjnej

Ymagda

@Beata

Porada udzielona bardzo sprawnie w dobrej cenie, polecam wszystkim korzystanie z usług Kancelarii bo warto.

Staszek
@Andrzej

Bardzo dziękuję. Niezwykle cenne porady prawne. Pozwolę sobie zadać pytanie w razie potrzeby w przyszłości. Pozdrawiam

Irek2.0
@Daniel

Potwierdzam powyższe Porada udzielona prostym językiem, zrozumiały dla mnie. Nie musiałem nawet wychodzić z domu w poszukiwaniu kancelarii prawnych. To jest na plus.

Robert
@Daniel

Dzięki za odszkodowanie. Polecam bo warto

damian
@Robert

Bylypracownik
@Robert

100% pewne odszkodowania. Tu masz pewnosc ze nie dogadaja sie z ubezpieczycielem na mała kwotę. Nie robią lipy jak niektóre firemki z Wrocławia i Legnicy co podpisują ugody za klientów z ubezpieczycielem. Po prostu prawdziwi prawnicy co tu gadac

Kaska
@Bylypracownik

LEGŁatis
@Kaska

Nie polecam(usunięte przez administratora)

pozytywna

Fajnie że są takie Kancelarie, które walczą o odszkodowanie. Super sprawa polecam każdemu kto się rozczarował kosztorysem ubezpieczyciela.

Pawel

Dawid
@pozytywna

Wysoka specjalizacja kancelarii w sprawach o odszkodowania z różnego tytułu pozwala mieć pewność jego otrzymania. Po lekturze opinii widać, że firma stara się wykonywać swoją pracę z dobrymi skutkami.

Klient
@Dawid

Sprawa którą prowadziła Kancelaria była bardzo trudna, przegrana w pierwszej instancji ale po napisaniu apelacji i walce z ubezpieczycielem wygrałem Dziękuję za pomoc

Beata
@Klient

polecam w sprawach odszkodowań

Sławek
@Dawid

Po wypadku samochodowym zgłosiłem się do Kancelarii. Bardzo zadowolony jestem z obsługi i uzyskanego odszkodowania. Ubezpieczyciel proponował śmieszne pieniądze, dlatego KANCELARIA złożyła pozew. Ja wyszedłem na tym na plus Polecam

marcon
@Dawid

starannie i kompetentnie przygotowana odpowiedź na zgłoszony problem. Jestem w pełni usatysfakcjonowany uzyskanymi informacjami i gorąco polecam

leszek
@marcon

Uzyskałem błyskawiczną i wyczerpującą poradę w mojej sprawie. A wszystko poparte przepisami bardzo pomogło mi to rozwiązać problem ze spadkiem . Z czystym sumieniem polecam

Pawel
@leszek

zgadzam się. Również polecam

magda44
@pozytywna

Jestem bardzo zadowolona z uzyskanej porady prawnej. Odpowiedź szybka, konkretna a zaproponowane rozwiązanie poprostu rewelacyjne Na pewno będę korzystała z Państwa usług w przyszłości i polecam ją innym, ponieważ porady są szyte na miarę potrzeb..

Ada
@magda44

Ocena 5

Q
@pozytywna

Nie fajnie. Kancelarie odszkodowawcze to zmora naszych czasów. (usunięte przez administratora) NIE POLECAM! LUDZIE KORZYSTACIE Z POMOCY RADCÓW I ADWOKATÓW BEZ POŚREDNIKÓW I WYGÓROWANYCH PROWIZJI.

Mariysz
@pozytywna

Jestem bardzo zadowolony, że zwróciłem się do Państwa o poradę. Jesteście naprawdę potrzebni.

Maciej rybnik

Serdecznie dziękuję za szybką i konkretną poradę prawną, dzięki której odzyskałem spokój.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 420 ocen.

Kancelaria Prawna LEGATIS Sp. z o.o.