Opinie o Thales Polska sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Thales Polska sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Thales Polska sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg szynowych i kolei

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Thales Polska sp. z o.o. w Warszawa

Witam, może się ktoś wypowiedzieć, jak wyglądają warunki w pracy serwisanta terenowego?

Czy to prawda że dział księgowości i IT mają być przejęte ? Czy jeszcze inne działy także ?

Iwo

Thales Polska ma opinię dobrego pracodawcy.!!!

DON

Pokaźna liczba opinii o Thales Polska -- 44 -- przeczytałem wszystkie z uwagą. Jestem nowym pracownikiem w tej firmie i mogę potwierdzić część zawartych w komentarzach treści. Dużo można przeczytać negatywnych treści, co jest dla mnie zrozumiałe, bo statystyczny obywatel pisze przede wszystkim na forach wtedy, gdy jest niezadowolony. Jaką firmą jest Thales Polska -- bardzo szybko i dynamicznie rozwijającą się (licząc w krotnościach -- szacunek), co może powodować wrażenie chaosu dla tych, którzy się nie wyrabiają. Jest poligonem, na którym pro-aktywni ludzie mogą zdobywać olbrzymie doświadczenie w boju. Jest firmą, w której nie ma miejsca dla mięczaków z postawą reaktywną, którzy obwiniają wszystkich na około nie biorąc spraw w swoje ręce. Lubie takie miejsca, bo pozytywne wyzwania są tu codziennością -- olbrzymie wyzwania :)

daga
@DON

Nowym pracownikiem? Chyba w jakimś dziale promocji i marketingu.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Thales Polska sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Technik ds. Infrastruktury technicznej?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Ta firma jest całkowicie do bani... Nawet jeśli wygrała przetarg, to nie wiem kto chciałby tam pracować... Nikomu nie polecam- niereformowalni ludzie, przestarzałe technologie, zatwardziałe struktury i nieciekawe sposoby zarządzania ludźmi począwszy od samego działu HR...

jola
@Piotr

Nowy na rynku pracy? hihi

don
@Piotr

Piękne wyzwania dla rozwoju, takie miejsca niesamowicie mnie kręcą :)

Waz

Kierownictwo firmy zarówno centrala we Francji jak i odział w Polsce jest w rękach żydowskich, jeśli komuś to nie przeszkadza to spokojnie może tam pracować

Czy praca w dziale księgowym to praca sezonowa? Bo średnio po 3 miesiącach ludzie rezygnują ...

Pracownik2

To nie jest kwestia sezonowości, ale totalnego chaosu organizacyjnego w finansach. A to już jest duży problem osób odpowiedzialnych za ten pion.

Pracownik2

To nie jest kwestia sezonowości, ale fatalnego chaosu organizacyjnego w finansach. A to jest już duży problem osób odpowiedzialnych za ten pion.

Agnieszka

@Piotrpamiętaj, żeby na forum nikogo nie obrażać. Warto zapoznać się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin przed pozostawieniem komentarza. Czy mógłbyś wypowiedzieć się na temat warunków pracy w firmie Thales Polska Sp. z o.o.?

Bobek
@Agnieszka

Agnieszka, kogo obrazil Piotr? Wyrazil jedynie swoja subiektywna opinie. Chyba do tego sluzy forum, zeby bez konsekwencji w Thalesie podzielic sie swoja opinia z innymi osobami. Kazdy sam wyciagnie z nich wnioski, wiec spokojnie, nie musisz tu nikogo dyscyplinowac.

Cały dział HR jest do wymiany łącznie z szefem, który zajmuje się nie swoimi sprawami nie patrząc na swoje zabagnione podwórko. Beznadzieja!

Misiu

Ja pracuję w tej firmie i mogę powiedzieć, że awansujesz szybciej niż w innych firmach. Jeden warunek trzeba spełnić a w zasadzie dwa: 1. Nie bać się zaangażować się 2. Myśleć, aby nie utonąć na głębokiej wodzie. @Pracownik był jeszcze zatrudniony w czasach KZAiT, które Thales przejął w 2007 r. Pozdrawiam go serdecznie i gratuluję, bo jeszcze 2 lata i stuknie mu niezła kasa za jubileuszówkę.

Agnieszka

@Pracownik na jakim stanowisku pracujesz w firmie Thales Polska Sp. z o.o.? Czy udało Ci się awansować w przeciągu swojej pracy? Co powiesz na temat warunków pracy? @NieAgnieszka czy pracujesz w tej firmie? Co możesz powiedzieć o pracy w tej firmie?

Firma ok. Jeśli komuś zależy na pracy i uczciwie pracuje to jest doceniony. Ja pracuje juz 33 lata w tej firmie i jest ok.

olo

Ciekawe "kim" opędzą te wygrane przetargi? Choćby LK7. Podwykonawców można znaleźć tylko Ktoś to musi uruchomić i ogarnąć powiązania... .

zig

Coś jest nie tak w tej firmie. Byłem na rozmowie, spotkanie ok, można bylo porozmawiać, żadnych 3 godzinych testów, ale zacząłem czytać opinie i są raczej kiepskie. Szedłem raczej z ciekawości, jednak jedna rzecz spowodowała, że raczej nie będę już aplikował do tej firmy. Na ich stronie można bylo wyczytać, że po rozmowie kwalifikacyjnej firma się odezwie, poinformuje co i jak. Oczywiście żadnego odzewu. Jeżeli kogoś tak traktuje sie na wstępie, to raczej nie świadczy dobrze o wewnętrznej sytuacji, zresztą widać ile ostatnimi czasy ogłoszeń sie pojawiło, a nie słychać, żeby firma się rozrastała.

Mniszka
@zig

Ilość ogloszeń jaka pojawiła się ostatnimi czasy związana jest z ilością dużych przetargów jakie firma wygrała.

Niedoszły pracownik
@zig

Niestety potwierdza, ze po rozmowie kwalifikacyjnej, mimo obietnic, żadnego !!! odzewu mimo moich maili...

Szukający pracy srkowiec

Proszę o informacje w zakresie pracy jako automatyk srk? Plusy i minusy pracy w kilku zdaniach?

Lawina zlozonych w ostatnim czasie wypowiedzen mowi o tej firmie wszystko!

m

Kto stoi na czele dzialu finansow? CFO, yrektor finansowy? jakies namiary?

Łuk

Firma w Polsce to tylko żałosna przykrywka pod szyldem wielkiego korpo....robią tylko dobre wrażenie. Chcą tyrać ludzmi jak osłami za psie pieniądze. Na początku obiecanki cacanki ścieżka kariery złote góry a w efekcie wycisną cię jak cytrynę. Ponadto duża odpowiedzialność pracy a za błędy będziesz winny tylko Ty. Szczerze odradzam.

Delfin

Zdecydowanie odradzam firmę Thales jako pracodawcę. Ten, kto rzetelnie pracuje, może się dorobić najwyżej garba. Firma promuje pracę w nadgodzinach nie licząc się w ogóle z życiem osobistym pracowników. (usunięte przez administratora)

Zupełnie się nie zgdazam. Wszędzie są różne problemy i w żadnym zkałdzie pracy nie jest różowo ale...Uważam, że jak ktoś robi sowje, pracuje jak należy i skupia się na swojej robocie a nie kontroli Zarządu, Dyrektorów czy innych pracowników ma szansę na rozówj i awans. Wiadomo, czasem nie ma miejsca aby kogoś awansować i trzeba na to poczekać, ale firma mimo wszystko ma całkiem fajny system motywacyjny dla zaangażowanych osób i spoko socjal. Atmosfera pracy ogólnie jest super, choc jak wiadomo wsędzie trafią się toksyczne osoby. Możliwość szkoleń też jest - zarówno wewętrznie i zewnętrznie. Wszystkim sfrustorowanym byłym pracownikom, którzy rozstali się z firmą gdyż najwyrażniej nie spełniali oczekiwań lub zajmowali sie wszystkim innym niż praca życzymy powodzenia w dalszej karierze.

Zostaw merytoryczną opinię o Thales Polska sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Thales Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Thales Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thales Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Thales Polska sp. z o.o.