Eko Pucuś Dawid Nowak
1 15 29 5 1
Zenek Nowy wpis

Nie polecam. Jeden wielki bałagan. Chaos goni chaos, brak organizacji robót, wieczna gonitwa i opieprz, że się nie starasz. Szef zawali a i tak ty jesteś winny.

TakNie1
Emilia Nowy wpis
@Zenek

Czy długo jesteś pracownikiem firmy? O jakim chaosie i barku organizacji piszesz?Napisz bardziej szczegółowo również o wynagrodzeniu. Dzięki.

TakNie1
Pytanie Nowy wpis

Czy firma Eko Pucuś Dawid Nowak w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

TakNie2
Zenek Nowy wpis
@Pytanie

Firma nie ma pieniędzy na bieżące wypłaty, więc z czego ma opłacić szkolenia. Tam są potrzebni ludzie do ciężkiej fizycznej pracy za głodowe stawki, bez jakichkolwiek szkoleń. Szkolenia możesz sfinansować sobie sam, a i tak nie dostaniesz nawet dobrego słowa.

Tak1Nie1
Kosa

Omijać z daleka. Firma krzak. Przyjmuje pracowników na krótki czas a potem zwalnia nie płacąc pieniędzy. Ma krótkie kontrakty, więc nie może przyjąć nikogo na dłużej. Więc są problemy z wypłatą.

James

Firma nie miała tyle pracowników co opini. Ja tam pracowałem i sobie chwalę, praca nie należala do lekkich ale bez wykształcenia trudno szukać lekkiej pracy. Pieniądze wszytskie dostałem czasami były opóźnienia ale zawsze było wszytsko regulowane z bonusami. Prawdą jest że ci co narzekają najwięcej szkód narobili. Jak zjade z Niemiec to pewnie tam wrócę bo najgorzej nie jest.

Tak3Nie5
@James

Firma ma dużą rotację pracowników bo ma problem z wypłacalnością. Pracowałem tam kilka tygodni i w tym czasie przewinęło się kilkunastu pracowników którzy bardzo szybko uciekli do lepszych firm. Zobacz sobie ogłoszenia które zamieszcza ta firemka. Wciąż szukają jeleni do pracy w tej pseudo firmie. Co to oznacza? Że jest to dziadowska firma z której ucieka kto może.

Tak5Nie1
@James

A jakie bonusy dostałeś za zaległe wypłaty? (usunięte przez administratora) Przecież on nie ma kasy na bieżące wypłaty, a co dopiero na bonusy. Jak zjedziesz z Niemiec to szukaj innej firmy, gorszej nie znajdziesz.

Tak3Nie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Tomek

Pracowałem w tej firmie za nim jeszcze prowadzili budowlanke przez pół roku. Jeździłem busem głównie na Anglię i naprawdę bardzo sobie chwalę miałem nowy samochód Ducato. Wtedy pracowało nas 2. Na święta dostaliśmy paczki z produktami. Ogólnie był wtedy duży spokój w pracy. Pewnie nadal bym tam robił ale niestety firma zmieniła branże a budowlane tematy mnie nie interesowały. Jak czytam te komentarze to mam wrażenie że piszę to 1 osoba lub ktoś bardzo mocno chce zaszkodzić wizerunkowi. PS. Kase płacił tygodniowki.

Tak3Nie6
@Tomek

Nie porównuj tego co było kiedyś z tym co jest teraz. O jakich tygodniówkach piszesz. Teraz ma problemy z comiesięczną wypłatą. Jeśli ma pieniądze na wypłatę to daje ci je z wielką łaską. Zachowuje się tak jakbyś to ty musiał mu jeszcze zapłacić, że dostąpiłeś zaszczytu pracy w tej firemce.

Tak5Nie1
@Tomek

Jakie paczki na święta dostaliście? Chyba w tych paczkach były młotki, żebyście sobie wybili z głowy wypłaty na czas, o ile w ogóle je dostaniesz. Czytając ten komentarz mam wrażenie że pisał to osobiście szef aby siebie wybielić.

Paweł

Dałem 1 gwiazdkę ponieważ mniej nie można. Omijać szerokim łukiem. Gorszej firmy nie znajdziecie. Nie polecam.

Tak4Nie1
Kosa

Pseudo firma, z nie uczciwym szefem który nie ma pojęcia o tym co robi. Ma problem z wypłatą. Wypłaty są loterią, dostaniesz pieniądze albo nie dostaniesz. Brak środków ochrony osobistej, o BHP zapomnijcie, nie polecam.

Tak5Nie2
Krzysiek

Nie polecam zatrudniać się w tej firmie. Oddałem sprawę do sądu pracy o zaległe wynagrodzenie. Szef drwi sobie z pracowników i nie miał zamiaru oddać pieniędzy które uczciwie zarobiłem.

Tak6Nie
Wkurzony

Gość kpi sobie z pracowników. Traktuje ich jak (usunięte przez administratora). Praca ponad siły za nędzne wynagrodzenie którego możesz nie dostać. Nie polecam tego pracodawcy.

Tak8Nie
Kokos

Szef robi z firmy prywatny folwark z pół niewolnikami. Traktuje pracowników jak swoje prywatne zoo i tak wszystkich traktuje. Brak poszanowania do ludzi i sprzętu, a potam obciąża kosztami pracowników. Wszystko zwala na ludzi,nawet za swoje błędne decyzje obciąża pracowników . O wypłatę musisz się prosić a i tak nie wiadomo czy będzie wypłacona.

Tak8Nie
AA

Nie polecam. Nie płaci należnych pracownikom pieniędzy.

Tak10Nie1
Slowa

Nie zatrudniać się w tej firmie. Nie płaci swoim pracownikom należnych pieniędzy. Nawet Ukraina ucieka z tej firmy. Tworzy biznes nie mając o nim pojęcia. Łysy wie o co chodzi.

Tak10Nie3
Jan

Nie polecam. Cały czas szukają jeleni a nie pracowników. (usunięte przez administratora) gorszej pracy już nie znajdziesz. (usunięte przez administratora)

Tak11Nie
Jan

Nie polecam zatrudniać się w tej firmie. (usunięte przez administratora) kiła i mogiła. Całkowita porażka, szef nie płaci należnych pracownikom pieniędzy. W delegacji, zakwaterowanie jest na niskim poziomie. Pokoje brudne zniszczone, zakwaterowanie w podejrzanych miejscach, byle najtaniej. Nie liczy się dobro pracowników tylko zysk szefa. Dla pieniędzy zrobi wszystko.

Emil.

Firma nie godna polecenia. Zatrudnienie w tym (usunięte przez administratora) powinni zlecać zakładom karny. Najwiekszemu wrogowi nie życzę  pracy w tej pseudo firmie. Wypłaty są opóźnione o ile wogóle są. Szef drwi sobie z pracowników, wymaga pracy ponad siły, a od siebie niewiele daje. Każe pracować w warunkach urągających godności człowieka i na niesprawnym sprzęcie. O środkach ochrony osobistej można zapomnieć. Firma ma problemy finansowe i jest nie wypłacalna, z tego powodu są problemy z wypłatą. W firmie jest duża rotacja pracowników którzy zorientują się w jaki sposób działa właściciel i natychmiast uciekają.

Tak15Nie
Kuczaj

Firma to totalne dno. Potwierdzam że nie płacą pracownikom.

Krzyś

Niestety miałem nieprzyjemność pracować w tej firmie. Właściciel firmy Pan Dawid jest niepoważnym człowiekiem. Nie płaci swoim pracownikom należnych pieniędzy, a wymagania wobec pracowników ma bardzo wysokie.

Tak17Nie
Kuba

(usunięte przez administratora) nie polecam.

Kuba
@Kuba

Widzę, że administracja potrafi usuwać część wpisów, ale nie potrafi zmienić nazwy firmy w celu ułatwienia ewentualnym kandydatom do pracy zlokalizowania tej nie uczciwej firmy.

TKC

Nie wiem dlaczego wyświetliła mi się nazwa firmy Eko Pucuś Dawid Nowak - Dąbrówka. W tej chwili firma działa pod nazwą Nowak Trans Dawid Nowak, natomiast dane adresowe, NIP są takie same.

Tak15Nie
@TKC

Proszę administrację o zmianę nazwy firmy. Firma działa na terenie całego kraju.

TKC

Firma to typowy dziad trans, nie polecam tam się zatrudniać. Ma bardzo dużą rotację pracowników, pełno zatrudnionych tam Ukraińców którzy popracują trochę i zaraz uciekają. Wypłaty są problemowe, pieniadze otrzymujesz z dużym opóźnieniem,a po drugie o pieniądze cały czas trzeba było się prosić ponieważ szef miał sto powodów aby ich nie wypłacić. A to nie ma pieniędy, a to bankomatu nie było w pobliżu, a to był nieczynny lub zamknięty, a to samochód miał zepsuty i nie miał jak dojechać, lub nie miał internetu aby zrobić przelew. Potrafił nawet swoim starym, stałym pracownikom nie płacić i opóźniać wypłaty. Musieli go szantażować, że jeżeli nie będzie wypłaty, to nie przyjdą do pracy, a w związku z krótkimi terminami na wykonanie prac, płacił aby uniknac wysokich kar za nie dotrzymanie terminu. Mi winny jest jeszcze pieniądze ponieważ pierwszy termin został dotrzymany a następny był odległy a ja w tym czasie się zwolniłem.

Tak16Nie

Nadal oczekujemy na aktualne info, ponieważ wątek o zatrudnieniu w przedsiębiorstwie Eko Pucuś Dawid Nowak w miejscowości Dąbrówka nadal nie ma wielu opinii. Wasza wiedza może pomóc użytkownikom!

TakNie

Zostaw opinię o Eko Pucuś Dawid Nowak - Dąbrówka

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie