Opinie o Thales Polska sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Thales Polska sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Thales Polska sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg szynowych i kolei

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Thales Polska sp. z o.o. w Warszawa

Donald

Nie zgadzam się z opinią, wszystko zależy od stanowiska, a co ważniejsze swojej organizacji pracy. Moje sugestie dla Thales Polska sp. z o.o.: . Lubię atmosferę w Thales Polska sp. z o.o. za: .

Gita
@Donald

A czy możesz coświęcej powiedzieć o dziale finansowo-księgowym , bo już nie wiem czy aplikować czy nie. Zakres fajny ale jak mnie przytkają robota , nie mam zamiaru siedzieć po godzinach. Mam swoje zycie

Stefan
@Gita

Być może warto spróbować aplikować na to stanowisko? Opinie na forum są ważne, jednak - jeśli Twoja aplikacja zostanie zaakceptowana, poznasz warunki współpracy, jakie zostaną Ci zaoferowane. Możesz wtedy podjąć ostateczną decyzję, czy podejmiesz pracę w firmie, czy też nie jest to dla Ciebie odpowiednia posada.

Gita

Dzień dobry, Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat pracy w księgowości, widzę ze jest oferta na stanowisko specjalisty. Czy jest zachowana równowaga, czy trzeba ślęczeć po godzinach, jak to wygląda? Jaki zespół , przełożony?

Anon

Polecam firmę Thales. Po przebrnięciu przez proces rekrutacji (zgodzę się z przedmówcami, że Panie z HR nie były zbyt miłe, pomocne i nie wiele wiedziały o firmie żeby mi opowiedzieć ) praca jest przyjemna, a na co dzień przecież nie mam z HR do czynienia. Duże perspektywy rozwoju, współpraca z innymi krajami, możliwość awansu w niedługim czasie przy solidnej pracy. Dobry socjal: multisport, openbenefit, enelmed, dobra kawa, owoce, 5 rodzajów Pana kanapki, eventy sportowe, integracje. Minusem jest mało toalet w biurze. Poza tym jak w każdej duzej firmie czasem zdarza się chaos, problemy, ale dla ludzi ambitnych i nie bojacych się wyzwań to nie będzie problemem.

Aeroduck
@Anon

Jak z wynagrodzeniem ? Na jakimś stanowisku pracujesz ?

@Aeroduck

To napisz na jakie stanowisko aplikujesz, ile masz stażu pracy i jakie wynagrodzenie Cię satysfakcjonuje. Jeżeli mało jest chętnych i potrzebują kogoś od zaraz to mozna fajnie ponegocjowac.

Lolson

5 lat w mes

Aeroduck
@Anon

Nie rozumiem, chyba nie jesteś z HR, żeby ocenić czy mam szanse się dostać i na jakich warunkach. Tak otwarcie unikasz jakiejkolwiek odpowiedzi, że odnoszę wrażenie, że mogłeś to wszystko wymyślić.

@Aeroduck

Nie trzeba być w HR żeby ogarniać w których działach są wolne miejsca i będzie łatwiej się dostać, a w których poszukują kogoś z większym doświadczeniem.

Baruch

Beznadzieja - jaki prezes taka firma...

Pracownik Thales
@Baruch

Pracuję w Thales i kompletnie się nie zgadzam.

Feniks
@Baruch

Nie zgadzam się prezes jest okej

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Thales Polska sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Technik ds. Infrastruktury technicznej?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Agnieszka

O procesie rekrutacji dowiedzieliśmy się nieco więcej dzięki opinii @Gen. Zajączka. Ciekawa jestem natomiast, czy znajdzie się osoba obecnie zatrudniona w Thales Polska, która podzieli się z nami swoimi spostrzeżeniami i opinią o firmie, znając jej realia pracy od środka. Myślę, że dla kandydatów do pracy w tej firmie takie informacje byłyby bezcenne.

Agnieszka

Czy ktoś ma inne doświadczenia z rozmowy rekrutacyjnej niż @Gen.Zajączek? Jeśli tak, to zachęcam do krótkiego opisu, jak to wyglądało w Waszym przypadku? Być może osób zajmujących się rekrutacją jest więcej, a tym samym dobrych wrażeń po takim spotkaniu, przybywa.

Uchachany
@Agnieszka

Agnieszka, co się stało z moim messadżem do Gen. Zajączka? Nie złamałem regulaminu serwisu, ani nikogo nie obraziłem. Dlaczego nie został opublikowany mój post?

Gen.Zajączek

Byłem na spotkaniu rekrutacyjnym. Wrażenia - bardzo słabe. Zero uśmiechu od obu Pań uczestniczących w spotkaniu. Atmosfera - bardzo sztywna. Czułem się jak wróg. Pani z HR chyba wystraszona, chyba bała się kierowniczki działu która siedziała obok, rozumiem, ja też bym się bał :D Dużo pytań merytorycznych jak i również typowego HRowego szitu w stylu -czego nie lubiles w poprzedniej pracy i co chcesz robic za 5lat, dlaczego ta firma itp... Czułem się jak przed komisją egzaminacyjną strzelającą do mnie pytaniami. O firmie nie dowiedziałem się praktycznie niczego. Ale po tym co widziałem, szczerze mówiąc nie chciałbym wiedzieć niczego więcej. Obie Panie bardzo zimne, skrywające wszelkie emocje. Chyba, nie zadowolone z życia. Szczerze powiem, że nawet jakby coś mi zaproponowali (w co wątpię) to na pewno nie chciałbym pracować z ludźmi którzy są tak sztywni i muszą koniecznie zaznaczyć swoją wyższość nad drugim człowiekiem. A i najlepsze na koniec, nie wiadomo kiedy zakończy się proces rekrutacji :D mistrzostwo! Ogólnie, nie polecam. PS. trochę uśmiechu naprawdę jeszcze nikogo nie zabiło. Można tym zrobić pozytywne wrażenie na kandydacie. No ale jeżeli wychodzimy z założenie że traktujemy kandydata z góry, no to rzeczywiście może nie warto się wysilać...

Agnieszka

W kilku ostatnich postach poruszacie problem rekrutacji, która bardzo często kończy się brakiem zwrotnej informacji na temat powodów odrzucenia Waszej kandydatury, uważając to za przejaw braku szacunku dla pracownika. A jak te relacje między pracownikami a ich przełożonymi wyglądają potem? Czy ktoś z obecnie zatrudnionych w Thales Polska mógłby je krótko scharakteryzować?

Aga

Tak jak podają poniższe przykłady nieprofesjonalny proces rekrutacji w firmie Thales to jedna rzecz, gorzej jak się rozpocznie tam karierę, to dopiero można się rozczarować. Niewiele osób zarządzających gra do jednej bramki, panuje tu chaos organizacyjny i totalny brak szacunku do czasu prywatnego pracownika - zdecydowanie odradzam tego pracodawcę.

Agnieszka

@Waw, a skąd masz takie informacje o wzajemnych powiązaniach? @Robert, czy taka sytuacja Cię spotkała? Możesz napisać coś więcej o przebiegu Twojej rozmowy rekrutacyjnej? @Aneta, a Ty też starałaś się o pracę w Thales Polska?

Robert

Brałem udział w procesie rekrutacji. Rozmowa na poziomie śmiesznym. Uwaga! pracownicy thales przekuzują informacje pracodawcom osób biorących udział w procesie rekrutacji. Bardzo profesjonalne i uczciwe. Thales Polska to jakaś pomyłka. Odradzam każdemu kto ma.chociaz trochę godności. Teraz się nie dziwię dlaczego tak trudno zbudować im zespół .

Aneta
@Robert

Też o tym słyszałam, że informują pracodawców osób biorących w rekrutacji o tym że ci uczestniczą w naborze. Jednym słowem nie wiedzą co to RODO. Może trzeba ich nauczyć zasad i ogłady?

Agnieszka

@Mike, a dawno miałeś rozmowę? Być może rekrutacja jeszcze nie została zakończona? Przypominam, że wątek dotyczy pracy w Thales Polska w Warszawie. @Waw, rozumiem, że aplikowałeś do pracy w Thales Polska, tak? Jakie stanowisko Cię interesowało? Chyba, że jesteś pracownikiem firmy? Zachęcam do podzielenia się swoją rzeczową opinią na temat pracodawcy.

Waw
@Agnieszka

Agnieszka nie aplikowałem do pracy w Thales Polska w Warszawie, byłem tylko przypadkowym świadkiem rozmowy pracownika odpowiedniego działu i kandydatki do pracy która miała pretensje, że była na rozmowie kwalifikacyjnej i po tej rozmowie brak było odpowiedzi jakiejkolwiek, całkowita cisza to tyle. W większości te opinie chyba pokrywają się z moimi przypadkowymi obserwacjami dodam jeszcze że w firmie występuje sieć nieformalnych powiązań i zależności często ważniejszych niż te oficjalne

Mike

Thales Polska sp. z o.o. - Kraków Po rozmowie rekrutacyjnej żadnego odzewu, brak szacunku dla kandydatów... Nie polecam.

Waw
@Mike

W oddziale warszawskim też tak robią sam byłem świadkiem w analogicznej sytuacji widać taki mają zwyczaj

Agnieszka

@Martyna, na stronie internetowej firmy nie znalazłam aktualnych ofert pracy w Thales Polska, ale może warto samemu skontaktować się z firmą i dopytać? Jakie stanowisko Cię interesuje? Czy ktoś z Was pracuje lub pracował w Thales Polska i zechciałby również podzielić się swoją opinią na temat tego pracodawcy?

Natal

Thales Polska sp. z o.o. - Kraków Byłem na rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko Koordynator Projektu, niby wszystko fajnie, miło, odezwiemy się do Pana w przyszłym tygodniu.... nadszedł kolejny tydzień cisza, na stronie niby piszą że po rozmowie rekrutacyjnej dają odpowiedź o wynikach rekrutacji do 14 dni, więc czekałem,no i minęły 14 dni i nadal cisza... :) Trochę słabo, z takim podejściem życzę powodzenia.

Martyna

Może ktoś podpowie czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

Agnieszka

@Olo, jeśli jakaś opinia została usunięta z forum to tylko i wyłącznie dlatego, że łamała zasady regulaminu bądź ogólnie zasad szeroko przyjętych. Ogólnie komentarze pisane w wulgarnym lub obraźliwym tonie, nie będą tolerowane na forum GoWork.pl. Stąd też moje pytania do Ciebie. Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Thales Polska w Warszawie?

@Agnieszka

Agnieszka tak się składa, że zachowuję w kopii dokument, do którego się odnoszę, w związku z tym wklejam go poniżej, Przeczytaj uważnie, a znajdziesz odpowiedź na pytanie o warunki pracy w Thales. Mam też nadzieję, że dojdziesz do wniosku, że opinia w żaden sposób nie kwalifikuje się do usunięcia z powodów wymienionych przez Ciebie. Po to jest forum, aby wymieniać się różnymi opiniami, nie tylko pozytywnymi. abc 13.04.2018 17:00 Jak na dużą firmę zarobki są bardzo przeciętne, a nawet dość niskie w porównaniu do ofert konkurencji... w przeciwieństwie do wysokich wymagań przełożonych i liczby wyrabianych przez pracowników nadgodzin. Warto zastanowić się 3 razy czy aby na pewno warto się tu zatrudniać i wypruwać sobie żyły w imię dobra spółki i zadowolenia rożnej maści kierowników nie mających pomysłu na samych siebie, a co dopiero na swoich podwładnych.

Agnieszka

@Olo, a czy mógłbyś powiedzieć coś więcej? Jakieś konkrety? W tym momencie Twoja opinia, choć dość rozbudowana, niewiele mówi o pracy w Thales Polska. Jak oceniacie tego pracodawcę? Czy pracownikom firmy przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne?

@Agnieszka

Agnieszka, moja opinia odnosiła się do usuniętej przez administratora??? opinii z 13 kwietnia 2018, swoją prośbę skieruj więc do administratora, a następnie uważnie przeczytaj, to się wszystkiego dowiesz - tam były obiektywne konkrety w żaden sposób nie naruszające regulaminu forum...

Olo

Zgadzam się w 100% z powyższą opinią. Thales Polska nie liczy się w żaden sposób z życiem osobistym pracowników. Problemem jest żenujący poziom zarządzania organizacją -przez chaos, brak zasad, ręczne sterowanie... i to w wykonaniu top managementu. Nikomu nie polecam, a dla tych , którzy się wahają, czy tam tkwić, polecam zdecydowanie zmianę pracodawcy. Szkoda życia!

Agnieszka

@Grz mógłbyś rozwinąć swą myśl w nieco bardziej jasny sposób? Czy naprawdę w dzisiejszych czasach ma znaczenie rasa danego człowieka? Niektórzy mogą poczuć się urażeni Twoim wpisem, używaj merytorycznych argumentów, z poszanowaniem drugiej osoby. Pamiętaj o regulaminie serwisu, wszelkie obelżywe i dyskryminujące kogokolwiek wpisy będą usuwane.

Zostaw merytoryczną opinię o Thales Polska sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Thales Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Thales Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thales Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Thales Polska sp. z o.o.