Opinie o Job Service Biuro Usług Turystycznych Nart-Tour Urszula Hertz w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Job Service Biuro Usług Turystycznych Nart-Tour Urszula Hertz. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Job Service Biuro Usług Turystycznych Nart-Tour Urszula Hertz o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Job Service Biuro Usług Turystycznych Nart-Tour Urszula Hertz w Kalisz

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Job Service Biuro Usług Turystycznych Nart-Tour Urszula Hertz?

Sylwia Nowy wpis

hej, przeglądam właśnie okoliczne biura i tu coś aktualnych opinii nie widzę...Korzystał może ktoś ostatnio i mógłby w razie czego polecić pracę przez nich? W opiniach widzę, że raczej tematy takie jak ubezpieczenie itp były ogarnięte. A zdarzały się w ostatnim czasie jakieś niezgodności czy raczej nie ma o co się martwić?

Maks Maksymalny Nowy wpis
@Sylwia

Tez jestem ciekaw co i jak ale nie widzę żadnych aktualny wypowiedzi

domi Nowy wpis

planuje ktoś w tym roku jechać z Krakowa`/?

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Job Service Biuro Usług Turystycznych Nart-Tour Urszula Hertz. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

lol

jezeli rozwojem nazywasz prace za granica bo w polsce ciezko o taką kase to tak

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Job Service Biuro Usług Turystycznych Nart-Tour Urszula Hertz. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Czy Job Service Biuro Usług Turystycznych Nart-Tour Urszula Hertz oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Artek

pracujesz na kontrakcie holenderskim, składki odprowadza AB na miejscu

@Artek

Dzięki za informację. Możesz jeszcze dodać jak wygląda sprawa z ubezpieczeniem. Firma je oferuje i można dzięki temu korzystać także z opieki lekarskiej?

Artek
@Marcin

jak mnie skierowali do pracy w NL to miałem u nich załatwione ubezpieczenie zdrowotne i na tym ubezpieczeniu korzystałem z wizyty lekarskiej tam na miejscu. Najlepiej dopytać o wszystko przy ofercie

Witam, czy firma oferuje szkolenia dla pracowników ?

Adik

Witam serdecznie mam zamiar wyjechać z tą firmą, czy firma jest wypłacalna w terminie i czy nie oszukają?

Kubas077
@Adik

to jest tylko pośrednik tam gdzie mnie wysłali to normalnie mam wypłacane tygodniówki

ciekawska
@Adik

hej, ja też jadę do pracy poprzez tą firmę, kiedy zaczynasz pracę?

@ciekawska

Witam, ja też jadę za pośrednictwem tej firmy, wyjazd chyba 31 sierpnia a Ty?

Kuna
@Monika

Witam ja też jadę z tej firmy na zbiór jabłek 23 sierpnia. Wiadomo po ile godzin się pracuje?

Kuna
@ciekawska

Witam też jadę do pracy z tego pośrednictwa kiedy wyjazd?

Pak
@Kuna

hej. Podobno 8 - 10 h. Tez jade 23 sierpnia. Jakie miasto?

Kkk
@Monika

Cześć . Jedzie ktoś na zbiór jabłek gruszek od 3 września start ? Kominkiewiczkamil1@o2.pl ...piszcie na maila można się dogadać o przejazd itd . Pozdrawiam

Xann

Chce wyjechać z tą firmą razem z chłopakiem na sezonowke. Jest tu ktoś kto wyjeżdżał nie dawno i podzieli się swoimi wrażeniami? Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Hanna

Świetny pracodawca ale nawet takim zdarzają sie błędy. Gdyby nic nie robili to nie popełnialiby ich prawda?

Adidas

Jeżdżę od nich od 2012 roku na różne prace sezonowe i jestem zadowolony. Teraz na sezon też byłem na przerywce i będę jechać jeszcze na zbiory jabłek

@Adidas

Opłacalny jest wyjazd na sezon przez tą agencję ?

@Adidas

Mógłbyś coś więcej napisać? po ile h dziennie? Ile dni w tyg?

Jedzie ktoś w tym roku ogólnie na sezon z okolic Gniezna ? ;D

Asik

Pracuje co roku na zbiorach i załatwiają z mieszkaniem i ubezpieczeniem na miejscu są koordynatorki. Mój chłopak pracował od nich n a produkcji koło Utrecht i był zadowolony

ania
@Asik

Mam pytanie można tej agencji zaufać?

Robert
@ania

Opinie osób wypowiadających się przed Tobą są pozytywne, a osoby je piszące zadowolone z pracy. To chyba najlepsza rekomendacja. Minęło trochę czasu od Twojego wpisu. Czy zdecydowałaś się na zatrudnienie i wyjechałaś do pracy z Job Service? Jeśli tak, napisz proszę kilka słów o warunkach wynagrodzenia i zamieszkania. Twoja opinia będzie pomocna dla osób mających zamiar podjąć taką pracę.

@Asik

I jak wygląda tam praca sezonowa ? Wyjazd opłacalny ?

AxAres

Obiecuja terminy ktorych nie dotrzymuja, po znalezieniu oferty, ktora nie jest potwierdzona dzwonia do ludzi czyli dość oczywiste ze oferty z innych biur sie odmówi skoro jest ma sie jedna, nie racza nawet sami informowac ze wyjazd ma byc ,,przesuniety" po czym mowia ze go nie ma oczywiście dowiedziałem sie tego sam dzwoniac czyli zero profesjonalizmu czyli zostałem z niczym nie polecam serdecznie. Moje sugestie dla Job Service: Nie polecam

Zenek

Podpowiedzcie jak można nawiązać kontakt z firmą?

Uniwersalny
@Zenek

Mają biuro na ulicy babina 14, albo na stronie www.szukasz-pracy.pl

cisza

od 2015 roku nikt nic nie pisze ? jezdzi tam ktos?

mała

Witam! chcę wyjechać z tego biura szukam drugiej osoby z okolic kalisza wlkp proszę o jakiś kontakt

Zostaw merytoryczną opinię o Job Service Biuro Usług Turystycznych Nart-Tour Urszula Hertz - Kalisz

• Jak się pracuje w Job Service Biuro Usług Turystycznych Nart-Tour Urszula Hertz?

Zobacz opinie na temat firmy Job Service Biuro Usług Turystycznych Nart-Tour Urszula Hertz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Job Service Biuro Usług Turystycznych Nart-Tour Urszula Hertz
4.7/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Babina 14
    62-800 Kalisz