Opinie o Ekotrade Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ekotrade Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Ekotrade Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekotrade Sp. z o.o. w Warszawa

Ekotragedia

Znowu brak wypłat na czas. Ile można?

Sufo
@Ekotragedia

W Gdyni już 4 m-ce zalegają z płatnościami - niema z kim gadać.

Piotrowski

Was też zabiorą w branzoletkach. Bójcie się.

Unikać jak ognia. Umowa tak skonstruowana, że masa bonusów i dodatków w rzeczywistości po sumowaniu wszystkiego wychodzi najniższa krajowa brutto. Za przepracowane 40h zapłacili 7,27 za godzinę.

Mariusz

Czyli wypłaty nie są do 10 wysyłane?

Pracownik Ochrony

Zadzwoniłem z ogłoszenia z "GW" które pisało że szukają pracownika z angielskim na hotel. Jak przyszedłem okazało się że nieaktualne i próbowano mnie pogonić. Powiedziałem wtedy że przyjmę każdą pracę w ochronie. Zaoferowano mi stawkę 6 zł "jak się bedę sprawdzał to 7 zl dostane". Wysłano mnie na obiekt gdzie byłem tego samego dnia pogadałem z dowódcą zadzwoniłem potem i umówiłem się na następny dzień na przyjęcie odzieży. Już w czasie rozmowy kwalifikacyjnej darto się bez powodów.

1. Czy pity alkohol? 2. Dlaczego praca w ochronie:)

logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Milokaj

wie ktoś może jak wygląda praca w Ekotrade w Olsztynie? Jak wygląda współpraca z przełożonymi, jakie daja umowy? Zlecenie czy jest szansa na umowę o pracę?

Xd
@Milokaj

Pracuje w tej firmie jestem zdziwiony bo na umowie nie mam ani stawki godzinowej ani wynagrodzenia ogólnego. I pisze że do 28 każdego miesiąca jestem w szoku . Ponieważ pracowałem już na umowie zlecenie i wypłaty jakoś były 10-tego A tu taki numer . Trudno poczekamy do tego 20 -tego........

Znudzony czekaniem

Więc przestajemy już czekać i patrzeć czy coś się będzie działo tylko bierzemy się do roboty i przekarzemy, opowiemy, i zrobimy to co trzeba było zrobić już dawno. Żeby ten twór i jego magicy przestali szkodzić, teraz jest dobry moment. SA tacy którzy wysłuchają i zrobią co trzeba.....

Zuza

Czy w Galerii Rumia jest Ochrona ?

Ekobida

Cześć ludziska jak tam wasze pensje po 15 zł netto fajnie liczy się kasę? Tych 15 zł nie widać tylko 11 zł.. Pozdrawiam tych co byli pewni że dostaną tyle. Ja się zwalniam z ekobidy niestety to jest śmieszne

Ekobida

17 brutto czyli z umowy zlecenie ma być 14, 40 netto.. Licząc umowę o pracę i zlecenie wychodzi 11zl netto czyli nie ma obiecanych 15 netto jak miało być. Zrobiliśmy z siebie tylko (usunięte przez administratora) Chociaż ja już nie pracuje w tej firmie..

W ogłoszeniu o pracę do biura jest napisane, że oferują opiekę medyczną. Jak to wygląda? Jak atmosfera w biurze? Czy rzeczywiście umowa o pracę na najniższą, a reszta na zleceniu? Warto w ogóle fatygować się na rozmowę o pracę czy lepiej od razu dać sobie spokój?

Seba

A gdzie oni takie bajki pisza

lepiej dac sobie spokoj zdecydowanie. umowa na najnizsza, atmosfera lepiej nie mowic...

Gosc

Tak praca na umowe wszystkie swiatczenia,zlecenie do 30 kazdego miesiaca jest.Z kordynatorami mila wspolpraca.POLECAM

@Gosc

Gościu chyba żeś się z baranem na łby zamienił co ty piszesz. Chyba że pracujesz w biurze....... Przestań pisać bzdury

Chyba nie

Z biura tak samo każdy ucieka. Tam jest kołhoz, bałagan w dokumentach, kierownictwo toksyczne a pieniądze śmieszne. Nie wiem jakim cudem ktoś tam jeszcze w ogóle do pracy przychodzi. Nie wiem jak inaczej to opisać, najlepiej to trzymać się z daleka tej firmy zarówno biura jak i ochrony.

Ciekawy Zenek
@Chyba nie

Kolego a jak sytuacja w dziale technicznym,dziale produkcji.Czy ta firmą jeszcze na własne systemy alarmowe czy już tylko została ochrona i Justyna.

M. M.

Nie ma opieki medycznej. Opłacasz ją sobie sama

Ciekawy

Eko dało ogłoszenie na dworce Pracuje tam ktoś? Warto? Jaka atmosfera, warunki i najważniejsze czy się kasa zgadza?

Hmm
@Ciekawy

Ekotragedia za pośrednictwem Goworka kasuje niewygodne wpisy. Nie Masz emerytury to odpuść sobie ta firmę.

Mar500
@Ciekawy

Ja pracuję nie narzekam

POF

Nie polecam, dopóki siedzisz cicho i wszystko ci odpowiada jesteś sztuka zapychającą stanowisko, gorzej jak zaczynasz dopominać się o swoje, wtedy stajesz wrogiem numer jeden i zrobią wszystko żeby ci dokopać. Wypłaty prawie zawsze po terminie, na święta pracownicy bez pieniędzy, przekręty na obowiązkowych składkach ZUS (polecam systematyczną kontrolę składek wpłacanych przez firmę), w momencie gdy ludzie uciekają musisz siedzieć nawet po 300h bez pytania czy masz ochotę na takie maratony, na umowie o pracę 96h tygodniowo 4x24h a potem godzinki zostaną rozbite i znikają godziny nocne w tajemniczy sposób...jeszcze raz nie polecam, chyba że bez planów na dłuższą współpracę.

Nowa Era

Ładnie ekotrade robi.. Pracownicy nie podpisują umów rezygnują bo w takim (usunięte przez administratora) nie będą pracować.. Umowa o pracę najniższa tylko tyle. A my z papieramy a ceny śmieszne.. Żałosne... Już paręnaście osób rezygnuje z nimi wchodzić w pracę.. Powodzenia życzę tym którzy ochłapy będą zarabiać

konkurencja

Przypominam o obowiazku złożenia informacji o beneficjencie rzeczywistym dla spółek. Brak informacji i podanie nieprawdy pociągają za sobą kosekwencje prawne i finansowe. Ustawa sluzy zapobieganiu prania pieniędzy i firmanctwa.

Seba

Dziwisz się ciekawe kiedy będą płacić za zlecenie bo wątpię żeby 19 były pieniądze masakra i żenada

Ak-47

Chciałbym jeszcze dodać, że trzeba uważać na pana (usunięte przez administratora)który stoi za wszystkimi zwolnieniami w galerii. Konfident

Robert Zielewski

Dnia 28 lutego był mój ostatni dyżur na galerii w Rumi i (usunięte przez administratora)i zapytał się czy go nie zastąpie i nie przyjadę dwie godziny wcześniej ja się zgodziłem ponieważ koordynator stwierdził że dzień wcześniej został pogeyziony przez napastnika w galerii w Gdańsku co prawda wysłał zdjęcia smsem do mnie osoba poszkodowana powiedziała że mi zapłaci kwotę 30 zł jak przyjechałem na galerię to koordynatora już nie było następnego dnia napisałem smsa koordynator stwierdził że przeleje mi na konto pieniędzy nie ma do dziś pozdrawiam cie Panie koordynatorze czekam aby karma wróciła Tak się nie robi ;(

@Robert Zielewski

Bardzo nie ładnie postąpił Pan Łukasz pseudonim Tłusty. Generalnie to słyszałem co nieco o tym kliencie. Chłopaki mówili ze gościu chodzi z gazem i lubi go używać. Ciekawe jestem czy ten wielki koordynator posiada wpis na listę KPOF. Możesz mi powiedzieć kolego czy Asia jest jeszcze szefem?

strażak

i tu się zgadzam ale w Rumi Galeria pracują same negusy nic nie robią tylko siedzą na tych (usunięte przez administratora) jak taki Adam Grzegorz czy Asia gonią młodych a sami nic nie robią jeden drugiego (usunięte przez administratora) powinni zmienić całą firmę razem z pracownikami. Jak pani Katarzyna wychodzi na obiekt to jeden drugiego informuje i głupa palą że chodzą a tak siedzą w kuchni jak taka Asia a drudzy siedzą w szatni czytają książki lub śpią!Nie pilnują kompletnie nic tylko plotami się zajmują czas aby z tym coś zrobić .To jest pomst do nieba co tam się dzieje.Jak to mówi Asia trzymajmy się bo tak jak tu mamy to nigdzie lepiej nie będziemy mieli .Zróbcie z tym porządek taką robotę każdy by chciał nic nie robić a zarobić a tych najlepszych się pozbyli a stare wyżeracze zostali i się śmieją z ludzkiej krzywdy Wstyd Grzegorz Adam i Asia !!! Karma wraca pamiętajcie !!!

@strażak

Kolego, doskonale Cie rozumiem. Jest dokładnie tak jak mówisz i jest to przykre ze pożądnych pracowników się zwalnia a cała głupota i resztki zostają. Ekotrade jako firma jest jedna z najgorszych firm w jakich pracowałem(usunięte przez administratora) Wiem dużo o sytuacji galerii rumskiej i sporo o samej firmie ochroniarskiej bo miałem przyjemność uczestniczyć w zebraniach razem z zarządem w siedzibie w Gdyni. Ekotrade jest firma rzadka, mierna. Nie potrafią dotrzymać danego słowa, nie potrafią walczyć o ludzi, docenić chociażby premia w postaci 30zl na kawę. - WSTYD. Do tego dochodzą również kwestie niedotrzymywania terminu wypłat. No bo jeżeli podpisuje umowe na której jest zapis, ze wypłata ma być dnia 20 każdego miesiąca to ta kasa ma być?! 20 to 20 a nie 29, 31 i tak dalej. (usunięte przez administratora) Kto może zostać kierownikiem ochrony: a) kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej b) pracownik ochrony c) osoba, która nie posiada swojego zdania i zrobi wszystko aby się utrzymać w robocie Otóż odpowiedz jest prosta, według prawa szefem/kierownikiem ochrony który kieruje/zarządza grupa ludzi może być osoba posiadająca wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej. Także, pani (usunięte przez administratora)jedzie pani jak i cała firma na nie legalu :) do roboty najlepsza ekipo z Galerii Rumia, pokażcie teraz na co was stać, ale nie jeden raz....

Pracownik Galerii Rumia
@Robert Zielewski

Witam Panie Robercie, jestem pracownikiem jednego ze sklepów w Galerii Rumia. Z tego co Pamiętam to od kiedy był Pan Łukasz jakość ochrony znacznie się podniosła choćby w postaci braku bezdomnych w toaletach, dużo mniejszą ilość dzieciaków rozrabiających na galerii itd. Dla mnie osobiście nie jest istotne jak wykonywał swoją pracę a ważny był efekt :) a Pan tak ogólnie jak wyglądał bo generalnie wszystkich kojarzę a Pana nie za bardzo..... Pan to taki mały blondynek 160 cm wzrostu w okularach??? Jeżeli to pamiętam jak 10 letnia młodzież się z Pana śmiała i nic sobie nie robiła z Pana uwag, zdecydowanie nie nadaje Pan się do pracy w ochronie w jakim kolwiek miejscu, nawet na szlaban. Co do nie rozliczenia się jeżeli tak było to faktycznie nie jest to ok, choć wątpię by o 30 zł ktoś się tajniaczył ????????

śmiech
@Pracownik Galerii Rumia

czy "pracownik jednego ze sklepów w galerii handlowej" to odpowiednia osoba aby oceniać wygląd/pracę pracownika ochrony? jakieś kompetencje do tego? czy po prostu koordynator się odezwał pod przykrywką? :)

AK-47
@Pracownik Galerii Rumia

W Galerii Rumia rzadko miały miejsce interwencje do osób bezdomnych, które spały po toaletach. Były to sporadyczne występki. Czasami zdażyło się, ze osoba zamykała się w pomieszczeniu dla niepełnosprawnych i tam brała „prysznic” w umywalce, goliła się itp. Pracując w Galerii często wychwytywalem takiego osobnika i wysyłałem człowieka w to miejsce. Przeważnie były to te same osoby. Wiec nie wiem o czym mój przedmówca pisze, z jakiego lokalu kolego jesteś? Zawsze mieliśmy wsparcie ze strony pan sprzątających, które siła rzeczy były częściej w toaletach i nas informowały o tego typu zdarzeniach. Za moich czasów, pracownik wychodzący na patrol miał obowiązek sprawdzić korytarz prowadzący do toalet włącznie z nimi na każdym pietrze!!! Niestety z roku na rok ta zasada zanikała coraz bardziej. Ludzie/pracownicy zaczęli wychodzić na pasaż z nudów, a nie z obowiązku - wiadomo, ładny socjal to i wyjść na budę się nie chce ;). Czytając komentarze na temat Galerii/firmy ochroniarskiej, teraźniejszej sytuacji w niej stwierdzam ze dobrze się stało, ze już tam nie pracuje. Mógłbym sporo Wam przedstawić ciekawostek nt pracy w Ekotrade, a jeszcze więcej o tej nieszczęsnej galerii, ale nic to nie zmieni. Cieszę się natomiast ze miałem okazje tam byc ze względu na stara ekipę, z która pracowałem od czasów firmy City Security West i nie mówię tutaj o osobach które załapały się na samą końcówkę egzystencji w/w firmy. Pozdro, AK

Obuzony
@śmiech

Koodynator z kad Pracownik sklepu by widzialem ze ide na bramy ????????????

Obronca Roberta
@Pracownik Galerii Rumia

Panie ) Lukaszu ma pan bardzo wygurowane zdanie O sobie jest pan zarozumialym Pyszalkiem ktory mysli O sobie wszyscy dobrze wiemy co pan Robil ale juz miejsza O to????

As

Dzis 28a wyplaty nie ma

Cxzp
@As

Może jutro będzie albo w poniedziałek

Bogdan

Co to za firma, zatrudniają niepelnosprawnych, kasę biorą z PFRON. Ale, ale zatrudniają kolesi, rodzinki na zlecenie i by sobie kolesie dorobili to niepełnosprawnych na urlop czy chce czy nie. Przyjdzie koleś innego zakładu i zlecenie w nocy czy weekend, kasę trzepie. ON przymusowy urlop. Tak jest wszędzie Katowice czy Gdańsk. To na barkach ON istnieją takie firmy, ale ON nie dadzą nic zarobić, jeszcze przymusowy urlop niezgodny z KP!!!! Rodzinka, kolesie, dorabiają w ochronie nikt nie patrzy że ON nie ma innego dochodu. Skandal w Katowicach to norma!!!!

Oj. Ciężko z ekobidą!

Ekotragedia

Hejka, nie dziwcie się moi drodzy ze nie macie płacone za godziny nocne, bo firma Ekotrade już od zeszłego roku robi takie rozliczenia ze jeżeli macie wyrobione 24 godziny to rozbija to przykładowo na 2x 12 godzin ale dziennych. Pracowałam u nich w biurze i była konieczność żeby koordynatorzy tak robili bo pieniądze się musza zgadzać. Porażka, okradanie ludzi którzy siedzą na tych nockach i pracują a inni w tym czasie sobie śpią i odbierają wypłatę dwa razy większa :)

Zostaw merytoryczną opinię o Ekotrade Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ekotrade Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ekotrade Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 132.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ekotrade Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 7 to opinie pozytywne, 82 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ekotrade Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ekotrade Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ekotrade Sp. z o.o.