Opinie o Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy Sp. z o.o. w Ciechocinku w Ciechocinek

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy Sp. z o.o. w Ciechocinku. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy Sp. z o.o. w Ciechocinku o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy Sp. z o.o. w Ciechocinku w Ciechocinek

Olo

Nie polecam panuje mobbing i są najniższe płace w całym Ciechocinku. Właścicielem jest żyd więc wyzysk za najniższą krajową. Nie znam gorszego miejsca do pracy

Zuza
@Olo

Dużo złego słyszałam o tym pracodawcy . Nawet dobrze nie podjęłam pracy a już się o tym przekonałam. Na rozmowie wszystko wyglądało ok , dostałam skierowanie na badania ze wskazaniem gdzie mam je wykonać. Poszłam do lekarza ( już nie wspomnę ile czasu czekałam ), po badaniu pani pielęgniarka że należy się 250 zł , ja nie przygotowana na taką sytuacje ani gotówki ani na koncie. Pytam czy firma na popisana z nimi umowę , pielęgniarka mówi ,że nie . Tłumaczę że nie poinformowano mnie o tym ,że mam sama zapłacić za badanie . Zadzwoniłam na drugi dzień do kadr . Powiedziałam kadrowej ,że chyba zaszło jakieś nieporozumienie , a ona do mnie że mam w umowie zleceniu jasno napisane że mam SAMA zapłacić za badanie .A jaj jej mówię ,że nie mam jeszcze umowy , po za tym powinnam zostać o tym poinformowana. To na koniec mi powiedziała ,że jak nie mam badań to oni mi "podziękują za współpracę " . Ciężko nazwać to "współpracą " . Po za tym ton głosu pani kadrowej też nie na miejscu , być chamskim i krzyczeć na przyszłego pracownika to chyba nie fajnie .Zastanawia mnie jedno , skoro potraktowano tak mnie to jak się w tej firmie traktuje ludzi , którzy tam już pracują.

Aga

Czy nie ma problemu w sanatorium z ogrzewanie? Jestem strasznym zmarzluchem i mam chorobę zwyrodnieniową wiec się obawiam. Czy jest szansa żeby się nie zanudzić w listopadzie?

@Ania

Koleżanka dzwoniła i jest mega zadowolona. Wprawdzie mieszka w ośrodku Ametyst ( filia Kolejowego) ale powiedziała, że standard pokoi jest bardzo podobny ,szału nie ma ale da się przeżyć:) Zabiegi w porządku, jest ich bardzo dużo i są ok. Jedzenie podobno przepyszne. Ogólnie jak na razie wszystko na plus :)

Halina Raczkiewicz

Bardzo dobrze oceniam placówkę, warunki bardzo dobre, pomieszczenia czyste i zadbane, personel miły i pomocny, zabiegi super. Nie rozumiem wpisu, że na basenie tłok. To basen leczniczy, a nie rekreacyjny, ja swobodnie wykonywałam ćwiczenia. Trzy razy miałam wizytę u lekarza, więcej nie miałam potrzeby, byłam dobrze potraktowana, w ogóle cały personel życzliwy. Wyżywienie dobre, duże porcje mięsa, dużo warzyw. A Ciechocinek? Wspaniałe miasteczko, niezwykle urokliwe. Pobyt zapamiętam na długo. Dziękuję Pani, która w dniu 22.07.2022 r. swoim prywatnym samochodem (czerwonym) przywiozła mnie z Aleksandrowa Kujawskiego, podległej placówki, do Ciechocinka. Widać dbałość i troskę o kuracjusza. Piszę oczywiście o Szpitalu Kolejowym w Ciechocinku! Tym, którzy mają niedosyt, polecam Malinowy Dwór w Busku albo Solcu.

Tylda

Malinowy Zdrój jest w Solcu

Gaba Nowy wpis

Witam. od początku miesiąca jest wystawiona oferta pracy dla pielęgniarek. z tego co jest napisane, umowa możliwa będzie na zlecenie lub na kontrakt. zastanawiam się czy mimo wszystko po dłuższej współpracy nie będzie opcjonalna również ta o prace? zależy mi na stabilnym zatrudnieniu

Mirka Nowy wpis

Przebywałam W sanatorium od 13 lutego do 5 marca Bardzo dobre posiłki urozmaicone Wielkie uznanie. Wszystkie Panie od Pan sprzątających recepcja fizjoterapeuci fachowosc miłe sympatyczne Aby nie zacząc chorować tam zaczynają się wielkie Trudnosci

W jednym wątku pisano o tym, że występuje rotacja wśród pracowników i faktycznie zauważyłam, że jest teraz dostępna oferta dla psychologa. Nie mam pojęcia na ile łączy się to z okolicznościami związanymi z zabiegami ale czy jest tu może ktoś kto mógłby ocenić oferowane warunki zatrudnienia dla psychologów? Nie wiem nawet jaka może wyjść stawka godzinowa

To ja napisałem o rotacji pracowników. Jeśli chodzi o psychologów to nie mam rozeznania, ale jeśli chodzi o masażystów/fizjoterapeutów to rotacja jest non stop. Jeden człowiek wyszedł po dniu pracy i następnego dnia zadzwonił z informacją, że go już nie będzie w pracy. Nie ma co się dziwić, warunki są nawet nie śmieszne - a tragiczne.

Dusia Nowy wpis

Całkiem poważnie po jednym dniu? Zastanawiam się jak mogło to zostać załatwione od strony formalnej. To był raczej okres próbny, skoro pierwszy dzień. Jaka umowa wtedy jest zawierana i na jakiej stawce?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Czy w Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy Sp. z o.o. w Ciechocinku zatrudniani są obcokrajowcy?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy Sp. z o.o. w Ciechocinku? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy zatrudni fizjoterapeutów.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Fudeko S.A.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.

Jeśli ktoś jest masochistą to śmiało zajechanie się w tej pracy nie będzie mu przeszkadzało. Pracowałem krótko i to dalej za długo. 22 masaże, które trwają po 15 minut, potem niecałe 5 minut przerwy gdzie w tym czasie trzeba zdezynfekować kozetkę, umyć ręce, przypilnować pacjenta by na spokojnie mógł się ubrać i opuścić gabinet. Jedna przerwa 15 minut na dzień. Prezes żyd chodzi i patrzy na ręce każdemu kto się nawinie, wypytuje ile jest zaplanowanych zabiegów. Jak za mało - doplanować, a dla niego ponad 200 na jedną osobę to za mało. Na balneologii można nogi zgubić biegając pomiędzy zabiegami z jednego miejsca na kolejne. Rotacja pracowników jest non stop, bo nikt nie wytrzymuje tego stresu, napiętej atmosfery i okrutnego pracodawcy, który wiecznie jest nie w humorze. Stawka taka jak wszędzie, a pracy 3 razy więcej. Radzę się zastanowić każdemu.

Co jaki okres czasu opiekunowie medyczni się zmieniają? Na stronie www piszą o stabilnym zatrudnieniu, ciekawi mnie wiec średni staż. czy warunki pracy zmieniają się w jego trakcie? Są możliwe podwyżki stażowe?

Pracowałem przez 2 lata w tej firmie, o 2 lata za dużo. Rozmowa kwalifikacyjna z nutką humoru, ja szukam prac na cito (na miejscu) przewąznie udaje mi znaleźć i podjąć pracę. Firma ta ma wydział zamiejscowy w Aleksandrowie Kujawskim, z oddziałem dziennym, i wydziałem geriatrycznym. Do domu opieki nie mam zarzutów, ponieważ tam rzadko pacjent wnosi skargi, ponieważ duża część ma demencję. Tu się nawt nieźle pracowało. Oprócz tego że jesteś sam, i musiałeś sam przenosić z 60 pacjentów. ok 30 na wozek i z powrotem. Natomiast na bazie ale w ciechocinku jest kołomyja. Np. na balneologii (wanny) często jest lączona z hydrterapią (razem 12 kabin + kilka beczek. Urządzenia są w dużej mierze niesprawne. Czy np. na okładach borowinych (8 leżanek) często trzeba razem z 2 kapsułami co2 obslugiwać, oraz jeszcze łóźkiem wodnym. Zużytą borowinę również my wyrzucamy (na jak miałem taką szczupłą koleżankę, to jej pomagałem, bo sobie by wypukliny porobiła.. Jeśli jest większa ilość pacjentów, to zostawałem 2 godziny jeszcze. ale za te nadgodziny nikt nie płacił, tylko "oddawał", czyli po zsumowaniu dostajesz wolny dzień.Urlopy: można zapomnieć. Są bo muszą być, to są przed wigilią. Ja np. lubię wędrować po górach, chciałem w pażdzierniku. To nie bo nie ma kto "robić" zabiegów, a co mnie to obchodzi.. I na koniec za lojalność mnie zwolnili najpierw z okresem wypowiedzenie, a w następny dzień, bez. Nie Polecam nikomu pracować u tego człowieka

Lenka

Mam już przeczytany ten opis warunków dla samych fizjoterapeutów, proszę jednak o ustosunkowanie się także do sytuacji samych opiekunów medycznych. Na stronie pojawiła się oferta, już prawie miesiąc mija od jej publikacji. Opis nie jest zbyt szeroki. Piszą o stabilnych warunkach zatrudnienia przy czym forma umowy oraz stawka są do uzgodnienia. Jakich widełek się spodziewać? I jakie umowy są teraz najchętniej brane?

Jeden Pan pytał o dodatki dla fizjoterapeutów, lecz pozostał bez odzewu. Chciałam sama zerknąć na oferty na stronie szpitala ale jak na razie w zakładce z kontaktem nic mi się nie wyświetla. Co jest tego przyczyną? gdzieś indziej są oferty czy po prostu jak na razie rotacji brak? Jaka macie aktualna ocenę z pracy? warto czekać na ogłoszenie?

X

W tej firmie trzeba mieć naprawdę szybkie tempo pracy, żeby wyrobić się na taką ilość pacjentów jaka jest przeznaczona na jednego fizjo.

Oliwka
@X

A jaka to liczba bo nie wiem? Są jakieś normy dzienne? Pewnie od samego dnia tygodnia to może zależeć? Kiedy jest największy „ruch”? i czy ma to wpływ na zarobek czy jednak nie?

X
@Oliwka

Niestety liczba pacjentów nie ma wpływu na zarobek. Kwestia ilości i co to znaczy dużo zależy od indywidualnego podejścia człowieka, ale dam taki przykład jak ja tam pracowałem ilości fizyko na jednego fizjo zaczynały się od 120/130 potrafiły dobić do około 200.

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy Sp. z o.o. w Ciechocinku? Jakie macie spostrzeżenia?

Aga

@Aga

Też tam jadę w październiku, strasznie boję się zimna. Mam nadzieję, że będą grzać. Pozdrawiam

@Basia

Jakie są pokoje w ramach prewencji zus? Czy jest szansa na pokój1osobowy lub 2osobowy? I czy zabiegi są wartościowe? Mam jechać pod koniec listopada i chciałabym coś więcej się dowiedzieć. Pierwszy raz będę w sanatorium.

@Basia

I jak z ogrzewaniem jest w sanatorium? Może Pani coś już podpowiedzieć? Zadowolona jest Pani z wyjazdu?

@Ania

Pytałam i niestety nie ma szans na pokój 1-osobowy:( Zabiegów jest bardzo dużo i podobno są ok. znajoma, która była w ubiegłym roku była bardzo zadowolona. Też jadę pod koniec listopada i też będę w sanatorium po raz pierwszy, mam nadzieję, że nie ostatni ;)

@Basia

No to pewnie się spotkamy w sanatorium. Mam tylko nadzieje ze ten listopad nie będzie bardzo ponury i uda się choć trochę pozspacerowac i coś zobaczyć. I ze zabiegi będą naprawdę dobre a nie tylko tak na odhaczenie.

@Ania

Dzisiaj pojechała do sanatorium moja koleżanka z pracy. Umówiłam się z nią, że jak już się tam ogarnie i rozezna we wszystkim to zadzwoni do mnie w przyszłym tygodniu. Napiszę wtedy co i jak ( głównie chodzi o zabiegi) . A póki co też mam nadzieję, że mimo wszystko pogoda nie będzie aż tak beznadziejna żeby nie można było wyjść codziennie na spacer czy wyskoczyć na basen czy saunę ;)

O super. W takim razie czekam na jakieś informacje???? Pozdrawiam

Klient

"Sanatorium miłości " Na samym wejściu można już dostać ofertę spotkań ....Ludziom szanującym się nie polecam .omijać wielkim łukiem

@Klient

To przecież nie wina sanatoriów lecz charakteru ludzi z którymi się spotykasz,czy ci to odpowiada czy nie.Naucz się odmawiać,głupich nie brakuje

Ano, ale niestety usługa to całokształt. Nie mogliby zadbać o to, żeby takie sytuacje nie występowały?

Dorota
@Ewa

Byłam na przełomie lipca i sierpnia 2023roku, pobyt określam jako udany. Wyżywienie bardzo dobre, urozmaicone i dobrze "dosmaczone". Zabiegi takie, jakie sobie wymarzyłam, zamieszanie na zabiegach z winy kuracjuszy, którzy nie przestrzegali wyznaczonych godzin, ale również z winy personelu, który zgadzał się na te roszady. Jeśli chodzi o opiekę lekarską, to byłam tylko na 1 wizycie lekarskiej. Przed wizytą w połowie turnusu, Pani dr poinformowała, by zostali tylko pacjenci, którzy chcą zmiany zabiegów lub potrzebują receptę..., na koniec turnusu ten sam myk. Skandalem w Szpitalu Kolejowym jest brak windy w budynku głównym, ludzie po operacjach kończyn dolnych, po operacjach kręgosłupa, wiekowi, byli zmuszeni kilka razy dziennie wspinać się po schodach. Winda była popsuta od połowy lipca, do końca mojego pobytu. Na zabiegu borowiny spotkałam panią, która żaliła się, że siedzi na dole po 4 godziny i wraca do pokoju dopiero po wszystkich zabiegach. Martwiła się jak jej chory mąż zniesie bagaże z 3 piętra. Zastanawiam się jak ten obiekt dostał pozwolenie na leczenie ludzi chorych i niepełnosprawnych jeżdżących na wózkach. PFRON powinien tam zawitać z kontrolą.

Mrowek
@Dorota

Dokładnie powinien zabrać standart pokoji łazienek poniżej krytyki budynek do kapitalne go remontu. Chłop kosi kasę i tyle

Witam państwa, czy ktoś jest świadomy, czy do tej stawki podanej w ogłoszeniu na Fizjoterapeutę rzędu 6473 złotych dochodzą jakieś dodatki? Skoro już o to pytam, to interesują mnie nie tylko te finansowe, ale też pozapłacowe. Chętnie wziąłbym pakiet na darmową prywatną opiekę lekarską np. Pozdrawiam.

Halina Raczkiewicz

Starsza
@Halina Raczkiewicz

Dopiero wybieram się do kolejowego, mam nadzieję, że rzeczywiście tak będzię :))))

Tylda

Malinowy Zdrój jest w Solcu

W dawniejszych opiniach pacjenci chwalili recepcję, uznając, że obsługa jest sympatyczna. W nawiązaniu do tego widzę, że obecnie kogoś szukają do Ciechocinka. Z perspektywy Recepcji, jak praca tutaj może wyglądać? Warto byłoby się zatrudnić? Widziałam, że oferują umowę o pracę, a na jakiej stawce?

@Ewa

Recepcja? może mi ktoś odpowie jak tam się dodzwonić? żaden nr nie odpowiada... a tu piszecie że tam jest jakaś recepcja...

Izabela
@Ewa

To ja mam kluczowe pytanie, czy ten numer który Pani wybiera jest poprawny? Wcześniej udawało się skontaktować? Co do tematu recepcji czy możliwe, że faktycznie kogoś teraz szukają, skoro kontaktu chyba brak a poprzednia Pani o prace pytała? Mam doświadczenie, może ja bym pacjentów ogarnęła? Ile osób jednocześnie pracuje? Ktoś wie?

Mirosław M.

Jeżeli ktoś chce się do czeigoś przyczepić to zawsze coś znajdzie.Właśnie wróciliśmy z żoną po trzech tygodniach .Oprócz tego że budynek nie należy do najnowszych,to nie ma się o co przyczepić.Jest bardzo czysto.Mieszkaliśmy na trzecim piętrze gdzie pani Grażynka dbała o czystość .Było bardzo czysto.Zabiegi bez zastrzeżeń i o wyznaczonych godzinach.A jedzenie.Pyszne.Przez trzy tygodnie nic się nie powtórzyło.Doprawienie posiłków na najwyższym poziomie,duże brawa dla personelu kuchennego.Jednym z minusów jest cena parkingu dla kuracjuszy. jak jeszcze raz będę miał tu skierowanie ,chętnie przyjadę.

@Mirosław M.

Brzmi przekonująco, a najważniejsze, że idzie wypocząć. ;) A podasz może cenę tego parkingu, skoro taka duża?

Raf

190zl za turnus

Jerzy

Jaka cena za parking?

@Mirosław M.

A jak tam się dodzwonić??? Nikt nie odbiera...

AjaM

Wybieram się pod koniec września do senatorium w ramach prewencji rentowej ZUS do Kolejowego Szpitala Uzdrowiskowego w Aleksandrowie Kujawskim i mam pytanie czy ktoś ostatnio był tam i jakie ma zdanie na temat tego ośrodka.

Krzysztof z Łodzi

Właśnie jutro kończę dwudziestojednodniowy pobyt w ramach poszpitalnego leczenia uzdrowiskowego. Ten pobyt to jeden z najlepszych moich tego typu pobytów. Wszystko jest bardzo dobrze zorganizowane a personel jest nie tylko fachowy od strony zawodowej ale także bardzo empatyczny i zawsze pomocny. Tak na prawdę to z przykrością (gdyż absolutnie wszyscy zasługują na najwyższe uznanie i szacunek) wymienię Panią Kasię (kelnerka na stołówce), Panią prowadzącą gimnastykę w basenie solankowym zawsze o 8:30 i ćwiczenia na rowerkach, bieżni, podwieszkach i Panią z Ukrainy, która sprzątała w części pokoi (m. In. 170 - 190), Pana Adama z laserów, lamp najróżniejszych (gabinet 5). Przepraszam wszystkich pozostałych pracowników, że ich nie wymieniłem choć na to zasługują. Przez cały czas pobytu było wspaniałe jedzenie zawsze świeże, smaczne i zróżnicowane - Dania nigdy się nie powtórzyły. Do śniadań i kolacji zawsze były 3 gatunki chleba i bułeczki. Dzisiaj były na śniadaniu osoby z nowego turnusu - chyba obraziłem dwie starsze panie, które tylko zobaczyły wazy z zupą mleczną (dla tych, którzy mają ochotę) i stwierdziły, że straszna woda to mleko w zupie (co było oczywistą brednią) - życzyłem im, aby do końca życia miały takiej „wody” pod dostatkiem. JESTEM BARDZO BARDZO ZADOWOLONY Z TEGO POBYTU. Czuję się znacznie zdrowszy fizycznie i mentalnie. DZIĘKUJĘ Krzysztof z Łodzi

ANDRZEJ

Witam wszystkich! Chciałbym podzielić się swoim doświadczeniem pracy w tym sanatorium. Przepracowałem tam wiele lat i mogę powiedzieć, że było to interesujące i satysfakcjonujące miejsce zatrudnienia. Atmosfera w KSU była zazwyczaj przyjazna i wspierająca. Miałem przyjemność pracować z koleżeńskim personelem, który był zawsze gotowy do udzielenia pomocy i wsparcia. Czułem się doceniany przez zarząd i szanowany przez moich współpracowników. Sanatorium KSU to miejsce, w którym stawia się duży nacisk na profesjonalizm. Personel jest dobrze wyszkolony i zna swoje obowiązki. Pacjenci otrzymują spersonalizowane plany leczenia, a ich postępy są starannie monitorowane. Ważne jest także bezpieczeństwo pacjentów i przeprowadzane procedury medyczne są wykonywane z należytą ostrożnością. Warto również wspomnieć o pięknym otoczeniu Sanatorium. Ciechocinek to urokliwe miasto, które oferuje unikalny mikroklimat i wiele atrakcji turystycznych. Było to z pewnością dodatkowym atutem pracy w Sanatorium - możliwość relaksu i cieszenia się przyrodą poza godzinami pracy. Podsumowując, praca w Kolejowym w Ciechocinku była dla mnie interesującym doświadczeniem. Choć jak wszędzie, były pewne wyzwania, to ogólnie rzecz biorąc, byłem zadowolony z atmosfery pracy i profesjonalizmu personelu. Jeśli szukasz pracy w branży medycznej, warto rozważyć to miejsce zatrudnienia. Życzę powodzenia wszystkim, którzy rozważają taką możliwość i mam nadzieję, że podzielicie również pozytywne doświadczenia, które ja miałem podczas pracy.

Olo

dana

potwierdzam opinię powyżej

Lola

To prawda . Cały prezes krzyczy na pracowników przy kuracjuszach !! MOBBING

@Lola

Jak to przy kuracjuszach? :/ O co niby dokładnie krzyczał i jak to wgl wyglądało, bo chyba sam z siebie nagle nie zaczął?

Zuza
@Olo

Zostaw merytoryczną opinię o Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy Sp. z o.o. w Ciechocinku - Ciechocinek

• Jak się pracuje w Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy Sp. z o.o. w Ciechocinku?

Zobacz opinie na temat firmy Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy Sp. z o.o. w Ciechocinku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy Sp. z o.o. w Ciechocinku?

Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy Sp. z o.o. w Ciechocinku
  • Zdrojowa 17