Opinie o Hotel Uzdrowiskowy St.George w Ciechocinek

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Hotel Uzdrowiskowy St.George. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hotel Uzdrowiskowy St.George o rekrutacji.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Uzdrowiskowy St.George w Ciechocinek

Nikiniki Nowy wpis

Nie polecam nikomu pracy tam !! Zobaczylam ogłoszenie że szukają kelnerki wysłałam cv zadzwoniła do mnie pani z wyraźnym akcentem ukraińskim i zaprosiła nawet nie na rozmowę tylko już od razu do pracy, kiedy przyszłam była tylko jedna kelnerka Ukrainka która nie mówiła nic po polsku więc ciężko było się z nią dogadać nikt ze mną rozmowy żadnej nie poprowadził zaczęłam pracę od ugotowania parówek robienia sałatki itp gdzie to kuchnia powinna to robić a kelnerka tylko podawać. Na kuchni nie było nikogo, dopiero o godz 11 przyszła jedna pani oczywiście Ukrainka która nie rozumie polskiego . Na koniec pracy dowiedziałam się ze nie dostanę pieniędzy za wykonaną 7 godzinna pracę i się do mnie jeszcze odezwa. Na późniejszą godzinie przyszedł inny kelner Polak dowiedziałam się od niego że jeszcze jutro i innego dnia ma przyjść inna nowa dziewczyna i kolejna pewnie na jeden dzień tak wykorzystują i nie wypłacają pieniędzy !! Ja i tak swoje dostała na następny dzień bo ich trochę postraszyłam, ale nikomu nie polecam. Tam wgl pracowników nie było!!

@Nikiniki

Dobrze że ci zapłacili bo tacy jednodniowi pracownicy niby na próbę to wykorzystywanie sytuacji. Dziwne że kelnerka musiała też pracować na kuchni. W końcu nie musiałaś mieć przeszkolenia kulinarnego. Wymagali książeczki sanepidu czy o tym nic nie wspominali?

Nikiniki Nowy wpis

Nie pytali o żadne książeczki czy badania, po prostu potrzebowali rąk do darmowej pracy i brali osoby jak leci

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Hotel Uzdrowiskowy St.George?

ANIELA

Hotel ma potencjał, pokoje duze z ladymi balkonami ale potrzebują dświeżenia. W strefie Spa większość urządzeń nie działa, na basenie odpadające płytki a co do jedzenia to nawet nie ma się co wypowiadać, ogólnie bida aż trzeszczy. Nie polecam i nigdy więcej nie wrócę.

Stan

Wygląd zewnętrzny fajny ale w środku porażka obiady zimne śniadanie brakuje jedzenia po pół godzinie organizacją poniżej krytyki pracownicy z łapanki nie ogarniają pracy

@Stan

Skąd wiesz że pracownicy z łapanki? Może jest za mało personelu dlatego nie dają rady ze wszystkim na czas. Ile osób obsługiwało na sali gości jak tam byłeś?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Hotel Uzdrowiskowy St.George? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
Kamila

Gdzie oni wstawiają ogłoszenia o pracy? Jak guglam, to mam tylko z FB ofertę dla pokojowej z... 2015 roku. Obiecują pracę w młodym, dynamicznym zespole, ale to przecież nie jest korporacja, tylko sanatorium dla seniorów. Proszę, napiszcie konkrety, ile w tym sezonie płacą pokojówkom, jakie warunki pracy są. Dzięki!

Kuracjuszka 22

Radzę omijać chotel st George szerokim łukiem wprawdzie obsługa bardzo miła ale posiłki ohydne śniadania i kolacje to głównie wędlina kiepskiej jakości obiady przez cały tydzień mięso z sosem i sos z mięsem na przemian no i przez cały tydzień prubowalam się umówić na zabieg spa oczywiście możliwe to było tylko telefonicznie ale pani nie raczyła odebrać telefonu ani oddzwonić byłam w tym miejscu pierwszy i ostatni raz

Kolorowa98

Kochani jak wygląda praca na recepcji w tym hotelu , jak wygląda to godzinowo, czy wynagrodzenie jest płatne na czas i jak z atmosferą . Będąc na rozmowie nie dowiedziałam się praktycznie nic oprócz tego że pracuje się normę miesięczna czy faktycznie tak jest czy jednak pracuje się więcej godzin? Poprostu chodzi mi na umowie zlecenie zarobię tam coś więcej niż najniższą krajowa czy będzie to faktycznie płatne tylko za tyle godzin ile jestem w pracy czyli zakładając 160 godzin to nie całe 2500 ?

Zuzanna
@Kolorowa98

A ogólnie to masz jakieś doświadczenie jako recepcjonistka?

jurko

Radzę omijać szerokim łukiem Hotel Uzdrowiskowy St George w Ciechocinku . Posiłki bardzo skromne i nie smaczne - brak deserów , owoców, ciasta itp.. , Warunki bytowe również pozostawiają wiele do życzenia - nie przyjemne zapachy w pokojach , brak ciepłej wody , tylko 3 programy tv . W łazienkach brak suszarek do włosów oraz półek na przybory toaletowe itp.. Podsumowując , pobyt w tym ośrodku jest czasem straconym i kosztownym.. Jerzy

Grażyna
@jurko

A nie było możliwości poprosić obsługę żeby posprzątała w pokojach i zniwelowała te brzydkie zapachy?

NeverAverage

Porażka! Organizacja w hotelu, komunikacja leży na dnie. Wykorzystywanie pracowników w kwestii godzin i w ilości wykonywanych zadań i w końcu niewypłacanie wynagrodzenia. Przy próbie kontaktu brak jakiegokolwiek odzewu ze strony szefostwa. Więcej "obiecywanek" niż moralnego myślenia. Na swoje wynagrodzenie czekam 3 miesiąc, jedyna możliwość odzyskania pieniędzy wyłącznie przez państwowe organy. Jeden wielki (usunięte przez administratora) nikomu nie polecam.

Lidia
@NeverAverage

Podpowiedz proszę czy miałaś umowę? Sama się zwolniłaś? Zgłosiłaś już gdzieś nieuczciwego pracodawcę?

NeverAverage
@Lidia

Miałam umowę zlecenie podpisaną w grudniu na rok. Pracodawca informował o przestoju jaki miał mieć hotel od stycznia do marca, tłumacząc tym brak wypłacalności. Nie ogłosił jednak upadłości, więc został zgłoszony do Państwowej Inspekcji Pracy. Nie wystawił PIT-u ani nie zobaczyłam rachunku do umowy. Wczoraj zamieścił ogłoszenie, poszukujące nowych pracowników. https://www.olx.pl/oferta/praca/praca-pomoc-kuchenna-kucharz-CID4-IDOpwoG.html#326da6ceb3;promoted

Marzena
@NeverAverage

:o Ale chamsko. Czyli PIP już prężnie teraz działa? Są jakieś efekty może?

Mariusz

Hej, jak hotel uzdrowiskowy radzi sobie z pandemią ?

Gordon1981

Ludzie przestańcie zaśmiecać forum! Ta strona służy do wystawiania opinii pracodawcą, a nie sprawozdań swoich wyjazdów. Od oceny gości hoteli/sanatorów są inne serwisy chociażby bookingi, advisory itd... Promują się jako bardziej ekskluzywny hotel. Z zewnątrz nawet ładnie wygląda (drzewo w środku), standard pokoi przemilczę..., ale jak to ma funkcjonować skoro na recepcji na stażach są ukrainki z którymi bardzo ciężko się dogadać po polsku, nie wspominając o nieznajomości topografii miasta - szczerze powiedziawszy czegoś takiego jeszcze nie widziałem.

Julita

@Pierwsza a Ty pracowałaś na jakim stanowisku w Hotelu Uzdrowiskowym St.George? Czyli Ukraińcy są zatrudnieni na stażu jak studenci/uczniowie? Nie są pełnoprawnymi pracownikami? Jak często i jak długie są te opóźnienia w wypłacie?

Pierwsza

Pracowałam tam.Widzialam od środka jak to wygląda.Zatrudniani są na staż obywatele ukraińscy,ktòrzy robią tam wszystko.Gdy by szef mógł zatrunil by ich jeszcze do strefy fizjoterapeutycznej.Opòźnienia w wypłacie.Pracownicy traktowani jako tania siła robocza.wyglądaStanowcze nie.

Sebastian

Tragedia!!!!

Sebastian

Tragedia!!!!

Julita

@Ania a byłaś gościem czy pracownikiem Hotelu Uzdrowiskowego St.George? O jaką atmosferę chodzi? Mogłabyś powiedzieć więcej informacji, ponieważ odradzając komuś coś na forum powinniśmy to merytorycznie argumentować.

Szkoda nawet pisać. Firma wyjątkowo marna. Nie polecam tam jechać, ani tam pracować, bo atmosfera jest straszna. Tylko poganianie i dowalanie nowych obowiązków.

kuracjusz JL

Hotel położony w cichym miejscu, jednocześnie blisko centrum - 5 minut spacerkiem. Panuje w nim bardzo miła atmosfera, obsługa jest profesjonalna, zawsze bardzo pomocna. Wszyscy pracownicy witają gości niezwykle serdecznie i z uśmiechem na twarzy. Hotel jest bardzo przyjazny, czysty, fajnie urządzony. Zabiegi SPA, basen, rehabilitacja, baza sportowa - wszystko w jednym miejscu. Dochodzi do tego całodobowa opieka pielęgniarska. Wysoki standard pokoi, łazienek, codzienne gruntowne sprzątanie - to jedne z licznych zalet tego obiektu. Urozmaicone śniadania ze świeżymi produktami, możliwość wykupienia pakietu smacznych obiadów i kolacji oraz sprawna obsługa, czyni hotel bardzo uniwersalnym i wygodnym dla gości. Jestem bardzo zadowolony z pobytu i z pewnością wrócę tam w niedługim czasie.

Iwona

....właśnie wróciłam z weekendowego pobytu w tym "przybytku" i......MASAKRA !!!!! Wykupiłam pobyt przez Travelist i miałam wrażenie, że przez to jestem traktowana jako osoba drugiej kategorii - recepcja - koszmar, pani chyba za karę tam pracuje, jest nieuprzejma, napastliwa, ogólnie "kaszanka". Jedzenie - okropne.....śniadania w formie bufetu szwedzkiego spełniają minimalny standard a obiadokolacje - w moim barze mlecznym za 15 zł, najem się smaczniej, lepiej a i podanie posiłku będzie bardziej kulturalne, m.innnymi surówkę dostanę na oddzielnym talerzu a nie wszystko na jednym, łącznie z kotletem mielonym wielkości pięciozłotówki :( (((( Podsumowujac - 500 zeta ( 2os./2 doby) wywalone w kibel :( ((((( Za mniejszą kasę wyjeżdżałam na podobne wypady a warunki były o niebo lepsze nie wspominajac o bardzo miłej obsłudze.... Ogólnie - NIE POLECAM !!!!!

Państwo ZK
@Iwona

Bez przesady, byliśmy w okresie Świąt Bożego Narodzenia przy maksymalnym obłożeniu I muszę powiedzieć, że obsługa spełniała oczekiwania wszystkich gości. Świetna, widoczna koordynacja pracy Pani z recepcji na każdym dziale oraz pyszne drinki barmana- objęte tajemnicą. Polecamy

zawiedziona

Przebywając na turnusie rehabilitacyjnym w hotelu St.George w Ciechocinku byłam nie mile zaskoczona tym jak nie profesjonalnie pracuje recepcja wraz z panią kierownik Moniką. Przyjmowanie gości hotelowych odbywało się bardzo chaotycznie. Grupa osób przybyłych na turnus musiała oczekiwać przez kilka godzin na przyjęcie i rozlokowanie po pokojach. Praca administracji w tym hotelu jest na bardzo niskim poziomie. Pracownicy recepcji są opryskliwi, pokoje nie są sprzątane regularnie,jest problem z Wi-Fi za które się płaci. Opłata za parking przy hotelu jest horrendalnie wysoka.Posiłki mniej niż przeciętne przy czym personel stołówki nie dba o czystość / brudne obrusy/, latające muchy i te żenujące kłótnie wśród personelu kuchni.Na basenie od kilku dni była zimna woda więc przeziębionych było coraz więcej. Praca pracowników rehabilitantów na wysokim poziomie. Polecam szczególnie masaże ręczne wykonywane bardzo profesjonalnie przez przesympatyczną panią Iwonkę.Jest to kobieta bardzo kompetentna i zaangażowana w to co robi.Oby więcej takich pracowników. Podsumowując wszystko jestem zawiedziona, brak odpowiedniej administracji hotelowej- nie polecam.

R
@zawiedziona

Byłem na przełomie maj 16r w ramach prewencji zus.Bardzo miła obsługa w recepcjiPani monika super ,kompetentna. inne panie też bardzo pomocne....Obsługa w kuchni , panie sprzątające ,masażści ok. JEDEN MINUS-MIAŁEM 2kg schudnąć PRZYTYŁEM 3kg-OMIJAJCCIE TYLKO STOŁÓWKĘ...Pozdrawiam wszystkich a szczególnie panią monikę z recepcjii...

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Uzdrowiskowy St.George - Ciechocinek

• Jak się pracuje w Hotel Uzdrowiskowy St.George?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Uzdrowiskowy St.George tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Hotel Uzdrowiskowy St.George