Opinie o PL Outsourcing w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy PL Outsourcing. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PL Outsourcing o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PL Outsourcing w Warszawa

Reni Nowy wpis

@Xyz Skąd taka informacja? W KRS nie ma takiego wpisu.

Xyz Nowy wpis
@Reni

Stąd, że tam pracowałam i wiem właściciel Michał Ł siedzi w stanach.

ja Nowy wpis

A jest tu możliwość home office ?

QWERT

Oszustwo i jeszcze raz oszustwo nawet w telewizji w ekspresie reporterów mówią dziś. Nawet szkolenie to ściema. Metoda Emila Krebsa nie istnieje brak takiej osoby nigdy nie istniała.

Azb Nowy wpis
@QWERT

Firma zajmuje się nabijaniem ludzi w butelkę. Mnie też oszukali

Jak długo trwa proces awansu w PL Outsourcing?

Xyz

Wiesz, że firma nie istnieje?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w PL Outsourcing się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Iza

@QWERT Dziękuję Ci za wyrażoną opinię. Jednak czy pracujesz albo pracowałeś w PL Outsourcing? Jeśli tak, to zachęcam, abyś podzielił się z innymi użytkownikami forum aktualnymi informacjami o tej firmie jako o pracodawcy. Twoje uwagi i wskazówki mogą być przydatne dla osób, które planują aplikowanie do nich.

QWERT
@Iza

Pracowałem, szkolenia jak nabić ludzi w butelkę. Produkt jak kupisz to już nie oddasz, dotacje do produktu to ściema, program taki nie.istnieje.

Iza

Wasze opinie o PL Outsourcing są podzielone. Czy może znajdzie się osoba, która mogłaby powiedzieć, co teraz dzieje się w tej firmie? Czy zaszły jakieś istotne zmiany z perspektywy pracowników? Jak wyglądają obecnie, warunki zatrudnienia. Zachęcam do pozostawiania merytorycznych opinii na forum, które będą cennym źródłem pozyskiwania informacji na temat tego pracodawcy.

ulakak

Raczej nie jest tak źle, bo sporo mają tych ofert pracy a to znak, że się ciągle rozwijają i jest popyt na zatrudnienie u nich. Wiadomo jakie mają teraz średnie zarobki? Nie ukrywam, że wypłata jest na pewno czas bo cenią sobie zadowolenie wśród pracowników.

marta

jak chcesz za darmo pracować - zgłoś się na pewno Cie przyjmą, a tak na powanie szukaj pracy z dala od tej firmy :)

marta

pracodawca nie płaci wynagrodzenia, robi wszystkich uczciwie pracujących w trąbę, pokazał na co go stać !!! dobrze, że firmy już praktycznie nie ma !!!

Xxx

Sylwia ale ty jestes dwulicowa

Mm

Ja szanuje Pawla I przedstawie Ci sie chetnie z MM — gdyby nie Pawel to juz ponad rok temu firmy by nie bylo.

Mm

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, jak się ma nieco porównania z innymi pracodawcami to się też potrafi docenić co się ma, ale przez niektórych przemawia zawiść i stąd się biorą takie opinie. Ja lubię i szanuję i Pawla i Michałów dwóch i resztę pracowników bo każdy ma zalety i wady ale jak się w kimś widzi tylko wady to powodzenie na nowej drodze życia

Xyz

Ale z Ciebie madrala. .. akurat w tej firmie osoby które nie wyrabialy progu graniczyly z cudem bo kiedyś przy dobrych wiatrach można było mieć ładny wynik. Nawet gdy była nas garstka i przy braku jakiś reklam wyniki były. .. jak firma ma problemy z kasą to niech nie wynajmuje biura za pół miliona złotych a nie- oszczędza na pracownikach wyplacajac im w ratach kasę albo co poniektorym nawet w ogóle. ... bo po co? Cwaniak z ciebie bo jeszcze Cię to nie spotkało. Poczekaj na "cięcia " to wtedy pogadamy. ..

Xyz

Hahahhaa patrząc na ten tekst można sądzić że albo pisał to Michał K albo sam Paweł. Jak się dostaje zawsze pensje na czas to nie można narzekać bo jego to nie dotyczy. On zawsze dostanie kasę. To inni muszą czekać. .. i kminic z rachunkami i jak przeżyć. Jasne nie można powiedzieć że Paweł co chwila pytał się ile masz i czemu tak mało chociaż w ostatnich czasach i tak bywało (to zagladanie w kartkę ile dziś masz i czemu jeszcze nie 13 paczek? !) Ale motywacja to tez nie slowa: za mało umawiaćie, to przez was firma ma problemy finansowe. BYLY osoby co się starały, miały dobry wynik, dobre rozmowy ale co z tego? Nic! Zero docenienia, jakiejś nagrody, kurde nawet głupiego ale jakże cennego : super jest, jesteś dobry! Jeżeli jest tak zarabiscie, taka cudowna atmosfera to czemu ludzie sami odchodzą? Sorry jak jest ktoś dobry to go konkurencja ewentualnie podbiera i docenia ;) pozdrawiam

qwerty

Firmę tworzą ludzi jak już ktoś wcześniej napisał... Są tacy, którzy w firmie długo pracują i się starają i są docenieni, ale jak ktoś olewa i się opierdziela, zapomina na jakim jest stanowisku i za dużo sobie pozwala to niech się liczy również z konsekwencjami. Umowa jasno określa warunki jakie trzeba spełnić by otrzymać należne wynagrodzenie, jeśli warunki nie są spełnione to sory Batory ale i kasy jest mniej. Chociaż...plan do zrobienia z ręką w nocniku. Może warto aby kierownik zaostrzył warunki - min 5 godz activu na 8 g pracy - jak nie zrobisz nie wychodzisz, 10 x pyt ile masz i co tak mało??? norma dzienna nie do osiągnięcia w godzinach pracy i potrącanie z pensji za błędy w rozmowach ?!!! Jak by był taki jak go opisują, to na pewno to by funkcjonowało, ale nie jest. Kierownik naprawdę spoko i szanuje ludzi, którzy szanują Jego. Zawsze można się dogadać tylko trzeba chcieć. Ja pracuję najdłużej i odkąd jest nowy kierownik zarabiam 2x to co wcześniej. Za starymi rządami to renta była nie pensja. Chłopaki starają się jak mogą by ciągnąć nas w górę i jakoś się im to udaje, szkoda tylko, że niektórzy wyżej s...niż d..mają i nie potrafią tego docenić. Opóźnienia w wypłatach - pensja jest co miesiąc więc to jest najważniejsze, a że raz 10, raz 15 raz 16 - na dłużej wystarczy :) Jak by przyszło czekać na pensje 2-3 miesiące jak w niektórych firmach to wtedy to jest opóźnienie. Ja polecam bardzo, z nimi nie zginiecie tylko trzeba dać coś z siebie. A nie tylko brać. Pozdrawiam.

@qwerty

a może se takie wypracowali, ze go nawet nie zauważyli haha a teraz piszą że nie dostali, za słabo się może starali

mmm
@qwerty

Niestety nigdy w firmie nie było kolorowo. Nie ma czegoś takiego jak podwyżka i premia. Kierownik wyżej sra niż dupę ma. Jest pseudo kierownikiem, ze słomą w butach. Ludzie udają, że go szanują. Podaj z imion albo chociaż z inicjałów kto niby szanuje Pawła? Skoro jesteś pracownikiem z najdłuższym stażem to jesteś już nowej ekipy pracującej od listopada...

xyz

ha ha ha podwyzek nigdy nie bylo i nie bedzie w tej firmie... Jezeli odejdziesz z firmy albo Cie zwolnia to tez mozesz miec problem z dostaniem swojej kasy. Niektorzy to od lutego jeszcze nie dostali wyplaty takze powodzenia!

abc

Pracowałam w tej firmie. Kierownik - porażka. Prezes robi dobrą minę do złej gry. w 1000% zgadam się z opinią osoby powyżej. Firma ma poważne problemy finansowe. Od stycznia straszny przemiał pracowników. Ze starej ekipy zostały może dwie osoby zostały z jakiś 20. Pracownikom są wciskane kity o restrukturyzacji firmy, która jest fikcją. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM. Nie ma czegoś takiego jak po okresie próbnym umowa o pracę, za siłownię trzeba sobie płacić samemu i nie ma czegoś takiego jak pakiet medicover. Nie dajcie się nabrać bo Panowie którzy prowadzą szkolenia dobrze mydlą oczy. Są w tym perfekcyjni.

Xyz

Co do atmosfery w firmie - skład jest naprawdę bardzo miły i zgrany. Zwłaszcza jeśli chodzi o ekipę z kursów językowych. Zawsze chętnie sobie pomagają i można na nich liczyć. Więc jeśli chodzi o ten aspekt pracy to się zgadza z ogłoszeniem. Co do kierownika. ... hmmm tu już zależy jak się z nim dogadasz bo ma humory jak kobieta w ciąży i ma specyficzny charakter który czasem daje się we znaki. Koordynator za to super gość - sympatyczny i zawsze uśmiechnięty i chętny do pomocy. Firma faktycznie da Ci taką kasę jak w ogłoszeniu ale obecnie jeżeli chodzi o rynek kursów językowych to już produkt się mocno opatrzył i wszelkie reklamy nie dają takich efektów jak kiedyś wobec czego baza jest baaardzo przemielona ale wobec tego musisz więcej się starać i przy obecnym wyższym progu sprzedaży jest coraz ciężej. Do stycznia w tej firmie było naprawdę super a potem zaczęło się walić. Problemy finansowe, kasa nie na czas i możesz usłyszeć że to twoja wina bo za mało się starasz. I jeszcze lider zespołu który zamiast pracować opierdziela się zawodowo i będzie robił wszystko tylko nie to co powinien więc inni mają więcej roboty. Więc opinia firmy to 5,5/10 - kiedyś byłoby to 10/10... więc jak chce ktoś to niech aplikuje ale wcale nie jest tak różowo jak to opisują. I nie dajcie się nabrać na tekst o umowie o pracę po 3 miesiącach bo to bzdura. Może na Orange coś się rozwinie Ale to świeży projekt. ..

Aska

praca na słuchawkach ale szkolenie płatne po przepracowaniu miesiąca, kasa jak w ogłoszeniu, z prowizjami można nawet więcej Z tego co na spotkaniu było powiedziane to nawet urlop płatny mimo umowy zlecenia,

Hej! Ja wysyłałam im CV na maila: praca {małpka} ploutsourcing. com Wczoraj byłam na rozmowie, a w poniedziałek zaczynam szkolenie!:) Trzymajcie kciuki!

Zostaw merytoryczną opinię o PL Outsourcing - Warszawa

PL Outsourcing
2.7/5 Na podstawie 14 ocen.

PL Outsourcing