NCF S.A.

Opinie o NCF S.A.

kazik

Pracowałam dla NCF (w Warszawie, przy ul. Bekasów) przez 4 lata podczas studiów stacjonarnych, więc to były krótkie umowy zlecenia na kilka dni, bądź miesiąc, gdy akcja trwała kilka weekendów. Jeśli chodzi o pensję, to ZAWSZE była na czas i w odpowiedniej wysokości. Koordynatorka, z która pracowałam była miła aczkolwiek często zmieniał się grafik, nie zostały przekazane wszystkie informacje, bądź obiecane "bonusy" w postaci, np. perfum - niestety po wyrobionym targecie, nie zostały mi przekazane. Praca dobra dla dziewcząt, które mają miłą aparycję, cierpliwość do ludzi, chcą się starać, mają gadane i potrafią doradzać, a jednocześnie życie nie pozwala na coś stabilniejszego. Ja jednak najgorzej wspominam kierowniczki Rossmanów, Superpharm, Sephor i Douglas oraz jednego z panów pracującego dla NCF, który był chamski i opryskliwy dla wszystkich dziewcząt.

ola
@kazik 05.10.2017 20:14

oj tak, ten Mariusz jest okropny, ja się dziwię, że on jeszcze z tej firmy nie wyleciał

Pieniądze wypłacone w terminie jednak kwota jest inna niż było ustalone, oczywiście na korzyść agencji.

P.

Ogólnie agencja fajna, od roku z nimi współpracuje. Ale fakt w tej chwili jest słabo jeśli chodzi o pieniądze bo konsultantka L'oreal/MNY ma 10 zł/h Jeśli ktoś pracuje na cały etat to te 1600 bedzie miał. Ale szału nie ma jeśli chodzi o taka akcje. Ale agencja ogólnie na plus.

AR

Agencjia brud smród i ubóstwo !!!! Wszystko okej dopoki pracownik sie nie odzywa, jedak gdy już coś powie co jest nie tak to zasypują cię karami, strachami i innymi uprzykrzającymi życie sprawami !!!!!!!!!!!!!!!!! Ludzie odradzam tam sie wybierac !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

o.

Odradzam pracę każdemu kto nie chce się denerwować.Opinie są takie różne dlatego,że pracuje slę dla różnych konsultantek.Zależy na jaką trafisz.Ja trafiłam na tragiczną.Musiałam co miesiąc dzwonić i upominać się o pieniądze.Kiedy będą,czy w ogóle są.Moja konsultantka robiła przelewy jak chciała.Dostawałam pieniądze czasem 25,26 nawet.Potem okazało się,że wypłaty powinny być robione do 15.Trafiłam na nieuczciwą osobę,ale taką agencja zatrudniła.Kompletnie nie interesują się co się dzieje na relacji konsultantka-hostessa.Zdarzało się,że musiałam odsyłać paczki na swój koszt ze zwrotem ubrań z akcji.Absolutnie odradzam,mam najgorsze zdanie.Praca chyba tylko dla takich,którzy nie szanują swojego wysiłku i czasu.

Monika

Ludzie kochani, ja wspólpracuje z nimi od 10 lat i złego słowa nie powiem, czego się czepiacie?Czy o każdym pracodawcy się tak wypowiadacie, widocznie z Wami jest coś nie tak, albo wymagania za duże

b

Pracuje już drugi rok na stałym zleceniu dla NCFu i jestem bardzo zadowolona, pieniądze zawsze na czas- kiedy dzień wypłaty wypada w jakiś dzień wolny jest ona przesłana wcześniej. Dla mnie naprawdę jedna z lepszych agencji a pracowałam już w wielu.

kuki

Znów jest ogłoszenie, że poszukują sekretarki, w sierpniu było identyczne, ktoś wie o co chodzi?

jola

wkurzaja mnie żądaniem 2 zdjęć do aplikacji, nabór jak do domu publicznego. Jeśli chcą kogoś obejrzeć to niech zaprosza na rozmowe i po temacie. Chyba, że to "szemrana" firma. SKANDAL

fefef

Wypłata do 20 każdego miesiąca.Wcześniej dostajesz maila i musisz odesłać z danymi do rachunku

Soif

A ja mam takie pytanie. Którego dnia miesiąca jest w tej firmie wypłata? Miałam u nich pierwsze zlecenie i nie wiem kiedy spodziewać się pieniążków.

mściwuj

Przede wszystkim brak konstruktywnego dialogu "nikt nic nie wie" firma czeski film. Gryzą paznokcie i sieją wszędzie te swoje br.... paznokietki (dziwię się klientom)... A propos urlopów macierzyńskich, pewnie należy się jak jest zapis w "wewnętrznym regulaminie NCF (z tego co pamiętam nie obowiązywał on pięciu dni na zwykły wirus). Regulamin ten został stworzony przez jednego z członków owej wspólnoty, który jak pamiętam przez cały dzień obgryzał pazur u swego "kopyta" Podsumowując strata czasu na należne pieniądze... "obiecanki cacanki"

martu

Nie polecam, osoby które tam pracują nic nie wiedzą...(usunięte przez administratora) Kpiny;/ lepiej innej agencji sobie poszukać.Dodam koleżanki dziewczyn które pracują w ncf ,nie maja kontroli :) zdjęcia robią bez Twojej wiedzy, konkursy które są i jak zwykle "po znajmości" wygrywają dziewczyny.

Anna

Nie zgadzam się ze złymi opiniami,ja pracowałam dość długo przez tą firmę i jestem bardzo zadowlona.Wszystko było na czas,polecam!

marti

Dokładnie. Agencja bierze udział w projektach, których "nie ogarnia". Ale to nic, najgorsze jest to, że nie szanują pracowników. Dla nich kilka zwolnienie kogokolwiek tylko dlatego, że PAni [usunięte przez administratora] ma takie "widzimisię" to żaden problem. Nie polecam!

minimka

ja byłam tylko na szkoleniu 2 tygodnie temu. żadna z nich nie jest kompetentna. Szkolenie trwało 3 godziny, 2 gadaly glupoty jedna siedziała ciągle w telefonie. Zmarnowałam 3 godziny i pieniądze na dojazd. Tragedia ta firma.

martyna

ja miesiąc temu zakończyłam prace w ncf. Stałam na loreal. Od samego początku sama pani Boratyńska wzięła mnie pod swoje skrzydła i dzieki temu mialam duzo zlecen, owszem wymagajaca i nie ma z nią dyskusji. A potem trafiłam do mega durnej [usunięte przez administratora]. kasa byla ok i na czas. jak macie okazje to od razu idzcie na sama gore, bo durne osoby tam pracuja. milo wspominam wspomniania wcześniej nine. a[usunięte przez administratora] nie polecam.

Mon

Jeśli mowa o pracy jako konsultantka do loreal maybelline w np.. Superpharm to nie polecam, zmieniono nam umowę po krótkim okresie pracy, czyli premię otrzymuje się dopiero po wyrobieniu 90 % targetu, a nie 80% jak mówiono na rozmowie kwalifikacyjnej, jest to traktowanie ludzi jak idiotów. Dziewczyny w douglasach otrzymują wyższą podstawę, więc są lepsi i gorsi. :( Z pewnością nie jest to praca na długo. Szkoda, bo wydawało się, że reprezentując markę taką jak loreal, będzie się traktowanym z szacunkiem. Jeśli któraś z Was chciałaby być konsultantką bądź dermo to radzę zastanowić się nad inną marką .

aaa

cały etat- dla marek masowych 1600- SP, ROSSMANN 1800 Douglas marki selektywne 2000 premie dla marek masowych 80% planu 400 100% 600 120%800 Priorytet 200 zł

ZYCZLIWY
@aaa 27.07.2012 19:16

NAJLEPIEJ ZERO ZLOTYCH..

Pani M.

Witam, zostalam zaproszona na rozmowe kwalifikacyjna jako wizazystka/sprzedawca na umowe zlecnie na pol etatu, jaki przedzial finansowy moge okreslic tak aby firma sie nie zrazila? Jakie jest przecietne wynagrodzenie wyplacane przez ta firme? Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz.

Ania

Nie wiem, jak pracowali ludzie, ktorzy piszą negatywne opinie. Ja oceniam firmę bardzo dobrze! Koordynatorzy zawsze stają za nami, pieniądze są w terminie, współpraca mailowa, wszystkie informacje na bieżąco! Piszecie że panuje bałagan. Pamiętajcie że oni też mają nad sobą klientów, którzy nie zawsze wszystko przekazują. Firma godna polecenia!!

W tej firmie pracują sami [usunięte przez administratora]i którzy [usunięte przez administratora] i nie wypłacają pieniędzy na czas. Ogólnie nie polecam tej firmy nikomu wszyscy tylko dla siebie a w szczególności szefostwo.

zgadzam sie ja jestem jedna z tych osob która sie \"nabrała\' na złote góry itp.powiem krotko firma jest mi winna 980 zl i codziennie slysze inne wymowki...obawiam sie ze sprawa skonczy sie w sadzie... tak wiec uwazajcie!!!

Pracuję dla firmy NCF GROUP od mniej więcej 2009 roku. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Zawsze pieniążki wysyłają na czas, nigdy mnie nie oszukali, starannie zorganizowane przez kompetentne osoby szkolenia firmy L\\\'OREAL. Na szkoleniach zawsze dostaję się jakiś upominek. Jedyny minus jaki dla mnie istnieje to to, iż będąc od końca 2009 roku konsultantką Maybellnie NY, firma nie zorganizowała szkolenia z kolorówki. Konkurencja nie śpi... makra COTY, np. miała szkolenie wczoraj i dziś, tj. 24 i 25.10.2011r. Dzięki czemu konsultantki COTY mogą mieć nad nami - konsultantkami MNY przewagę, mimo tego, iż staram się z całych sił.

mon86

ja pracuję dla tej grupy od niespełna roku, nigdy nie miałam okazji do narzekań, co miesiąć w terminie wypłata jest na koncie co do złotówki, w razie problemow zawsze mozna zadzwonic i zawsze otrzymuję odpowiedz na nurtujące mnie pytania. Idą ludziom na rękę, gdy potrzebowałam przejsc na 1/2 etatu nie bylo problemu

Anazja

WITAM ! PROSZĘ MI POWIEDZIEĆ JAK DOKŁADNIE WYGLADA CHARAKTER PRACY W TEJ AGENCJI "NCF Group " [usunięte przez administratora]

Anna

Pracuję w NCF a raczej dla NCF od 2 lat i nie mam z tą Firmą żadnego problemu,nie wiem dlaczego są takie opinie,aż mnie zdziwiło powiem szczerze czytając że komuś nie zostały wypłacone pieniądze ponieważ ja mam zawsze na czas a często nawet przed czasem wypłacane.Polecam tę Firmę jak najbardziej.

Mmm

pracowalam z ta agencja dosc dlugo. na poczatku bylo ok. wyplacali kase i ogolnie bylo dobrze. lipiec okazal sie koszmrany. oszukuja na kase. maja inne wersje wydarzen. wyplacili mi mniej kasy nie polecam!

fasola

jestem bardzo zadowolona z pracy z ta agencja i uwazam,ze wszystko jest ok i pieniadze tez zawsze! dostaje w terminie i jeszcze nie slyszalam zeby ktokolwiek byl niezadowolony ze wspolpracy z ta agencja a opinie podane powyzej sa poprostu wyssane z placa!!

P

[usunięte przez administratora]głupoty jak sie nie wywjązujecie ze swojej pracy i obowiązków to nic dziwnego że nie dostajecie pełnej kasy. Najlepiej to byście chcieli za darmo wszystko. Pracuje dla nich od paru lat i nigdy nawet 1zl nie miałem mniej. Ale trzeba dać coś od siebie. Kasa zawsze w terminie i zawsze wypłacana rzetelnym pracownikom.

kajka

dolaczam sie oszukuja na kase niby co innego w umowie a co innego pozniej na koncie

zawiedziona

Szkoda że wcześniej nie poczytałam tych opinii, bo nie zawracałabym sobie głowy ..

aaaaa

uważam agencja jak każda inna ja powiedziałabym ze pracuja tam dziewczyny ktore dzieki tej agencji sie wybiły nie wspomne już o tej wrednej pożal sie boże z grójca

uważam że pracują w niej nie kompenentni ludzie. w firmie panuje bałagan, nie szanują ludzi. [usunięte przez admina] to stare zazdrosne dewotki. nie pracujcie dla nich.[usunięte przez administratora] na kase. nie szanują ludzi.

Zostaw opinię o NCF S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NCF S.A.