Opinie o 10Clouds Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie 10Clouds Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w 10Clouds Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 10Clouds Sp. z o.o. w Warszawa

Rafał Nowy wpis

Ktoś wspomniał że można pracować zdalnie. Nadal jest taka forma zatrudnienia, czy po zakończeniu pandemii wszyscy wracają do biura? Ciekawi mnie jak przebiega rekrutacja? Online czy standardowo w firmie?

Paula Nowy wpis
@Rafał

Hej, praca może być w 100% zdalnie (ale można tez korzystać z biur jak ktoś chce) Rekrutacja też jest 100% online

Jerry Nowy wpis

Naprawdę fajna firma. Jutro poniedziałek i nie czyje nerwówki czy coś, tylko jaram się tym co będę robić z ludźmi, z którymi będę to robić. Humanizm na propsie

Weronika

Hej, pracuje obecnie jako software tester w firmie konkurencyjnej do 10Clouds ( nie chce podawać nazwy). Zastanawiam się nad wysłaniem swojego CV i sprawdzeniem swoich możliwości. Jakie warunki panują w biurze w 10Clouds? Zależy mi nad luźną i przyjazną atmosferą w zespole, fajnie gdyby oferowali jakieś fajne dodatki, wiecie coś może?

A. Nowy wpis
@Weronika

Biuro jest w centrum Warszawy i jest bardzo przyjemnie chociaż większość pracuje z domu z wyboru ostatnio. Dodatki są klasyczne , sle mocno dbają o to byś się rozwijała. Jest luźno i przyjaźnie, ale każdy ma szacunek do siebie nawzajem.

Firma ma zdrowe podejście do pracowników. Podchodzą bardzo indywidualnie do wszystkich. Pracuje tutaj rok i jak na razie to najlepsze miejsce w którym byłam a jestem w branży już wiele lat. Projekty są różne, ale jak któryś cię nudzi to wystarczy o tym powiedzieć i managerowie działają by to zmienić. Do 10Clouds nie idzie się po kokosowe zarobki i nic nie robienie. Idzie się po rozwój, fajne relacje, dużo wewnętrznych inicjatyw i dużo pracy. To miejsce dla ludzi, którzy lubią community w pracy i pracę na bardzo dobrym sprzęcie. Mam prywatne ubezpieczenie, fundusz edukacyjny, fundusz integracyjny, mamy pozapracowe warsztaty z różnych okazji, dużo wsparcia w promowaniu marki osobistej jeśli ktoś robi coś więcej, dopłaty do nauki angielskiego i kartę benefit. Dodatkowo dostaliśmy wsparcie w urządzeniu domowego biura i dodatkowy budżet na "pimp my home office" i warsztaty z fizjoterapeutą jak już w pandemii wiele osób miało problemy z bólem pleców mimo dobrych krzeseł ;) W 10c. jest bardzo sensowna struktura liderów, którzy czuwają nad ludźmi. Pracują ludzie z całego świata. Jest zdrowo chociaż bywa, że jest dużo zmian.

Aplikowałeś do 10Clouds Sp. z o.o. na stanowisko Senior Presales Engineer? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Ziemowit

Plusy: Solidna firma, płaci w terminie, bardzo fajna atmosfera w zespołach. Minusy: Projekty są niezbyt ciekawe a zarobki jak na Warszawę średnie. Raczej polecałbym osobom, które są dopiero na początku swojej kariery.

Weronika
@Ziemowit

Hej @Ziemowit, rozumiem, a jak się sprawy mają jeżeli brać pod uwagę klimat w zespole? Duża konkurencja, czy zdrowa rywalizacja?:)

Iga

@Ziemowit a płacą od zrobionego projektu?

Jakub

Bardzo dobra firma, osiągnęła już dużo ,a przy tym jest dobrym pracodawcą, polecam pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o 10Clouds Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w 10Clouds Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 10Clouds Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 10Clouds Sp. z o.o.?

10Clouds Sp. z o.o.
  • Finlandzka 10