Opinie o Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych LE-MO Monika Lenik w Łask

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych LE-MO Monika Lenik. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych LE-MO Monika Lenik na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych LE-MO Monika Lenik w Łask

Szukamy z mamą pracy dla niej. Mama jest na emeryturze. Czy firma przyjmuje również takie osoby? Praca jest na pełny etat czy można pracować np na pół etatu? Albo 3/4? W jakich godzinach odbywa się praca? Są jakieś przeciwskazania?

Maria Nowy wpis

No tacy oni sobie, typowi prywaciarze. Urząd ich niekoniecznie lubił, takie potulne kościelne małżeństwo albo tylko pozory. A że wypłata na czas to mam dziękować? Normalnie cześć jak czapka i tyle.

Hej, znalazłam tylko jakąś wzmiankę o pracy dla sprzątaczki w starych ogłoszeniach z urzędu pracy. A mnie interesuje to, czy teraz są tu jakieś rekrutacje? Ktoś wie? Szukam gdzieś takiej pracy, mam doświadczenie w sprzątaniu. Chętnie się dowiem jaka kasa by za to była i jaka umowa?

Marian Nowy wpis

Bardzo normalna szefowa młoda kobieta a z wychowaniem "starej daty". bardzo grzeczna kulturalna taki bardzo normalny i uczciwy człowiek z szacunkiem dla drugiego człowieka

Brałeś udział w rekrutacji do Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych LE-MO Monika Lenik. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
marcysia

Pracuje w lemo juz 12 lat i nie powiem złego słowa ostatniego zawsze wypłata normalne podejście do pracownika nikt sie nie czepia choć swoje trzeba zrobić zawsze grzecznie pani monika bardzo kulturalna osoba zawsze usiądzie porozmawia tak trochę rodzinnie .chociaż nie toleruje kłamstwa i można za kłamanie stracic prace . pracowałam w niejednej firmie i z takim uczciwym podejściem się nie spotkałam zamierzam pracować tutaj do emerytury. szefostwo bardzo uczciwi i skromni ludzie nie wywyższaja sie. pani monika ma słabośc do ciuchów zawsze elegancka inaczej ubrana cięzko zobaczyć ją w tym samym ubraniu dwa razy ma tez chyba słabosc do podróży często jej nie ma bo jest na egzotycznych wakacjach, szefa troszkę czepliwy ale krzywdy nie zrobi ale jego widzimy bardzo rzadko on zajmuje się chyba jakimś transportem tir . ogólnie firma ok

@marcysia

Brzmi w porządku, a skoro piszesz, że to emerytury to jakie tu szanse na jakiś rozwój są?

@marcysia

wszystko się zgadza tylko z tą skromnością to chyba przesadziłaś

@ja

Mówisz? A jaki problem widzisz w tej skromności?

Madzia
@marcysia

Co za bzdury tu piszecie czy ktoś skromny czy nie kto z kom śpi itd . to nie miejsce chyba na takie wpisy niech sobie robią co chcą jeżdżą gdzie chcą ważne żeby płacili na czas i traktowali godnie i uczciwie ludzi ....... pracuje już u nich dwa lata i wszystko jest w pożądku

@Madzia

No a ona 12 lat to raczej dobrze o firmie świadczy... To dobrze, że u Ciebie praca też w porządku, chociaż po tej opinii lekko w atmosferę zwątpiłam. Dasz znać co o niej myślisz?

Madzia
@Monika

a co o tym myśleć, jakiś maruder co pewnie wyleciał z roboty i zrozumiał że ciężko będzie znaleźć drugą tak uczciwą firmę wylewa swoje żale i tyle ....

Irenka
@marcysia

Skromna uczciwa szefowa z dużym szacunkiem dla drugiego człowieka pracownika,

normalna

Normalna firma

mysza
@marcysia

opinia prawdziwa robi sie normalnie płacą zawsze na czas

Wojciech
@mysza

Napiszesz czy potrzebują teraz kogoś do pracy? Napisz też proszę, co trzeba umieć by mieć większe szanse i o co z reguły pytają w trakcie rekrutacji? Dobrze też, że płacą na czas tylko, ile na początek można dostać?

Weteran

Jeśli chodzi o Poznań to nieliczna firma w której jest równość szacunek dla pracowników nawet że strony przełożonych zawsze można się dogadać w każdej kwestii każdemu dopasowują jakiś obiekt na którym sobie da radę. Wypłata super nigdy 10tego zawsze ostatniego dnia miesiąca bez czekania . Polecam tym kto nie jest pewny.

kumpela

wiesia podobno już nie pracujesz w lemo ? tylko ty robiłaś tam jak beduin hahaha...... w końcu aneta dopięła swego, ten post to jest to co musiałam słuchać każdego dnia pracy z tobą. całe dnie tylko narzekałaś jak to nie jest zle.

Witold
@kumpela

A rozmawiałaś z nią o tym na żywo? Czy tylko teraz się żalisz na forum, ale w rzeczywistości przytakiwałaś i udawałaś że jest okej?

Wiesia
@kumpela

Weź się (usunięte przez administratora) ode mnie, ja nic nie pisałam. A KTO LEŻAŁ, TO LEŻAŁ. JAK BYŁO CI TAK ŹLE TO PO CO PRZYCHODZILAS DO PRACY?? MOGŁAŚ SOBIE ZAŁOŻYĆ SŁUCHAWKI I MNIE NIE SŁUCHAĆ. A NIE NAJLEPIEJ BYŁO NIC NIE ROBIĆ I brać za darmo kasę l, a inni musieli po tobie poprawiać. Nie życzę sobie abyś opierdalała mi (usunięte przez administratora) bo dla mnie byłaś nikim. Więc proszę nie udzielaj się jak nie wiesz, kto wstawił tamtą opinie. Nie pozdrawiam

@Wiesia

skąd taka atmosfera tutaj między wami? W całej firmie tak właśnie jest?

M

Ogólnie to nie polecam. Trzeba się (usunięte przez administratora) jak beduin, kwater dziennie tyle że się w głowie nie mieści.Mysla że to jest apartament, oceniają wszystko. Jedyny plus tej pracy to zawsze ostatniego jest przelew . Wynagrodzenie miesięczne to najniższa krajowa . Pani kierownik Aneta również fałszywa obgaduje innych pracowników, a sama nie jest ideałem . ( Proponuję,aby Pani Aneta raz wyskoczyła za biurka i sama posprzątała te kwatery co są jednego dnia . Zabawne też jest to, miejsce pracy jest niby Łask, a trzeba jeździć po innych miastach np Łódź itd,ponieważ otworzyli firmę a brak pracowników do pracy . Posiłku równiez nie ma gdzie zjeść, trzeba jeszcze w śmierdzącym magazynie .

❤️
@M

Pracowałam tam i jestem tego samego zdania. Jeden wielki (usunięte przez administratora) . Śniadanie trzeba jeść w brudnym i śmierdzącym magazynie .

@❤️

Dobrze, że nie jem śniadań to by jeden problem w tej firmie by opadł. Ale tak właściwie to chyba tak nie można, pip się tym nie powinien zająć?

Była
@M

Oj Wiesia Wiesia to ty ? W końcu Aneta dopieła swego i pani Monika cie zwolniła ? Ty na pewno robiłaś jak beduin ...tylko patrzyłaś żeby sie nie narobić i ciągle marudziłaś jak to nie jest źle , ale chyba ładnych pare latek tam przepracowałaś. W jednym masz 100 % racji że Aneta się czepia , ale to widomo dlaczego ....

Maja
@M

Poza najniższą krajową nie ma żadnych premii, dodatków? ;/

Driver

Wczoraj dzwoniłem szukają kierowcy na kółka do Paryża zaproponowała mi kibitka 8 tys na rękę i weekendy w domu, rozmawiałem z ich kierowcą to sobie chwalił

po roku

Ciężko się dostać bo nikt się nie zwalnia, uczciwi ludzie szef pyskaty i nerwowy czasami się czepia ale to typ pedantycznego pracocholika normą jest że sie przebiera i pracuje fizycznie z nami, szefowa przeciwieństowo bardzo spokojna elegancka kobitka, bez problemu można się z nią dogadać. Tak jak pisali wcześniej płacą na czas ludzi szanują, da się normalnie pracować. (przejeli nas w Wielkopolsce ponad rok temu - wygrali przetarg na początku zmienili chyba ze cztery osoby resztę zostawili i jest dobrze oby się nic nie zmieniło i wygrali kolejny przetarg)

@po roku

Brzmi pozytywnie. ;) Czy tak samo dobre macie tu aktualnie stawki? Ile wynoszą?

Katarzyna

Piszecie, że firma jest na ogół dobra, ale ciężko się do niej dostać. Niektórzy próbują nawet rok.. Mógłby ktoś dać znać dlaczego tak jest? Czego konkretnie wymagają od pracownika, który stara się u nich o pracę?

zainteresowany

Powiedzcie czy teraz jest jakaś szansa na pracę w firmie, jakie zarobki, szkoda, że tak rzadko tu zaglądacie.

PRACOWNIK

Bardzo uczciwi ludzie, pracuje się dobrze bez większych problemów.

Wiktor

Firma, może i dobra ale weź sie do nich dostań, znajomy już z rok próbuje i ciągle słyszy że nikogo nie potrzebują i nie ma przyjęć

scola

nawet dobra firma, szefowa uczciwa spokojna, szef czasami marudzi i się czepia ale na szczęście rzadko mamy z nim kontakt, kase płacą jest dobrze, żeby tylko sie nie pogorszyło.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych LE-MO Monika Lenik. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Mikołaj

Miło czytać, że w dzisiejszych czasach zdarzają się jeszcze normalni szefowie. Orientujesz się może, czy w najbliższym czasie będą jakieś przyjęcia?

Gosia

Na jakie stanowiska są wakaty? Czy można liczyć na stałą posadę?

cola

dobra i uczciwa firma

Słyszałem dobre opinie o firmie. Podpowiedzcie jaka atmosfera i czy warto aplikować?

xxxx

zgadza się też nam szefowa dała aneksy od nowego roku, normalna kobita i normalan firma

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych LE-MO Monika Lenik - Łask

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych LE-MO Monika Lenik?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych LE-MO Monika Lenik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych LE-MO Monika Lenik?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych LE-MO Monika Lenik
4.4/5 Na podstawie 59 ocen.
  • Stefana Batorego 11 lok. 49
    98-100 Łask