Opinie o ABC-Czepczyński Sp.z o.o. Sp.k w Międzychód

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ABC-Czepczyński Sp.z o.o. Sp.k. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ABC-Czepczyński Sp.z o.o. Sp.k o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABC-Czepczyński Sp.z o.o. Sp.k w Międzychód

Łysy

To może od początku. Lidera miałem zajebistego, wyrozumiałego, można było z nim rozmawiać na każdy temat. Facet ogarnięty w swoim fachu, pomocny dla człowieka, który stawia swoje pierwsze kroki w spedycji. I.... na tym koniec :D Ludzie szczerze radzę jeśli jakimś cudem trafiliście na ofertę pracy w ABC i wysłaliście CV i o zgrozo oddzwonili do was z ofertą pracy to głęboko się zastanówcie :D Ta śmieszna firemka która będzie wam pokazywała jacy oni są wspaniali, szef wielkoduszny, jubileusze z Ibiszem nie zasługują na wasz cenny czas jaki im poświęcicie. Życie macie tylko jedno a to co oni nazywają spedycją będzie zwykłym call center... Nie macie kontaktów - nie macie zleceń ot to całe ABC - bazują na tym co Wy wyrobiliście w przeszłości, jak nie wyrobiliście to kariera w ABC będzie krótka... Ale żeby nie było dalej tak kolorowo, ceny mają mocno niekonkurencyjne - bo jak można mieć konkurencyjne ceny bez własnej floty aut??? Jest tak jak możecie przeczytać na forach odnośnie spedycji - wszystko opiera się na handlu na giełdach transportowych ładunkami, które nie należą do ABC tylko do zleceniodawców. Widzę też, że ludzie wypowiadają się tu odnośnie poziomu "kołczingu" w ABC - k**** ludzie to nie coaching tylko kabaret :D Ci ludzie od coachingu nie mają pojęcia o czym mówią :D Wisienką na torcie są "delegacje" :D Na jednej z nich, po przejechaniu kilkuset km usłyszałem, że wszystko jest ok, że słupki wydajności bla bla, że są zadowoleni jak się rozwijam jako początkujący spedytor a półtorej tygodnia później dostałem wypowiedzenie umowy w ABC :D Myślicie, że ktoś z ABC mnie o tym bezpośrednio poinformował ? Mój zmieszany sytuacją lider, nie wiedział jak mi o tym powiedzieć :D Premie lojalnościowe o których mowa przy podpisywaniu umowy? Zapomnijcie!!! :D Poziom inwigilacji - potwierdzam, pyrają maile, historie chat-ów na giełdach, historie połączeń w telefonach służbowych... Życzę wam jak najgorzej ABC za to jak traktujecie ludzi, ładunki, że przez takie firmy jak wy branża spada na psy. Jesteście kwintesencją polactwa...

@Łysy

Liderzy są w porządku bo sami przychodzą z zewnątrz i nie wiedzą na co się piszą, a poźniej sami są zażenowani tym wszystkim co się dzieje dookoła. Jeśli zależy komuś na stałej pracy, to zdecydowanie nie polecam tego pracodawcy.. Po kilku miesiącach dostajesz wypowiedzenie niczego się nie spodziewając. ZDECYDOWANIE NIE!

art

Po obejrzeniu filmiku promującego PANA Cz. padłem :) https://www.youtube.com/watch?v=Oyogm7aYEIM

gremlin
@art

Na tych pseudo-szkoleniach przed rozpoczęciem "pracy" też te filmiki pokazują... Tylko po co? To ma być w końcu szkolenie, autopromocja czy szpanowanie...?

OCB?
@art

Bardzo merytoryczny wpis. Widzę, że zazdrość przez niektórych przemawia. Szkolenie to jedno, ale uważam, że zaczynając pracę w nowym miejscu fajnie jest dowiedzieć się czegoś więcej zarówno o firmie, jak o ludziach, którzy ją tworzą.

ban
@art

normalne wideo -_- mnie sie podoba

@OCB?

Tylko jeśli już coś pokazują to niech będzie to prawdziwe.

Pjoter

Pracowałem ponad dwa lata w końcu przestałem jak to wcześniej pisali wchodzić językiem tam gdzie słońce nie dosięga i zaczęło się szukanie na mnie bata. Poziom inwigilacji w firmie przerasta najskrytsze wyobrażenia, jest pracownik który ma za zadanie dodać wszystkich do znajomych na FB i sprawdzać czy w czasie pracy nie są dostępni. Oprócz tego cała historia przeglądarki, maile oraz wiadomości na TRANSIE są przeglądane, bez wiedzy pracowników. Zarząd w firmie jest tylko i wyłącznie na papierze. (usunięte przez administratora)To prawda potrafią pisać, że wszystko świetnie i jak to dobrze nam nie idzie żeby 2-3tyg później dać wypowiedzenie. W oddziałach jest o tyle dobrze, że liderzy/kierownicy dają więcej luzu i można wychodzić na fajkę częściej niż w siedzibie głównej albo po prostu zwyczajnie w świecie wyjść wcześniej z pracy bez informowania mailowo szefowej(potrafią odjąć 5min z urlopu za wcześniejsze wyjście lub późniejsze przyjście). Gdyby zawinął się z tamtąd główny handlowiec MM to prawdopodobnie firma działałaby jak OPTYMALNI z wawy (kopiuj/wklej z różnych giełd). Osobiście nie polecam firmy na dłuższy czas jeżeli chcesz się nauczyć zawodu(bo ABC w branży jest postrzegane jako dobre przedszkole dla spedytorów) to idź na max 2 lata i szukaj dalej, lojalki nie trzeba się bać. Co do kasy to mega słabo, zarabiając dla firmy 20tys zł dostajesz max 3000zl netto na rękę(podstawa+premia) a trzeba się narobić, w innych firmach jesteś w stanie przy takim wyniku dostać już około 6tysiecy na rękę. Co do dzwonienia to prawda w nowych umowach pracownicy mają zawarte że muszą wykonać tyle i tyle telefonów dziennie. Krótko mówiąc call-center.

Aneta

@Heeeee?, jesteś pracownikiem firmy? Czy obecnie są rekrutacje na stanowisko spedytora? Mógłbyś przybliżyć jakie warunki zatrudnienia proponuje firma na to stanowisko? Czy pracodawca zapewnia premie, szkolenia lub pakiet socjalny? Można liczyć na solidne zatrudnienie i umowę długoterminową? Co mógłbyś powiedzieć o atmosferze w pracy? Masz dobre relacje ze współpracownikami i przełożonym? Zachęcam Cię do dodania opinii.

Firma ABC-Czepczyński Sp.z o.o. Sp.k w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Młodszy/-a specjalista/-tka ds. Marketingu. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Vegetassj2

Jak czytam te opinie że ludzie nie wyobrażają sobie innego pracodawcy to się pytam: gdzie podziała się Wasza godność? Dobre pieniądze? 2000 na rękę na start. Nieosiągalny poziom prowizji, gdzie w profesjonalnej firmie spedycyjno-transportowej za osiągnięcie progu prowizji z ABC dostajesz taką premię że aż chce się pracować i być lepszym. Kolejna sprawa to wymóg wykonywania określonej ilości połączeń wychodzących codziennie - jakbym chciał pracować w call center to aplikowałbym na pracownika call center... Rodzinna atmosfera w ABC - ach(usunięte przez administratora) miód na me lodowe serce :D Ludzie zapomnijcie o tej rodzinnej atmosferze :D Jest gorzej niż w korpo i każdy się o tym przekona kto będzie na tyle głupi aby zacząć pracę w ABC; po kilku dniach i pierwszych telefonach "z góry" czar pryska. Coaching w ABC? To jest kabaret a nie coaching, ktoś tutaj dobitnie to opisał jaki jest poziom coachingu... Ogólnie gdybym wiedział jak współpraca będzie wyglądała nigdy ale to przenigdy nie zacząłbym pracy w ABC. Jeśli myślicie o rozpoczęciu kariery jako spedytor to szczerze radzę - omijajcie ABC szerokim łukiem, aplikujcie do poważnej firmy zajmującej spedycją i transportem. Tak na koniec dodam że skoro dewizą firmy jest: "dobro wraca, wierzę w to" ja wierzę że za to jak traktujecie ludzi karma do was wróci. Nie życzę tego bo nie jestem zawistnym cebulakiem ale wierzę że i w waszym przypadku karma okaże się (usunięte przez administratora)

WTF?
@Vegetassj2

Jak tak czytam to się zastanawiam, co wy na rozmowach o pracę robicie? Pierwsze pytanie pensja - nie odpowiada? To dziękuję i wychodzę. Zakres obowiązków - nie odpowiada? Wychodzę. Warunki pracy? To samo. Ko kurde, z opisu firma jak firma, a że komuś się "wydawało coś", a wyszło inaczej to sorry... Nie wierzę, że są w stanie tak naściemniać, że nie wiecie do jakiej roboty i za ile idziecie...

ThePunisher
@WTF?

Pensja, zakres obowiązków, warunki pracy - kompletnie różne sprawy na rozmowie i szkoleniu a już po rozpoczęciu pracy. Naprawdę tu nie ma co się oszukiwać. Gdyby to wszystko wyglądało tak jak obiecują to pewnie nie byłoby tutaj negatywnych komentarzy i to jeszcze ocenionych tak często. Czy to przypadek? To zasługa tego jak ABC traktuje ludzi.

Heeeee?
@ThePunisher

Pensja jest dokładnie taka sama jaką masz na umowie, nie zmienia się po rozpoczęciu pracy i co ważne zawsze jest na czas więc to co piszesz to totalna bzdura. Zakres obowiązków jest klasyczny dla stanowiska spedytora w firmie spedycyjnej. Nie ma tu co wymyślać więc albo się decydujesz na pracę w tym zawodzie albo nie. Mam wrażenie, że negatywne komentarze piszą frustraci, którzy nie potrafią się przyznać przed samym sobą, że to im coś nie wyszło i obarczają winą za swoje niepowodzenie wszystkich dookoła, a nie widzą jej w sobie. Życzę powodzenia z takim podejściem.

lalaland

hej, czy ktoś może na świeżo coś powiedzieć o firmie i ich filii w Opolu? :) jak wyglądają zarobki na starcie? Bardzo proszę o opinie :)

kokojambo

sciemniasz jak nie wiem co, chyba jestes cienki

Dom
@lalaland

Byłem i uciekłem po 2 tygodniach obiecane super zarobki, dobre premie okazało się inaczej to tego były naciski z góry na dzwonienie bo trzeba wykonać X telefonow dziennie jak poszedłem do konkurencji to okazało sie, ze przy progu premiowym z tej firmy żeby chociaż 1zl dostać u konkurencji miałem już druga pensje

Sadbuttrue

Ta "firma" to jakaś totalna porażka, na szkoleniu same superlatywy, uśmiechy (choć po czasie wiem że wymuszone), zapewnienia że wszystko będzie mega och ach a później rzucają na głęboką wodę i radź sobie sama/sam. Szkolenie nie daje nic poza suchą, nudną teorią. Praca to w głównej mierze CALL-CENTER a nie spedycja, akurat o tym nie mają pojęcia... Na samym początku zapewniają że to firma rodzinna, że wszyscy się szanują a tak naprawdę jest gorzej niż w dowolnym korpo w warszafce na Domaniewskiej... Można też poczytać na forach o sytuacjach gdzie ludzie jeździli na "kołczingi" do siedziby głównej, byli zapewniani że wszystko jest ok a po tygodniu dostawali wypowiedzenie... To ma być poważna firma? Te "kołczingi" to już w ogóle cyrk bo nikt nie ma pojęcia jak profesjonalny coaching wygląda-najlepszym przykładem poziomu coachingu w tej "firmie" to sugestia że jak się dzwoni do klienta to pytać każdego o pogodę... Kabaret :D Unikajcie tej firmy, współpracy z nią jak i pracy w niej!!! I nie dajcie się nabrać na pozytywne komentarze na temat ABC-Czepczyński - to bzdury... Ludzie są wyrzucani z dnia na dzień pomimo tego że szczerze się starają...

XXXEMOTION

Firma jak firma ma swoje wady zalety.Jedni sobie chwala ale błedów nie wybaczaja wiec rodzinna atmosfera zapomnijcie scigaja cie jak w korpo. Wszystko fajnie wszystko spoko ale po co oszukiwac super relacjami. W siedzibie natłok ludzi a komunikacja miedzy oddziałami to wyscig szczurów to tylko moje subtelne zdanie na temat tej firmy. Jesli trafiasz do dobrego odziału to masz dobrze

jakie przekręty?

Aneta

Jeżeli odwiedzicie stronę internetową ABC-Czepczyński Sp.z o.o. Sp.k to w zakładce kariera zauważycie kilka aktualnie prowadzonych rekrutacji w tej firmie. http://abc-czepczynski.pl/kariera/ pod wskazanym przeze mnie linkiem zapoznacie się ze szczegółami tych ogłoszeń. Co osoby zatrudnione obecnie w tej firmie mogą powiedzieć o jej sytuacji. Warto Waszym zdaniem zdecydować się na złożenie CV do tego pracodawcy?

now is better

po pierwsze w życiu nie zgodzę się z wypowiedzią SAM. Albo jesteś liderem -kierownikiem w tej firmie albo lizesz (usunięte przez administratora) tymże osobom. W tej firmie jeśli nie siedzisz z fantastycznym uśmiechem na twarzy ( nawet jak np. jesteś chory), nie wlazisz w (usunięte przez administratora) kierownikom, nie (usunięte przez administratora) innych to po pewnym czasie mówią Tobie do widzenia twierdząc jakim to ty złym i nie wyydajnym jesteś pracownikiem.. ale jak to twierdzą "dobro wraca" :) z telefonami to prawda. używać nie wolno, chyba że na przerwie śniadaniowej ;)- nie wszystkie działy dostają służbowe! jeśli chodzi o ubiór to raczej dobrze ze wszyscy mają wyglądać elegancko a nie np w obszarpanych dzinsach. ale generalnie powinni mieć większy szacunek do ludzi a nie ze mowia jakim to jesteś świetnym pracownikiem , daja premie, baaa podwyzke a za 30min wypowiedzenie z takimi wymyślnymi argumentami że pożal się boze..generalnie chyba coś tam nie do konca halo.:) wypłata faktycznie na czas a w tych czasach to bywa różnie. a szkolenia nie wszystkie są bezpłatne. :) to tak w skrócie .powodzenia życzę :)

Daria

Chyba opisujesz inną firmę niż tą w której pracowałam. Byłam spedytorem w ABC ponad 3 lata. Nigdy nie musiałam całować nikomu pierścieni czy innych części ciała. Dress code? Dowiedziałam się o nim już na etapie rekrutacji, więc jakby mi nie odpowiadało, to bym nie podejmowała tam pracy. Takie mają zasady, wiele firm ma podobne. Z inwigilacją chyba przesadzasz, to że dostaniesz informację, że strona xxx czy yyy jest nieodpowiednia w pracy to chyba nic nadzwyczajnego, chyba że jesteś Januszem pracy i masz podział 50% facebook no to faktycznie zaboli - bo nie sprawdzisz co w tym czasie robi Grażyna... Telefon? Na spotkaniu dowiedziałam się, że fakt telefon powinien być w torebce - nikt nie mówił o zakazie używania go w pracy. Swoją drogą, dostałam na wstępie służbowy telefon, na który mogła dzwonić rodzina i z którego ja również mogłam korzystać. Moim zdaniem Twój wpis jest pełen personalnych wycieczek, zero merytorycznej treści. Ja miło wspominam pracę, wypłata zawsze na czas, wolne weekendy, jasne zasady pracy. Robiłam co do mnie należy i nigdy nie spotkałam się z nieprzyjemnościami. Co do kompetencji ludzi - nie mi oceniać, ale trzymają się na rynku i rozwijają, więc chyba jednak wiedzą co robią.

ciekawa

ja tez bardzo prosze o opinie o tej firme.

:-)
@ciekawa

Ze słyszenia: atmosfera to bezustanny stres, pokrzykiwania jak na pastwisku na pracowników, minimalna na rękę , brak możliwości otrzymania premii, nawet jak pracownik ,,zarobi" dla firmy kilkanaście tysięcy. Pracownik jest osiołkiem goniącym za marchewką...

f
@:-)

kto ci takich glupot naopowiadał?

MM
@:-)

Myślę, że w tym miejscu powinni wypowiadać się pracownicy firmy, bo opinie "ze słyszenia" są nic niewarte. Jako pracownik z całą stanowczością mogę powiedzieć, że firma jest naprawdę świetna. Warto wziąć pod uwagę to, że daje szansę na nauczenie się przyszłościowego zawodu osobom, które nie mają żadnego doświadczenia. Pozdrawiam serdecznie.

A czy ktoś z Was pracował w tej firmie w dziale rekrutacji? Jakies opinie na ten temat moze? :) będę wdzięczna

Aneta

@Marcin rozumiem, a czy Ty pracujesz w ABC-Czepczyński Sp.z o.o. Sp.k jako spedytor? Czy polecasz pracę na takim stanowisku? Co najbardziej podoba Ci się pracując w tej firmie? Pamiętajmy, że na każdym stanowisku są inne warunki pracy.

Aneta

@john rozumiem, że są to jedyne obowiązki spedytora? A czy ktoś wie czy ciężko się dostać na takie stanowisko? Jakiego doświadczenia wymagają w ABC-Czepczyński Sp.z o.o. Sp.k? To istotne informacje dla osób, które zastanawiają się nad aplikowaniem do firmy.

@Aneta

Aneta, co jakiś czas możesz zobaczyć że są rekrutacje na stanowiska spedytorów w tej firmie. Ogłaszają je w różnych miejscach m in na FB. Wymagania nie są duże jak na firmę spedycyjną, podstawą jest język. Nie wymagają doświadczenia zawodowego, referencji czy bazy klientów. Pracuje się w zespołach z liderem na czele.

john

dokładnie, to jest call center. Dzwonisz i nagabujesz potencjalnych klientów. To jest Twoje jedynie zajęcie

Zainteresowana

Witam, również proszę o opinie jak wygląda praca w tej firmie jako spedytor? Czy ktoś z pracowników mógłby się wypowiedzieć pozdrawiam ;-)

Aneta

@pata jak Ty oceniasz ABC-Czepczyński jako pracodawcę? Co masz na myśli mówiąc, że spedycja w firmie jest jak call center? Czego wymaga się od spedytorów?

pat

bardziej call center, niż spedycja...

Zostaw merytoryczną opinię o ABC-Czepczyński Sp.z o.o. Sp.k - Międzychód

• Jak się pracuje w ABC-Czepczyński Sp.z o.o. Sp.k?

Zobacz opinie na temat firmy ABC-Czepczyński Sp.z o.o. Sp.k tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABC-Czepczyński Sp.z o.o. Sp.k?

ABC-Czepczyński Sp.z o.o. Sp.k