Opinie o ABC-Czepczyński Sp.z o.o. Sp.k w Międzychód

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ABC-Czepczyński Sp.z o.o. Sp.k. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ABC-Czepczyński Sp.z o.o. Sp.k o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABC-Czepczyński Sp.z o.o. Sp.k w Międzychód

AC

Dziękuję Wam ????

Z_Daleka

Zależnie od stanowiska i działu, może być to dobrze płatna praca- zapewne powód dla wielu osób, by nadal tam pracować. Szczególnie dla studentów, którzy potrzebują zarobić sensownej kasy w trybie pon-pt i nauczyć się pewnych aspektów zawodowych. Owszem- polecam. Bo z ABC warto odejść. Warto przyjść i przekonać się na własnej skórze jak to jest pracować w firmie, w której zostaniesz potraktowany jak kolejny życiorys do wpięcia do segregatorka. Gdzie nawet nie pamiętają na jakie stanowisko Cię zatrudniają. Gdzie osoby wyżej postawione od Ciebie wykorzystują Cię, byś wykonał ich robotę i mają tylko i wyłącznie pretensje. Gdzie zarząd to wszystko akceptuje. Rodzinna atmosfera- tylko jeśli zarząd jest na wakacjach. Szkolenia- tylko jeśli się akurat zatrudniasz. Przyuczenie do stanowiska- pamiętaj o robieniu notatek, bo szybko się okaże, że już ich nie potrzebujesz. Rozwój- tylko po to, żeby pracować za kogoś w tej, i tylko tej właśnie firmie (czytaj: pewne umiejętności nabyte w ABC przydatne są tylko w ABC). Decydujesz się na tę firmę- znaj swoje prawa: prawo do urlopu, prawo do chorobowego, dowiedz się za co i ile masz dostać premii/ marży, prawa pracownika. Manipulacja i mobbing to chleb codzienny. Z jakiegoś powodu pasuje Tobie ta firma? - okej, trzymam kciuki. Tylko nie daj się stłamsić. To właśnie potrafią najlepiej w tej placówce.

@Z_Daleka

W którym dziale ABC pracujesz/pracowałeś? Wiesz, czy w spedycji, też jest kiepska atmosfera? Jest tam jasny system premiowy?

spedytor
@Anna

przede wszystkim na spedycji jest padaka - jak to ktoś już tu napisał: polecam pracę w ABC, bo wtedy warto z niej odejść ;) to trochę tak jak cieszysz się 2x z auta: jak kupisz i jak sprzedasz ;p tu to samo

Nowak

Nie polecam.(usunięte przez administratora) I ten śmieszny prezes który chwali się jak pomaga dookoła a swoich pracowników potrafi tylko zgnoic. Rodzinna ATMOSFERA?! to tylko wyimaginowane hasło tej ,, firmy''

Pani Niechciana

A mnie dalej inwigilują chodz minęły prawie dwa lata jak mnie z hukiem wywalili za bądz co bądz również moje przewinienia bo okazałam się pracownikiem za szybko zorientowanym w sytuacji i kombinowałam już inną pracę na boku. A że James Bond wysiada ze swoim wywiadem to również i mnie się oberwało...i dobrze...nie żałuję. Co mi się nie podoba to oddech, który cały czas czuję. Obserwowanie moich profili społecznościowych co moim zdaniem już odrobinę podchodzi pod stalking. Rozstaliśmy się ok, było nieprzyjemni ok ale skończcie mnie obserwować bo to już jest bardzo nieprofesjonalne.

@Pani Niechciana

A moglaby Pani rozwinac konkretniej - w jaki sposob inwigiluja ? Co robia ? Jaki ma to wplyw na Pani zycie/prace ? Cos wiecej na ten temat ?

Pani Niechciana
@ukryty_bo_się_boi :)

Nie napiszę więcej a to dlatego że to pytanie z daleka pachnie rodzinną firmą z Miedzychodu. Ale cieszę się widząc tutaj reakcje różnych ludzi i cieszę się, że w końcu pracownicy zaczynają mówić głośno i jak widać jednym głosem bo komentarze są bardzo podobne i głównie dotyczą mobbingu w firmie.

@Pani Niechciana

Wie Pani, nie pracuje tam i nie mam nic wspólnego z ABC. Fakt inwigilacji w trakcie pracy gdy jest się pracownikiem nie dziwi mnie, bo wiem, że tak jest. Zastanawia mnie tylko - jak to robią (i co robią) gdy ktoś już nie jest ich pracownikiem i czy to nie jest aby Stalking :D

@Pani Niechciana

Zresztą proszę spojrzeć na inne moje wypowiedzi. Uważa Pani, że działam w imieniu ABC ? :)

Firma ABC-Czepczyński Sp.z o.o. Sp.k w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Młodszy/-a specjalista/-tka ds. Marketingu. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
KtoMaWiedziecKtoTenWie????

(usunięte przez administratora)Pracowałem w firmie ABC Czepczynski 6.5roku. Więc trochę wiem. Firma jest okej. Atmosfera jest w porządku, ludzie się szanują, przynajmniej w oddziale gdzie byłem ja. Pieniądze na czas. Wszystko 100% legal i na konto. Wcale niemałe, tylko trzeba się trochę postarać i coś z siebie dać. Jeśli chodzi o Pana Czepczyńsliego, to ma kasę, więc pomaga i nie widzę w tym nic dziwnego. Gdyby każdy go ma trochę zasobów w portfelu pomagał ludziom byłoby lepiej. Życzę tym co się tutaj tak niepochlebnie rozpisuja nie musieli nigdy korzystać z tego co pan Czepczynski zafundował. Pozdrawiam

Purpurowa
@KtoMaWiedziecKtoTenWie????

Owszem, kasa na koncie, nic pod stołem. I to tyle, co się zgadza. Skoro masowo ludzie zwalniają się z firny, to nie z powodu tej "rodzinnej" atomsfery. A dlaczego już nie pracujesz? Przecież zarobki pasowały Tobie, a firma daje możliwość pracy home office...

bezciemnejsciemy
@KtoMaWiedziecKtoTenWie????

Mariusz, ale juz jak tam nie pracujesz to nie musisz im wchodzic w cztery litery... a nie zapomnialem to twoja cecha charaktru >:-> a teraz do rzeczy... moim skromnym zdaniem to co Łukasz pod nikiem uknow napisal na temat atmosfery mysle ze moze byc realne, aczkolwiek nikt nie powie tego jawnie i glosno by sie nie narazac na sprawy sadowe bo na to pieniadze za pewne maja. dzialalnosc charytatywna zeczywiscie jest aczkolwiek jest to w duzej mierze udzial pracownikow, gdyz w innych firmach otrzymuje sie wyzsze procenty od marzy, wyplata na czas i full legal trzeba przyznac... ale praca to typowe call center czyli dzwonienie po ludziach ktorzy w (usunięte przez administratora) maja twoje uslugi i zebranie o ladunki a nastepnie wrzucanie tego na gielde, czysta brokerka... dla kogos kto zaczyna i tam trafi bedzie mial w nastepnych spedycjach latwiej, ale utknac tam na kilka lat to jak miec syndrom stockholmski, pewnie dlatego tak wielu dobrych spedytorow a nawet z tego co slyszalem glowna ksiegowa i wspoludzialowiec wycofali sie z pracy na rzecz firmy, zainteresowani niech sami odpowiedza sobie na pytanie czy to wrozy dobrze czy zle...

@KtoMaWiedziecKtoTenWie????

Już zostałeś odkryty, więc napiszę wprost Twoje imię: Mariusz, nie jestem trolem, ale czytam tutaj różne wypociny od jakiegoś czasu i pewne bzdury mnie bawią. Podajecie jako zalety: wypłata na czas, na konto i 100% legal... serio? to dla Was są zalety? To jest obowiązek (!!!) pracodawcy, a nie jego autu!!! Firma w moim odczuciu (i nie tylko moim) nie jest "okej", ale dlaczego to w innych komentarzach pełno na ten temat, więc nie będę powtarzał. Natomiast niech potencjalni kandydaci sami zadecydują czy taki styl pracy im odpowiada. Jeśli nie to rynek pełny jest ogłoszeń z branży. Tylko później, jako pracownik, nie bądźcie zaskoczeni, że okaże się: "ojej, ABC faktycznie inwigiluje" i nie jesteś z tego zadowolony. Następnie wchodzisz tu i się uzewnętrzniasz z tym wałkowany od dawna "problemem". To Twój wybór - pamiętaj o tym :) Też pracowałem dłuższy czas i widziałem,słyszałem różne informacje. "Atmosfera jest w porządku, ludzie się szanują" - tak, ale tylko spedytorzy między sobą. Nie mogę potwierdzić tego, że tzw. zarząd, równie z szacunkiem i w dobrej atmosferze podchodzi do nas - spedytorów. Bezwzględnie zgadzam się z Tobą, że pracę należy wykonać uczciwie, rzetelnie, ale to obowiązek (!!!) pracownika względem pracodawcy. Wówczas kasa się zgadza :) Ale pamiętaj, że to Ty negocjujesz stawkę, więc jeśli później nie jesteś zadowolony, to po co zgodziłeś się na marne pieniądze? Później marudzisz? Please.... Więc błagam Was: obowiązki (tak obowiązki!!!) pracodawcy wobec pracownika i odwrotnie to podstawa umowy o pracę. Nie piszcie o tym, bo to oczywiste! Dopiero reszta może być dodatkiem, ale tych dodatków nie ma... niestety... (owszem, jest coroczna impreza na koniec roku, to nie benefit dla pracownika). Nie ujmuję również aktywności charytatywnej Prezesa - to zdecydowanie plus. Jednak jeśli ktoś chwilę pomyśli, dowie się co z czym, to domyśli się jaka jest motywacja tych działań. Jednak lepiej, że są realizowanie niż by ich miało nie być. Inne, znacznie większe firmy, również angażują się w działania CSR z tych samych pobudek, co Prezes ABC. W ogólnym rozrachunku wychodzi, że efekt to realna pomoc potrzebującym. Nie ma co rozwodzić się nad tym więcej. Na koniec dodam tylko, aby uniknąć pytań: - sam podjąłem decyzję o rozstaniu z ABC (otrzymałem lepszą ofertę pracy). - z kasy byłem zadowolony, bo ile chciałem tyle dostałem - moja opinia nie ma na celu bić piany, zwiększać ciśnienia, a jedynie uczciwie przedstawić moje zdanie - inwigilacja? nie kręciłem nic na boku, uczciwie, więc nie miałem z tym problemu. Natomiast wiem, że teraz wiele głów, które mają inwigilować kombinują kto to napisał - powodzenia ;) Moja osobista ocena: nie polecam pracy w ABC, bo są lepsze firmy spedycyjne na rynku. Natomiast działania Prezesa na zewnątrz przynoszą korzyści, więc super.

Co wchodzi w socjal ABC-Czepczyński Sp.z o.o. Sp.k?

ukryty_bo_się_boi :)

Nie ma socjalu, zlikwidowali jakiś czas temu. Poważnie ! Za to są jakieś tam imprezy typu Mikołajki czy chyba Wigilia. Ale pracownicy zdecydowanie bardziej woleliby socjal. Pod tym względem również nie polecam

Martyna

A to jaki oddział został zlikwidowany??? Bo coś tu piszecie o takim, ale nie podajecie jaki konkretnie.

Purpurowa
@Martyna

A jakie jeszcze pozostały? ???? Gdzie te wspaniałe 12 oddziałów?

przedszkole74

Witam, dostaliśmy od państwa książki abc ekonomii ,których nie zamawialiśmy,bez informacji dlaczego do nas zostały dostarczone. Proszę o odpowiedź. Przedszkole 74 ul. Magellana 3,80-288 Gdańsk Pozdrawiam Dorota Połomska

Januszpolski

Wszystko się zgadza. Inwigilacja, zastraszanie pracowników, obiecywane gruszki na wierzbie a praca to call center + sprzedawanie nie swoich ładunków na giełdach transportowych. W jednym tygodniu na delegacji w "siedzibie głównej" słyszę, że są zadowoleni wszystko jest OK a tydzień później dostaję wypowiedzenie. Stuczna "rodzinna atmosfera". Wisienką na torcie jest to w jaki sposób ponoć został zamknięty oddział w Lublinie - słyszałem o tym od znajomego który pracował tam jakiś czas. Bez zapowiedzi zawitała tam ekipa z Międzychodu i po prostu wszystko spakowała i podziękowała za współpracę. Cyrk na kółkach...

Zbulwersowany Benio

O czym wy w ogóle piszecie?? Jakie wartości, jaka firma rodzinna? To jest zwykła, małą spedycyjka, promująca pupilków szefa i szefowej. Kolejne miejsce gdzie tworzy się tzw przerost formy nad treścią. Przerażający jest niski poziom wiedzy kadry kierowniczej. Siedzą dwie niunie w tipsach od 10 czy tam 12 lat i wydaje im się, że przez zasiedzenie staną się mądrzejsze:))) Niestety Panie M i M ale jesteście odrobinę zacofane. Tak to nie działa. ABC Czepczyński to zwykły pazdzierz i obciach jakich na rynku transportowym dziesiątki. Zero wiedzy, zero kompetencji...ot kolejna aspirująca firemka. Ale za to szef i szefowa życiu światowemu nie mówią NIE:)

Jacek
@Zbulwersowany Benio

Nie wypowiadasz się zbyt pochlebnie o atmosferze i relacjach panujących w firmie. Czy inne sprawy związane z zatrudnieniem takie jak wypłata są według Ciebie zadowalające? Liczę, że podasz więcej szczegółów.

zbulwersowany benio
@Jacek

Wypłata nie jest już dzisiaj wyznacznikiem dobrego miejsca pracy. Czasy się odrobinę zmieniły. Czy pracowałbyś w firmie, ktora oferuje Tylko dobre warunki finansowe? A poza tym uważam, że w ABC ani wypłata ani atmosfera nie idą w parze. Coż może ci zaoferować firma, która swoją marżę wyrabia przetrzepując giełdy transportowe? Odpowiadając na twoje pytanie: pieniądze są normalne, nawet powiedziałbym ciut za małe w zderzeniu ze stresem, inwigilacją i brakiem profesjonalizmu jaki cię uderza codziennie

Potencjalny pracownik

Widzę, że szukają osób do pracy, ale te opinie mnie odstraszają. Logiczne niech 50% z nich będzie prawdzie. Chyba podziękuje :/

Łydek
@Potencjalny pracownik

Uwierz, nie warto. Często jest tak, dziękują ludziom za współpracę po 2 tygodniach. Mi podziękowali po 1,5 miesiąca, chociaż zarzekali się, że nie ma takiej możliwości, że nie przedłużą mi umowy. ABC to dno.

Mikołaj
@Potencjalny pracownik

Pamiętaj, że każdy pracownik ma inne doświadczenia z pracodawcą i mimo, że wykonuje tę samą pracę może różnie postrzegać relacje w pracy, więc należy czytać opinie, ale też możesz sam spróbować złożyć CV i wtedy zdecydować, czy to zatrudnienie Ci odpowiada. Aktualnie ABC-Czepczyński szuka spedytora międzynarodowego i koordynatora do spraw współpracy z przewoźnikami. Napisz co postanowiłeś?

Potencjalny pracownik
@Mikołaj

Postanowiłem nie składać CV. Mam duże doświadczenie w branży dlatego przez te nieciekawe opinie o firmie, nie zdecydowałem się na współpracę z nimi i złożyłem CV do innej firmy.

Marlon
@Mikołaj

Jakie języki trzeba znać na spedycji? Wystarczy angielski?

Mikołaj
@Marlon

Na stanowiska spedytor międzynarodowy i młodszy spedytor wymagana jest znajomość języka angielskiego lub innego języka europejskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację, jednak pracodawca prócz innych benefitów oferuje dofinansowanie do nauki języka obcego. Jesteś zainteresowany podjęciem zatrudnienia? Daj znać jak poszło Ci na rozmowie kwalifikacyjnej i czy zostałeś przyjęty.

Milkman
@Potencjalny pracownik

Firmie napewno jest bardzo przykro , że straciła taką gwiazdę.

@Milkman

Ironia w Twojej wypowiedzi jest zupełnie niepotrzebna, bowiem niczemu ona nie służy. Jeśli jesteś pracownikiem ABC-Czepczyński to prosiłabym Cię o opisanie aktualnych warunków zatrudnienia w tej firmie. Na oficjalnej stronie firmy można znaleźć informację, iż jedynym z jej atutów jest rodzinna atmosfera sprzyjająca dobrej komunikacji wewnętrznej i współpracy. Czy zatem faktycznie tamtejsza atmosfera jest dobra? Jak Ty to widzisz?

J.M.
@Łydek

Ciesz się ze po 1,5 miesiąca... Ze mną się tak niespodziewanie pożegnali po przeszło 3 latach. 2 dni wcześniej ocena pracowników i opinia w superlatywach plus zapewnienia że nie planują nikogo zwalniac (a już na pewno nie z poniżej wymienionych przyczyn)... Po 2 dniach wypowiedzenie z odprawą. Powód? Bo wykorzystałam urlop (który należało wykorzystać bo się rok kończył) i moje dziecko było chore kilka razy... I że to niby firma z wartościami rodzinnymi.

J.M.
@J.M.

i... Jak się buduje przeszło te 3 lata raczej pozytywne wrażenie o firmie tak po czymś takim zawód jest na prawdę ogromny.

@J.M.

Dziękuję Ci, że mimo niezbyt dobrych doświadczeń zdecydowałeś się opowiedzieć nam o swoim problemie. Rzeczy, z powodu których zostałeś zwolniony z ABC-Czepczyński, wydają się być niewłaściwie. Może w związku z tym powinieneś skierować tę sprawę do jakichś wyżej postawionych instytucji? Nie myślałeś, żeby zrobić właśnie w taki sposób?

@Karolina

Moderatorka?

zbulwersowany benio
@Mikołaj

A jaki to jest język europejski?:))))

uknow

Pracowałem tam już jakiś czas temu, niedługo bo ok. pół roku. Przez ostatni miesiąc lub dwa, a może nawet więcej, nie pamiętam, byłem ofiarą (usunięte przez administratora)ze strony przełożonego, aż jednego dnia z błahego powodu (moim zdaniem) zostałem zwolniony z dnia na dzień. Współczuję też spedytorom (ja nim nie byłem) naprawdę znacznej inwigilacji. Nie mniej jednak przyznać muszę, że sporo się tam nauczyłem. Zebrałem oczywiście dowody na (usunięte przez administratora), ale postanowiłem to odebrać jako lekcję i w przyszłości po prostu unikać tyranów w pracy.

Zielony

Byłem, zobaczyłem, nie polecam. Inwigilacja poziom ekspert to w tej firmie to codzienność. Jest sprawdzane wszystko, począwszy od rozmów telefonicznych, poprzez sprawdzanie giełdy, aż do rozmów ze współpracownikami. Firmą zajmuje się w całości praktycznie "zarząd" i to oni decydują w jakim kierunku firma idzie.. i nie jest to kierunek dobry. (usunięte przez administratora) w zależności w którym oddziale pracujesz, takie masz przywileje. (oczywiście im więcej oddział zarabia tym lepiej i luźniej jest traktowany) Benefitów nie ma żadnych, wypłata słaba jak na ilość pracy i stresu to jak dla mnie niewystarczająca, dobrą wypłatę ma chyba tylko góra. Wypowiedzenia się sypią w momencie, jak człowiek ma własne zdanie, które nie pokrywa się z wizją zarządu. Ogółem LIPA. Nic dziwnego, że ludzie odchodzą i szukają lepszej możliwości. Może w końcu szefostwo się obudzi i zaczną dbać o swoich pracowników, bo się w końcu obudzą z ręką w przysłowiowym nocniku, a raczej wątpię, żeby "zarząd" zniżył się do robienia normalnej roboty w zamian za swoich pracowników. Trzeba pamiętać, że konkurencja nie śpi.

@Zielony

Sama prawda!

Honorata

Firma ABC-Czepczyński zarządzana jest przez specjalistów z obszaru logistyki, którzy o transporcie i spedycji wiedzą wszystko. Wiedza ta została wykorzystana do stworzenia profesjonalnie zarządzanej firmy spedycyjnej, która dla swoich klientów realizuje każdego rodzaju zlecenia transportowe, zachowując przy tym konkurencyjne warunki. Może ktoś z Was chciałby tam pracować? Są w stanie zaoferować między innymi: jasne reguły pracy, wynagrodzenia i premiowania, przejrzystą ścieżka kariery, a także wspieranie rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Wejdźcie na ich stronę, tam znajdziecie aktualne oferty pracy: http://abc-czepczynski.pl/kariera/ Widzicie coś dla siebie?

Pompero

Hahahahahahahaha !!!!!!! (usunięte przez administratora) Omijać z daleka

Honorata
@Pompero

W pierwszej kolejności chciałabym Cię poprosić o zachowanie tu większego spokoju. Nie są to bowiem rzeczy, z których należałoby żartować. Nie ma tu żadnej propagandy, chciałam jedynie przypomnieć Wam profil firmy ABC-Czepczyński. Mam rozumieć, iż jesteś jej obecnym bądź też byłym pracownikiem? Dlaczego właściwie nam ją odradzasz? Rozwiń swoją wypowiedź, jeśli oczywiście możesz.

E tam A
@Honorata

E tam poważnie hehe dajcie prywatny to pożartujemy bardziej :D

Angel
@Honorata

(usunięte przez administratora)może zacznijmy od konkurencyjnych warunków...jak firma, która utrzymuje się z żonglerki zleceniami na giełdach transportowych może oferować konkurencyjne warunki? każdego rodzaju zlecenie?? Owszem jeśli znajdą z doskoku podwykonawcę. Wymyślają śmieszne systemy zabezpieczeń ładunków żyjąc w przekonaniu, że są innowacyjni a tak naprawdę to co oferują już dawno wymyślono i zastąpiono innymi metodami. Niestety ta firma to mała spedycyjka aspirująca do miana przewoznika roku. Nie ma tam ani rodzinnej atmosfery ani jasnej ścieżki rozwoju. Jest inwigilacja, sprawdzanie pracowników a jeśli ktoś podpadnie to wylatuje z dnia na dzień. Z przerażeniem obserwuje jak pojawiają się kolejne oferty pracy na portalach internetowych i mogę tylko szczerze odradzić. Ci specjaliści z obszaru logistyki są być może wyszkoleni ale w rynku Międzychodzkim. Daleko im do wielkiego świata łańcucha dostaw.

Dom
@Honorata

Ja już się dałem na to nabrać po 2 tygodniach powiedziałem że odchodzę bo nie widzę siebie w tej firmie bo zatrudnialem się w spedycji a nie call center. Lider oddziału miał chyba problem przez to bo jego mina nie była za ciekawa. Ale uważam że rzucenie tej pracy to była najlepsza decyzja jaką podjąłem w życiu. Konkurencja dała mi lepsze zarobki i lepszą atmosferę gdzie chciało się iść do pracy a nie jak w abc był to przykry obowiązek i jeszcze narzucone telefony czy sposób ubierania

Zuzanna

(usunięte przez administratora) Każdy chce coś innego od ciebie-często są to sprzeczne polecenia. Rozliczają Ciebie nie z tego jaki ci cel postawili. Zawsze są niezadowoleni z wyników Przykro, że (usunięte przez administratora) nie wie co się dzieje na niższych szczeblach. On tak jak i (usunięte przez administratora) widzą cyfrę, liczbę. Nieważne dlaczego się tak dzieje. (usunięte przez administratora)nie ma pojęcia o transporcie. Płaca mu chyba za każde słowo "telefon"

Byly pracownik

Nie polecam firmy. Zarobki bardzo słabe jak na spedytora. Ciągle wymagają więcej a nie dają nic w zamian. Nie jesteś tam tylko spedytorem a jednocześnie księgowym i informatykiem (bo wszystko tam chodzi gorzej niż w szkolnych komputerach). Plus tylko to że nie musisz mieć doświadczenia , ale to tyle. Liderzy wybierają swoich pupilkow i dają im dużo zleceń po cichu na plus. Bardzo często tak się działo w mojej grupie. Co za tym idzie, mają lepszą wypłatę. Tak więc jeśli nie umiesz się podlizywac lub po prostu nie chcesz bo nie jesteś z tych osób to daruj sobie tę pracę. Mi osobiście nie wyplacono należnej premii kwartalnej, mimo że się należała. Jednak już nie chciałem się kłócić bo stwierdzilem że skoro szkoda im dac te 250zl to widocznie firma coraz gorzej zarabia. (usunięte przez administratora) Ogólnie nie polecam firmy ze wzgledu na panujace tam coraz gorsze warunki oraz słabe zarobki. Proszę mieć na uwadze ze to tylko moja opinia, którą mam chęć podzielić się z Wami. Nie musi być tak w waszym przypadku! Pozdrawiam Były pracownik.

Romero

Ta firma to totalne (usunięte przez administratora), malutka spedycyjka z ambicjami na największe, wielomilionowe przetargi ale jak się nie szanuje pracowników to z czym do ludzi się pytam? (usunięte przez administratora) Te 3 dniowe szkolenia to jakieś nieporozumienie , zero czegokolwiek co może się przydać, zero - tylko sucha, nudna i nieprzydatna teoria. (usunięte przez administratora)Delegacje i coaching to jakiś kabaret. Najlepsze są i tak wypowiedzenia umowy z dnia na dzień :D (usunięte przez administratora)

Betty
@Romero

Zgadzam się w 100%. Szkolenia to chwalenie się(usunięte przez administratora) Na każdym szkoleniu pokazuje pociąg...pendolino...bo tak go nazywają...i jakieś filmiki (usunięte przez administratora)o wartościach itd. Zakusy wielkie na wielkie deale ale do tego trzeba jeszcze ludzi, którzy się znają na biznesie a nie wiejskich biznesmenów co to się dorobili jajka wożąc z ojcem....

D.

Ja ok 6lat temu pracowałem za 1100zl na umowę zlecenie.... min 50tel dziennie. Brak bazy. Miałem tego świadomość więc Pani M. laskawie dawała mi jakichś klientów którzy mają raz na miesiąc lub dwa ładunki.... atmosfera to jedna masakra. Gadanie za plecami. Która Pani piękniejsza tym .....bardziej pracowita i poważana:) o godz 16 wróciłem do domu i odsypialem stres

Peace
@D.

Pracując w firmie 6 lat temu nie masz aktualnych informacji na jej temat więc nie rozumiem po co po takim czasie wylewać publicznie swoje żale... Zakładam, że dobrowolnie odszedłeś, bo uznałeś, że taka praca nie jest dla Ciebie. Jest to dla mnie w 100% zrozumiałe. Wykonywanie pracy, której się nie lubi jest męczące i frustrujące więc w takiej sytuacji najlepszym wyjściem jest poszukanie innej, która wpisze się w Twoje oczekiwania. Mam nadzieję, że taką właśnie znalazłeś :) Pozdrawiam!

@Peace

Peace, a Ty jesteś pracownikiem firmy? Co mógłbyś napisać o warunkach zatrudnienia i pracy w spedycji? Jakiego rodzaju umowy są podpisywane z nowymi pracownikami? Zlecenie, czy na czas określony? Jak obecnie wygląda sytuacja z dodatkami do wynagrodzenia? Pracodawca przewiduje premie lub inne pozapłacowe bonusy? Pojawiły się nowe ogłoszenia o pracę na stanowisko spedytor międzynarodowy-lider oddziału, samodzielna księgowa, business development manager. Praca w różnych lokalizacjach. Czy kogoś zainteresuje ta oferta?

Train

PENDOLINO też się psuje....od głowy

Alienek

I w końcu karma powróciła:)) Spedycyjka z aspiracjami na światowe przetargi ma to na co zasługuje. Prawdziwe Opinie pracowników. (usunięte przez administratora) Bycie szefem to bycie fair w stosunku do ludzi (usunięte przez administratora) Pan wie o czym pisze....

Zostaw merytoryczną opinię o ABC-Czepczyński Sp.z o.o. Sp.k - Międzychód

• Jak się pracuje w ABC-Czepczyński Sp.z o.o. Sp.k?

Zobacz opinie na temat firmy ABC-Czepczyński Sp.z o.o. Sp.k tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABC-Czepczyński Sp.z o.o. Sp.k?

ABC-Czepczyński Sp.z o.o. Sp.k