Opinie o Wytwórnia Urządzeń Komunalnych Wuko S.A. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Wytwórnia Urządzeń Komunalnych Wuko S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wytwórnia Urządzeń Komunalnych Wuko S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nadwozi i przyczep

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wytwórnia Urządzeń Komunalnych Wuko S.A. w Łódź

Stefan Nowy wpis

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Słyszałem sporo dobrego.

interesant Nowy wpis
@Stefan

Nie polecam, dobrego ?????

Mirek

A Tigera ktos pamieta ?

wukowianin Nowy wpis
@Mirek

Wspominasz Dariusza Michlczewskiego - dobry bokser Tiger

Adolf Dymsza Nowy wpis

Czy (usunięte przez administratora)dalej jest umysłowo niestabilny z uwagi na sytuację w jakiej się znalazł współpracując z Saski Partners

Oszukany10

Nareszcie Sądy biorą się za tych cwaniaków. Powodzenia.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
oszukany10

To już koniec WUKO. Wyprzedali wszystko. Dzięki Wilmańskiemu i grupie cwaniaków zrobili z nas dziadów.

Konsument

Mam szereg pytań: Czy została przeprowadzona analiza struktury spółki, taka rzetelna wykonana przez zewnętrzną firmę ? Czy został wprowadzony jakiś plan naprawczy, by uzdrowić spółkę? Czy są jakieś efekty działań zarządu polepszające sytuację ekonomiczną. Czy miasto stać jedynie na współczucie, jest obojętne na losy zatrudnionych tam ludzi, żadnego wsparcia, chwilowej ulgi podatkowej lub innego rozwiązania ułatwiającego, promującego lub jakiegokolwiek pomocnego? Czy realizowane są nowe zamówienia, czy może wszystko/ktoś zmierza do zamknięcia interesu?

ten

upadłość likwidacyjna to ratunek dla wuko łódź i szansa na kasę dla ludzi , czekamy bez ogrzewania to koniec.

popkontrol

Nowy rok nowe oferty pracy , planują zatrudnić ludzi ale co z wynagrodzeniem przecież nie płacą już tym zatrudnionym to farsa prokurator

Zbigniew

WUKO jednak prosperuje , prokurator nikogo nie tyka

makieła

albo idioci czytają tutaj o wuko albo nienormalni , banda złodziei wyprowadziła z wuko kasę a tu się jeden z drugim pyta czy to prawda.dalej oglądaj tvn24 jeden z drugim tam zapewne dowiesz się prawdy jak z gazety prawda w zsrr,szczepańczyk w wuko z rogóżem oszukują dalej na zlecenie saski partners a ten idiota anaconda wierzy że mu coś się da tam zarobić auto signus marek hawro kolejny bałwan i cwaniak

Twardziel

Zamiast zwolnień grupowych redukcja etatów , nie będzie odpraw do końca 2014 likwidacja zakładu

Twardziel

koniec

Interesant

Czy ktoś wie co się dzieje w WUKO? Podobno pracownicy są na przymusowych urlopach, czy coś znowu kombinują?!

kolega Ułamek Adaś

Ludziom odpowiedzialnym za oszustwa finansowe w WUKO powinno się ucinać ręce i to obie aby już nigdy nie sięgali po nie swoje pieniądze , może w sprawie WUKO kiedyś doczekamy sprawiedliwości i wyroków sądu !

nick

witam, bardzo chętnie nawiążę kontakt z pracownikami działu sprzedaży i marketingu dawnego WUKO, dla których mamy ofertę pracy w solidnej firmie z branży. Proszę o kontakt na emeil: crossp@o2.pl

Kowalski
@nick

powiedzmy że nazywam się Kowalski pracowałem w tym zakładzie wiele lat jako marketingowiec i mam rozliczne kontakty w branży śmieciarek w kraju i nawet za granicą więc proszę mnie skontaktować z działem personalnym to się chętnie zatrudnię i zwiększy się wam sprzedaż śmieciarek od razu tylko czemu się pan nie przedstawił tylko jakieś głupie crossp i coś dalej co to ma być ? chyba że firma tacy sami naciągacze jak wuko !

nick
@Kowalski

Jeśli rzeczywiście jest Pan handlowcem doświadczonym w tej branży, proszę skontaktować się ze mną na podany email. Na forum nie podaję danych z prostego powodu - zostaną natychmiast usunięte przez administratora. Jeśli był Pan pracownikiem WUKO to prawdopodobnie zna Pan również naszą firmę, która nawiasem mówiąc swego czasu mogła podzielić los WUKO, na szczęście jest zarządzana przez ludzi z zupełnie innym podejściem. Pozdrawiam i czekam na kontakt

Piotr Połoński

Nazywam się Połoński Piotr i chylę czoła przed pracownikami WUKO bo ja chciałem tylko dobrze zarobić i wykonywać polecenia byłego ministra ale wyszło jak wyszło i teraz mi wstyd że taki zakład nie płaci pracownikom i nic nie produkuje jeszcze raz przepraszam

Wilmański

Ja też przepraszam że dałem się wciągnąć w oszukiwanie firm i pracowników przez firmę WUKO z Łodzi byłem dyrektorem nazywam się Z.Wilmański i teraz jestem na zwolnieniu lekarskim bo mnie serce boli że dałem się podejść Saski Partners z Warszawy i uczestniczę w mega przekręcie

Interesant

To może p. Prezesie czas to naprawić i pomóc wszystkim odzyskać swoje należności!

zosia

kto zna Pana (usunięte przez administratora)to wie że on się w kraju kilka firm doprowadził do upadku Jest specjalistą w tym zakresie

niezadowolony!

Witam Dzis dostałem wypowiedzenie z pracy za chorobowe (L4) chociaz miałem umowe na 3 miesiace ale to nic najgorsze jest to że KAŻĄ prawcować po 10-12 godzin i w soboty tez ;oo gdzie tuaj jest sprawiedliwosc ? a mianowicie dostalem zwolniony z powodu braku dojazdu do domu bo nie pozwolili mi pracowac po 8H ! ;o a pozniej mialbym busa za 5godzin wiec prosze was.... Wuko Wschowa !

Zostaw merytoryczną opinię o Wytwórnia Urządzeń Komunalnych Wuko S.A. - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wytwórnia Urządzeń Komunalnych Wuko S.A.?

Kandydaci do pracy w Wytwórnia Urządzeń Komunalnych Wuko S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wytwórnia Urządzeń Komunalnych Wuko S.A.
2.3/5 Na podstawie 68 ocen.
  • Okopowa 70/106 lok. H-1
    91-850 Łódź

Wytwórnia Urządzeń Komunalnych Wuko S.A.