Opinie o Delta City w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Delta City. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Delta City o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delta City w Warszawa

Ciekawy...

Ktoś z Państwa wie co te dwa betony Porębski i Jabłonski bedą robić w firmie VIVA Xpress? Fuzja..? Czy chcą firmę spuscic?

robert
@Ciekawy...

(usunięte przez administratora) cie to obchodzi

VIVA
@Ciekawy...

Jakieś szczegóły. Może chcę aby dali im paczki, albo połączyli przedstawicielstwa i koszty frachtów. Utopią Vive i tyle.

werset
@Ciekawy...

jak to co ?? to co do tej pory czyli nic. Jabłonski to wiejski cwaniaczek ,dobry na chłopków z Bieszczadzkich wiosek . Ich moze oszukac ale nie warszawiaków z krwi i kości

vio
@Ciekawy...

Chyba już wiadomo. Już w Delcie o tym głośno. W kraju dzwonią do oddziałów czy dadzą radę wozić VIVE. Podobno inwestor kupił VIVE z ich 1000-1500 paczek dziennie. Czyli umowy banku handlowego i innych. Ale czy to cos da. Ile za to zapłacili. Zaraz będą o tym pisać

Waldek
@vio

Co za (usunięte przez administratora) kupuje firmę z takim wolumenem. Zamiast kupić pałę zrobić spotkanie ze sprzedaż i ich napier.... po jajach aby się do roboty zabrali.

CZYTAJĄCY

I co się stało . Już wszyscy wiedzą że Inwestor Delty kupił VIVE i paczki vivy wozi delta . Opinie na gowork na profilu VIVY już są. https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,884657 Poczytajcie sobie robi się ciekawie. Jestem ciekawa jak długo to potrwa. Miłego dnia Czytającym źyczę

@CZYTAJĄCY

Paczek Vivy nie wozi Delta ty dyletantko od siedmiu boleści.

wiedzący
@Robert

Jak nie wozi Delta. W wielu oddziałach i przedstawicielstwach paczki Vivy wozi Delta. Same oddziały i przedstawiciele o tym już trąbią. A Pan Chwiejczak już ponad 2 tygodnie temu ustal to z krajem.

KRAJAN Z KRAJU
@wiedzący

Prawda, Prawda Wozimy paczki. A z nowości to Jabłoński i ten Finansowy cały czas są w VIVIE. Ale tych paczek z vivy to dużo nie ma. Koperty i bankowe umowy

@KRAJAN Z KRAJU

Ale wy ludzie głupoty piszecie. Siejcie ferment dalej.

Darek
@KRAJAN Z KRAJU

Finansowy zakończył pracę w delcie a nie siedzi w Vivie. Jak nie wiesz to nie pisz.

@Darek

O którym finansowym piszesz, że zakończył pracę ? Od kiedy ?

Denis
@Jarek

Chciałbyś wiedzieć.... i się nie dowiesz. Skoro już takie podchwytliwe pytania zadajesz to nic nie wiesz a chciałbyś błysnąć :) i kit w oko wszystkim psioczącym- Delta małymi kroczkami stabilizuje się, a takich malkontentów w necie pełno.

@Denis

W (usunięte przez administratora) mam to - tylko jak ktoś pisze nie pełnymi zdaniami to dla mnie jest ściema aby robić zamieszanie.

Diana
@Jarek

Skoro masz to tam gdzie napisałeś to po co dopytujesz? Ale po same kule??

@Diana

Pomyśl - myślenie nie boli

KRAJ

A teraz idzie promocja każda paczka po 10 zł do 30 kg , a paczka do 50 kg 20 zł. Delta bierze wszystkich. My w oddziale odbieramy teraz paczki wielkie po 50 kg od klientów . Tylko kto to dostarczy do klienta. Opony wielkie pakowane po 4 sztuki jako paczka 50 kg. Po prostu rewelacja. Dziękujemy i gratulujemy zarządowi i nowemu szefowi sprzedaży Panu Robertowi. Oby inwestor szybko się zorientował co Ci Panowie robią Pozdrawiamy i widzimy się wkrótce w Warszawie

@KRAJ

Brak jest słów żeby wyrazić co oni wyprawiają.

nie wiedzący
@Robert

Robert a masz jakieś wieści. To może jakieś szczeguły

rewers
@KRAJ

nie wiem kto kalkuluje ceny ale ten człowiek nie ma pojecia o ekonomi. Kalkulując tak niskie ceny bierze sie pod uwage wszystkie czesci skladowe , rowniez to ze pierwsze i ostatnie ogniwo czyli kurier odbierajacy i doreczajacy po prostu kiedys moga sie zbuntowac na tak ciezkie paczki , rowniez to ze moze miec jakis uraz przez co pojdzie na zwolnienie . Nikt nie liczy strat zwiazanych z nieobecnoscia kuriera w pracy a wiec sie to z koniecznoscia obsadzenia kims innym obslugiwanego przez niego na codzien rejonu kims innym co wiaze sie z wydłuzeniem czasu doreczenia przesylki i zwiekszonymi przez to kosztami np. paliwa ( nowy kurier nie zna rejonu , nie wie jaka droge wybrac zeby szybko podjechac ) . Paki ciezkie czyli takie 30 kg sa trudne do przeniesienia . Firma oszczedza na wszystkim i sadze ze nie wyposazyła kurierów w wózki. Reasumując ten domorosły pseudo ekonomista te ceny wział chyba z (usunięte przez administratora) >

@rewers

Ty to wiesz a oni nie wiedzą ? Każdy z tego zdaje sobie sprawę tylko co z tego jeśli nie ma się innego pomysłu to tonący brzytwy się chwyta.

Działkowa Street

Czyli wypisz wymaluj handlowiec Marek P. :-) buahhhaaa

VIVVIV

Czy słyszeliście może kto z Delty będzie rządził w Vivie po jej przejęciu. 3 fachowców jest w Delcie. Czyli Paweł, Waldek czy ktoś inny. Może coś wiecie Pozdrawiam i czekam na informację

@VIVVIV

Nikt nie przejmuje Vivy. Po co to robisz? Czemu siejesz zamęt?

sowa
@VIVVIV

o Czym Ty piszesz ? jakich fachowców ? Od kiedy to Jabłonski albo Bozek są fachowcami?? Fachowcami od czego ? Bożek od tabelek a Jabłoński od wciskania ludziom kitu.

Konrad
@sowa

A ty kim jesteś że oceniasz ludzi ?

kristof
@Konrad

Po prostu jestem. Jestem kims kto piszac swoja opinie wiedzial co pisze . Niestety do Bożka Delta to przechowalnia az do emerytury a Jabłonski to prowincjonalny cwaniaczek który nie dosyc ze okłamuje klientów to jeszcze miał zakusy zeby przejąc Delte . Michała oszukiwał cały czas i nawet za bardzo sie nie wysilał zeby to robić inteligentnie. To farbowany lis.

@kristof

To jest sprzedawczyk tak samo jak ten z Bydgoszczy z exTba. Gość sprzedał wszystkich i (usunięte przez administratora) na tym ugrał.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca w firmie Delta City? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
WIO

I co pobrań nie zwracają, paczki wożą po 2 tygodnie. A teraz aby oszukać klientów zmieniają nazwę na DLT. A do tego łączą się z Viva śmiech na sali. Zraz będą wszystko przenosić do VIVY

@WIO

Nie łączą się z Viva. Mają być oddzielnymi firmami. A prawda jest taka ze dlt padnie a Viva przetrwa.

@Robert

Fakt, że na chwilę obecną tylko dopłacają do biznesu ale nie sądzę aby padli. Choć kolorowej przyszłości też im nie wróżę.

@Jarek

Wszystko zależy od właścicieli jak długo jeszcze będą chcieli dokładać do interesu.

DUPDUPDUP
@WIO

Będą dokładać do czerwca a w czerwcu jak firma nie wyjdzie na 0 to koniec dokładania. A nie wyjdzie na 100% nie mają ludzi którzy umieją sprzedawać. Nowi handlowcy biorą kasę i nic nie robią tak samo jak regionalni. I nic to nie da że VIVA da 1500 paczek dziennie jak cały czas Delta Traci Paczki. Od listopada stracili prawie połowę obrotu. I będą tracić cały czas. Jak jakości nie poprawią to tak będzie a tną koszty i to na kurierach a nie na biurze. Więc powodzenia .

@DUPDUPDUP

Niech wywala tych pseudo specjalistów i dyrektorkow. Zarabiają kupę kasy i nic nie robią. Aby do 10-tego do wypłaty. Aby jak najwięcej kasy wyssac z firmy. Panie Molgo niech Pan w końcu przejrzy na oczy. Jest Pan mądrym i konkretnym człowiekiem. Pozbyć sie tego gawędziarza Porębskiego. Niech wraca do Dpd jak jest taki dobry.

@Robert

Zarząd został zatrudniony przez właściciela. (usunięte przez administratora) jest tylko wynajęty do ich realizacji. Jeśli nie spełni oczekiwań zostanie odwołany.

Jacek
@Jarek

I tak wielki szacun dla zarządu, że są wstanie wpłynąć na klientów w taki sposób, że ktokolwiek chce wysyłać jeszcze przesyłki.

DLT nadchodzi...

Dawno mnie tu nie było, więc parę faktów, Delty już prawie nie ma, paczek z dnia na dzień coraz mniej, system wyłączany co parę dni i tak Delta się kończy, tylko nie tak jak większość osób by o tym zapewne marzyła, a to dlatego że firma kurierska powoli będzie zanikać, wreszcie się doczekaliście, ale już niebawem jak ktoś tu wcześniej pisał powstaje w jej miejsce DLT, firma transportowa, już nie koperty, a drzwi, maski, zderzaki, lodówki, pralki, zamrażarki itd. Moja rada dla tych co jeżdżą małymi autami, inwestycja w przyczepki, albo szukajcie na dniach nowych firm.

res
@DLT nadchodzi...

a czemu wyłączają system ???? Czyli bedą wozili nie standardy ?? marnie to widze. Inwestor w koncu sie wkurzy i zamknie kranik. Ktos tu pisał ze jak odejdzie Paweł to odejda firmy . Zalezy dokąd pojdzie . W Fedexie chyba juz nie zrobi kariery. Wcale to nie jest do konca prawda ze firmy odchodza z handlowcem

ever
@DLT nadchodzi...

DLT? a co to za nowy Twór? Takie czeste zmiany nazw firmy nie wpływaja dobrze na jej wizerunek. Dla niewtajemniczonych klientów to moze oznaczac ze coś niedobrego sie dzieje w firmie , ze np. uciekaja przed US, ZUS em lub podobnymi instytucjami. To teraz bedą wozili cwiartki samochodów TOI TOI-e i wszelkie gabaryty? a Czy mają taki tabor którym mogliby temu poradzic? ? , bo pamietam ze kiedys był problem z wozeniem kołder i poduszek w Wrocławia

self
@ever

Nie, nie mają.

@self

System wyłączają bo robią ponoć nowy pod skanery, żeby były statusy online jak w innych firmach, problem w tym że skanery przed potopowe i więcej z nimi problemów niż pożytku, a to z tego względu że i tak jest potrzebny fizyczny deliver. A co do aut to no właśnie, nikt nie ma aut takich, żeby można było te gabaryty wozić, więc albo ktoś niespełna rozumu tym zarządza, albo DLT pójdzie w leasing jak niegdyś Delta z Jumperami i Dokkerami.

ŚmiechNaSali
@DLT nadchodzi...

hahaha widzę że ktoś tu niezłe bajki pisze, system nie był wyłączany z powodu testu innego systemu. jak sie nie wie to może lepiej jest się nie wypowiadać? Po co siać zamęt? Nowy system owszem ale nie od alfy, i nie ma nic wspólnego z obecnym usługodawcą(właścicielem systemu). Nowa nazwa firmy - bradzo mi przykro to kolejna bajka napisana przez baśniopisarzy.

@ŚmiechNaSali

To ładny znawca widzę, że nie wie nawet co się w firmie dzieje, zero konkretnych argumentów, a każdy przedstawiciel wie o nowej nazwie DTL i zmianie na firmę przewozową.

handel
@DLT nadchodzi...

Co z tego że nowa nazwa , wszystko nowe jak nie ma paczek. Paweł wrócił z urlopu i nic po prostu nic. Paczek ubywa jest już koło 3 tyś, może dziś będzie więcej ale nie sądzę u nas w Warszawie paczek ubywa z dnia na dzień. A w kraju nie przybywa a też liczba maleje. A trzech szefów tylko debatuje i nowe projekty, nowe strategie tylko kto to wykona bo przecież nie oni. A nie ma nikogo kto te bajki zrealizuje. Handlowcy starzy szukają pracy , koledzy już po spotkaniach w konkurencji i zaraz będą wypowiedzenia . Ja też już mam dość. Miłego wieczoru

@handel

Paweł jest skuteczny. Powinien wrócić do sprzedaży. Pan S niech wraca do DHL.

@DLT nadchodzi...

W firme zainwestowano juz ponad 20 milionow a ona nadal tonie w dlugach !!!

@Klient

20 milionów (ponad) i wciąż "długi", powiadasz? No cóż te ponad 20 milionów to jakieś 2 miliony miesięcznie. Teraz weź ilość paczek w miesiącu i pomnóż to razy średnią cenę paczki nawet dodaj na wszelki wypadek 2-3 złote. Tak otrzymasz miesięczną sprzedaż. Teraz pomnóż to przez 0,7 (to bardzo optymistyczne podejście, bo zaklada, że masz naprawdę bardzo zdrową strukturę kosztów i dobrą cenę) Te 0,3 to będzie marża podstawowa, czyli to co zostaje na pokrycie kosztów wynajmu, wynagrodzeń panów z zarządu i menedżmentu, kosztów wynagrodzeń pozostałych pracowników, amortyzacji tego co tam na stanie mamy, na paliwo, na koperty itd. itd. Przy 10.000 paczek dziennie (hurra) po 15 złotych za paczkę (jeszcze większe hurra) i przy marży podstawowej 30% (bardzo optymistyczne największe hurra) na pozostałe koszty mamy ... niecały milion złotych. Te "inwestycje" o których piszesz to nie są inwestycje, to jest zasypywanie studni bez dna. Żadna firma kurierska niezależnie od wielkości inwestycji nie zrobi nic bez paczek. A jeszcze jedna uwaga: paczki nie mogą być sprzedawane poniżej kosztów bo to mit, że pusty samochód który i tak jeździ może dostarczyć paczkę prawie "za darmo" ;-) więc albo szybko dużo paczek na "wysokiej" a tak naprawdę normalnej marży albo kolejne 20 "baniek" a potem szukamy sobie roboty ;-)

KOMBI
@DLT nadchodzi...

Jakie przyczepki. Zaraz nie będzie paczek małych ani dużych . Kombi wystarczy. Geis robi promocję na Gabaryty będą po 25 zł-30 zł. Co na to zarząd Delty

@Ulv

Jeśli ktoś myśli że wkładając 20 milionów można w tej branży coś osiągnąć to niech zmieni myślenie. Nie można zbudować spółki wartej 500 milionów inwestując tylko 4 %. Uważam, że czym szybciej ci pseudo dyrektorzy przestaną manipulować rzeczywistością tym lepiej dla wszystkich.

PRAPRA
@DLT nadchodzi...

No właśnie już dogorywają, pobrań nie płacą. Paczek coraz mniej już teraz jest poniżej 4 tyś paczek dziennie, a w listopadzie były dni że było 10 tyś paczek dziennie. Nowi ludzie i nowe zmiany same widać po ilościach że dobre. Zobaczymy w marcu. W kwietniu jak nie będą mieć minimum 6-7 tyś paczek dziennie to kasa przestanie płynąć i jest po firmie bo inwestor już nie uwierzy w bajki 3 wszystkowiedzących .Trzeba czekać do kwietnia. Na razie kasa płynie wypłaty dostajemy.

@KOMBI

@KOMBI Geis? Promocja na gabaryty?? Naprawdę??? ;-) W Geis mają alergię na 2 tematy. Brokerów i gabaryty. Zwłaszcza na gabaryty.

@Ulv

Jest jeden sposób bardzo dobry dla firmy na brokerów. Nie należy ich traktować jako zło konieczne tylko dać im produkt do sprzedaży.

Rysiek

Delta wykorzystuje koniukturę nie wiem na co narzekacie. Jak twierdzi Krzysztof Porębski prezes firmy miesięcznie ich sortownia obsługuje około 200 tyś paczek i jeszcze ma rezerwy.

@Rysiek

w grudniu było to prawdopodobne, teraz to jakieś 80-100 tysięcy max, zresztą prosta matematyka jak do miast typu Wrocław, Łódź, Kraków, Poznań przychodzi maks 200 paczek na oddział i to we wtorki, 20 dni to 4000 paczek, oddziałów jest 26 bodajże, więc ciekawe, no chyba że przepuszczają tam paczki dla innych firm

@Rysiek

ch....j prawda. On widac sam nie za bardzo orientuje sie w sytuacji firmy której szefuje

@Ciekawe

taaa 200 paczek. i co jeszcze wymyślisz? napisz od razu ze na każdy oddział przychodzi 10 paczek... ale tu głupoty wypisujecie

@Czarek

A ile miałeś paczek w piątek nawet poniżej 200 szt.

@Czarek

Dziś u nas na oddziale każdy kurier miał od 10 do najwięcej 30 paczek, palet 0, kurierów 6, jutro przyjdzie maks 200 paczek z czego 60 będzie w jeden punkt, to rzeczywiście głupoty, zresztą wybierz się człowieku kiedyś do jakiegoś oddziału i to nie we wtorek, a jakiś czwartek i wtedy napisz konstruktywną odpowiedź ;)

@Ciekawe

To się ciesz ,,szybko,, z tej sytuacji - już niebawem wchodzą stopy/paczki!!!!!!!!!!!! biedziesz szukał w tedy paczek

@666

Niedługo to firma będzie się zwijała z rynku a nie stopy.

@666

Po polsku się nie dało? I więcej wykrzykników proponuję :) czekam z niecierpliwością

@Ciekawe

Jak może tu być dobrze jak co trzy miesiące zmienia się zarząd

Dbf
@Tiger

Jak to ? Przecież zarząd jest w tym samym składzie od paru miesięcy

@Dbf

Nie tak dawno wywalili np.(usunięte przez administratora)

Dbf
@Tiger

Ale GG nie został jak to mówisz wydalony, sam odszedł.

@Dbf

Ktoś mu kazał za dużo powiązań. Dorota też sama ?

Maciek
@Tiger

A Jabłoński już się zwolnił ?

@Maciek

Jeszcze nie ale to kwestia czasu.

@Igor

A Michał co robi w firmie ?

@Marek

Michała już nie ma w firmie.

@pracownik

Ma strategię magazynów rozproszonych. Super bo to fajny pomysł i ma potencjał do rozwoju.

@Jarek

Jarek co ty piszesz jaką kur..a strategię ? Wiesz doskonale czyj to jest pomysł i skąd ta strategia się znalazła w tej firmie.

Hori
@Jarek

Co ma ?? :-) Ta strategia mogła była zadziałać w przypadku TBA. W Delcie na pewno nie zadziała, bo pod to jest potrzebny odpowiedni typ klienta, który da się przekonać do usług Delty. Pokażcie mi takiego, który ma to co Delta by chciała a który odejdzie do Delty z ... właściwie tylko DPD. Parę osób w Delcie z DPD nie wystarczy, żeby przkeonać klienta do Delty.

BLA BLA BLA
@Rysiek

Jakie 200 tyś paczek, w grudniu było trochę ponad 100 tyś a teraz w styczniu jak będzie 80 -90 tyś to będzie sukces. Ale takie informacje sprzedają inwestorowi i to jest najważniejsze. Kasa się liczy zarząd ma kasę i to dużą. Będą dostawać do końca roku i zarobią po 300-500 tyś na głowę na trzech dowodzących i jest bajka. A to że paczek nie ma trudno ważne że w papierach dla inwestora jest 200 tyś i to jest ważne

Szukająca Pracy

Ktoś tu pisał że było w grudniu 200 tyś . Ale bzdura Listopad około 140 tyś paczek Grudzień około 120 tyś paczek Równia pochyła, podwyżki do klientów i firmy odchodzą A na dziś czyli styczeń to około 4 tyś paczek dziennie, czasami więcej To jest po prostu śmieszne co się tam dzieje Jestem ciekawa co będzie na koniec marca. Co powiedzą inwestorowi że kto zawinił że nie ma paczek . Koszty są cięta , ale na kurierach czyli osobach które paczki dostarczają a nie ma pracownikach biurowych. Tam to jest tragedia. Po pierwszym kwartale obwinią Pawła Jabłońskiego jako osobę odpowiedzialną za dział handlowy i odejdzie wtedy . Na Michała już nic nie zwalą bo go nie ma oficjalnie od stycznia. Czyli kolejna osoba odejdzie , zanim odejdzie Waldek. A jak Paweł odejdzie to odejdą kolejne firmy. I tam w Marcu dalej będzie po 4 tys. paczek dziennie. Jestem Ciekawa jak długo inwestor będzie wierzył w nowe rozdanie w firmę logistyczną. Choć na spotkaniu w Pałacyku było fajnie. Fajnie opowiadali bajeczki co to będzie. Pozdrawiam szukająca pracy

@Szukająca Pracy

Wniosek prosty będa zwolnienia

QWERTY

Osoby nadające przesyłki wypisujcie poprawnie list przewozowy waga, wymiary ! Będą kontrole! Delta traci duże pieniądze przez nadających przez wypisywanie błędnie listu! Myślą ze mają umowę i mogą wszystko. Paczki wysyłają po 13zł ale to jest do 30kg a za następne kg, gabaryt trzeba płacić a nie oszukiwać............

@QWERTY

Na to musi uważać cała branża kurierska. Kontrolować i wszelkie niezgodności system-rzeczywistość traktować jak próbę oszustwa. Wpisać do regulaminu i kasować właściwą stawkę oraz po 100 złotych kary za próbę oszustwa. Towarzystwo spod znaku B2C i cwaniakujący brokerzy muszą się nauczyć, że za darmo nie ma nic. Same stawki podstawowe też powinny pójść o 2-3 złote do góry, żeby w końcu można było normalnie i ludziom i kurierom płacić a nie wszyscy na oparach jeżdżą.

Klient

Witam. Dostaliście jakies kosmiczne kwoty na fakturach ? Wysłałem prawie 100 paczek w dwa tygodnie. Za każdą mialo być coś 13 zł netto tymczasem dostałem fakturę i paczki są policzone od 50 do 70 zł netto. Miał ktoś tak ?

Dziura budżetowa
@Klient

Za coś trzeba kurierów opłacić, jak przychodzi po 10 paczek na głowę :P A masz umowę że po tyle miały być czy na gębę wszystko i teraz płacz :p

klikliklik
@Klient

Dział handlowy musi zrobić wynik i tyle. Wynik się zgadza. Dostaniesz dopłaty za nie standardy , gabaryty itp. Witaj w klubie. Trzeba opłacić pracowników.

@Dziura budżetowa

Mam na umowie ceny i do jakich kg. Moja paczka miała 9 kg a według nich ważyła ponad 50 kg i policzyli jak za palety. A przez ostatni rok każda paczka była liczona normalnie . Teraz im odwaliło. Kończę chyba współpracę z nim po raz drugi.

Znawca
@Klient

Otóż Szanowny Kliencie, kilka rad. Sprawdź proszę, czy masz w umowie coś na temat paczek "niestandardowych" czy mówiąc inaczej "ponadgabarytowych". Najprawdopodobniej to, że Cię fakturowano przez rok za 9 kg mimo że "paczka" była bardzo objętościowa było efektem oszustwa, jakiego dopuścił się handlowiec w stosunku do firmy, w której pracuje, stwierdzając, że "Pana potraktujemy specjalnie i niezależnie od wymiarów paczki, obciążym Pana za wagę rzeczywistą. (No wie Pan, taki świetny klient ... ;-) Teraz się skończyło i jeśli Twoja paczka, Szanowny Kliencie, zajmuje 1/20 powierzchni ładownej samochodu to powinieneś zapłacić za tę 1/20 samochodu. I odbierającego paczkę od Ciebie, i dostarczającego paczkę do Twojego klienta, plus linie między terminalami, plus przaładunki. Na pewno nie będzie to 7 złotych ;-). Jeśli jendnak w umowie nie było ani słowa nt. "niestandardów" czy "ponadgabarytów" to jest to próba wciśnięcia CI kitu. Firma powinna wymówić Ci najpierw warunki umowy (jeden miesiąc) a potem zaproponować nowe. Możesz oczywiście odejść do innej firmy, ale uwierz mi, żadna z szanujących się firm kurierskich nie przyjmie Twoich nadmiernie dużych paczek za 7 czy 9 złotych (no bo nie wejdą na automatyczny sorter i trzeba je przerzucać ręcznie a to dodatkowo kosztuje) więc dostaniesz o wiele większe koszty tak czy inaczej. Z trzeciej jeszcze strony (i to jest pozytywna dla Ciebie sytuacja) dodatkowe opłata za "za duże" przesyłki wprowadzają zwłaszcza firmy kurierskie pracujące na automatycznych, standaryzowanych sorterach, które mają ogranicznia wagowe i rozmiarowe (DPD, GLS, UPS, FedEx, InPost, Geis) a Delta sortuje raczej wszystko ręcznie więc ten argument odpada, tyle że - jak wyżej - paczka duża objętściowo zajmuje dużo miejsca na samochodzie kurierskim - stąd cena musi być wyższa. Zbliża się koniec tanich przesyłek kurierskich dla towarów typu pług, brony, pół przyczepy do ciągnika Zetor ;-)

@Znawca

I tu jest 100% racji! Jeśli ktoś chce wysyłać pół samochodu za 9 pln to niech idzie do Tba, Siódemki, AlfaPost bądź Jag24... a nie sorry tych firm nie ma, bo się nastawiały na ilość paczek bez patrzenia na cenę. No niestety jeśli ktoś wysyła paczki objętościowo duże, to musi się liczyć z tym, że taka paczka nie przejdzie niezauważona i trzeba za to zapłacić. Rozumiem, że Polak potrafi i próbuje non-stop kombinować, ale już takie numery nie przejdą. Są inne firmy kurierskie, ale one to dopiero policzą taka paczkę jak za wysyłkę na księżyc.

@Ryszard

Tba nie z tego powodu padło.

@Ryszard

Tba było super firmą do czasu wejścia ludzi z funduszu. Potem nie byli zainteresowani rozwojem firmy, można książkę napisać jak łatwo można przejmować spółki a byłych właścicieli wywalać na zbity pysk.

@Marek

Poszukaj dobrze w sieci a znajdziesz. Książka już jest napisana pt. "19 dołków czyli jak ukraść spółkę" - dobre bo jest przypadek "siódemki".

@Jarek

Najlepiej, aby każda firma kurierska przewoziła ćwiartki samochodów, stoły bilardowe czy szafy pancerne max za 7pln aby klienci byli zadowoleni z ceny... litości!! Tak jak znawca napisał- skoro ktoś wysyła paczkę zajmującą 1/20 auta kuriera to niech płaci, a nie liczy na cud, że zapłaci jak za kopertę. Wystarczyło wspomnieć TBA i od razu grono znawców tematu i teorii spiskowych się obudziło... czy TBA nie ma przypadkiem osobnego forum?

@Ryszard

W delcie zarządzają ci sami ludzie co w tba dlatego ten wątek się przewija. Tylko sprytnie ukryli się w spółce akcyjnej udziałami na okaziciela.

Rutkowski
@Igor

Aleś się popisał... jeszcze dodaj, że Delta zarejestrowana jest na Kajmanach albo Wyspach Marshalla... detektyw inwektyw się znalazł. Coś tam kiedyś usłyszałeś i starasz się być światowidem. Opisz może jak sprytnie to zrobili... i zatkało kakao. Geniuszu Delta to sp.z o.o. a nie spółka akcyjna. I dlatego twój komentarz jest tak "wiarygodny" jak 99% innych komentarzy.

@Rutkowski

Sprawdź sobie kto jest właścicielem spółki. Zobaczysz że nowy podmiot który powstał w tym roku. Spółka Akcyjna - potem idziesz dalej sprawdzasz kto ma udziały w niej i tak dalej.

@Igor

Nie ma sensu tego tłumaczyć. Większość ludzi nie ma zielonego o tym pojęcia a ci co wiedzą to doskonale się w tym orientują.

Mikołaj
@Rutkowski

Te, Rutkowski z Bożej łaski pseudo ekonomisto . Ja widze ze ty dobrze wiesz co ,gdzie ,z kim i za ile i kiedy ktos w domysłach zblizy sie do prawdy to od razu probujesz go dyskredytować. Uwazaj bo sie zapętlisz . Mogę podejrzewać ze jestes jednym z ojców tego "cudu gospodarczego " zwanego Delta Kurier

@@@@@
@Klient

Pewnie ktoś skontrolował wasze przesyłki. Listy wypisujecie ze przesyłka ma 20kg a tak naprawdę to z 50kg i nie ma się co dziwić ze kwoty kosmiczne. A za to się płaciiiiiii :)

wolf
@Klient

za 100 paczek chcialbys placic tylko po 13 zl , smieszny jestes , pewnie zadeklarowales wiecej i dostales doplate

Klient

Czy ktoś się orientuje czy handlowiec Marek P. (taki z wąsem, pracował w 7, Tba i ostatnio Patron Service do sierpnia 2017) pracuje teraz w Delcie?

@Klient

Nie pracuje, założył własną firmę importującą kosmetyki. Podobno trafił na żyłę złota.

......

Oczywiście że pracuje

@......

To dobrze, bo szukam go jeszcze za sprawę, dzięki za info:-)

TAK
@Klient

Ja bym na Twoim miejscu się zastanowił z Kim chcesz zadrzeć - ma takie znajomości, polecenia i układy - Ten GOŚĆ jest kuty na 4 kpyta - pracował w 7 i nie ma, pracował w TBA i nie ma, w Patron Serwice i nie ma - teraz jest u DR. ERIS i to gruchnie - z każdej firmy przytulił nie złą kaskę i ma się dobrze - Delta to przykrywka--- a już słyszałem, że ma posadzić Macierewicza za przekręty w MON

@TAK

O cho chodzi z tym Markiem ? Czy to nie temat zastępczy ?

Szmal!!!!!!!!!
@Piotr

(usunięte przez administratora)- gdzie jest wynagrodzenie za grudzien?

@Szmal!!!!!!!!!

Na Twojej umowie durniu

JUREK

Zmiany Zmiany i nic. Wypłat biuro nie ma może piątek albo przyszły tydzień. Kasa jest ale tylko dla Dyrektorów i kierowników a ich coraz więcej . Zaraz Dyrektorów , kierowników będzie więcej niż innych pracowników. Na dziś z nowymi osobami to zaraz biurowi, kierownicy, dyrektorzy, operacyjni, handlowi i jeszcze magazyn to będzie większa liczba niż kurierów HA HA Ha HA . Daje im 6 miesięcy, po tym czasie nie będzie paczek , koszty duże i inwestor ich rozliczy i wtedy zamknie firmę tak jak zrobił to Patron . Powodzenia i zapraszam za 6 miesięcy do bezrobocia

Antonio
@JUREK

Od półtora roku większość komentarzy brzmi tak samo- Delta pada, już nic nie będzie etc. A tu proszę jaka niespodzianka dla malkontentów :) i mam dla nich przykrą wiadomość tak jak dla Jurka- Delta nie padnie, a się rozwinie i za 6 miesięcy to będzie dalszy wasz lament i kłamliwe komentarze, które nijak mają się do rzeczywistości.

@JUREK

A jakie to nowe osoby zostały zatrudnione?

@Antonio

Delta nie pada tylko została przejęta. To duża różnica. Pisanie o tym, że inwestor kogoś rozliczy to bzdura bo jest na bieżąco w temacie i rozdaje karty. Pozostało nam życzyć im wszystkim powodzenia i sukcesów.

Pracoholik
@JUREK

Witam, Tylko skąd wiadomo, że biuro nie dostało wypłaty, dziś już kasę wszyscy mają na kontach. Zastanawiające jest kto i z jakiego działu takie bzdury pisze. Wygląda na to, że gowork to plotkarski portal społecznościowy. Z pozdrowieniami dla niedowiarków którzy nie wierzą w rozwój Delty, który za chwilę nastąpi.

@Jarek

Jarek ale ty kręcisz koluniu z falistej tektury... Najpierw piszesz że Delta pada, potem, że nie pada a została przejęta. To pada czy nie pada? Może poziom cukru ci pada i musisz zjeść snickersa? I ciągle piszesz że inwestor to inwestor tamto, zaraz twój parchaty koleżka napisze, że w krs wszystko widać i różne spiski i inne wynalazki... już czytać się tego odechciewa... taki mądry jesteś to podaj przynajmniej inicjały nowych osób a nie zgrywasz cfaniaka, który wszystko wie...

@Czarek

Nigdy nie pisałem że delta pada. Piszę to co widzę, że co się dzieje. Cukier mi nie potrzebny bo nie jest zdrowy - martw się o siebie. Swat, Sulich, Porębski nawijają makaron Molgo i Panu A. - te nazwiska zostały wymienione już kilkanaście razy po co powielać ?

rewers
@Antonio

Antonio czyli chcesz powiedziec ze delta kupi Fedex, DPD i UPS taki to ma byc rozwój ???? Kolego nie pocieszaj sie . Delta (usunięte przez administratora) jak nie za kwartał to za pol roku jak nie za pol roku to za rok . Otworze wtedy szampana Dom Perignon i go wypije

Patryk

Koś kto zatrudnia tego śmiecia z Bydgoszczy, zdrajcę pieprz....go, fra..ra pośliźnie się na tym biznesie. I bardzo dobrze niech wtapiają kasę !!!!

Abc

Spokojnie Jabłoński tak nie,zostanie zniczym ...przecież jest w zarządzie .....więc pewnie dadzą mu inne wysokie stanowisko. Ktory Robert glowny handlowy?

JACUŚ

Robert Sulich po DHL. Tylko dlaczego go już w DHL nie ma , samo sobie odpowiedzieć trzeba, Tak samo z Panem Swatem Czy Panem Porebskim. Też ich nie ma w Inpost czy DPD dlaczego. Tacy super fachowcy. A teraz do Delta.

sobie-gram

Czy ktoś jest w stanie sobie wyobrazić, że pan prezes Porębski jest w stanie efektywnie wymienionymi powyżej panami dyrektorami? Dziwi mnie jeszcze jedno. Jeżeli dobrze poszuka się w krs, na linked in itp to można znaleźć że pan prezes działa w swego rodzaju biznesowej grupie z byłymi kolegami z DPD w tym z szefem regionu Europy południowo wschdniej, który obecnie jest w radzie nadzorczej ... Inpostu. Albo przypadek, bo każdy szuka miejsca dla siebie, albo panowie myślą, że grają w sprytną grę. Tak czy siak - jeszcze raz - nie samymi ludźmi firmy paczkowe zdobywają sukces- a jak pójda do klientów z niską ceną to bajka będzie krótka i pisana według scenariusza "miłe złego początki"

@JACUŚ

Dokładnie. Jeśli są tak wybitnymi fachowcami dlaczego nie pracują już w tych firmach ?

Jarek

Słyszałem że szukają swojej niszy w przesylkach niestandardowych. Uważam żecto dobra decyzja biorac pod uwagę że nikt ich nie chce. Kto został awans na regionalnego w sprzedazy ?

@sobie-gram

Czyli zrobią tak że Delty nie będzie zaraz zmienią nazwę strategię i przestaną być firmą kurierską. A iwestorzy nawet się nie zoriętują co jest grane

To jeszcze Zieliński do kompletu

@Piotr

No tak w Bydgoszczy jest już Miłosz i jeszcze 2 nowych w Kraju. Czyli ekipa po TBA robi swoje.

@45434555

To była kwestia czasu kiedy się pojawił. Inwestorek ciągnie swoich ludzi którzy łatwo dają się manipulować.

ser

A co sie stało z grubym Arturem w Bydgoszczy

eska
@Abc

Jabłonski to powinien jako głowny kombinator isc na szczaw. A co słychac u Waldka?? jakos tak cicho o nim .

@45434555

Super że znalazł w końcu pracę. Spodziewałem się, że szybciej się ujawni. Kto jeszcze na regionalnego został zatrudniony ?

@Jarek

Nowym regionalnym na północny zachód został Mariusz Wąsowski.

kicikici

Delta zawsze slyneła z tego ze Michał rozdawał "dyrektorstwa" na prawo i lewo. Jabłonski został dyrektorem d.s Waldemara Bożka ,Bożek jest dyrektorem od tabelek i róznego rodzaju list i nawet Patrzałek tez jest dyrektorem ale nie wiem od jakich spraw. Teraz znowu przyszli nowi "dyrektorzy". A kto tam w takim razie pracuje??

@kicikici

Dyrektor jest od zarządzania a pracownik pracuje - proste.

olga
@kicikici

ty - (usunięte przez administratora) zapitalaj na nich wszystkich, a już jest info, że dojdą nowi - masz pozamiatane ...he ...he..

@olga

Już Mariusz Wąsowski i Andrzej Grabarczyk zrobią porządek... Jak wesprze ich Agnieszka Dorocińska to będzie luxor!!

król
@olga

ja to akurat sram na nich z góry. Delta to nie moj problem ,to problem tam pracujacych bo jak to wszystko pie.......nie to oni wszyscy łącznie z tymi dyrektorami bedą szukac pracy. A ze pie........nie, to jest pewne . Zaden nowy dyrektor czy on jest z TBA , DPD, UPS z CIA,FBI czy nawet z NASA :) :) to nic nie zrobi. Z piasku bicza nie ukręcisz. A moze taki agent z FBI by sie przydał zeby dowiedziec sie prawdy co tam sie dzieje i wyłapać wszystkie przekrety

Mikołaj
@Czarek

zrobią taki porzadek jak kazdy inny który tego probował.(usunięte przez administratora) Tam zeby sie zesrał to nikt nie da rady

@Mikołaj

Grabarczyk da radę- to nie jest człowiek z pierwszej łapanki!! tego jestem pewien. Razem z Mariuszem poustawiają to tak, ze będzie śmigać.

Q
@Czarek

to musieliby wyj.........ć Jabłonskiego i jego klikę.

Mogę tylko napisać że pracowałam z Agnieszką w poprzedniej Firmie - konkret pracownik, ogarnie cały północny rejon. Trzymam kciuki, że ruszy tym całym bałaganem.

@Monika

Tak wszyscy wszystko ogarną - będziecie tak ogarnięci że za chwilę roboty będziecie szukali.

stary pracownik

O czym czlowiekuTy mówisz - Pablo wróci z wakacji (N. Zelandia ) pod koniec tego tygdnia. Gdzie go widzałes???? Na jakich rozmowach???? - pisz dalej te głpoty !!!! Co do firmy to już zmieniła nazwę - DLT - już zachodzą zmiany !!!!!!!! będzie się działo i to grubo.

@stary pracownik

To ty nie wiesz co piszesz!! jeszcze dziś się z nim witałem na magazynie!! Gdzie ty koluniu go widziałeś w N.Zelandii??!! byłeś tam z nim czy co??

@stary pracownik

A nazwę po o co zmieniają ?

DZIKI DZIK

Pewnie już wiecie jest już portal o opiniach Delta Kurier a nie Delta City. Dlatego że opinie są tutaj to nic Delta Kurier sobie z tego nie robi. Zapraszam do wpisywania opini na Delta Kurier a nie Delta City. Pozdrawiam Jacek

@DZIKI DZIK

Zmieniła się tylko nazwa nip firmy jest ten sam.

JACEK
@Patryk

Nie nip jest inny firma jest inna. Delta Przesyłki sp. z o.o. i Delta Kurier sp. z o.o. to jest ta sama firma. Delta City to jest inna firma to jest zwykła działalności gospodarcza. A Delta Kurier to jest podmiot prawny , spółka z o.o. Pozdrawia Jacek

NieLubieByćIgnorowany

Czy w tej firemce będzie kiedyś normalnie Ale tak na dłużej? Zmienili nam opiekuna , szkoda że ten opiekun pomimo kontaktu z naszej strony (@,tel) nie odpowiada. Czy Renata to wirtualny boot czy taka istota istnieje? Drogi zarządzie, takie osoby pracują na Waszą negatywną opinię.

KASIEK
@NieLubieByćIgnorowany

Renatka jest pracuje ale ma tak dużo pracy że pracuje już za 4 osoby. Dlatego się już nie wyrabia. A do tego Pan Dyrektor za którego też pracuje jest na 2 tygodniowym urlopie i za niego też musi pracować. Proszę się jej nie czepiać to akurat jest jedna z niewielu osób któe w tej firmie pracują.

Hahaha
@KASIEK

Hahahhaahahhaha za 4 osoby hahahahahahah niedługo jej rąk zabraknie hhaahahahaha normalnie biedactwo - mniej kawki i ploteczek A więcej pracy !

@Hahaha

Zgadzam się....mniej plotek z Kasia i pozostalymi i robota pójdzie ... jak tak jej źle to dziwne ze jeszcze pracuje.

ZYZ
@Abc

Widzę po wpisie że osoby z Delta Kurier tutaj cos wpisuję i to w godzinach pracy. Zarząd zleci osobie z IT aby sprawdziła kto z Delty z którego komputera to wpisuje i będzie wtedy dyscyplinarka. A wystarczy sprawdzić w histori z serwerów kto i kiedy w Delcie wchodził na tą stronę.

@Hahaha

To chyba największy leń wagi ciężkiej napisał (a)

@Abc

Druga połowa wagi ciężkiej się udzieliła

@NieLubieByćIgnorowany

Renata Jachacy ?? Istnieje to asystentka tego pajaca Jablonskiego. Fajna (usunięte przez administratora) swoją drogą. a co sie dzieje z Grzeskiem Przybyłem ? podobno odszedł a moze go wyje.....li . W kazdym razie juz nie pracuje. A Patrzałek pracuje. ten to ma wprawe w lizaniu rowów . Dlatego przetrwa wszystkich . On jest jak karaluch. karaluchy jako nieliczne przetrwaja atak nuklearny

@kicikici

Fajna ***A ? No stary , nieźle masz skrzywiony umysł, pewnie nie widziałeś jej na żywo

@Abc

mnie sie podoba . serio taka troche za potezna ale buzie ma bardzo ładną

funiek
@ZYZ

a co bedzie jak sie okaze ze czesc tych niepochlebnych wpisów jest autorstwa Jablonskiego i Bozka a moze tez Chasia albo Patrzalka i robione jest to tylko po to zeby wywołac chaos i nakrecic atmosferę . Czy te osoby też sie zwolni . Ja jestem za. Jakie byłyby oszczednosci . Po trzech miesiacach firma stanełaby na nogi

@funiek

Ta firma nigdy nie stanie na nogi. Już dawno powinna zostać zamknięta 2-3 lata temu ale ktoś usilnie uroił sobie, że jeszcze można umarłego wskrzesić.

NIK

Jakoś nudno tutaj , nic się nie dzieje. Wyrzucili z koncem roku kogoś.Dajcie znać. A plociuch Magda to jeszcze pracuje bo nie ma o niej żadnych nowości. Może ktoś z Delty jutro coś ciekawego napisze.

@NIK

Naczelna Plotkara Magdalena J. Jeszcze pracuje , informacje Błaszczykom przekazuje na bieżąco .

zuzek
@Abc

To jak donosi to dlaczego pracuje. To są pomówienia. Magda nic nikomu nie donosi ona po prostu taka jest że ma długi język i tyle i tak samo wychodzi. Najlepiej poinformowane osoby w firmie to te któe rozmawiają z Magdą. Ale na 100% nikomu nie donosi to wiem .

ssssaccccc
@zuzek

dlugi język to niech ona uzywa do bardziej pozytecznych rzeczy :) :)

Miało być cięcie kosztów a tu widzę, że sami nowi dyrektorzy. Kto teraz zarządza ?

EDEK Z FARBYKI KREDEK

I kolejne nowości w Delta Kurier. Nowi ludzie , kolejne pisma wysłane do pracowników. Asystentaka zarządu rozsyła. Może ktoś wrzuci kopie. A nowości Tomasz Swat { osoba po siudemce i Inpost } jest w Delta od wczoraj są spotkania Prezes i nowe osoby Z ludzie z kraju. Kolejne zmiany może będzie dobrze nawet nowa osoba od sprzedaży Robert Sulich fachowiec po DHL podbno były dyrektor sprzedaży. Więc już są ludzie na wymianę dyrektora operacyjnego i sprzedaży. Pozdrawiam i czekamy na zmiany

@EDEK Z FARBYKI KREDEK

Nic to nie da ta firma to linia pochyla w jedna strone.

DEL DEL DEL
@Kicek

Masz rację, kolejne osoby z pensjami po 30 tyś i nic nie zrobią.Tylko poobcinają kurierom aby było dla nich i darmozjadów z biura. A Inwestor da kolejne 10 milionów a później okaże się że nic z tego nie wyszło. Ja już szukam pracy tak jak wiele osób. Zostaną tylko Panowie Dyrektorzy

Tybek
@EDEK Z FARBYKI KREDEK

Ktoś tu pisał już półtora roku temu o Tomaszu Swat i Krzysztofie Pawłowskim że wchodzą. Długo to trwało ale się doczekaliśmy.

@EDEK Z FARBYKI KREDEK

ortografia się kłania kolego / koleżanko

sebek
@Tybek

to sa spady siodemkowe ktorych rynek nie akceptuje ha ha ha

@sebek

Właśnie. Jak to tacy fachowcy to dlaczego nie pracują nadal w DPD albo Inpost ?

@Robert

bo śmieci każdy się pozbywa

@Piotr

Więc jak tacy ludzie mogą pomóc w ratowaniu Delty ?

@EDEK Z FARBYKI KREDEK

Ludzie w paczce to nie wszystko. W paczce liczy się technologia. Niech nawet teraz sprzedaż naładuje paczek 3 x tyle za "promocyjną" cenę to ile jesteśmy w stanie sprawnie przesortować? Będę opóźnienia, będą błędne sortowania i gdzieś będzie limit pojemności systemu działającego bez nowoczesnej technologii sortowania. No chyba, że sprzedaż będzie sprzedawać za 1 PLN i paczek będzie tyle, że z każdego punktu nadania do każdego punktu odbioru będzie jeździć co najmniej jedna pełnia linia (mniejsza, czy większa). To oczywiście, żart, bo wyobrażacie sobie te maleńkie oddzialiki przyjmujące 20 linii ? :-) Czyli będzie jak zwykle - walka ceną, problemy z jakością, a że cena niska to i straty, system się zaśmieci tzw. nie-standardami, bo na rynku już nikt ich nie chce, a na pewno nie za 8 złotych, więc będą łatwe do wzięcia, czyli na kuriera wejdzie nie 60 czy 80 paczek ale 40 a kurierowi dniówkę i tak 350 złotych trzeba będzie zapłacić itd. itd. Efekt może być tylko jeden... A małej paczki Delta nie dostanie bo dlczego klient DPD, UPS czy GLS miałby zmieniać operatora na słabego i nieznanego. Co bardziej zdesperowani chyba tylko dla 1-2 złotych różnicy. A to na dłuższą metę nie zadziała, ze względu na jakość obsługi i wyniki jakie niska cena przynosi. A co z obsługą COD? A płatność kartami? A tzw. parcel-shopy? Wszyscy już to w takiej czy innej formie mają. Sami ludzie, bez gigantycznych inwestycji w strukturę nic tu nie pomogą.

@Ulv

Masz rację to nie ma sensu. Zrozumiał to Szymanowski i dlatego zamknął firmę. Nie rozumiem tylko (usunięte przez administratora)on pracował mocno z fuduszem który zarządzał żabkami i nie dopuścił uruchomienia tego projektu w Tba. Dziwne to są zagrywki ale no cóż może komuś zależy na tym aby nie było Polskiej firmy kurierskiej

halbury
@Marek

spokojnie . to co Wam wydaje sie bez sensu Arciszewskiemu przyniesie niezlą kase. On juz na tym nie straci

@halbury

Amerykańska szkoła biznesu. Musimy się jeszcze dużo nauczyć jak robi się dobre interesy.

Mikuś

Grygiel razem z Zielińskim mieli przejąć exTba. Niestety okazali się całkowicie nieudolni w tym i dlatego zostali na jakiś czas odsunięci aby sprawy przycichły. Nie zapomnij że był czas że Grygiel płacił ze swojego konta faktury w Delta.

@Mikuś

Zieliński to jest najgorszy frajer z całego tego towarzystwa. Najpierw lizał (usunięte przez administratora) Jaworskiej a potem Arciszewskiemu - pajac jeden łudził się, że będzie prezesem firmy. Miał w (usunięte przez administratora) wszystkich pracowników i jak przyszło do cięcia kosztów (usunięte przez administratora) ze spotkania bo nikt nie był zainteresowany cięciem kosztów !!! (usunięte przez administratora) takich frajerów !!!

as

kto to jest karp z BOK-u

abc
@as

kierowniczka biura obsługi w centrali ma takie inicjały

Zostaw merytoryczną opinię o Delta City - Warszawa

Delta City
2.9/5 Na podstawie 923 ocen.
  • Jana Sebastiana Bacha 2
    02-743 Warszawa