Opinie o Delta City w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Delta City. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Delta City o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delta City w Warszawa

Gdzie się podziały oddziały?

Umie ktoś odpowiedzieć dlaczego wszystkie oddziały zniknęły z Google? Nawet telefonów brak, a o adresach nie wspomnę, nie ma gdzie nadać paczki, czekam już 4 dni na odbiór paczki, zawiózł bym sam, ale nie wiem gdzie

Kaku
@Gdzie się podziały oddziały?

Włącz monitor

Inpost Wkracza

Inpost przejmuje paczki od Delty, mają już Szczecin, a do lutego mają mieć już ze wszystkich oddziałów, ciekawe czy chcą klientów Delcie odebrać, no i co najważniejsze czy wezmą pracowników ze sobą czy wywalą.

ciekawski

Chyba o Patroni mowa?

@ciekawski

Patron miał tego samego przewoźnika co delta na szczecinie.

król
@Inpost Wkracza

tak lapia wszystkie sroki za ogon . był UPS był DHL był FEDEX , Patron teraz in Post . niedlugo nie bede mieli kim wysylac a paczek jest tak malo ze nie oplaca sie poszczac liniówek. Delta sie konczy i juz. Trzeba to sobe powiedziec szczerze. Szkoda fajnej firmy

Biuro Wawa
@Inpost Wkracza

No tak Michał już odszedł ze spółki , choć dopiero to ogłoszą na początku grudnia. Zobaczył co się dzieje i dał sobie spokój. Zaraz odejdzie Paweł J i pozostałe osoby z działu handlowego. Zostanie tylko Waldek i oczywiście nowy narybek czyli 10 operacyjnych którzy nic nie robią a biora kasę . Będa dalej doić firmę póki będa mogli i mydlić oczy prezesowi. Szkoda wielka szkoda.

Haha
@Biuro Wawa

Michał nie odszedł. Michał został wyrzucony jak jego Stokrotka. I nie ogłoszą tego w grudniu. To już wiadome. Wywalili to na zbity pysk! Amen

@Haha

To znaczy że koniec tej firmy !!

ccc
@Haha

to juz koniec tej firmy jak wlasciciela wywala sie na pysk

Antonio
@ccc

Chyba byłego właściciela, który kilkakrotnie doprowadził firmę nad skraj bankructwa... i teraz dopiero wychodzą na jaw umowy, które były właściciel podpisywał, a które były oderwane od rzeczywistości. Teraz to będzie tylko lepiej.

ccc
@Antonio

Teraz to się zdziwisz. Spółka zostanie zaraz zamknięta.

Biuro waw
@Haha

Michal nie zostal wywalony. A ten kto tak pisze to (usunięte przez administratora) tych co udaja ze pracuja w delcie. A tam nie wiele osob pracuje reszta tylko bierze kase za robienie tabelek

123456 Magazyn Delta
@Haha

Informcja z Wczoraj. Michał działa nie wiem jak i co ale wczoraj był na magazynie i nadzorował bardzo dużą wysyłkę jakieś firmy. Ponad 1000 paczek i był z ludzmi z tej firmy. Nastroje mieli super. Więc Michał jest w spółce i działa i ma bardzo dobry humor. Działa i wpina firmy i dobrze

@123456 Magazyn Delta

Dobra mina do złej gry :)

Poldek

Hej ludzie dzis dzień wypłaty. Kto dostal kasę?

@Poldek

Dostałeś wypłatę to podziękuj teraz

Zanzi
@Poldek

jabłonski i bozek na pewno dostali . teraz jak juz maja cash w kieszeni to wycierają sie z wazeliny . za miesiac znowu będą sie wciskali w (usunięte przez administratora) komus kto podpisuje przelewy

@Zanzi

Już po Firmie. A Michał cały czas jest w spółce podobno ma wpinać firmy . Ale ma się tylko pojawiać . To pewnie jest mydlenie oczu żeby nie było hejtu że odszedł bo już miał tego dosyć. handlowcy odchodzą z Poznania dziewczyna też odchodzi. Źle się dzieje.

Jeszcze Kurier Delta Warszawa

I znów to samo. Brak pieniędzy dla przewoźników równa się brak pieniędzy dla nas kurierów. Od ponad roku widzę że paczek jest więcej (czyli więcej pieniędzy dla firmy) a coraz większe zaległości u przewoźników. Gdzie znikają? Uważam że Grudzień 2017 utopi Delte. Brak ludzi - już w tym momencie A w grudniu paczek będzie 3,4 raza więcej Brak planu na szczyt paczkowy - dodatkowi kurierzy z własnymi autami (osobowki ,taxi) Brak zaplecza logistycznego- sortownia, pracownicy magazynowi Koniec nastąpi może i w marcu ale zacznie się w grudniu. 10 lat w kurierce Mi tak podpowiada

mag
@Jeszcze Kurier Delta Warszawa

Skoro ci przewoźnik nie zapłacił to idź na forum do przewoźnika.

Biuro
@Jeszcze Kurier Delta Warszawa

I dalszy ciąg złych informacji. Założyciel Delta Kurier Michał Błaszczyk odszedł ze spółki. Przestał dogadywać się z zarzadem i głównymi właścicielami. A jak on odszedł a od ponad roku to On z Żoną to ratowali to jest już chyba koniec. Co zrobi zarząd jak Michał przynosił firmy a teraz tez już go nie ma. A jak się ktoś o coś pyta to informcja jest że pracuje ale jest chory. To jest poprostu chore tym bardziej że podobno jest już gdzies indziej. Kto teraz zwiększy sprzedaż. Już po nas. Teraz dopiero się zacznie.

WAC
@Biuro

Janusze biznesu przejmują Polskie firmy a jak właściciel się nie zgadza to niszczą je. Co będzie dalej z "DC" lub "DK" trudno powiedzieć ponieważ ci ludzie nie mają pojęcia co robią w mojej ocenie nie znają się kompletnie na kurierce. A większość Menagerów nie wejdzie z nimi we współpracy chyba że spady po siódemkowe.

Barabasz
@Jeszcze Kurier Delta Warszawa

I w Paryżu nie zrobią z owsa ryżu. Tam dobrze juz nigdy nie bedzie. Każdy o tym wie . Michał odszedł bo musiał odejsc . Z własnej woli tego nie zrobił. Kto tam tak naprawde został? Jabłonski, który pracuje od niedawna i trawi Delte od wewnatrz ,Bozek który mozliwe ze doczeka tam emerytury i tylko dlatego tam jeszcze jest, niezniszczalna Magda J i Magda M , Ela " no co Ty", Rafał, Tomek ,niezatapialna Agata. ( niezatapialna , bo tyle razy ile ta firma była na dnie a Agata jak boja sygnalizacyjna zawsze wypływała na wierzch) . Reszta to nowi pracownicy . Delta któregoś pieknego dnia zamknie swe podwoje i nawet nie powiadomi zwykłych pracowników o zaprzestaniu dzialalności. Wiedze o tym bedą mieli tylko ludzie z tzw. "zarządu". Ludzie dostana wypowiedzenia poczta . Ten kto prawie rok temu wyciagnał Delte z szamba wcale nie miał zamiaru jej ratowac . Podłaczył ja pod respirator zeby jeszcze troche pozyła z zamiarem dokanania na niej eutanazji. To sie zbliza wielkimi krokami

michael
@Biuro

Aż się wzruszyłem. Rekin biznesu oraz jego żona odeszli z firmy. Klienci pobraniowi i oszukiwani pracownicy w końcu się doczekali.

Wigor
@Biuro

Michał zwiększy sprzedaż he he dobre ....

Inpost Wkracza
@Wigor

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca w firmie Delta City? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Waldemar

Brawo firma wychodzi z zaległości kasa na wypłaty wpływa terminowo wszystko super tyko dyrektora oddziału Gdańskiego wyrzucili z roboty 2 lata chłop prowadził oddział i co .....?zobaczymy ????

Edyta

Większość Waszych komentarzy opisuje Delta City Dorota Błaszczyk pod kątem oferowanych usług. To forum jednak służy do umieszczania wyłącznie merytorycznych wpisów o firmach jako pracodawcach. Jeżeli w tym miejscu znajdą się osoby, które są jednocześnie zatrudnione w tej firmie, to proszę o podzielenie się swoimi wszystkimi dotychczasowymi doświadczeniami z nią.

rower
@Edyta

No własnie to są merytoryczne wpisy . Edyto pracując w Delcie zauwazasz ze słowo " merytoryczny" to baaardzo szerokie pojęcie . Wpisy które tu mozna przeczytać oddają istotę sprawy . Ta firma i to co się w niej działo i nadal dzieje a także opisywani pracownicy nadal istnieje i tak to własnie wygląda. Czytam te w wiekszosci niepochlebne wpisy i nikt nie koloryzuje i nie przesadza. Tak rzeczywiście jest.

@rower

Kto dzisiaj tym zarządza ?

Edyt
@Edyta

Firma nie wypłaca wynagrodzeń, zatrudnia na zleceniach ze śmiesznymi kwotami, nie płaci podwykonawcom, nie płaci kurierom, kradnie pobrania klientów, oszukuje gdzie tylko się da. Merytoryczny stan faktyczny. Ktoś ma inne zdanie?

Gacek
@Jarek

A kto miałby tym jeszcze zarządzać? Żeby zarządzać firmą trzeba mieć wsparcie właściciela czy udziałowców i iść w określonym keirunku. Iść to znaczy nie martwić się o to czy mnie podłoże trzyma, tylko myśleć, dokąd, jak szybko i w jaki sposób. Gdy zamiast podłoża mamy pod stopami lód do nie myślimy dokąd idziemy tylko jak nie walnąć głową o glebę :-) I tak to wygląda. Jak dodatkowo ci którzy mają zarządzać nie wiedzą jak bo nie do końca im powiedziano czym i w jakim zakresie mogą to robić to o czym my rozmawiamy.

@Gacek

Pytam o wlascicielu skoro inwestuja pieniadze w DC to znaczy ze maja idea ktora wdrazaja. Ja kompletnie nie rozumiem ich dzialania dlatego dolytuje kto i w jakim kierunku pcha ta tratwe

Nie polecam!

W dniu dzisiejszym dostarczono do mnie paczkę, która była uszkodzona i otwarta... Jakaś osoba była zainteresowana zawartością paczki . Chciałam spisać protokół a kierowca Go nie miał, dlatego sama musiałam drukować . NIE POLECAM FIRMY !!!

Od
@Nie polecam!

Przestań się dąsać , Skarżypyta

zawiedzony

Rozczarowany jestem niestety usługa tej firmy! Przesyłka dziwnie znikła ( mam na myśli, że jest nie widoczna), a od nadawcy przesyłka zabrana...? nie można znaleźć przesyłki....? Co jest tego przyczyna?

Klient
@zawiedzony

Święta się zbliżają, choinka, prezenty etc... "magia świąt"

milena

Pracuję w tej firmie od 7 lat i jestem zadowolona.Pracuję w biurze obsługi klienta. telefon 22 646 99 12 Jest tylko 1 [usunięte przez moderatora] u nas w Pracy prosze zadzwonić a nie słuchać czy czytac jakis bredni , głupot. Najczesciej na takich forach pisza albo wyżuceni z pracy, bądz konkurencja. Dlaczego nikt nie podaje swoich danych Pozdrawia Milena Jestem bardzo zadowolana z pracy w Delta City i myslę ze przekażę kolega z pracy namiar na to forum to sie napewno kilka osób wypowie.

Kurier

Delta Kurier a nie Delta City

@milena

firma nie płaci wykonawcą, nie zwraca pobrań, wniosek o upadłość, zatrzymanie sieci - i wszystko ok. ?

Abc
@milena

Droga Mileno. Mhhh to dziwne ze pracujesz w biurze obslugi juz tak dlugo i do tej pory się jeszcze nie poznaliśmy. Trochę bajek opowiadasz. Pracowalem tam naprawdę dlugo i prawda jest taka ze niestety oszukują klientów i pracowników. Więc nie pisz takich głupot. ... a może napisz kim naprawdę jesteś!

Tomasz P.
@Marek

Marku, jaki wniosek o upadłość ? Kiedyś ktoś złożył z konkurencji, ale na chwilę obecną nie ma takiego

Radek

Wiadomo co się dzieje z tą firmą ? Kurier dzisiaj mi powiedział , że będzie odbierał paczki tylko do połowy miesiąca, a potem on nie wiem, bo wszyscy są na wypowiedzeniu. Do tego kilka paczek mam niedoręczonych od 1,5 tygodnia i 0 wyjaśnień.

Endrju
@Radek

To samo na Szczecinie wiec nie wiadom co to dalej bedzie .....

Pawel
@Radek

Jak to co będzie teraz noty, noty, noty dla przewoźników !!!

tatka

w jakim mieście ???

Jak myślicie warto wstawiać auta do Delty ?

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
@Piotr

prosze nie zartowac

Endriu

Co z oddzialem Szczecin nadaje tam regularnie paczki a i dostalem info ze dzialaja tylko do 14 listopada co dalej nie nadam juz delty ze Szczecina?

Wncent
@Endriu

Będziesz, będziesz, tyle że Ty nadasz Deltą a Twój odbiorca otrzyma paczkę od DPD, GLS czy innego kuriera. Będziesz mieć problem gdy paczka się uszkodzi, zaginie itp. i złożysz reklamację do Delty. Oni Twoją paczkę przekazali np do DPD, które ma własne warunki obsługi, pewnie inne niż Delta. Niby Twoim zleceniobiorcą będzie Delta, ale kto by chciał tracić kasę na reklamacjach?? Gdy Ci przyślą infomację, że Towje paczki w ramach współpacy będą dostarczane nie przez Deltę a przez innego kuriera to zapytaj Deltę o to na jakich zasadach będą rozpatrywne reklamacje ;-) Rada - gdy usłyszysz jaka firma będzie Cię obsługwał na zlecenie Delty, lepiej od raz dogadaj się z tą firmą.

@Endriu

Delta i Patron mają tego samego przewoźnika to obsługi tego rejonu. Patron likwiduje trasy więc przewoźnikowi spadną dochody i pewnie też rezygnuje z obsługi Delty. Takich przewoźników jest więcej w Polsce więc prawdopodobnie problem nie będzie dotyczył tylko Szczecina.

Seba

Prawda to że od 1 listopada zamykają operacje ?

Natka

Tak idioto

@Natka

przecież każdy wie że nie ma prawa coś takiego funkcjonować.

Bartek
@Seba

Prawda jest taka że nie mają pomysłu ale nie prawda jest że 1 listopada zamkną działalność. Pomyliło ci się chyba z patronem który chce zlikwidować sieć od 1 listopada. Coś wiesz że dzwoni ale nie wiesz w którym kościele. Tak samo, że Grzegorz G. - odszedł z firmy bo dostał inną ciekawą propozycję . Prawdą jest, że zrezygnował z Członka Zarządu w Delcie ale nie jest prawdą że odszedł z firmy. Nadal zarządza tą firmą tylko w białych rękawiczkach. Tak samo jak nie jest prawdą że Pana Arcisze.... nie ma w firmie. Tak samo jak Grzegorz jest schowany za papierami aby nie było go widać ale nadal ma wpływ na to co się tam dzieje i będzie działo. Reasumując Delta nie planuje zamknąć działalności 1 listopada ale też nie ma strategii na rozwój tej spółki przynajmniej na chwilę obecną.

Delta
@Seba

Kolego pomyliły się Ci fora. To nie Patron Serwis. A po za tym widać po twoich postach że jesteś czynnym uczestnikiem obu for. Sugerujemy wziąc się do Pracy. Miłego Dnia

lopez

Jakoś od dłuższego czasu nie widuję samochodów Delty podczas gdy bywało że jednego dnia po kilka razy. Pewnie pan Darek dalej będzie opowiadał jak to w Delcie jest wspaniale i kolorowo.

feluś
@lopez

nie widzisz bo leasing zabrał samochody ( to była swietna akcja jak przedstawiciele firmy leasingowej czekali pod magazynem ,pod biurem na kierowców i po prostu w majestacie prawa wysadzali ich z samochodów. Kierowcy jak przyjezdzali do biura to musieli stawać kilkaset metrów od biura zeby czyhający pod biurem leasing nie zabrał im auta) i komornicy tez upomnieli się o swoje i też zabrali auta. zostały raptem 3 czy 4 auta Delty.

Pooh

Potwierdzam nie płacą !!!! Czas zmienic firme !!!!

Bolek

Ludzie o co biega zawijamy sie z tego bajzlu czy ta firma ma nas za (usunięte przez administratora) niech kazdy bierzy swoje zabawki ..............jezeli teraz znowu nie będzie kasy ja kłade wypowiedzenie i się zawijam........................to są jaja..............mamy rok 2017 w 2000 r mogło by tak sie zdarzyć że nie płacą i są opóznienia ludzie ja w do Grudnia nie będe czekał a choinke za co kupie mam iśc na plac i czekać aż RMF FM dami gratis........... Zwracam się z zapytaniem do nowego własciciela czy będzie on udawał że kosiarkami w zimę bedzie odsnieżał place puste bo bez kurierów ....................

Boss

Nie placa znowu oszusci je...ni zaraz koniec roku i bedzie powtorka z 2016 tyle tylko ze bez happy endu.

Tadek

Aby do stycznia

@Tadek

co do stycznia ?

Janusz, W załączeniu przesyłam draft przygotowanego przeze mnie Term Sheet z Udziałowcami Delty. Zawarłem w nim nasze ustalenia z piątku: Wycena „pre money" 20 mln PLN i 75% udziałów za 15 mln PLN. W przypadku akceptacji z Twojej strony omówię to jutro z Michałem Błaszczykiem (jutro od rana jestem w Delcie). Tymczasem pozdrawiam i do usłyszenia / zobaczenia

@Marek

Myślę, że ktoś musi zmienić dealera bo już go całkiem porypało :)

Igor

Wszystko wydarzylo sie na w lipcu. Komus cos nie wyszli. Zielinski cierpliwie czekal ponad rok poniewaz mial zagwarantowane stanowisko przez Janusza ale nowy wlasciciel wpore sie zorientowal kto kreci loda i doszlo do sprzeczki wlascicielskiej. W KONSEKWENCJI go nie przyjeli do pracy a nowy wlasciciel czysci z delte z ludzi Janusza bo tamten zawinok kite. Teraz zielinski lata z gola (usunięte przez administratora) po rynku i szuka zajecia swojego. Najsmieszniejsze jest to ze musial sprzedac dzialke w Bydgoszczy ktora dostal od Janusza i oddac mu kase !!! To sa prawdziwe spadochrony siodemkowe wierze ze karma do nich wroci.

AGA
@Igor

A z skąd masz takie informacje Tylko Grzegorz Grygiel odchodzi i podobno dostał gdzieś super pracę . Pozdrawiam AGA

Zostaw merytoryczną opinię o Delta City - Warszawa

Delta City
2.9/5 Na podstawie 923 ocen.
  • Jana Sebastiana Bacha 2
    02-743 Warszawa